Centennial College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Centennial College yra Ontarijo pirmasis viešasis koledžas su penkiais miesteliais Toronte, Kanadoje. „Centennial“ siūlo aukštos kokybės Kanados švietimą, kuris yra orientuotas į darbą ir orientuotas į darbą. Centennial programos skatina patirtinį mokymąsi su laboratorinėmis instrukcijomis, bendrojo lavinimo ir pramonės praktika. „Centennial“ nuosekliai užima 1-ą vietą Toronte studento pasitenkinimui! (KPI: 2016, 2017, 2018).

Septyniose specializuotose akademinėse mokyklose „Centennial“ siūlo daugiau kaip 160 verslo, inžinerinių technologijų ir taikomųjų mokslų, komunikacijų, žiniasklaidos, meno ir dizaino, sveikatos, svetingumo, turizmo ir kulinarijos menų bei transporto programas. Centennial siūlo antrosios pakopos ir antrosios pakopos studijų programas, taip pat anglų kalbos mokymosi ir pamatų programas kolegijos ir universitetų rengimui.

Kodėl mokytis Centennial College ?

  • Įperkamos ir ekonomiškos
  • Aukštas švietimo lygis
  • „Co-op“ ir pramonės ryšiai
  • Neįtikėtina įvairovė
  • Galimybė dirbti Kanadoje
  • Saugus miestas ir draugiška bendruomenė
  • Aukštas švietimo lygis

Jūs esate čia! Centennial yra # 1 Kolegijos pasirinkimas tarptautiniams studentams Kanadoje! Mūsų 25 000 dieninių studentų sudaro daugiau nei 11 000 tarptautinių studentų iš 126 šalių!
Kaip jums patinka akademinė Kanados kolegijos švietimo nauda, įvairios pasaulinės perspektyvos praturtins jūsų išsilavinimą ir patirtį.

Apdovanojusi Kanados institucija
Centennial gavo aukso medalį už lyderystės ugdymą 2018 m. Pasaulio kolegijų ir politechnikos federacijos (WFCP) apdovanojimuose. „Centennial“ taip pat gavo 2016 m. Aukso medalį už Kanados tarptautinių mokslų kompetenciją (CICan).

Mes esame lyderiai, novatoriai ir verslininkai
Mes dirbame su daugiau nei 800 pramonės partnerių! Jūs turite prieigą prie naujausių įrangos ir technologijų, pirmaujančių pramonės fakultetų ir bendravimo galimybių, kad baigtumėte darbą. Centennial Kanadoje užima trečią vietą už taikomuosius tyrimus įdarbintų ir mokamų studentų skaičių (Kanados 50 geriausių mokslinių tyrimų kolegijų)

Daugiau nei 1000 Pathways ! Centennial College programos siūlo 367 laipsnių Pathways ir 40 magistro studijų Pathways su partnerių universitetais Kanadoje ir užsienyje.

Ar ieškote pasaulinės patirties? Centennial siūlo unikalias pasaulines mokymosi galimybes studentams: tarptautinės stažuotės, semestro mainai, fakulteto vadovų tarptautinės programos, pasaulinė pilietybė ir mokymosi patirtis, kalbos ir kultūros mokymasis, konferencijos ir konkursai užsienyje. Mūsų Suzhou Centennial College mokymosi svetainė siūlo Kanados švietimo Kinijoje, kreditų perkėlimo Pathways ir semestro mainus su mūsų miesteliais Toronte, Kanadoje.

Studijuoti, dirbti ir gyventi Kanadoje

Centennial College kviečia Jus siekti neįtikėtinos tarptautinės švietimo patirties. „Centennial“ turi gerą studentų ir absolventų sėkmę ir daugybę tarptautinio švietimo vadovų apdovanojimų. Tarptautiniai studentai siekia savo tikslų Centennial ir veda provinciją sėkmingų baigimo kursų! 92,3 proc. Tarptautinių studentų, sėkmingai baigusių studijų programas, baigia studijas.

Centennial College yra patvirtinta Kanados studijų ir darbo programų vyriausybinė institucija! Ištęstinės tarptautinės studijos, įgijusios laipsnį, diplomą ar pažymėjimo programą, gali mokytis ne visą darbo dieną (20 valandų per savaitę), o visą darbo dieną - pagal planuojamas pertraukas.

Leidimų darbui po studijų baigimo programa leidžia tarptautiniams studentams įgyti vertingos Kanados darbo patirties, baigusių Centennial College . Absolventai gali kreiptis dėl leidimo dirbti po baigiamojo darbo iki trejų metų!

114206_Programsbanner.png

Paraiškų pateikimo terminai

Tarptautiniai studentai turėtų kreiptis bent 2-3 mėnesius iki jų numatomo pradžios, kad užtikrintumėte, jog turite pakankamai laiko kreiptis dėl leidimo studijuoti iš Kanados vizų tarnybos, kuri tarnauja jūsų regionui. Centennial College nuolat siūlo laiškus. Taikykite dabar! Programos apdorojimo laikas yra apie 2 savaites. Visoms programoms nenustatytas galutinis terminas, tačiau bus nustatytas terminas, kada jūsų pasirinktas programos laikas bus pilnas jūsų numatytai pradžios datai.

Paraiškų pateikimo terminai

Pareiškėjai raginami kreiptis anksti. Leiskite maždaug keturiems – šešiems mėnesiams iki numatomos pradžios datos suteikti pakankamai laiko atvykti ir Studijų leidimui / Vizų tvarkymui. Tačiau, jei programoje bus laisvos vietos, bus svarstomos paraiškos, artimesnės pradžios datai. Centennial kiekvienais metais siūlo tris suvartojamus kiekius:

2019 m. Vasaros programos prasideda: 2019 m. Gegužės 6 d
2019 m. Rudenį programos prasideda: 2019 m. Rugsėjo 3 d
2019 m. Žiemos programos prasideda: 2019 m. Sausio 6 d

Taikyti internetu: www.centennialcollege.ca/International

Vietos

Torontas

Centennial College

Address
941 Progress Avene
Toronto, ON M1G 3V4

M1K 5E9 Torontas, Ontarijas, Kanada
Telefonas
+1 416-289-5300