Languages Across Borders | Vancouver

Įvadas

Oficialus aprašymas

CSLI kaip savo anglų kalbos mokykla pasirinkimas

Pagerinkite savo anglų bendravimo įgūdžius

CSLI specializuojasi anglų kalbos klasėse. Mes siūlome aktyvią ir įdomią aplinką, kurioje studentai gali patogiai kalbėti anglų kalba ir mokytis bendrauti efektyviai ir lengvai.

Su CSLI dėmesio skiriant pokalbiui ir mūsų "tik anglų kalba" politikai, studentams suteikiama daug galimybių mokytis anglų kalbos ir toliau tobulėti net ne klasėse, socializuojant kitus tarptautinius studentus.

Aktyvi, draugiška ir tarptautinė aplinka

Studentai iš daugiau nei 100 skirtingų šalių pasirinko studijuoti CSLI anglų mokykloje gražioje Vankuveryje, Kanadoje. Mūsų mokykloje žmonės iš viso pasaulio susitinka ir tampa nuolatiniais draugais, mėgaudamiesi geriausiu savo gyvenimo laiku!

Per pertraukos žaidimus, vakarėlius, specialius renginius ir tarptautines teminių vakarų mes skatiname kultūrinį, socialinį ir šviečiamąjį keitimąsi anglų kalba, tuo pačiu smagu.

Profesionalūs ir naudingi mokytojai

Visi CSLI mokytojai yra vietiniai anglų kalbos mokytojai, turintys profesionalių anglų kalbos mokytojų rengimo ir TESOL pažymėjimų. Mūsų kompetentingi ir draugiški mokytojai sukuria linksmą ir įdomų klasių atmosferą, padedančią studentams toliau tobulėti ir ugdyti anglų kalbos įgūdžius. Mes didžiuojamės, kad mūsų angliškoje mokykloje tiek daug kvalifikuotų mokytojų!

Anglų kalbos programos yra įvairios ir lankstus

CSLI yra daugybė anglų kalbos kursų ir programų, todėl studentai gali sutelkti dėmesį į savo dominančias sritis ir įveikti jų silpnybes. Mūsų anglų kalba mokiniai turi lankstumo keisti savo programas kas savaitę.

Šis lankstumas leidžia studentams, likusiems trumpesniam buvimui, taip pat ilgalaikius studentus, kad išnaudotų visas savo patirtį Kanadoje ir puikiai pagerintų savo anglų kalbos gebėjimus.

Penktadienis Veikla be papildomų išlaidų

CSLI metu jūs galite naudotis savo anglų kalba įdomiomis ir praktinėmis situacijomis CSLI garsių "Free Friday" renginių metu! Kiekvieną penktadienį mes organizuojame savo studentų veiklą, kad jie galėtų išmokti anglų kalbą, patirdami visus puikius dalykus, kuriuos gali pasiūlyti Vankuveryje ir Kanadoje.

Tarp daugybės variantų yra ekskursijos, sportas, maistas ir kultūrinė patirtis! Nėra jokių papildomų mokesčių prisijungti prie šios veiklos!

CSLI Campus

CSLI yra anglų kalba, specialiai skirta sukurti unikalią, draugiška atmosferą, kuri palaiko mokymąsi ir įdomus. Kursuose naudojama moderni garso ir vaizdo įranga, pvz., Plokščiaekraniai televizoriai, MP3 grotuvai, nešiojamieji kompiuteriai ir projektoriai. Draugiški registratūros darbuotojai visada gali kreiptis dėl konsultavimo, informacijos apie mokyklą ir miestą bei pagalbos vizai.

Mūsų studentai gali pasinaudoti

 • Erdvi studentų poilsio erdvė
 • Virtuvė (mikrobangų krosnelės
 • Nemokama kava ir arbata
 • Užkandžių ir gėrimų mašinos
 • Nemokama didelės spartos interneto prieiga (WiFi)
 • Studentų kompiuteriai
 • Žaidimai (futbolas
 • Pritaikyta neįgaliesims

Vieta

CSLI yra dinamiškame Yaletown mieste, Vankuverio centre įsikūrusiame naujausiame ir madingame rajone. Be to, kad netoli Vankuverio viešosios bibliotekos, autobusų stotelių ir kitų centrinių patogumų, mūsų anglų kalbos mokykla įsikūrusi vos kelios minutės pėsčiomis nuo Yaletown stoties, iš kurios galima greitai pasiekti įvažiavimą į ir iš Vankuverio tarptautinio oro uosto.

