Focus College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

Focus College yra Kanados aukštojo mokslo trajektorija. Kiekvieno mūsų priimto sprendimo pagrindas - mūsų studentų sėkmė.

Mūsų misija

Pagerinti žmones per švietimą, plėtojant jų asmeninius, tarpasmeninius, socialinius, ekonominius, techninius ir verslumo įgūdžius.

„ Focus College vykdysime savo misiją užtikrindami saugią ir patogią mokymosi aplinką. Mūsų kursai visada turi aktualiausią ir naujausią turinį, o pramonės ekspertai moko užtikrinti, kad mūsų studentai turėtų geriausią patirtį.

Mūsų sėkmė priklauso nuo supratimo, kad žmonės yra unikalūs. Mes pašaliname mokymosi kliūtis ir visada užtikrina aukščiausią sąžiningumo ir sąžiningumo lygį.

Mūsų istorija

1992 m. Gimė "Focus Training Institute". Šis institutas pasiūlė "Okanagan" bendruomenės programas, kurios mokytų įvairius gyvenimo ir profesinius įgūdžius. Fookus mokymo institutas padėjo daugeliui bendruomenių tobulinti savo įgūdžius, pradėti savo karjerą ir net keisti savo karjeros galimybes.

Praėjus dvidešimčiai metų, 2012 m., Mes matėme problemą ir galimybę: studentai užsiregistravo aukštojo mokslo programoms, o jų patirtis labai maža jų lūkesčių.

Atsakydami į mokymo institutą į kolegiją, pakeitėme savo vardą į „ Focus College ir pradėjome kurti ir pasiūlyti kolegijos lygio verslo ir informacinių technologijų (IT) programas, kurios atitiko pramonės poreikius.

Šiandien „ Focus College “ vis dar įgyja savo viziją į gyvenimą su sunkiu darbu, jo ryšiais bendruomenėje ir bendradarbiauja su SQA, tarptautiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo akreditacija.

Pavadinimai

PTA - privataus mokymo įstatymas

Privačiojo mokymo įstatymą administruoja Aukštojo mokslo ministerijos Privačių mokymo įstaigų skyrius (PTIB). Šis sertifikavimas yra privalomas daugeliui privačių institutų, siūlančių mokymą Britų Kolumbijos provincijoje. Jis užtikrina, kad studentai būtų apsaugoti išlaikant įvairius standartus ir gaires. Privatūs institutai gali būti tiesiog sertifikuoti arba atitikti aukštesnius kriterijus. Focus College yra paskirta mokykla.

EQA - Švietimo kokybės užtikrinimas

Britų Kolumbijos valstybinėms ir privačioms įstaigoms, kurios atitinka arba viršija Britanijos Kolumbijos provincijos nustatytus kokybės užtikrinimo standartus, galima naudotis Švietimo kokybės užtikrinimo pavadinimu.

SQA - Škotijos kvalifikacijų tarnyba

Škotijos kvalifikacijų institucija yra žinoma tarptautinė aukštojo mokslo akreditacija, leidžianti įgaliotajai institucijai pasiūlyti savo programas. SQA kriterijai reikalauja ir griežtai tikrinami. Programa vadovaujasi tarptautiniais standartais, o studentai, baigę studijas, gali netrukdomai perteikti studijų partnerių institucijoms visame pasaulyje. Tai užtikrina tikrai pasaulinį standartizuoto kokybiško švietimo lygį.

Vietos

Kelouna

Kelowna Campus

Address
1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelouna, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1-250-861-5808

Surrey

Surrey Campus

Address
104 Avenue,13655
V3T 1W3 Surrey, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1-250-861-5808 ext. 203