Create Career College

Įvadas

Oficialus aprašymas

120978_pexels-photo-414462.jpeg

Create Career College yra paskirta mokymosi įstaiga (DLI), akredituota PTIB (privačių mokymo įstaigų filialas) ir pelniusi BCEQA (Britų Kolumbijos švietimo kokybės užtikrinimo) paskyrimą.

Create Career College studentams suteikia galimybę įgyti, tobulinti ir praktikuoti įgūdžius, kurie yra labai paklausūs. Daugelyje programų yra praktikos / bendro pasirinkimo komponentas, užtikrinantis, kad studentai prieš baigdami studijas gali pritaikyti savo akademinį mokymą realiose situacijose. Be to, kadangi mokykla pritraukia mokinius iš daugelio šalių, joje yra tarptautinė mokymosi aplinka, leidžianti mokiniams mokytis vieniems iš kitų.

„Kolegijų ir įmonių bendradarbiavimas, teorijos ir praktikos derinimas“

Create Career College užmezgė glaudžius ryšius su įvairių pramonės sektorių įmonėmis. Create Career College studentai turės praktinės patirties įgyti įgūdžių, tiesiogiai atitinkančių darbo vietos poreikius.

„Mažos klasės dydžiai, pagalba karjeros srityje“

Create Career College mažą studentų ir dėstytojų Create Career College santykį užtikrina, kad studentai gaus maksimalų dėstytojo dėmesį ir atsiliepimus. Profesionalus patarėjas teikia karjeros pagalbą, kad studentai galėtų maksimaliai išnaudoti savo galimybes.

„Lankstus tvarkaraštis, neatidėliotinos pradžios datos“

Create Career College siūlo dienines programas, kad atitiktų bet kurį tvarkaraštį. Dauguma programų kas keturias savaites gauna naują informaciją.

120979_priscilla-du-preez-623040-unsplash.jpg

100% praktikos vieta

Baigę kursą, patyrę „ Create Career College konsultantai padeda studentams susirasti darbdavį, kuris galėtų pasiūlyti jiems galimybę praktikuoti tai, ko išmoko. Praktikos metu studentai:

Sustiprinkite teorines žinias ir pritaikykite jas praktikoje Sukaupkite pirmenybę pramonės profesionalų įžvalgoms Pramonės tinklas, skirtas užmegzti ryšius Sukurkite aiškų karjeros planą

Norėdami sužinoti daugiau apie „ Create Career College , susisiekite su mumis. Mūsų draugiški ir išmanantys priėmimo atstovai mielai atsakys į visus iškilusius klausimus.

Create Career College akredituotą

120869_Acceditations.jpg120981_pexels-photo-1302991.jpeg

Vietos

Burnaby

Address
#650-4789 Kingsway
V5H 0A3 Burnaby, Britų Kolumbija, Kanada