Oficialus aprašymas

Studijuokite CES

CES pripažįstame, kad kitos kalbos mokymasis sėkmingai reikalauja ne tik vadovėlio, bet ir paskaitos. Mūsų ESL klasės suaugusiems yra orientuotos į tikslą, naudojant komunikacinį požiūrį į kalbų mokymąsi. Mes praturtina studentų gyvenimą realiomis kalbomis ir kultūrinėmis galimybėmis. Mes mokome studentus, taikydami šiuolaikinius metodus, kurie pirmiausiai įkūnija studentą. Mes įkvepia studentus realizuoti savo tikslus ir išplėsti savo akiratį.

Sužinokite angliškai Toronte

Įkurta kaip vienas saugiausių Šiaurės Amerikos miestų, Torontas yra miestas, kuriame žmonės gali jaustis saugiai ir patogiai. Nuolat balsuojama viena iš geriausių vietų gyventi ir aplankyti. Tai daugiausia priklauso nuo to, kaip Toronte žmonės švenčia įvairovę. Tai išskirtinis pasaulinio lygio miestas, kuris švenčia meilę ir pagarbą daugybei kultūrų, kurios čia klestės.

Socialinė veikla

CES suteikia daug galimybių susipažinti su Toronte esančiais vaizdais ir garsais. Patikrinkite kai kurias iš mūsų populiariausių renginių!

Veiklos lyderiai: daugumą mūsų veiklos organizuoja ir vykdo mūsų veiklos koordinatorius, kuris taip pat padeda studentams kasdienio gyvenimo Toronto pagrindu. Be to, ne tik pristatydami realią praktiką, bet ir nustatydami pamokas savo klasėse, mokytojai atlieka papildomą pamokų veiklą du kartus per mėnesį. Mūsų studentų konsultantai taip pat prisijungia prie įdomių dalykų ir padeda studentams prisitaikyti prie Toronto gyvenimo.

Toronte su daugybe puikių miesto atrakcionų, apsvaiginimo architektūros, puikių restoranų ir ryškių naktinių pramogų. Taip pat yra daug įdomių veiksmų ir patirties, kad būtų galima nemokamai.

Vieta

"Capital English Solutions", įsikūrusi didžiausiame Kanados mieste ir mieste, "Capital English Solutions" yra pagrindinė vieta norintiems mokiniams pasinerti į anglų kalbą ir Kanados kultūrą. Mūsų "ESL Classes" suaugusiesiems patogiai įsikūrę pačioje Toronto miesto centre esančiame Yonge gatvėje ir Wellesley gatvėje. Čia apsuptas daugybė vietinių parduotuvių, kavinių, barų, restoranų ir specializuotų parduotuvių. "Wellesley" metro stotis yra vos už kampo, o vos keli žingsniai pasiekia šio nuostabaus miesto centrą ir Ontarijo ežerą.

Atsiliepimai

"Viena iš geriausių Toronto mokyklų! Darbuotojai ir studentai yra tokie malonūs, o visi mokytojai yra labai patyrę. Aš atvyko į Torontą, nieko nežinodamas apie anglų kalbą, bet visi padėjo man tobulėti. Esu labai laimingas, pasirinkdamas CES. "

- Nadia, Meksika

"Kai atėjau į CES, buvau kryžkelėje mano gyvenime. Tačiau su mokyklos pagalba aš ne tik patobulėjau savo anglų kalbą, bet ir sukūriau asmeninį gyvenimą. Sutikau daug žmonių, kurie man buvo ir bus labai naudingi, ir aš didžiuojuosi savo augimu. "

- Serdaras, Turkija

"Aš draugavau ir kalbėjau su daugeliu žmonių iš skirtingų šalių CES, todėl per trumpą laiką galėjau tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Man labai patiko pamokos ir dabar esu įsitikinęs anglų kalba. Tai buvo vertinga patirtis man. "

- Kazuki, Japonija

"Aš tikiu, kad geriausia ESL mokykla Toronte yra CES! Jie man suteikė išsilavinimą, gyvenimą Toronte ir nepriklausomybės bei vystymosi jausmą. Mokyklos patarėjai yra nuostabūs ir visi yra tiesiog tokie draugiški! "

- Jinpyo, Korėja

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:


Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Bendrojo anglų kalbos kursai CES Toronto yra suprojektuoti taip, kad jūs greitai sužinotumėte, kaip rašyti tinkamą gramatiką ir tinkamą frazę savo pokalbio anglų kalba. ... [+]

Anglų kalbos pamokos: bendri anglų kalbos kursai

Bendrojo anglų kalbos kursai CES Toronto yra suprojektuoti taip, kad jūs greitai sužinotumėte, kaip rašyti tinkamą gramatiką ir tinkamą frazę savo pokalbio anglų kalba. Kiekvienas kursas yra mokomas savarankiškai ir mažose klasėse mūsų patogioje apgyvendinimo miesteliuose, 1 minutės pėsčiomis nuo "Wellesley" metro stoties.

Kai baigsite žemiau nurodytus kursus, galėsite tęsti CES Toronto specializuotus anglų kalbos kursus, kurie siūlo išsamesnį anglų kalbos mokymą.

Norite išbandyti? Mes siūlome pavyzdines klases, kuriose galite apsistoti klasėje ir sužinoti, ar mūsų požiūris yra tinkama alternatyva, kad galėtumėte paimti anglų kalbą į kitą lygį!... [-]

Kanada Torontas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Jei norite daugiau pažengusių besimokančiųjų, CES Toronto siūlo akademinius anglų kalbos kursus mūsų universiteto mieste Toronto centre. Daugelis besimokančiųjų pereina į ... [+]

Akademiniai anglų kalbos kursai - specializuotos anglų kalbos kursai

Jei norite daugiau pažengusių besimokančiųjų, CES Toronto siūlo akademinius anglų kalbos kursus mūsų universiteto mieste Toronto centre. Daugelis besimokančiųjų pereina į šį lygį iš bendrojo anglų kalbos arba tobulina savo anglų kalbą, kad pasirengtų darbo vietai.

Verslo anglų kalba

Idealus kursas studentams, siekiantiems tobulinti bendravimą angliškai kalbančiose verslo aplinkose. Šio kurso mokiniai išmoks verslo žodyną ir kalbų formas, tyrimo ir pristatymo įgūdžius bei pasaulines verslo problemas. Studentai taip pat rengs teminius savaitinius projektus, kuriuose naudojami klausymo / skaitymo medžiagos iš įvairių svarbių šaltinių.... [-]

Kanada Torontas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Capital English Solutions - Learn English in Toronto

CES Toronto siūlo ne tik suaugusiems skirtas ESL klases, bet ir siūlome " Pathway programas studentams, besidomintiems vienu iš Kanados ar tarptautinės kolegijos ar ... [+]

ESL klases suaugusiems: Pathway programa

CES Toronto siūlo ne tik suaugusiems skirtas ESL klases, bet ir siūlome " Pathway programas studentams, besidomintiems vienu iš Kanados ar tarptautinės kolegijos ar universiteto partnerių. Norint patekti į vieną iš mūsų partnerių koledžų, reikia sėkmingai užbaigti CES bendrojo anglų aukštutinės vidurinės mokyklos lygius.

CES yra didžiuotis partneriu:

Studentams, norintiems tęsti aukštojo mokslo pasirengimą, rekomenduojame vieną iš mūsų populiariausių kursų - Kolegijos-universiteto parengimo kursą.

CUPC: kolegijos ir universiteto rengimo kursai

Šis intensyvus keturių ar dvylikos savaičių kursų tikslas yra paruošti studentus sėkmei angliškai kalbančioje po vidurinėse mokyklose. Sutelkiant dėmesį į integruotus akademinius įgūdžius, teikiamus naudojant kolegijos lygio medžiagą, studentai:... [-]

Kanada Torontas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Capital English Solutions - Learn English in Toronto