College Boreal

Įvadas

Oficialus aprašymas

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą kolegijoje BOREAL!

Nuo 1995 metais, mūsų institucija rengė mūsų ateities lyderių, kultūros ambasadoriais ir verslininkus. Iš tiesų, Aukštesnysis Boréal dirba uoliai ugdyti turtingumą ir visą potencialą kiekvienam. Mūsų tikslas yra padaryti savo patirtimi su mumis vykdyti ir sėkmingai; mes siekiame teikti jums su priemonėmis, būtinomis siekiant aktyviai prisidėti prie Bendrijos ir darbo jėgos ir pradėti visų savo svajonių įgyvendinimui.

Mūsų 36, esančių 27 bendruomenių visoje Ontario centrai leido Collège Boréal tapti į Frankofonijos povidurinio švietimo srities lydere. Paskirtą pagal prancūzų kalbos paslaugų įstatymo, Aukštesnysis Boréal pirmauja bendruomenių ji tarnauja, atsitrenkdamas į socialinį, kultūrinį ir ekonominį peizažą. Iš tiesų, mūsų vizija, kuria siekiama "sudaryti palankias žinių ir skatinti kultūrą" peržengia klasėje.

Kokybės įrengimas ir aukštos kvalifikacijos darbuotojai, turintys patirties abiem oficialiosiomis kalbomis leidžia Collège Boréal Jums pasiūlyti mokymus ir paslaugas pagal kompetenciją, rengia absolventus tarptautinę karjerą.

Mūsų pavydėtiną reputaciją yra tiesiogiai susijęs su mūsų išskirtinių rezultatų absolventas pasitenkinimo tarp 24 kolegijų Ontario. Mes taip pat didžiuojamės, kad žinau, kad darbdavys aiškiai išreiškė savo pasitikėjimą kolegijoje BOREAL kaip 96% iš jų būtų rekomenduoti įdarbinti mūsų absolventai.

Dėl visų šių priežasčių, mes nuoširdžiai kviečiame Jus tapti didžiuotis narys "BOREAL šeimos", todėl, kad jūs galite pasiekti visą savo potencialą su mumis. Mes galime jus patikinti, kad mūsų vizija, misija, aistra ir tradicijos tikrai motyvuoti visus mūsų pasirinkimus ir veiksmus. Šis įsipareigojimas yra raktas į mūsų sėkmę, kaip mes priartėti prie mūsų 20-mečiui!

Dėkojame už manyti kolegijoje BOREAL!

Vizija

Pripažinta kokybė, prieinamumas ir lankstumas jo mokymas ir paslaugos, Aukštesnysis Boréal yra pirmasis pasirinkimas tarp prancūziškų kolegijose.

Misija

Collège Boréal suteikia aukštą kalibro asmeninį švietimą įvairių klientų ir praktikos vadovus skatinti tvarų vystymąsi ONTARIO anketa Frankofonijos bendruomenei.

Šūkis

"Nourrir Le Savoir faire et vibrer La kultūra"

Vertybės

Kompetencijos
humanizmas
įtraukimas
Inovacijos
Pagarba

Vietos

Sudberis

Address
21, boulevard Lasalle
P3A 6B1 Sudberis, Ontarijas, Kanada

Hearst

Address
Hearst, Ontarijas, Kanada

Kapuskasingas

Address
Kapuskasingas, Ontarijas, Kanada

Temiskamingo krantai

Address
Temiskamingo krantai, Ontarijas, Kanada

Timminai

Address
Timminai, Ontarijas, Kanada

Torontas

Address
Torontas, Ontarijas, Kanada

Vindzoras

Address
Vindzoras, Ontarijas, Kanada

Niagaros krioklys

Address
Niagaros krioklys, Ontarijas, Kanada

Temiscaming

Address
Temiscaming, Kvebekas, Kanada

Šiaurės įlanka

Address
Šiaurės įlanka, Ontarijas, Kanada