Oficialus aprašymas

Laurentide aviacijos Pirmasis išlipo į žemę, 1946 m, kai steigėjas Jack Scholefield baigė savo karinę karjerą su RCAF jo originalus tikslą: suteikti geriausią profesinę skrydžio mokymą Kanadoje. Bendrovė įsteigė savo puikią reputaciją anksti, pirmieji dvidešimt metų ne Cartierville oro uosto ir nuo 1970 ne savo privatų aerodromą tik 15 minučių į vakarus nuo Dorval oro uosto. Mes Kanados seniausias komercinis skrydžio mokymo mokykla, Padėti nuo 150 iki 200 pilotai uždirba savo licenciją kasmet. Mūsų stiprybė Išplėstinė mokymai: Per pastaruosius 50 metų daugiau nei 600 mūsų absolventų persikėlė į karjeros su Air Canada, ir kitų pagrindinių tarptautinių vežėjų. Mūsų laivynas 7 orlaivių apima vieną Grumman Cougar kelių variklių orlaivio įrengtas Išplėstinė priemonė mokymai. Pagrindinio mokymo ir laikas pastatas yra atliekami mūsų dviejų sėdynės Cessna 152 ir keturių sėdynių "Cessna 172 instruktorių. Mūsų ATC 810 simuliatorius taip pat yra mokymo dirbti su instrumentais.

Mes vis dar yra šeimos verslas, valdo ir Terry McConnon ir didžiuojamės, kad mūsų individualus aptarnavimas. Mūsų darbuotojai tebėra įsipareigojusi, žinių ir suteikti pirmąją klasę draugišką aptarnavimą, su garantija, kad nebus laukia pakilimo.

Mes vis dar įsipareigojusi teikti labiausiai profesionalių skrydžio mokymą Kanadoje. Pagrindiniai oro JAV samdyti daugiau nei 15,000 vairuotojų ankstesniais metais. Taigi, ko jūs tikitės pradėti?

Photos101

Nuolaidos:

  • Darbuotojai Bombardier Aerospace kurie nariai Canadain aeroklubui gauti 5% nuolaidą orlaivių nuomos
  • 5% nuolaida skraidymo metu siūloma iš $ 3000 indėlio.
  • 7% nuolaida skraidymo metu siūloma iš $ 6000 indėlio.

Kodėl Laurentide aviacijos?

sniegas

nekontroliuojamo AIRPORT

Plaukioja užimtas oro reiškia praleidžia daugiau laiko ir pinigų, pirmame ridenimas ir laukia patikrinimo. Laurentide aviacijos įsikūręs ramioje nekontroliuojamo oro uosto, leidžianti studentams gauti į orą ir į praktikos srityje greitai.

Laurentide aviacijos įsikūręs netoli tris pagrindinius Kanados oro uostai, siūlanti patirtį kontroliuojamoje oro erdvėje.

VIETA

Laurentide aviacijos patogiai įsikūręs vos 30 minučių kelio nuo miesto, 15-20 minučių nuo Vakarų sala, pasiekiamas tiek plentu 20 ir 40.

Su naujai sukurta plento 30 mes tiesiog trumpas kelio automobiliu nuo South Shore.

DIVERSE LAIVYNO

Mūsų laivynas septyni vieno variklio Cessna orlaivių siūlo nuoseklumą ir patikimumą studentams. Mes taip pat siūlome Grumman Cougar už kelių variklių mokymus.

PRIEŽIŪRA

Mūsų iš namų orlaivio techninės priežiūros inžinierių atlikti geriausios reguliarius patikrinimus pranokstantiems mandatą standartus.

PATYRĘS

Laurentide aviacijos buvo įkurta 1946 metais ir nuolat pasiekti aukštus ženklus su transporto Kanadoje.

PROFESINĖS KLASĖ

Mūsų didelis klasėje, įrengtas su visais būtinais vaizdinių priemonių ir medžiagų yra puiki aplinka profesionalaus piloto mokymus.

DIVERSE INSTRUKTORIAI

Mes siūlome individualų dvikalbį mokymą, kad tiktų bet mokymosi stilių.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Laurentide Aviation

Mokymasis skraidyti yra vienas iš gyvenimo labiausiai naudingas nuotykius. Nesvarbu, ar jūs ketinate mokytis skraidyti poilsiui ar siekti karjeros aviacijoje, kurį ketina ... [+]

Išmokti skraidyti

Mokymasis skraidyti yra vienas iš gyvenimo labiausiai naudingas nuotykius. Nesvarbu, ar jūs ketinate mokytis skraidyti poilsiui ar siekti karjeros aviacijoje, kurį ketinate pradėti viena iš įdomiausių ir maloniausių patirčių savo gyvenime.

Rekreacinės bandomasis leidimas leidžia jums skristi vieną variklio orlaivių ir pareikšti keleivį su jumis, kad šviesiu paros metu. Tai greičiausias ir pigiausias būdas gauti jums plaukioja. Jūs galite naudoti pramoginiai leidimą skristi verslo ar pramogų, ant trumpų skrydžių ar ilgai, bet kurią dieną bet kurioje šalyje. Jūsų Pramoginiai Bandomasis Leidimas patirtis padeda jums sukurti laiką į privataus piloto licenciją.... [-]

Kanada Saint-Féréol
Registracija galima
Anglų
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Follow your dreams learn to fly

Location address
870 Chemin
Les Cèdres

Saint-Féréol, Quebec, J7T 1N3 CA