Institute of Technology Development of Canada

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į ITD

Įkurta 1999 m., Kolegija įsikūrusi Vankuverio centro širdyje. Mes tiekiame visapusišką mokymosi patirtį tiek šalies, tiek užsienio studentams. Mes tikime, mokymosi visą gyvenimą galimybes, kaip Pathways , kad žmonės galėtų išlikti konkurencingas, teikiančias programas su lauko patirtimi, kurios rengia studentus besikeičiančiame pasaulyje ir suteikti jiems ją pagerinti.

ITD Canada

ITD Canada siekia pasiūlyti išsilavinimą, kuris leistų mūsų absolventams tenkinti dabartines ir būsimas iššūkius ir pasiekti savo tikslus. Asmenys gali pasirinkti bet kurį iš mūsų naujausių meno , verslo , svetingumo ir informacinių technologijų diplomų, kad galėtume tęsti savo asmeninį augimą ir profesinį tobulėjimą. Praktinė patirtis skatina studentus kurti santykius, kurie juos palaiko kolegijoje ir ateityje.

Kodėl mes siekiame

ITD Canada nuolat tobulina ir siūlo karjeros mokymo programas, kurias rengia specialistai, turintys įgaliojimus, susijusius su jų kompetencija. Mūsų mažų klasių dydžiai leidžia glaudžiau bendrauti ir individualiai atkreipti dėmesį, tuo pat metu išlaikant aukštus kokybės standartus, kuriuos mūsų studentai turi pasiekti savo ateities pastangose. Be to, mūsų karjeros mokymo programos nuolat atnaujinamos, kad atitiktų rinkos reikalavimus.

Akreditacija

"ITD Canada" yra įsipareigojusi teikti aukščiausios kokybės mokymus. Mūsų diplomai ir kursai yra akredituoti ir pripažinti provincijų ir profesinių asociacijų, užtikrinančių mūsų absolventų tarptautinį pripažinimą.

 • Privačios mokymo įstaigos skyrius yra atsakingas už švietimo ir veiklos kokybės standartų nustatymą, kurio turi laikytis institucijos, siekiančios akredituoti arba išlaikyti akreditaciją. Standartus nustato Pažangiojo švietimo ir darbo rinkos plėtros ministerija.
 • Švietimo kokybės užtikrinimas Britanijos Kolumbijos (EQA) paskyrime nustato viešųjų ir privačiųjų viešojo ir privataus sektoriaus aukštesniojo lygio įstaigas, kurios atitiko ar viršijo provincijos valdžios pripažintus kokybės užtikrinimo ir vartotojų apsaugos standartus. EQA suteikia vieną standartinę antspaudą, kurią visame pasaulyje galima pripažinti kaip kokybės simbolį. EQA antspaudas leidžia studentams lengvai nustatyti, kurias provincijų institucijas vyriausybė pripažįsta laikydamiesi kokybės užtikrinimo standartais ir suteikiant vartotojų apsaugą besimokantiesiems.
 • 1953 m. Įsteigtas "American Hotel"
 • Kanados pilietybės ir imigracijos Kanada Kanados Institute of Technology Development of Canada (ITD) yra įregistruotas ir pripažintas paskirta mokymosi įstaiga pagal DLI: O19279542632

Kodėl ITD Kanada

Daugiau nei 16 metų mes stebėjome, kaip mūsų absolventai pradeda karjerą, turinčią daug galimybių. Mūsų programos yra skirtos parengti studentus savo naujajai karjerai, naudojant praktines praktines mokymosi patirtis, kurias teikia praktikai-instruktoriai, kurie sujungia metų patirtį su išskirtiniais mokymo gebėjimais. Mes siūlome tvirtas, į rinką orientuotas programas, kurios padeda mokiniams tobulinti įgūdžius, kurie labiausiai reikalingi darbdaviams keliose pramonės šakose.

 • Akredituotos programos
 • Pramonės indėlis
 • Kooperacinė darbo patirtis
 • Mažesni klasės dydžiai ir studentų orientuota aplinka
 • Sužinokite iš pramonės specialistų
 • Karjeros ir kooperacinės pagalbos paslaugos
 • Galimos įperkamos mokėjimo planai
 • Studentai gali gauti iki trijų mėnesių nemokamą ESL
 • Stipendijų programos yra prieinamos

Gyvenimas Vankuverio universiteto miestelyje

Vankuverio kampelis įsikūręs Granbuvio gatvėje 474 , Vankuverio centro širdyje. Miesto komercijos, prekybos ir pramogų rajonų šurmulys ir šurmulys yra ITD Canada mažas, intymūs ir saugūs miesteliai. Studijuodami centro branduolyje, studentai turi galimybę susipažinti su miesto verslo centru, tuo tarpu ITD Kanadoje draugiška, mokymosi aplinka.

Šis patogus namas netoli greta pagrindinių autobusų maršrutų ir keli žingsniai nuo "Skytrain", leidžia studentams iš atokių vietovių lengvai važiuoti į universitetą.

Bendrijos santykiai

Visi mūsų ryšiai su absolventais, verslu ir pramone, tėvai ir mokyklų konsultantai yra ITD Kanados plačios bendruomenės dalis. Mes suteikiame studentams galimybes kurti išteklius, kad jie galėtų toliau tobulėti.

Visų pirma įmonės ir pramonės šakos remia mūsų akademinius tikslus ir teikia gaires mūsų studentams. Jie yra pramonės ištekliai ir vertingas indėlis į mūsų programas. Jie dirba kaip bendrojo lavinimo šeimininkai, kai mūsų studentai pradeda dirbti šioje srityje, norėdami įgyti praktinės darbo patirties. Svarbiausia, jie samdo mūsų išsilavinimą; kartais net prieš tai, kai studentas baigė kooperacinį komponentą.

Norėdami sužinoti daugiau apie ITD Kanados bendruomenę, šiandien susisiekite su priėmimo atstovu.

Vietos

Vankuveris

Institute of Technology Development of Canada

Interneto svetainė