École nationale d’aérotechnique

Įvadas

Oficialus aprašymas

Mokykla specializuojasi aerotechnikos srityje

École Nationale d'aérotechnique (ÉNA), priklausanti "Édouard-Montpetit CEGEP" mokykla, yra laikoma didžiausia aeronautikos technikos koledže pasaulyje. "ÉNA" turi unikalią įrangą, kurioje yra 37 orlaiviai ir 35 specializuotos laboratorijos, ir teikia išskirtines technines programas Kvebeko oro uostuose, Aviacijos ir aviacijos ir inžinerijos srityje, pripažintus "Transport Canada".

Kiekvienais metais ÉNA gali priimti beveik 1300 studentų įprasto išsilavinimo ir kelis šimtus techninio personalo tęstinio mokymo. Nepaisant įspūdingo kiekvienais metais mokykloje mokytų studentų skaičiaus, šiuo metu pramonėje trūksta Mūsų absolventų užimtumo perspektyvos ir užimtumo perspektyvos yra puikus.

ÉNA yra viena iš nedaugelio mokyklų, kurias Kanados nacionalinė gynyba įgaliojo rengti kariuomenę orlaivių priežiūros srityje.

Be to, kad teiktų subalansuotą teorijos ir praktikos mokymą, ÉNA siūlo savo studentams galimybę dalyvauti darbo / studijų programoje ir gauti darbo praktiką namuose ar užsienyje. lauke.


Mokymo atitiktis

Tarptautinės oro erdvės mokymo tarybos (CIFA) sukūrimas leido ÉNA užtikrinti savo tarptautinę įtaką. Šia organizacija siekiama sukurti mokymo lygiavertiškumą, atitinkantį Europos, Amerikos ir Kanados standartus.

Vietos

Sen Hubertas

Address
5555, place de la Savane
J3Y 8Y9 Sen Hubertas, Kvebekas, Kanada