Centre for Arts and Technology

Įvadas

Oficialus aprašymas

Jūs ketinate įsisavinti Centre for Arts and Technology mokymąsi.

Čia jūs būsite apsupti kitų varomų, kūrybingų žmonių - kaip ir jūs. Jūs dirbate savarankiškai, bendradarbiaudami su komanda ir tuo pačiu suteiksite vienas kitą geriausiu būdu. Jūs jaučiate, kad priklausote čia.

Tuo metu, kai jūsų mentoriai ir instruktoriai bus įtraukti ekspertus, kurie jau įrodė save savo srityje ir kurie jums pasakys visus teisingus ir neteisingus dalykus, kad jums pavyktų.

Mes turime du universitetus, kurie padės jums, Kelowna BC ir Surrey BC. Mūsų du miesteliai turi keletą funkcijų, tačiau išlaikyti savo pačių tapatybės jausmą. "Kelowna" yra mūsų pirmaujantis miestelis, kuriame yra dvi garso įrašų studijos, specialiosios animacijos laboratorijos ir meno kambarys, skaitmeninė fotografija ir skaitmeninė kino kūrimo studija, interjero dizaino laboratorija ir dar daugiau. Įspūdingas kūrybiškumo ir mokymosi centras, lankytojai bus pasitikslinti mūsų registratūroje ir iš karto pamatyti daugybę studentų darbų ant sienų, glaudžiai bendradarbiaujančių darbuotojų ir studentų grupės, jaunimo jausmo ir išradingumo. Mūsų neseniai Surrey universitetas yra šiuolaikiškas, elegantiškas ir kažkas labai didžiuojamės.

Šioje modernioje, naujai atnaujintoje erdvėje, esančioje Surrey, yra mažesnė nei mūsų Kelounos miestelyje, tačiau turi savo pūstuvą. Šioje erdvėje negalima nepamiršti, kad yra grindų iki lubų vaizdų, stilingų apdailų ir ryškių spalvų.

Surrey miestelyje yra animacinė laboratorija ir meno kambarys, "mac lab", fotografijos studija ir specialiai dirbantis personalas, padėsiantis jums pasiekti savo edukacinius tikslus.

Vietos

Kelouna

Centre for Arts and Technology Kelowna

Address
Centre for Arts and Technology
100-1632 Dickson Avenue
Kelowna, BC

V1Y 7T2 Kelouna, Britų Kolumbija, Kanada
Telefonas
+1 250-860-2787

Surrey

Address
Surrey, Britų Kolumbija, Kanada