Oficialus aprašymas

Apie mus

Įsikūręs Kootenay Rocky Mountains pietryčių BC, mes siūlome jums gyvenimo būdo ir mokymosi galimybes, kad atitiktų mūsų įspūdingas aplinka.

Mūsų pagrindinė Campus ir Gold Creek Campus yra Cranbrook mieste. Mes taip pat turime regioninius miestelius Creston, Fernie, Golden, Invermere ir Kimberley, kurie siūlo unikalias programas ir kursus.

Kas yra College of the Rockies privalumas?

  • Mažesni klasės dydžiai
  • Asmeninė instrukcija
  • Naujausia technologija
  • Puikios paramos paslaugos
  • Profesionalus, draugiškas personalas, skirtas mokinių sėkmei, daro College of the Rockies geriausia vieta gyventi, mokytis ir žaisti!

Mūsų misija

PERSPEKTYVOS IŠMOKYTI GYVENIMUS IR ĮSIPAREIGOJANT BENDRIJUS ŠVIETIMO GALIMU.

Mūsų vizija

KURIAMI KADADA KURIANT IR PATEIKTI PERSONALINĮ STUDENTŲ PATIRTĮ.

Mūsų vertybės

Tai ne tai, ką sakome, bet tai, ką mes darome.

Studentų sėkmė skatina mūsų sėkmę

Nuo priekinių durų iki klasės, mes esame aistringi mūsų įsipareigojime asmeniškai domėtis atrasti, kas motyvuoja ir jaudina kiekvieną studentą.

Vertiname žmones, žemę ir kultūrą

Nepriklausomai nuo to, ar esate studentas, bendradarbis ar bendruomenės narys, mes ieškome ir puoselėjame vienas kito potencialą. Mes artimi vieni su kitais ir rūpinamės savo ateitimi bei mūsų bendruomenių ateitimi. Mes švenčiame vieni kitų istorijas ir pasiekimus, žinodami, kad kai kiti daro geriau, mes visi darome geriau.

Klausyti ir paspartinti supratimą

Pirmiausia klausomės, kad galėtume skatinti vieni kitų sėkmę. Gerinant mūsų klausymą, pagerėja mūsų mokymasis, mūsų santykiai ir našumas, tuo pačiu sumažinant konfliktus ir nesusipratimus.

Būkite įdomūs ir kūrybingi

Čia mokomės! O kai artėjame prie mokymosi ir gyvenimo su atviru protu, pasiruošę keistis ir sugebėdami peržiūrėti dalykus naujais būdais, mes galime geriau paremti aplinkinius mus augti ir mokytis. Mažiau vertinsime ir dažniau paklausime: „Ką mes išmokome?“ ir "Kaip dar galėtume tai pasiekti?"

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


College of the Rockies

Ar jums reikia pagerinti savo anglų kalbos žinias, prieš pradėdami vartoti kolegijos akademinę programą? Mūsų anglų kalbos programa (EKA) rengia jums už akademinės sėkmės ... [+]

Programos apžvalga

Kiekvieną semestrą siūlo kursus visų kalbų mokymosi lygiais pagerinti įvairių:

· Skaitymas

· Rašymas

· Kalbėjimas

· Klausymas

·Kritinis mąstymas

Nufotografavus mūsų vertinimą, jums bus pradėti lygį, kuris yra geriausiai tinka jums pagal jūsų gebėjimą. Kursai yra patrauklus ir interaktyvus kiekviename lygmenyje. Mūsų instruktoriai skatina mokinių dalyvavimą visoms klasėms.

Pathway parinktys... [-]

Kanada Cranbrook
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
15 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Mūsų verslo valdymo programų dėmesys tvarumui padeda jums tapti konkurencinga besikeičiančioje verslo aplinkoje. Apsvarstykite verslo praktiką ir sprendimus, susijusius s ... [+]

Apie

Mūsų verslo valdymo programų dėmesys tvarumui padeda jums tapti konkurencinga besikeičiančioje verslo aplinkoje. Apsvarstykite verslo praktiką ir sprendimus, susijusius su poveikiu vietos ar pasaulio aplinkai, jūsų bendruomenei, visuomenei ir ekonomikai.

Mūsų mažų klasių dydžiai suteikia galimybę bendrauti tarpusavyje, kad galėtumėte tobulėti. Nenuostabu, kad mūsų verslo studentai reguliariai laimėjo apdovanojimus Vakarų Kanados verslo konkurse.

