International Montreal Butler Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

TARPTAUTINĖ MONTREAL BUTLER AKADEMIJA

Mokykitės aukščiausius paslaugų standartus pasaulyje ir tapkite XXI amžiaus paslaugų profesionalu Tarptautinėje Monrealio Butlerio akademijoje

Sveiki atvykę į IMBA, pirmąją pasaulyje Butler-Som (Butler & Sommelier) mokyklą.

Tarptautinėje Monrealio Butlerio akademijoje (IMBA) sukūrėme pasaulinio lygio mokymosi centrą, nukreiptą į vaikus, norinčius pasididžiaugti dviratininkų pasauliu, ir sukurti patirtį gerų vynų rūsių valdyme.

Butlerio karjera yra sudėtinga, tačiau kompensacija gali būti labai didelė ir atspindi patirtį, kurią turi pasiūlyti. Padidinkite galimybę ir išspręskite IMBA iššūkį, su kuria mokykitės su mumis, paskatinsite savo karjerą naujiems aukštumais.

BUTLER-SOM: TINKA ELITE BUTLERAS IR PIRMOJI KLASĖ "BOUTEILLER" (SOMMELIER)

Ar žinojote, kad žodis "butleris" yra kilęs iš prancūziško žodžio "bouteiller", kuris reiškia asmenį, atsakingą už vynuogių vyno perkėlimą iš konteinerio rūsyje į konteinerį prieš pradedant tarnybą (butelis arba "butelis" prancūzų kalba)? Butleris buvo rūsio kapitonas.

Ši vyno istorija sukelia du klausimus:

1. Ar žinote, kaip užpildyti ir sudaryti pridėtinę vyno rūsį pagal darbdavio skonį?

2- Ar galėsite dirbti su virėja ir suporuoti optimalius vynus siūlomiems patiekalams ir pagal funkcijos tonas?

IMBA studentai gaus pažangų Vyno ir stipriųjų alkoholinių gėrimų programą.

Atraskite "CEWECM-IMBA", Tarptautinės Monrealio Butlerio akademijos "Excellence in Wine Education" ir "Kelių tvarkymo" centrą.

VALSTYBINIS KAMBARIS: GROŽIO NUO BUTLERIŲ ĮGŪDŽIŲ

Ar tai būtų paprastas šeimos patiekalas, svarbus socialinis renginys ar oficialios funkcijos, susijusios su Protokolu, planavimas, valgomasis yra, kai valgykla turi natūraliai spindėti ir peržengti užduotis.

Dainuojamojo valgio metu patiekalai yra malonūs ir sukaupti patirties, kurias prisimins darbdavys ir jo svečiai. Dainuojančiajam ir jo darbuotojams laikas praleisti aplink stalo malonumo akimirkas ir linksmybės apraišką.

Tuo tikslu valgykla turės išmanyti visus etiketo aspektus ir protokolus.

BŪTINA TOKTI PAPILDOMĄ PALAIKĮ

Viena papildoma naudinga kompetencija, kurią turi įgyti XXI a. Butleris turėtų išmokti gaminti maistą.

Yra situacijų, kai virėja yra išjungtas arba darbdavys keliauja. Esant tokioms aplinkybėms darbdavys tikisi, kad butleris imsis tam tikrų užduočių, net jei jie nėra jo įprasto darbo aprašymo dalis.

Paprastas, bet skanus maistas ir elegantiškumas jam yra vienas iš jų!

IMBA metu įsitikinsime, kad atsakydami į klausimą pakviestų atsakymų į klausimą "ar jūs turite pagrindinių maisto ruošimo įgūdžių?", O šis tyrimas nebus sandorio nutraukimo priemonė, kitaip galbūt bus didelis įdarbinimo galimybė ...

Tapk nekilnojamojo turto vadybininku

Universalumas ir įsisavinimo vertės pridedant įgūdžius, padidina butlers profilį ir didina jo įsidarbinimo galimybes (ir kompensacijų paketą).

Gebėjimas valdyti gerą nekilnojamojo turto dalį, kuriai reikalinga tinkama priežiūra, taip pat patobulinimų ir remonto priežiūra, yra labai naudingi įgūdžiai, kurie gali paskatinti kandidatą išskirti.

Pavyzdžiui, reikėtų sugebėti bendradarbiauti su dizaineriais ir architektūromis, derėtis su amatööriga, pardavėjais, taip pat sugebėti išlaikyti sudėtingas domotiko sistemas, esančias šiuolaikiniame namuose. Mokymasis šiais įgūdžiais yra visos IMBA programos dalis.

MASTER CHAUFFEUR ĮGŪDŽIAI

... ir mokykis iš sertifikuoto "Bentley" / "Rolls-Royce" vairuotojo.

Kaip minėta, šiandien darbdaviai vertina universalumą. Tai reiškia, kad anksčiau turėtume sugebėti išmokti daugiau priemonių, nei buvo reikalaujama iš klasikinio butlerio. Tai nėra neįprasta, kad butleris gali būti paprašytas vairuoti, kartais jo darbdavį ar jo šeimą.

IMBA LOGO DIZAINAS

IMBA logotipo dizaineris buvo įkvėptas iš riterio apkaustų ir išvalytų akmenų.

Dizainas buvo pasirinktas dėl jo sugebėjimo pasiūlyti kilnus meno paslaugas, o švarios linijos rodo, kad vertę, kurią tinkamai nupjauna ir šlifuoja gaunamas brangakmenis.

PATIKRINTA JUMS

Jūsų mokyme bus pritaikytos jūsų poreikiams pritaikytos karjeros orientavimo sesijos. "Butlers", kaip ir IMBA organizacija, puikiai žiūri į individualizuotas paslaugas.

Mūsų įkeitimas: kiekvienas mūsų studentas gaus individualų dėmesį.

Vietos

Monrealis

Address
6810 Somerled
H4V 1T8 Monrealis, Kvebekas, Kanada