Medicine Hat College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Medicine Hat koledžas (MHC) yra viešas, lenta reglamentuoja, išsamūs Community College tarnauja didelį regioną pietryčių Alberta ir už jos ribų. Atviras nuo 1965 m MHC yra modernus, progresyvus institucija mokymąsi. MHC siūlo programas, verslo, švietimo, Dailė ir scenos menas, mokslas, sveikatos tyrimus ir technologiją. Medicine Hat Kolegija turi du miesteliai, vienas iš Medicine Hat miesto ir vienas iš Brooks mieste, 100 km nuo Medicine Hat.

2,173 dieninio studentai 1,449 neakivaizdinių studijų studentų 52% moterų 48% vyrai Tarptautiniai studentai sudaro 9% mūsų studentų organizacijos.

Sveiki atvykę į Medicine Hat kolegijoje!

Žinomas dėl mūsų dėmesio studentų - ir mūsų novatorišką ir bendradarbiavimo pobūdį - Medicine Hat kolegija išdidžiai tarnauja kasmet daugiau nei 8000 mokinių. Mes esame įsipareigoję Pietryčių Alberta, dar prisimindama pasaulio galimybes bendruomenių, ar ieškote studijuoti pas mus, partneris naujoje įmonėje ar idėją arba naudoti savo patalpas padėti gaukite susitikimą ar celebrations- mes čia tu.

MHC yra didžiuotis narys bendrabučiu Alberta, ir palankiai vertina partnerystės pasinaudoti mūsų studentams ir bendruomenes. Pasidalinkite savo idėjomis, pasidalinti savo patirtimi ir dalintis sėkmingos ateities su mumis.

Kolegijos profilis

Ką mes pažadame

Medicine Hat kolegija suteikia išsilavinimą, kuris rengia studentus tolesnėms studijoms, karjeros ir gyvenimo. Mūsų žmonės aistringai išlaisvinti kiekvieną studentą potencialą intelektualiai, emociškai ir socialiai. Per kiekvieną susitikimą turime su students- ir visi, kad mes na- sieksime pripažinti ir skatinti jų, kaip besimokančiųjų, darbuotojų ir pasaulio piliečiams.

Galimybės mokytis

Laipsnių bendradarbiaujant su Alberta universitetų
Universitetas perdavimo leidžianti studentams pradėti laipsnių čia
Liudijimas, diplomas, ir taikomosios studijų programos dėl karjeros ir užimtumo
kolegija parengimas
Mokymosi prekiauja
Tęstinės studijos karjeros skatinimo ir verbavimo
Konservatorija muzikos ir šokių
Anglų, kaip antrosios kalbos
Miesteliai Medicine Hat ir Brooks

Kurti naujoves ir

Mūsų biuras inovacijų ir stipendijų (OIS) palaiko taikomuosius mokslinius tyrimus daroma siekiant naudos studentams, pramonė, bendruomenės ir jai pasibaigus. Tai daroma siūlant priemones, mokymą ir žinių, organizacijos tiriant ir kuriant savo produktus ir paslaugas. Be to, mes aktyviai bendradarbiaujame su įmonėmis, kitais povidurinio institucijų, valdžios ir nevyriausybinių agentūrų platų novatoriškų projektų.

Kreiptis į mūsų biurą, jei jus domina sužinoti, kuriose moksliniai tyrimai ir inovacijos gali užtrukti.

MHC Privalumas

Yra daug priežasčių, kodėl MHC yra puikus pasirinkimas tarptautinių studentų.

MHC yra paskirtą Mokymosi įstaiga (DLI # O18795445892), ir visi akademinės kredito programas, įskaitant anglų kalba akademiniams tikslams, yra paskirtos programas.

Saugi, intymus bendruomenė aplinka, kuri leidžia studentams pereiti prie Kanados kultūros ir Šiaurės Amerikos mokymo stilių Konkurencingos tarptautiniai mokesčiai už mokslą, palyginti su kitų institucijų Alberta Daugybė diplomantai Funkcijos ir diplomas išėjimo taškai Prieinamumas universitetas perdavimo galimybes tęsti diplomą baigus Keletas studijų programos siūlomos miesteliu kartu su kitais Alberta universitetų Aukštos studentų pasitenkinimą palyginus su Albertos poilsio Platus paramos studentams paslaugų, kurios prisideda prie akademinės, socialinės ir asmeninio tobulėjimo

MHC Support Services

akademinis konsultavimas Akademinis išteklių centras Atviras mokymosi centras Studentų Asociacija & tarpusavio paramos centras Studentų Užimtumas ir Karjeros centras Studentų Finansinė pagalba Asmeniniai konsultavimas Neįgaliųjų Paslaugos Bibliotekų paslaugos ir rašymo specialistė Būti tinkami gyventi centre kolegija darželiai Verslininkas plėtros centras

Tarptautinė studentų Paslaugos

Pasirengimo atvykimo Palaikymas ir konsultavimas Pick-up ne Medicine Hat oro uoste arba Greyhound autobusų stoties Sveikatos draudimas 24 valandų skubios pagalbos Homestay Talpinimo Kelionių informacija Banko sąskaitos atidarymas Nauja Studentų Orientacija

Vietos

Medicinos skrybėlė

Medicine Hat College

Address
Medicine Hat Campus
299 College Drive SE

T1A 3Y6 Medicinos skrybėlė, Alberta, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 866-282-8394

Upeliai

Address
Brooks Campus
200 Horticultural Station Road East

T1R 1E5 Upeliai, Alberta, Kanada