Gateway College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie „ Gateway College

Gateway College gali išdidžiai teigti, kad nuo 1986 m. Gateway College tūkstančius studentų sveikatos priežiūros asistentu. „ Gateway College absolventai dirba kaip vertingi sveikatos priežiūros komandos nariai privačiose ir viešosiose ligoninėse, ilgalaikės priežiūros, sudėtingos priežiūros, padedantys gyventi, savarankiškai gyvenantys, specialios priežiūros, paliatyviosios pagalbos įstaigos, taip pat namų paramos agentūros.

Mes įsikūrę gražioje Vankuveryje, Britų Kolumbijoje, Kanadoje, lengvai pasiekiant vietinius patogumus ir miesto transportą, pvz., „Skytrain“ ir pagrindinius autobusų maršrutus.

Mūsų klasėse studentams suteikiama įkvepianti ir patraukli studijų aplinka. Mūsų aukštos kvalifikacijos personalas ir instruktoriai palaiko visus studentus ir yra pasiryžę siekti kiekvieno studento sėkmės. Visiškai įrengtos modernios laboratorijos užtikrina, kad „ Gateway College studentai galėtų mokytis naujausių žinių ir įgūdžių praktinėje ir patogioje aplinkoje.

Mes didžiuojamės nariais:

 • PTIB: privataus mokymo įstaigų skyrius
  • „Paskirtas BC privataus mokymo įstaigų skyrius
 • BC EQA: Britų Kolumbijos švietimo kokybės užtikrinimas
 • NACC: Nacionalinė karjeros kolegijų asociacija
 • BBB: Better Business Bureau
 • BCCCA: Britų Kolumbijos karjeros kolegijų asociacija
115254_110883_pexels-photo-1595391.jpeg

Misija ir vizija

Misija

„ Gateway College misija yra suteikti potencialius ir esamus sveikatos priežiūros specialistus kokybiškam švietimui ir mokymui. Mes įsipareigojame nuolat augti sveikatos priežiūros srityje ir formuoti mokymo partnerystes, kad atitiktų ir viršytų pramonės standartus. "

Vizija

Gateway College bus pripažinta aukščiausio rango karjeros mokymo kolegija Kanadoje.113991_pexels-photo-933964.jpeg

Kodėl „ Gateway College ?

 • Specializuota sveikatos priežiūros įstaiga. Nuo 1986 m. „ Gateway College “ mokėsi tūkstančius sveikatos priežiūros padėjėjų per mūsų aukštos kokybės sveikatos priežiūros specializuotą išsilavinimą.
 • Pramonės profesionalūs instruktoriai. Sužinokite iš geriausių. Visi mūsų instruktoriai yra slaugytojai, turintys licenciją CRNBC, CRPNBC arba CLPNBC, turintys ilgametę profesinę patirtį pramonėje. Jų aistra ir atsidavimas švietimui yra skatinti naujos kartos sveikatos priežiūros darbuotojus tapti išskirtiniais profesionaliais profesionalais. Jų pozityvus ir švelnus požiūris leidžia juos lengvai pasiekti prie klausimų ir papildomos paramos. Aukštos kokybės švietimo studentai visapusiškai parengs juos, kad atitiktų dabartinius pramonės standartus.
 • Individualus dėmesys. Mes suprantame, kad ne visi studentai yra panašūs. Mes išlaikome savo klasių dydį mažesnius ir stebime kiekvieno studento pažangą individualizuotam dėmesiui, teikiame tinkamas gaires ir paramą, kad geriausiai atitiktų jų mokymosi poreikius ir padėtų mūsų mokiniams pasiekti visą savo mokymosi potencialą.
 • Pagalba visą gyvenimą. Mes teikiame atnaujinimo / motyvacinio laiško rašymą, reguliarų darbo galimybių sąrašo atnaujinimą ir karjeros sąžiningą susitikimą su galimais darbdaviais iš įvairių šios srities organizacijų tik mūsų absolventams ir dabartiniams studentams. Tai reiškia, kol studentai užsiregistruos ir parodys mugę, jie garantuoja susitikimą su vadovais ir (arba) darbdaviais asmeniškai. Paprastai kiekvieną kartą priimame 10–15 organizacijų, dalyvaujančių mūsų darbo mugėje, kad įdarbintume išskirtinai gerai apmokytus studentus ir absolventus.
 • Įperkamos! Mokėkite mažiau kaip $ 395 per mėnesį, kad pradėtumėte Pathway į savo svajonių karjerą sveikatos priežiūros srityje, arba kreipkitės į BC vyriausybės studentų paskolą.
 • Lankstus tvarkaraštis! Mes siūlome visą darbo dieną, ne visą darbo dieną ir internetines galimybes, kurios dažnai gaunamos. Negalima laukti mėnesių ar metų, kad tiesiog prisijungtumėte prie programos. Su mumis, jūs jau dirbate lauke, o kiti vis dar laukia laukiančiųjų sąrašo.
 • Patogus! Mokykitės bet kuriuo metu ir bet kur su interneto prieiga, pasirinkdami nuotolinį mokymą.
 • Didelis nukreipimo lygis! Tūkstančiai mūsų laimingų absolventų rekomendavo savo programoms savo draugams ir šeimos nariams pasidalinti savo sėkme.
 • Greitas kelias! Studentai gali gauti registro pripažintą diplomą vos per 24 savaites per mūsų sveikatos priežiūros asistentą - pagreitintą programą.115589_pexels-photo-1282308.jpeg

Vietos

Vankuveris

Address
702-333 Terminal Avenue
V6A 4C1 Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo: