Focus College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

"Focus College" yra Kanados aukštojo mokslo įstaiga. Mes dedame savo studentų sėkmę kiekvieno mūsų priimamo sprendimo pagrindu.

Mūsų misija

Pagerinti žmones per švietimą, plėtojant jų asmeninius, tarpasmeninius, socialinius, ekonominius, techninius ir verslumo įgūdžius.

"Focus College" atliksime savo misiją, sudarysime saugią ir patogią mokymosi aplinką. Mūsų kursai visada turi labiausiai tinkamą ir naujausią turinį ir yra mokomi pramonės ekspertų, siekiant užtikrinti, kad mūsų studentai turi geriausią įmanomą patirtį.

Mūsų sėkmė priklauso nuo supratimo, kad žmonės yra unikalūs. Mes pašaliname mokymosi kliūtis ir visada užtikrina aukščiausią sąžiningumo ir sąžiningumo lygį.

Mūsų istorija

1992 m. Gimė "Focus Training Institute". Šis institutas pasiūlė "Okanagan" bendruomenės programas, kurios mokytų įvairius gyvenimo ir profesinius įgūdžius. Fookus mokymo institutas padėjo daugeliui bendruomenių tobulinti savo įgūdžius, pradėti savo karjerą ir net keisti savo karjeros galimybes.

Praėjus dvidešimčiai metų, 2012 m., Mes matėme problemą ir galimybę: studentai užsiregistravo aukštojo mokslo programoms, o jų patirtis labai maža jų lūkesčių.

Atsižvelgdami į tai, mes sukūrėme mokymo įstaigą į koledžą, pakeitėme savo vardą į "Focus College" ir pradėjome kurti ir pasiūlyti kolegijų lygmens verslo ir informacinių technologijų (IT) programas, kurios atitiktų pramonės poreikius.

Šiandien "Focus College" vis dar iškelia savo viziją į gyvenimą, sunkų darbą, ryšius bendruomenėje ir bendradarbiavimą su SQA, tarptautiniu mastu pripažintą aukštojo mokslo akreditaciją.

Pavadinimai

PTA - privataus mokymo įstatymas

Privataus mokymo įstatymą administruoja Pažangiojo švietimo ministerijos privačių mokymo įstaigų skyrius (PTIB). Šis sertifikatas yra privalomas daugumoje privačių institutų, siūlančių mokymus Britų Kolumbijos provincijoje. Tai užtikrina, kad studentai yra saugomi išlaikant įvairius standartus ir gaires. Privatūs institutai gali būti tik patvirtinti arba atitikti aukštesnius kriterijus, kad taptų paskirtieji. Focus College yra paskirta mokykla.

EQA - Švietimo kokybės užtikrinimas

Britų Kolumbijos valstybinėms ir privačioms įstaigoms, kurios atitinka arba viršija Britanijos Kolumbijos provincijos nustatytus kokybės užtikrinimo standartus, galima naudotis Švietimo kokybės užtikrinimo pavadinimu.

SQA - Škotijos kvalifikacijų tarnyba

Škotijos kvalifikacijų institucija yra žinoma tarptautinė aukštojo mokslo akreditacija, leidžianti įgaliotajai institucijai pasiūlyti savo programas. SQA kriterijai reikalauja ir griežtai tikrinami. Programa vadovaujasi tarptautiniais standartais, o studentai, baigę studijas, gali netrukdomai perteikti studijų partnerių institucijoms visame pasaulyje. Tai užtikrina tikrai pasaulinį standartizuoto kokybiško švietimo lygį.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Aukštasis Nacionalinis Verslo Diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2018 Kanada Kelowna North Surrey + 1 daugiau

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. "HND in Business" (SCQF 8 lygis) suteikia dabartinį supratimą apie pagrindinius tarptautinio verslo aspektus, daugiausia dėmesio skiriant verslo valdymui ir žmogiškųjų išteklių valdymui. [+]

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. "HND in Business" (SCQF 8 lygis) suteikia dabartinį supratimą apie pagrindinius tarptautinio verslo aspektus, daugiausia dėmesio skiriant verslo valdymui ir žmogiškųjų išteklių valdymui.

HND verslo programa apima verslo kultūrą ir strategiją, įvairių dydžių organizacijų, rinkodaros, ekonomikos klausimų, apskaitos, verslo teisės ir IT valdymą.

Mokymosi tikslai

"HND Business" suteiks kompetencijos sritį. Konkretūs "HND Business" tikslai yra šie:... [-]


HND Kompiuterija: Programinės įrangos Kūrimas

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų May 2018 Kanada Kelowna North Surrey + 1 daugiau

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. "HND Computing": programinės įrangos kūrimas SCQF 8 lygmenyje suteikia esamus įgūdžius specialios techninės programinės įrangos kūrimo srityje ir sukuria naujausias žinias programavimo ir sistemų kūrimo srityje. [+]

Aukštosios nacionalinės kvalifikacijos teikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jos leidžia universitetams patekti į universitetus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu. "HND Computing": programinės įrangos kūrimas SCQF 8 lygmenyje suteikia esamus įgūdžius specialios techninės programinės įrangos kūrimo srityje ir sukuria naujausias žinias programavimo ir sistemų kūrimo srityje.

Programinės įrangos kūrėjai reikalingi daugelyje skirtingų pramonės šakų, nuo biotechnologijų iki telekomunikacijų ir transporto. "SQA HND Computing": programinės įrangos kūrimas suteiks besimokantiesiems įgūdžių ir teorinių žinių, kurių jiems reikia, kai jie pereina į aukštąjį mokslą ir užimtumą. Aptariamos programinės įrangos kūrimo veiklos apima naujus kūrimo, modifikavimo, pakartotinio naudojimo, reorganizavimo ir techninės priežiūros darbus.... [-]


Kontaktai

Kelowna Campus

Adresas 1753 Dolphin Ave #10
V1Y 8A6 Kelowna, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė http://focuscollege.com/
Telefonas +1-250-861-5808

Surrey Campus

Adresas 13655 104th Ave #105
V3T1W3 North Surrey, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė http://focuscollege.com/
Telefonas +1-250-861-5808 ext. 203