Centennial College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Centennial College yra pirmasis Ontarijo viešasis koledžas su penkiais miesteliais Toronte, Kanadoje. „Centennial“ siūlo aukštos kokybės Kanados švietimą, kuris orientuotas į rankas ir į užimtumą. „Centennial“ programos skatina mokymąsi patirtimi atliekant laboratorinius nurodymus, mokymąsi bendradarbiaujant ir praktikuojant pramonę. „Centennial“ nugalėtojai Toronte užima pirmąją vietą studentų pasitenkinimo srityje! (KPI: 2016, 2017, 2018).

„Centennial“, turinti septynias specializuotas akademines mokyklas, siūlo daugiau nei 160 verslo, inžinerinių technologijų ir taikomųjų mokslų, ryšių, žiniasklaidos, menų ir dizaino, sveikatos, svetingumo, turizmo ir kulinarinio meno bei transporto programų. „Centennial“ siūlo aukštojo mokslo ir antrosios pakopos programas, taip pat anglų kalbos mokymosi ir fondų programas, skirtas pasirengti kolegijoms ir universitetams.

Kodėl mokytis Centennial College ?

  • Įperkamos ir ekonomiškos
  • Aukštas švietimo lygis
  • „Co-op“ ir pramonės ryšiai
  • Neįtikėtina įvairovė
  • Galimybė dirbti Kanadoje
  • Saugus miestas ir draugiška bendruomenė
  • Aukštas švietimo lygis

Tu priklausai čia! Šimtmečio šventė yra populiariausias studentų pasirinkimas Kanadoje! Mūsų 25 000 dieninių studentų apima daugiau nei 11 000 tarptautinių studentų iš 126 šalių!
Kai mėgaujatės akademiniais Kanados kolegijos studijų privalumais, plačios pasaulinės perspektyvos praturtins jūsų išsilavinimą ir patirtį.

Apdovanojusi Kanados institucija
Centennial gavo aukso medalį už lyderystės ugdymą 2018 m. Pasaulio kolegijų ir politechnikos federacijos (WFCP) apdovanojimuose. „Centennial“ taip pat gavo 2016 m. Aukso medalį už Kanados tarptautinių mokslų kompetenciją (CICan).

Mes esame lyderiai, novatoriai ir verslininkai
Mes dirbame su daugiau nei 800 pramonės partnerių! Jūs turite prieigą prie naujausios įrangos ir technologijų, pramonėje pirmaujančių fakultetų ir bendradarbiavimo galimybių, kad baigę studijas galėtumėte pasiruošti darbui. „Centennial“ užima trečiąją vietą Kanadoje pagal įdarbintų ir apmokamų taikomųjų tyrimų skaičių (50 geriausių Kanados tyrimų kolegijų)

Daugiau nei 1000 Pathways ! Centennial College programos siūlo 367 laipsnių Pathways ir 40 magistro studijų Pathways su partnerių universitetais Kanadoje ir užsienyje.

Ar siekiate pasaulinės patirties? „Centennial“ studentams siūlo unikalias pasaulinio mokymosi galimybes: tarptautinės stažuotės, semestrų mainai, fakultetų vadovaujamos tarptautinės programos, pasaulinė pilietybės ir teisingumo mokymosi patirtis, kalbų ir kultūros mokymasis, konferencijos ir konkursai užsienyje. Mūsų Sudžou Centennial College mokymosi svetainė siūlo Kanados išsilavinimą Kinijoje, kredito pervedimo Pathways ir semestro mainų su mūsų miesteliai esantys Torontas, Kanada.

Studijuoti, dirbti ir gyventi Kanadoje

Centennial College sveikina jus siekiant neįtikėtinos tarptautinės švietimo patirties. „Centennial“ turi studentų ir absolventų sėkmės reputaciją bei daugybę apdovanojimų už tarptautinę švietimo lyderystę. Tarptautiniai studentai siekia savo tikslų šimtmečio šventėje ir vadovauja provincijai sėkmingai baigę studijas! 92,3% tarptautinių studentų, kurie pradeda mūsų studijų programas, sėkmingai baigia studijas.

Centennial College yra patvirtinta Kanados studijų ir darbo programų vyriausybinė institucija! Dieninių tarptautinių studijų studentai, įstoję į laipsnio, diplomo ar pažymėjimo programą, gali dirbti ne visą darbo dieną (20 valandų per savaitę) mokydamiesi ir visą darbo dieną suplanuotų pertraukų metu.

Leidimų darbui po studijų baigimo programa leidžia tarptautiniams studentams įgyti vertingos Kanados darbo patirties, baigusių Centennial College . Absolventai gali kreiptis dėl leidimo dirbti po baigiamojo darbo iki trejų metų!

114206_Programsbanner.png

Paraiškų pateikimo terminai

Tarptautiniai studentai turėtų kreiptis bent prieš 2–3 mėnesius iki numatomos pradžios, kad užtikrintumėte, jog turite pakankamai laiko kreiptis dėl studijų leidimo iš Kanados vizų biuro, kuris aptarnauja jūsų regioną. Centennial College leidiniai nuolatos teikia laiškus. Kreipkitės dabar! Paraiškos apdorojimo laikas yra apie 2 savaites. Visoms programoms nėra nustatytas galutinis terminas, tačiau terminas pasibaigs, nes jūsų pasirinktos programos pradžios data bus pilna.

Paraiškų pateikimo terminai

Pareiškėjai raginami kreiptis anksti. Leiskite maždaug keturiems – šešiems mėnesiams iki numatomos pradžios datos suteikti pakankamai laiko atvykti ir Studijų leidimui / Vizų tvarkymui. Tačiau, jei programoje bus laisvos vietos, bus svarstomos paraiškos, artimesnės pradžios datai. Centennial kiekvienais metais siūlo tris suvartojamus kiekius:

2020 m. Vasaros programos prasideda: 2020 m. Gegužės 6 d
„Rudens 2020“ programos prasideda: 2020 m. Rugsėjo 3 d
2021 m. Žiemos programos prasideda: 2021 m. Sausio 6 d

Taikyti internetu: www.centennialcollege.ca/International

Vietos

Torontas

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Torontas, Ontarijas, Kanada
Telefonas
+1 416-289-5300

„Keystone“ stipendija

Susipažinkite su mūsų siūlomomis stipendijų galimybėmis