Oficialus aprašymas

LAB pasirinkimas kaip Jūsų anglų mokykla

Pagerinkite savo anglų bendravimo įgūdžius

LAB specializuojasi anglų kalbos pamokose. Mes teikiame aktyvią ir įdomią aplinką, kurioje studentai gali patogiai kalbėti angliškai ir išmokti bendrauti efektyviai ir lengvai.

Su LAB dėmesys pokalbiui ir mūsų „tik anglų kalba“ politika studentams suteikiama daug galimybių praktikuoti anglų kalbą ir nuolat tobulėti net už klasių, kol bendrauja su kitais tarptautiniais studentais.

Aktyvi, draugiška ir tarptautinė aplinka

Studentai iš daugiau nei 100 skirtingų šalių nusprendė studijuoti LAB anglų mokykloje gražioje Vankuveryje, Kanadoje. Mūsų mokykloje žmonės iš viso pasaulio susitinka ir tampa visą gyvenimą trunkančiais draugais.

Per pertraukos žaidimus, vakarėlius, specialius renginius ir tarptautines teminių vakarų mes skatiname kultūrinį, socialinį ir šviečiamąjį keitimąsi anglų kalba, tuo pačiu smagu.

Profesionalūs ir naudingi mokytojai

Visi LAB mokytojai yra gimtoji anglų kalba, turintys profesionalių anglų kalbos mokytojų ir TESOL sertifikatų. Mūsų kompetentingi ir draugiški mokytojai sukuria linksmą ir patrauklų klasės atmosferą, kuri padeda mokiniams toliau tobulinti ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Mes didžiuojamės galėdami turėti daug patyrusių aukštos kokybės mokytojų mūsų anglų mokykloje!

Anglų kalbos programos yra įvairios ir lankstus

LAB įvairiausi anglų kalbos kursai ir programos leidžia studentams sutelkti dėmesį į jų dominančias sritis ir įveikti savo trūkumus. Mūsų anglų kalba mokiniai turi galimybę keisti savo programas kas savaitę.

Lankstūs penktadienio užsiėmimai, įdomus ir įdomus užsiėmimas

LAB Vancouver pripažinta NEMOKAMAI penktadienio veikla leidžia studentams vartoti anglų kalbą kasdieninėse situacijose. Lauko programa padeda studentams vartoti anglų kalbą už mokyklos ribų ir kasdieniame gyvenime. Šis praktinis požiūris sustiprina mokymosi procesą ir didina pasitikėjimą. Kiekvieną savaitę (išskyrus mėnesines baigimo dienas) studentai gali rinktis nuo šešių iki aštuonių skirtingų savaitės užsiėmimų ir prisijungti nemokėdami papildomų mokesčių. Ši veikla apima ekskursijas po Vankuverį, žygius gamtoje, kultūrinę patirtį ir sporto renginius.

Tarp daugybės variantų yra ekskursijos, sportas, maistas ir kultūrinė patirtis! Nėra jokių papildomų mokesčių prisijungti prie šios veiklos!

LAB Campus

LAB yra anglų mokykla, specialiai sukurta sukurti unikalią, draugišką atmosferą, kuri palaiko mokymąsi ir įdomumą. Klasės naudoja modernią garso ir vaizdo įrangą, pvz., Plokščiaekranius televizorius, MP3 grotuvus, nešiojamus kompiuterius ir projektorius. Draugiški registratūros darbuotojai visada gali gauti konsultacijas, informaciją apie mokyklą ir miestą bei pagalbą vizai.

Mūsų studentai gali pasinaudoti

 • Erdvi studentų poilsio erdvė
 • Virtuvė (mikrobangų krosnelės
 • Nemokama kava ir arbata
 • Užkandžių ir gėrimų mašinos
 • Nemokama didelės spartos interneto prieiga (WiFi)
 • Studentų kompiuteriai
 • Žaidimai (futbolas
 • Pritaikyta neįgaliesims

Vieta

„LAB“ yra dinamiškame Yaletown, naujausiame ir trendičiausiame Vankuverio miesto rajone. Be to, arti Vankuverio viešosios bibliotekos, autobusų stotelių ir kitų centrinių patogumų, mūsų anglų mokykla yra vos kelios minutės pėsčiomis nuo Yaletown stoties, iš kurios galima tiesiogiai nuvykti į Vankuverio tarptautinį oro uostą.

Mes įsikūrę Nelsono gatvėje ir Cambie gatvėje, Vankuverio centre.

Per du blokus iš mūsų vietos rasite:

 • Yaletown daugybė kavinių ir restoranų
 • Vankuverio viešoji biblioteka
 • Aquabus į Granville salą
 • Sporto stadionai
 • Skytrain stotys (Stadiono stotis ir Yaletown / Roundhouse stotis)
 • False Creek Seawall
 • Roundhouse Community Centre
 • Teatrai
 • Sporto centrai
 • Prekybos centrai
 • Nemažai kitų atrakcionų ir patogumų

Anglų kalbos mokymasis gražioje Vankuveryje

Sveiki atvykę į Vankuverį! Šis miestas buvo paskelbtas viena iš labiausiai pageidaujamų vietų gyventi. Įsikūręs tarp vandenyno ir kalnų, Vankuveryje daug ką pasiūlyti!

Vankuveris yra daugiakultūrinis miestas, kuriame siūlomi apsipirkimo, restoranų ir socialiniai bei kultūriniai renginiai, kad atsipalaiduoti kiekvienu skoniu. Parko ir viešųjų paplūdimių apylinkėse yra miesto uostas, siūlantis daugybę galimybių lauko pramogoms ištisus metus.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Languages Across Borders | Vancouver

Šis kursas leidžia studentams tobulinti savo skaitymo įgūdžius ir gramatikos tikslumą tiek kalbant, tiek raštu angliškai. Šioje klasėje išsamiai išnagrinėta daugybė skait ... [+]

Akademinė anglų kalbaKlasės aprašymas

Akademinis anglų kalbos kursas „LAB Vancouver“ skirtas sutelkti dėmesį

Gramatikos struktūrosAkademinis žodynų pastatasTeksto suvokimasAkademinio rašymo įgūdžiai

Šis kursas leidžia studentams tobulinti savo skaitymo įgūdžius ir gramatikos tikslumą tiek kalbant, tiek raštu angliškai.

Šioje klasėje išsamiai išnagrinėta daugybė skaitymo tekstų. Turinio įvairovė suteikia studentams daugybę žodyno ir gramatikos, taip pat literatūros formų.

Studentai praktikuoja skaitymo supratimą ir analizuoja žodžių tarpusavio santykius, nes jie praktikuoja naują žodyną skirtinguose kontekstuose.... [-]

Kanada Vancouver
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Languages Across Borders | Vancouver

Šis kursas skirtas pagerinti studentų verslo anglų kalbos žodyną ir padėti jiems įgyti pasitikėjimą, kad galėtų efektyviai bendrauti anglų kalba įvairiose verslo situacij ... [+]

Verslo anglų kalbaKlasės aprašymas

Mokymo programa yra skirta tobulinti techninę gramatiką, verslo žodyną ir suteikti studentams anglų įgūdžius, reikalingus bendrauti su komandomis ir verslo partneriais darbe, ir kalbėti anglų kalba su pasitikėjimu profesine aplinka.

Kurso metu sužinosite:

1 savaitė | Viršelio laiškai ir atnaujinimai

2 savaitė | Komunikacijos / susitikimai

3 savaitė | Įmonės struktūra ir organizacijos / lauko kelionės

4 savaitė | Rinkodara / Tarpkultūrinis verslas / verslo etika

Kurso informacija

Klasės fokusavimas Komunikacijos įgūdžiai, anglų kalbos sklandumas, verslo žodynas

Valandos per savaitę | 30 valandų... [-]

Kanada Vancouver
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Parengiamieji metai

Languages Across Borders | Vancouver

„IELTS“ pasirengimo kursas „LAB Vancouver“ yra skirtas padėti jums įgyti metodų ir strategijų, kad maksimaliai padidintumėte savo egzaminą. Programa padeda susipažinti su ... [+]

IELTS paruošimasKlasės aprašymas

„IELTS“ pasirengimo kursas „LAB Vancouver“ yra skirtas padėti jums įgyti metodų ir strategijų, kad maksimaliai padidintumėte savo egzaminą. Programa padeda susipažinti su keturiais IELTS egzamino komponentais .

Įvairūs vaidmenų spektakliai, atvejų analizės, grupės diskusijos ir interaktyvūs pristatymai padės studentams įgyti geriausius būdus, kaip sėkmingai analizuoti, suprasti ir bendrauti su kitais.

Studentai turi daug galimybių praktiškai kalbėti ir diskutuoti anglų kalba, pagerinti jų tarimo, sklandumo ir aktyvaus klausymo įgūdžius, taip pat įgyti vertingos informacijos apie geriausius bendravimo su kitais būdais.... [-]

Kanada Vancouver
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

LAB Montréal to LAB Vancouver - our student's journey from East to West, from French to English

LAB Vancouver - Returning student continues her adventures... as a volunteer!

LAB Vancouver Student Film Festival 2019 - DAMIAN'S CLASS

Address
188 Nelson St, BC
V6B 6J8 Vancouver, British Columbia, Kanada