Oficialus aprašymas

Pranešimą iš mūsų steigėjas

PASIRINKIMAS karjeros kelią yra vienas iš svarbiausių pasirinkimų jūs padaryti. Naršyti visas savo galimybes, bet sekti keliu, kuris jaudina jus ir siūlo iššūkius, bus ir toliau jus motyvuoti, kaip jūs išmoksite.

Dėkojame už svarsto Keyin kolegiją kaip savo keliu. Per pastaruosius 36 metų, mes išsilavinę tūkstančius Newfoundlanders ir Labradorians ir išdidžiai stebėjo mūsų absolventai prisijungti prie darbo vietą visame pasaulyje!

Keyin kolegija mano, kuriant programas, kurios išplėsti savo techninius ir asmeninius įgūdžius. Mes skatiname mūsų studentus būti bendruomenės savanorius ir rėmėjus, plėsti jų tinklą ir padidinti pasitikėjimą savimi. Realiame pasaulyje gali išmokyti mus tiek daug!

Mūsų provincija yra nuostabi vieta gyventi ir dirbti, ir yra tiek daug galimybių jus dabar. Pasirinkite protingai ir mėgautis važiavimo!

Pagarbiai Gwen Tucker / atsakingas asmuo, Keyin kolegija

Misija

Keyin kolegija komanda dėstytojams ir kitiems darbuotojams yra įsipareigojusi yra pirmaujanti nepriklausoma pedagogas ir toliau teikti pramonės sritims, programoms patogus mokymosi aplinkoje.

Keyin Filosofija

Keyin kolegija siekia kurti savo programas, kad kiekvienas studentas gauna pramonės varoma mokymus ir užtikrinti, kad studentai yra įrengta tiek praktinių ir akademinių įgūdžių, reikalingų patekti į darbo rinką.

Mūsų Studentų darbo pagal terminuotas Talpinimo programa pagerina išsilavinimą gavo Keyin, stiprinant ir taikant įgūdžius, kad mokiniai įgytų per savo akademinių programų.

Be to, mažai studentas / instruktorius santykis, taip pat vienas su vienu studentas / įranga santykis, leidžia daugiau individualizuoto dėmesio.

Iš Keyin koledžo istorijos

Keyin kolegija pradėjo treniruotis Kovo 17, 1980, ir greitai tapo viena iš pirmaujančių asmeninįpranešimą povidurinio kolegijoje miesteliai visoje Niufaundlandas ir Labradoras.

Keyin anketa mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti įgūdžių mokymą, rengia savo studentus šiandienos konkurencingoje rinkoje poreikius.

Su tokio dėmesio, ji yra lengva pamatyti, kodėl Keyin Kolegija buvo gaminti absolventų, kurie yra pasirengę patenkinti poreikius ir iššūkius besikeičiančioje verslo pasaulyje.

Jei norite būti dalis organizacijoje, kurioje išskirtinių dalykų buvo vyksta daugiau nei 36 metų, atrodo ne daugiau. Mūsų atsidavimas studentų sėkmė yra svarbiausia. Mes didžiuojamės, kad yra baigę daugiau nei 30.000 studentų, siūlanti aukštos kokybės programas, kurios turėjo įtakos asmenims, šeimoms ir bendruomenėms neįvykdytų būdais.

Programs taught in:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Keyin College

Keyin kolegija didžiuojasi pasiūlyti Darbuotojų saugos ir sveikatos diplomo programą Niufaundlandas ir Labradoras. Ši programa buvo sukurta kaip atsakas į didėjančią pakl ... [+]

Keyin kolegija didžiuojasi pasiūlyti Darbuotojų saugos ir sveikatos diplomo programą Niufaundlandas ir Labradoras. Ši programa buvo sukurta kaip atsakas į didėjančią paklausą gerai apmokytų asmenų sveikatos ir saugos saugesnių darbo vietose, stipresnė saugos koordinavimo ir garso saugos planavimo srityje.

2012 birželio mėn Keyin Kolegijos ir Cape Breton universitetas pasirašė šarnyrinę sutartį, numatančią studentų, kurie baigė Keyin anketa 2 metų profesinės sveikatos ir saugos (OHS) diplomo programą, galimybę gauti teisę gauti kreditus link Cape Breton universiteto bakalauro sveikatos mokslų ( Visuomenės sveikata) laipsnis.

"Keyin College" džiaugiasi, kad savo OH & S mokymo programą patvirtino Kanados registruotų saugos specialistų taryba. Be to, Keyin kolegija "Grand Falls-Windsor Campus yra taip pat malonu būti įtrauktas į Kanados federalinės vyriausybės patvirtintas Co-op / stažuočių programas.... [-]

Kanada St. John's Carbonear Grand Falls-Windsor Marystown Stephenville Burin Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
2 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Keyin College

siūlomi Keyin kelionių ir turizmo programa bus parengti studentus į daugelį aspektų pramonėje. Jis yra skirtas įtraukti nustatytus SUSIPAŽINTI gaires - Nacionalinio organ ... [+]

siūlomi Keyin kelionių ir turizmo programa bus parengti studentus į daugelį aspektų pramonėje. Jis yra skirtas įtraukti nustatytus SUSIPAŽINTI gaires - Nacionalinio organizaciją, kuri rekomenduoja ugdymo programos gaires nacionalinės sertifikavimo Kelionės patarėjų. Programa suteikia ekspoziciją daugeliu aspektų pramonės, įskaitant kelionių konsultacijos, oro, Apgyvendinimas, pardavimų ir rinkodaros.