Diplomo programa yra siūloma ne visą darbo dieną ir visą darbo dieną, o kursai yra tiek klasėje, tiek internetu. Pasirinkite savo studijų sritį iš šių programų srautų:

ApskaitaGeneralinis direktoriusRinkodaraApskaita... [-]
Kanada Cranbrook
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Su mūsų dvejų metų trunkančiu diplomu darnaus verslo praktikoje, jūs išnagrinėsite verslo principus ir sutelksite dėmesį į žinias ir analitinius įgūdžius, reikalingus ska ... [+]

Apie

Su mūsų dvejų metų trunkančiu diplomu darnaus verslo praktikoje, jūs išnagrinėsite verslo principus ir sutelksite dėmesį į žinias ir analitinius įgūdžius, reikalingus skatinti tvarumo iniciatyvas verslo aplinkoje. Diplomo programa leidžia jums sukurti ekonomikos, apskaitos, bendrojo valdymo ir rinkodaros pagrindą, o po to plėtoti specifines žinias apie tvarią verslo praktiką. Jūsų kursai bus pristatomi įvairiais būdais, įskaitant akis į akį paskaitas, internetinius ir hibridinius kursus ir laboratorinius eksperimentus.

Tobulinti įsidarbinimo galimybes su itin specializuotu tvaraus verslo praktikos diplomuPapildykite savo nustatytą studijų sritį su žiniomis, kurios gali klestėti „žaliosios“ ekonomikojePlėtokite savo tvarumo planavimo ir ataskaitų teikimo įgūdžius, kad padėtų vietos įmonėms sumažinti jų poveikį aplinkaiApžvalga... [-]
Kanada Cranbrook
Rugsėjis 2020
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Visi College of the Rockies laipsniai atitinka pirmuosius dvejus meno ar mokslo bakalauro laipsnius. Studentai turėtų kruopščiai planuoti, kad būtų laikomasi visų laipsni ... [+]

Apžvalga

Visi College of the Rockies laipsniai atitinka pirmuosius dvejus meno ar mokslo bakalauro laipsnius. Studentai turėtų kruopščiai planuoti, kad būtų laikomasi visų laipsnių reikalavimų. Švietimo konsultantai gali padėti studentams planuoti savo kursų pasirinkimo laipsnį.

Bendrieji reikalavimaiSeptyniasdešimt semestrų kreditų pirmojo ir antrojo kurso metu.Vidutinis C balas arba geresnis skaičiavimas visuose kursuose, skaičiuojant į asocijuotą laipsnį, minimalus C laipsnis bet kuriame kurse.ApibrėžimaiPirmojo kurso kursas apibrėžiamas kaip kursas, per kurį UBC, SFU, UVic arba UNBC skiriama 100 kreditų.Antrųjų metų kursas apibrėžiamas kaip kursas, kuriam suteiktas arba nepaskirstytas kreditas 200 ar daugiau lygių UBC, SFU, UVic arba UNBC.Menų kursas yra dalyko srities kursas, kur yra UBC, SFU, UVic ar UNBC menų bakalauro laipsnis. Šios institucijos yra atsakingos už humanitarinių (įskaitant kūrybinius ir scenos menus) ir socialinių mokslų kursų reikalavimus.Mokslo kursas yra dalyko srities kursas, kuriame yra bakalaureato mokslo laipsnį arba taikomojo mokslo bakalaureato laipsnį UBC, SFU, UVic ar UNBC.... [-]
Kanada Cranbrook
Rugsėjis 2020
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies

Mūsų turizmo vadybos programa paruošia jums kurortų, viešbučių ir kitų turizmo operacijų karjerą. Galite rinktis iš vienerių metų pažymėjimo arba baigti dvejų metų diplom ... [+]

Apie

Turizmo pramonė yra karšta - pradėkite savo karjerą čia.

Mūsų turizmo vadybos programa paruošia jums kurortų, viešbučių ir kitų turizmo operacijų karjerą. Galite rinktis iš vienerių metų pažymėjimo arba baigti dvejų metų diplomo programą. Programa apima turizmo, verslo vadybos ir susijusių specialybės kursų kursus.

Ši programa yra prieinama tik internete. Jūs taip pat galite imtis daugelio kursų asmeniškai mūsų „Cranbrook“ universitete. „Rockies“ yra tiesiai už durų, suteikiant jums galimybę derinti gyvenimo būdą ir mokymąsi vienoje įspūdingiausių vietų Žemėje - ir vieną iš karščiausių BC turizmo vietų!

Kodėl verta rinktis turizmą kaip karjerą?Turizmas yra vienas Kanados pramonės - 20 mln. Keliautojų kasmet pasirenka Kanadą.BC, turizmas yra 15 milijardų dolerių pramonės - beveik 20 000 su turizmu susijusių įmonių veikia BC.Yra daugiau darbo vietų nei darbo ieškantys asmenys - nuo 2013/14 m. BC turizmo pramonės darbuotojų paklausa gerokai viršijo pasiūlą.Programos parinktys... [-]
Kanada Cranbrook
Rugsėjis 2020
Anglų
2 metai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
College of the Rockies
Address
College of the Rockies 2700 College Way, Box 8500
V1C 5L7 Cranbrook, Britų Kolumbija, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 250-489-2751