College of the Rockies

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Įsikūręs Kootenay Rocky Mountains pietryčių BC, mes siūlome jums gyvenimo būdo ir mokymosi galimybes, kad atitiktų mūsų įspūdingas aplinka.

Mūsų pagrindinė Campus ir Gold Creek Campus yra Cranbrook mieste. Mes taip pat turime regioninius miestelius Creston, Fernie, Golden, Invermere ir Kimberley, kurie siūlo unikalias programas ir kursus.

Kas yra College of the Rockies privalumas?

  • Mažesni klasės dydžiai
  • Asmeninė instrukcija
  • Naujausia technologija
  • Puikios paramos paslaugos
  • Profesionalus, draugiškas personalas, skirtas mokinių sėkmei, daro College of the Rockies geriausia vieta gyventi, mokytis ir žaisti!

Mūsų misija

PERSPEKTYVOS IŠMOKYTI GYVENIMUS IR ĮSIPAREIGOJANT BENDRIJUS ŠVIETIMO GALIMU.

Mūsų vizija

KURIAMI KADADA KURIANT IR PATEIKTI PERSONALINĮ STUDENTŲ PATIRTĮ.

Mūsų vertybės

Tai ne tai, ką sakome, bet tai, ką mes darome.

Studentų sėkmė skatina mūsų sėkmę

Nuo priekinių durų iki klasės, mes esame aistringi mūsų įsipareigojime asmeniškai domėtis atrasti, kas motyvuoja ir jaudina kiekvieną studentą.

Vertiname žmones, žemę ir kultūrą

Nepriklausomai nuo to, ar esate studentas, bendradarbis ar bendruomenės narys, mes ieškome ir puoselėjame vienas kito potencialą. Mes artimi vieni su kitais ir rūpinamės savo ateitimi bei mūsų bendruomenių ateitimi. Mes švenčiame vieni kitų istorijas ir pasiekimus, žinodami, kad kai kiti daro geriau, mes visi darome geriau.

Klausyti ir paspartinti supratimą

Pirmiausia klausomės, kad galėtume skatinti vieni kitų sėkmę. Gerinant mūsų klausymą, pagerėja mūsų mokymasis, mūsų santykiai ir našumas, tuo pačiu sumažinant konfliktus ir nesusipratimus.

Būkite įdomūs ir kūrybingi

Čia mokomės! O kai artėjame prie mokymosi ir gyvenimo su atviru protu, pasiruošę keistis ir sugebėdami peržiūrėti dalykus naujais būdais, mes galime geriau paremti aplinkinius mus augti ir mokytis. Mažiau vertinsime ir dažniau paklausime: „Ką mes išmokome?“ ir "Kaip dar galėtume tai pasiekti?"

Vietos

Cranbrook

College of the Rockies

Address
College of the Rockies
2700 College Way, Box 8500

V1C 5L7 Cranbrook, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 250-489-2751

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis