Fleming College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Tuo Fleming College kelionėms, galite tapti besimokančios bendruomenės. Mes užsiimti jums mokymosi ir teikti individualiems paramą. Nustatyti sveikinimo bendruomenių, mūsų mažesni miesteliai pateikti palankią aplinką, kurioje žmonės žino savo vardą.

Uždaryti santykiai, dideli lūkesčiai ir hands-on, protus-mokymosi patirtis padės jums plėtoti žinias ir įgūdžius, požiūrius ir vertybes, kurie veda į sėkmę darbe ir gyvenime.

Iš čia galite eiti bet kur, kaip jūs pradėti ar keisti savo karjerą. Arba per gerai išvystyta švietimo būdus, galite toliau tęsti švietimo galimybes. Jūs patirsite pirmų rankų mūsų įsipareigojimą naujovių programas ir praktiką ir kurti tvarias, sveiką ateitį mūsų žmonėms, bendruomenėms ir aplinkai.

Dėl visų šių priežasčių, 99% Fleming studentų sutinku: jie padarė teisingas pasirinkimas ateina Flemingas kolegija.

Vizija

Studentai buvusius per asmeninį gyvenimą. Inovacijos ir pasiekimų powered by žmonių.

Misija

Fleming čempionai asmeninių ir karjeros sėkmė per taikomą mokymuisi. Mes prisidėti prie bendruomenės sėkmės ir tvarumo didinant programų, paslaugų ir taikomųjų mokslinių tyrimų.

Vertybės

Studentas mokymosi patirtis yra mūsų prioritetas. Mes vertiname žmonių ir bendruomenės. Flemingas yra įsipareigojusi tvarią ateitį. Mes įkvėpė seras Sandford Fleming naujoves su vizija ir įgyvendinti su kompetencijos.

Vietos

Piterboras

Fleming College

Address
Sutherland Campus 599 Brealey Drive
K9J 7B1 Piterboras, Ontarijas, Kanada
Telefonas
+1 905-372-6865

Lindsay

Address
Frost Campus 200 Albert Street S. P.O. Box 8000
K9V 5E6 Lindsay, Ontarijas, Kanada

Minden

Address
Haliburton Campus 297 College Drive P.O. Box 839
K0M 1S0 Minden, Ontarijas, Kanada

Cobourg

Address
Cobourg Campus 1005 Elgin Street
K9A 5J4 Cobourg, Ontarijas, Kanada