Studentai yra pasirengę dirbti vienoje iš sparčiausiai augančių sektorių Niufaundlandas ir Labradoras. Mokymo programa turinys Ši programa apima daug dalykų ir teiks studentus su įgūdžių, reikalingų įsidarbinti įvairiose srityse. Jie galės gauti darbo kelionių agentūrose, oro, viešbučių, kelionių operacijas, turizmo rinkodaros agentūrų, turistų lankomas vietas ir automobilių nuomos agentūrų.... [-]

Kanada St. John's Stephenville Grand Falls-Windsor Carbonear Burin Marystown Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keyin College

Ankstyvasis ugdymas suteikia studentams, kvalifikaciją ir metodus, reikalingus pateikti platų veiklos plėtoti jauno vaiko vaizduotės, kūrybinių ir meninių sugebėjimų. ... [+]

Ankstyvojo vaikų ugdymo studijos suteikia studentams, kvalifikaciją ir metodus, reikalingus pateikti platų veiklos plėtoti jauno vaiko vaizduotės, kūrybinių ir meninių sugebėjimų. Ši programa suteiks apie ankstyvojo ugdymo, jos istorinių ir teorinių ištakų, o dieną į dieną darbo ir atsakomybės specialistų, dirbančių šioje srityje srityje apžvalga. Studentai išmoks nustatyti kritinius klausimus, susijusius su vaikų sveikatos, saugos ir mitybos. Be to, programa bus siekiama skatinti saugos praktiką, rizikos valdymo, strategijos mitybos pusiausvyros, ir bendrai gerai sveikatai ir gerovei.

Ši programa bus suteikti studentams būtinų įgūdžių dirbti vaikų priežiūros paslaugų įvairovė. Jie dirba vaikų priežiūros centrų, vaikų darželių, mokyklų, darželių, įstaigų išskirtiniams vaikams ir kitose aplinkose, kur yra teikiamos ikimokyklinio ugdymo paslaugos, arba jie gali būti savarankiškai. padetis Pavyzdys pavadinimai gali būti vaikų priežiūros darbuotojas, vaikų lopšeliai darbuotojas arba ankstyvojo pedagogas.... [-]

Kanada Carbonear St. John's Marystown Stephenville Grand Falls-Windsor Burin Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keyin College

Ši programa bus suteikti studentams su įvairių sričių mokymo dirbti profesinių įvairiose terpėse. Absolventai turės parengti asmenines ir profesines kompetencijas ir įgūd ... [+]

Ši programa bus suteikti studentams su įvairių sričių mokymo dirbti profesinių įvairiose terpėse. Absolventai turės parengti asmenines ir profesines kompetencijas ir įgūdžius administracinių procedūrų, apskaitos, verslo tyrimų, komunikacijos, Anglų, Ekonomika, mašina transkripcijos, verslo psichologijos, įrašų tvarkymo ir kompiuterių programinės įrangos programų. Studentai taip pat įgyti įgūdžių specialybės srityse medicinos ir teisėta.

Baigusių šią programą bus kvalifikuoti įvairių įsidarbinimo galimybių. Karjera teisinių ir medicinos srityse, dokumentų valdymo ir vykdomųjų administracines pareigas yra tik keletas iš galimų absolventams Biuro administravimo programos įsidarbinimo galimybių.... [-]

Kanada Carbonear Gander Grand Falls-Windsor Marystown St. John's Stephenville Burin  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keyin College

Ši programa yra skirta studentams, norintiems tęsti karjerą administravimo ir remti vartotojus nuo tinklinių sistemų. Absolventai gali sėkmingai konkuruoti dėl vietos, p ... [+]

Ši programa yra skirta studentams, norintiems tęsti karjerą administravimo ir remti vartotojus nuo tinklinių sistemų. Absolventai gali sėkmingai konkuruoti dėl vietos, pavyzdžiui, tinklo administratorius, techninės paramos specialistas ir Help-desk trikčių šalinimo priemonę.

Keyin anketa 83 savaičių TKS programa orientuota į tinklų ir susijusių pažymėjimų, taip pat, aparatūros diegimo ir konfigūravimo, operacinių sistemų, peer-to-peer "tinklų," Office 2010 "," Internet Explorer "," Windows konfigūracijos, "Windows Server ir laimi, anksčiau ir DHCP.

Ši programa padeda mokiniams pasirengti sertifikavimo egzaminus skaičiavimo technologijų pramonės asociacija (CompTIA) A + ir Network + atestacijos reikalavimus, Microsoft Certified Solutions Ekspertas: Server infrastruktūros (MCSE), "Cisco Certified Entry tinklų technikas (CCENT), ir Cisco Certified Network Associate (CCNA).... [-]

Kanada Stephenville St. John's Grand Falls-Windsor Carbonear Burin Marystown Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
83 savaites
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keyin College

Steamfitter / Pipefitters įdiegti ir remontas tiek aukšto slėgio ir žemo slėgio vamzdžių sistemos naudojamos gamybos, naftos ir dujų pramonė, atsižvelgiant į elektros ene ... [+]

Steamfitter / Pipefitters įdiegti ir remontas tiek aukšto slėgio ir žemo slėgio vamzdžių sistemos naudojamos gamybos, naftos ir dujų pramonė, atsižvelgiant į elektros energijos gamybos ir šildymo bei vėsinimo pastatų. Steamfitter / Pipefitter programa suteikia įgūdžių ir žinių, kad galėtų nustatyti, nepjaustykite, surinkti, įrengti, prižiūrėti vamzdžių sistemas ir palaiko. Absolventai taip pat bus pasirengusi dirbti su susijusia hidraulinės ir pneumatinės įrangos Garas, karštas vanduo, aušinimo, tepimo, purškimas ir pramonės gamybos ir perdirbimo sistemose.

Ši programa yra pripažįstama pameistrystės ir sertifikavimas valdybos posėdžiuose, tarp provincijų prekybos ( "Red Seal Patvirtinta), kuri leidžia turėtojui dirbti kitose provincijose / teritorijoje nereikalaujant naujo patvirtinti.... [-]

Kanada Carbonear Burin St. John's Stephenville Grand Falls-Windsor Marystown Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Keyin College

Keyin kolegija dabar siūlo trejų metų verslo vadyba / žmogiškųjų išteklių valdymo programą, kuri apima visus verslo ir finansų valdymo, rinkodaros, komunikacijos, vadybos ... [+]

Keyin kolegija dabar siūlo trejų metų verslo vadyba / žmogiškųjų išteklių valdymo programą, kuri apima visus verslo ir finansų valdymo, rinkodaros, komunikacijos, vadybos, ir technologinius įgūdžius, įmonių plėtrai ir verslumo aspektus. Labai atveju varoma mokymo, leidžianti studentams galimybę taikyti įvairius valdymo įgūdžius jie įgis visą programos trukmę.

Trečiaisiais metais, studentai turės galimybę specializuotis žmogiškųjų išteklių, kurie bus sprendžiami tokie klausimai kaip įdarbinti, mokymo, kurti kompensaciją / išmokų paketus ir darbuotojų santykius.

Po baigimo, studentai sukūrė tvirtą verslo aplinka ir įgijo įgūdžių ir pasitikėjimo, reikalingus valdymui. Jie bus kvalifikuoti ieškoti darbo įvairiose srityse, kaip antai visų valdžios, finansinių institucijų, smulkaus verslo, ir didelių korporacijų lygiu. Jie taip pat turi teisę gauti darbo gaminti, mažmeninės prekybos ir paslaugų sektoriuose.... [-]

Kanada St. John's Carbonear Stephenville Grand Falls-Windsor Burin Marystown Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
3 metų
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Keyin College

Šios programos tikslas yra atskleisti studento aktualiausių aspektų verslo vadybos ir administravimo, o suteikiant studentams su įrankiais už verslo karjerą. ... [+]

Šios programos tikslas yra atskleisti studento aktualiausių aspektų verslo vadybos ir administravimo, o suteikiant studentams su įrankiais už verslo karjerą. Ši programa taip pat suteikia studentui hands-on mokymo pagrindinėse srityse finansinės apskaitos ir darbo užmokesčio, verslo programinės įrangos, o įgyvendinimo ir eksploatavimo kompiuterizuotų apskaitos sistemų. Praktiškas, o ne teorinis pabrėžiama. Sėkmingas absolventai turės turėti būtinus įgūdžius, kad galėtų išlaikyti knygų rinkinį, tiek rankiniu būdu ir kompiuterizuota sistema.

Sertifikatai:

Darbo užmokesčio laikymasis praktikas (PCP) sertifikavimo yra už darbuotojų darbo užmokesčio karjeros pagrindas. Ji suteikia kandidatams teisės turinys, kurio reikalaujama išlaikyti organizaciją atitinka visoje metinio darbo užmokesčio fondo ciklą, efektyviai bendrauti darbo užmokesčio informaciją visiems suinteresuotiesiems subjektams, ir suprasti apskaitos funkciją, nes ji susijusi su darbo užmokesčio. ... [-]

Kanada Stephenville St. John's Grand Falls-Windsor Carbonear Burin Marystown Gander  + 4 Daugiau
September 2019
Dieninės
Su bendrabučiu
Skaityti daugiau lietuvių kalba