Mes įsikūrę Nelsono gatvėje ir Cambie gatvėje, Vankuverio centre.

Per du blokus iš mūsų vietos rasite:

 • Yaletown daugybė kavinių ir restoranų
 • Vankuverio viešoji biblioteka
 • Aquabus į Granville salą
 • Sporto stadionai
 • Skytrain stotys (Stadiono stotis ir Yaletown / Roundhouse stotis)
 • False Creek Seawall
 • Roundhouse Community Centre
 • Teatrai
 • Sporto centrai
 • Prekybos centrai
 • Nemažai kitų atrakcionų ir patogumų

Anglų kalbos mokymasis gražioje Vankuveryje

Sveiki atvykę į Vankuverį! Šis miestas buvo paskelbtas viena iš labiausiai pageidaujamų vietų gyventi. Įsikūręs tarp vandenyno ir kalnų, Vankuveryje daug ką pasiūlyti!

Vankuveris yra daugiakultūrinis miestas, kuriame siūlomi apsipirkimo, restoranų ir socialiniai bei kultūriniai renginiai, kad atsipalaiduoti kiekvienu skoniu. Parko ir viešųjų paplūdimių apylinkėse yra miesto uostas, siūlantis daugybę galimybių lauko pramogoms ištisus metus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Kursas: akademinė anglų kalba

Su bendrabučiu Ištęstinės 4 savaites Registracija galima Kanada Vancouver

Šis kursas leidžia studentams tobulinti savo skaitymo įgūdžius ir gramatikos tikslumą tiek kalbant, tiek raštu angliškai. Šioje klasėje išsamiai išnagrinėta daugybė skaitymo tekstų. Turinio įvairovė suteikia studentams daugybę žodyno ir gramatikos, taip pat literatūros formų. [+]

Akademinė anglų kalbaKlasės aprašymas

CSLI yra skirtas akademiniam anglų kalbos kursui

Gramatikos struktūrosAkademinis žodynų pastatasTeksto suvokimasRašymo įgudžiai

Šis kursas leidžia studentams tobulinti savo skaitymo įgūdžius ir gramatikos tikslumą tiek kalbant, tiek raštu angliškai.

Šioje klasėje išsamiai išnagrinėta daugybė skaitymo tekstų. Turinio įvairovė suteikia studentams daugybę žodyno ir gramatikos, taip pat literatūros formų.

Studentai praktikuoja skaitymo supratimą ir analizuoja žodžių tarpusavio santykius, nes jie praktikuoja naują žodyną skirtinguose kontekstuose.

Gramatikos taškai yra peržiūrimi, o kalbos pratybose didelis dėmesys skiriamas studentų gramatikos tikslumui.... [-]


Kursas: Verslo anglų kalba

Su bendrabučiu Ištęstinės 4 savaites August 2019 Kanada Vancouver

Šis kursas skirtas pagerinti studentų verslo anglų kalbos žodyną ir padėti jiems įgyti pasitikėjimo savimi veiksmingai bendrauti anglų kalba įvairiausiomis verslo situacijomis. [+]

Verslo anglų kalbaKlasės aprašymas

Šis kursas skirtas pagerinti studentų verslo anglų kalbos žodyną ir padėti jiems įgyti pasitikėjimo savimi veiksmingai bendrauti anglų kalba įvairiausiomis verslo situacijomis.

Visoje programoje naudojama daug įvairių veiksmų, įskaitant dialogus, pratybas ir vaidmenų žaidimą, siekiant paskatinti studentų bendravimą.

Mokymo programa yra skirta tobulinti techninę gramatiką, verslo žodyną ir suteikti studentams anglų įgūdžius, reikalingus bendrauti su komandomis ir verslo partneriais darbe, ir kalbėti anglų kalba su pasitikėjimu profesine aplinka.

1 savaitė: motyvaciniai laiškai ir atnaujinimai

2 savaitė: komunikacija / susitikimai... [-]


Kontaktai

Adresas 188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada