Oficialus aprašymas

Mūsų vizija

Focus College yra Kanados aukštojo mokslo trajektorija. Kiekvieno mūsų priimto sprendimo pagrindas - mūsų studentų sėkmė.

Mūsų misija

Pagerinti žmones per švietimą, plėtojant jų asmeninius, tarpasmeninius, socialinius, ekonominius, techninius ir verslumo įgūdžius.

„ Focus College vykdysime savo misiją užtikrindami saugią ir patogią mokymosi aplinką. Mūsų kursai visada turi aktualiausią ir naujausią turinį, o pramonės ekspertai moko užtikrinti, kad mūsų studentai turėtų geriausią patirtį.

Mūsų sėkmė priklauso nuo supratimo, kad žmonės yra unikalūs. Mes pašaliname mokymosi kliūtis ir visada užtikrina aukščiausią sąžiningumo ir sąžiningumo lygį.

Mūsų istorija

1992 m. Gimė "Focus Training Institute". Šis institutas pasiūlė "Okanagan" bendruomenės programas, kurios mokytų įvairius gyvenimo ir profesinius įgūdžius. Fookus mokymo institutas padėjo daugeliui bendruomenių tobulinti savo įgūdžius, pradėti savo karjerą ir net keisti savo karjeros galimybes.

Praėjus dvidešimčiai metų, 2012 m., Mes matėme problemą ir galimybę: studentai užsiregistravo aukštojo mokslo programoms, o jų patirtis labai maža jų lūkesčių.

Atsakydami į mokymo institutą į kolegiją, pakeitėme savo vardą į „ Focus College ir pradėjome kurti ir pasiūlyti kolegijos lygio verslo ir informacinių technologijų (IT) programas, kurios atitiko pramonės poreikius.

Šiandien „ Focus College “ vis dar įgyja savo viziją į gyvenimą su sunkiu darbu, jo ryšiais bendruomenėje ir bendradarbiauja su SQA, tarptautiniu mastu pripažinta aukštojo mokslo akreditacija.

Pavadinimai

PTA - privataus mokymo įstatymas

Privačiojo mokymo įstatymą administruoja Aukštojo mokslo ministerijos Privačių mokymo įstaigų skyrius (PTIB). Šis sertifikavimas yra privalomas daugeliui privačių institutų, siūlančių mokymą Britų Kolumbijos provincijoje. Jis užtikrina, kad studentai būtų apsaugoti išlaikant įvairius standartus ir gaires. Privatūs institutai gali būti tiesiog sertifikuoti arba atitikti aukštesnius kriterijus. Focus College yra paskirta mokykla.

EQA - Švietimo kokybės užtikrinimas

Britų Kolumbijos valstybinėms ir privačioms įstaigoms, kurios atitinka arba viršija Britanijos Kolumbijos provincijos nustatytus kokybės užtikrinimo standartus, galima naudotis Švietimo kokybės užtikrinimo pavadinimu.

SQA - Škotijos kvalifikacijų tarnyba

Škotijos kvalifikacijų institucija yra žinoma tarptautinė aukštojo mokslo akreditacija, leidžianti įgaliotajai institucijai pasiūlyti savo programas. SQA kriterijai reikalauja ir griežtai tikrinami. Programa vadovaujasi tarptautiniais standartais, o studentai, baigę studijas, gali netrukdomai perteikti studijų partnerių institucijoms visame pasaulyje. Tai užtikrina tikrai pasaulinį standartizuoto kokybiško švietimo lygį.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Focus College

Išplėstinė diplomų kvalifikacija suteikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jie leidžia pažangiai patekti į universitetus nacionali ... [+]

Išplėstinė diplomų kvalifikacija suteikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jie leidžia pažangiai patekti į universitetus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. „AD in Business“ („SCQF“ 8 lygis) suteikia galimybę susipažinti su pagrindiniais tarptautinio verslo aspektais, daugiausia dėmesio skiriant verslo valdymui ir žmogiškųjų išteklių valdymui.

AD verslo programa apima verslo kultūrą ir strategiją, žmonių valdymą įvairaus dydžio organizacijose, rinkodarą, ekonominius klausimus, apskaitą, verslo teisę ir IT.

Mokymosi tikslai

AD verslas suteiks kompetencijų pločio. Konkretūs AD verslo tikslai yra:

Plėtoti tinkamą kompetenciją įvairioms administracinėms, komercinėms ar vadovaujančioms pareigoms.Plėtoti studentų kompetencijas, siekiant paremti jų karjeros siekius.Paruoškite studentus, norint pereiti į universitetines studijas.Plėtoti savarankiško mokymosi visą gyvenimą įgūdžius.Plėtoti ir tobulinti perkeliamus gebėjimus įsidarbinti ir pagrindiniams įgūdžiams.Plėtoti ir tobulinti perduodamus gebėjimus planuojant, organizuojant, kritiškai ir vertinant mąstymą ir suteikiant kandidatui galimybę išsamiai ištirti verslo problemas ir problemas.Plėtoti individualius ir tarpasmeninius įgūdžius, susijusius su įvairiomis verslo, verslo ar vadovaujančiomis pareigomis verslo organizacijose.Sukurti komunikacijos ir pristatymo įgūdžius.Priimkite novatorišką ir kūrybišką požiūrį į savo darbą ir galėsite greitai reaguoti į iššūkius, kuriuos sukelia pokyčiai verslo aplinkoje.Plėtoti gebėjimą dirbti lanksčiai ir bendradarbiaujant su kitais.Įėjimo reikalavimai... [-]
Kanada Kelouna Surrey
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Focus College

Išplėstinė diplomų kvalifikacija suteikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jie leidžia pažangiai patekti į universitetus nacionali ... [+]

Išplėstinė diplomų kvalifikacija suteikia praktinius įgūdžius ir teorines verslo žinias, kurių reikia darbdaviams. Jie leidžia pažangiai patekti į universitetus nacionaliniu ir tarptautiniu mastu. „AD Computing“: programinės įrangos kūrimas „SCQF 8“ lygmenyje suteikia dabartinių įgūdžių specializuotos techninės programinės įrangos kūrimo srityje ir kuria naujausias žinias programavimo ir sistemų kūrimo srityje.

Programinės įrangos kūrėjams reikalingos įvairios pramonės šakos - nuo biotechnologijų iki telekomunikacijų ir transporto. SQA AD Kompiuterija: programinės įrangos kūrimas suteiks besimokantiesiems įgūdžių ir teorinių žinių, kurių jiems reikia, kai jie pereina į aukštąjį mokslą ir užimtumą. Apimta programinės įrangos kūrimo veikla apima naują kūrimą, modifikavimą, pakartotinį naudojimą, pertvarkymą ir priežiūrą.... [-]

Kanada Kelouna Surrey
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba