Capital English Solutions - Learn English in Toronto

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuokite CES

CES pripažįstame, kad kitos kalbos mokymasis sėkmingai reikalauja ne tik vadovėlio, bet ir paskaitos. Mūsų ESL klasės suaugusiems yra orientuotos į tikslą, naudojant komunikacinį požiūrį į kalbų mokymąsi. Mes praturtina studentų gyvenimą realiomis kalbomis ir kultūrinėmis galimybėmis. Mes mokome studentus, taikydami šiuolaikinius metodus, kurie pirmiausiai įkūnija studentą. Mes įkvepia studentus realizuoti savo tikslus ir išplėsti savo akiratį.

Sužinokite angliškai Toronte

Įkurta kaip vienas saugiausių Šiaurės Amerikos miestų, Torontas yra miestas, kuriame žmonės gali jaustis saugiai ir patogiai. Nuolat balsuojama viena iš geriausių vietų gyventi ir aplankyti. Tai daugiausia priklauso nuo to, kaip Toronte žmonės švenčia įvairovę. Tai išskirtinis pasaulinio lygio miestas, kuris švenčia meilę ir pagarbą daugybei kultūrų, kurios čia klestės.

Socialinė veikla

CES suteikia daug galimybių susipažinti su Toronte esančiais vaizdais ir garsais. Patikrinkite kai kurias iš mūsų populiariausių renginių!

Veiklos lyderiai: daugumą mūsų veiklos organizuoja ir vykdo mūsų veiklos koordinatorius, kuris taip pat padeda studentams kasdienio gyvenimo Toronto pagrindu. Be to, ne tik pristatydami realią praktiką, bet ir nustatydami pamokas savo klasėse, mokytojai atlieka papildomą pamokų veiklą du kartus per mėnesį. Mūsų studentų konsultantai taip pat prisijungia prie įdomių dalykų ir padeda studentams prisitaikyti prie Toronto gyvenimo.

Toronte su daugybe puikių miesto atrakcionų, apsvaiginimo architektūros, puikių restoranų ir ryškių naktinių pramogų. Taip pat yra daug įdomių veiksmų ir patirties, kad būtų galima nemokamai.

Vieta

"Capital English Solutions", įsikūrusi didžiausiame Kanados mieste ir mieste, "Capital English Solutions" yra pagrindinė vieta norintiems mokiniams pasinerti į anglų kalbą ir Kanados kultūrą. Mūsų "ESL Classes" suaugusiesiems patogiai įsikūrę pačioje Toronto miesto centre esančiame Yonge gatvėje ir Wellesley gatvėje. Čia apsuptas daugybė vietinių parduotuvių, kavinių, barų, restoranų ir specializuotų parduotuvių. "Wellesley" metro stotis yra vos už kampo, o vos keli žingsniai pasiekia šio nuostabaus miesto centrą ir Ontarijo ežerą.

Atsiliepimai

"Viena iš geriausių Toronto mokyklų! Darbuotojai ir studentai yra tokie malonūs, o visi mokytojai yra labai patyrę. Aš atvyko į Torontą, nieko nežinodamas apie anglų kalbą, bet visi padėjo man tobulėti. Esu labai laimingas, pasirinkdamas CES. "

- Nadia, Meksika

"Kai atėjau į CES, buvau kryžkelėje mano gyvenime. Tačiau su mokyklos pagalba aš ne tik patobulėjau savo anglų kalbą, bet ir sukūriau asmeninį gyvenimą. Sutikau daug žmonių, kurie man buvo ir bus labai naudingi, ir aš didžiuojuosi savo augimu. "

- Serdaras, Turkija

"Aš draugavau ir kalbėjau su daugeliu žmonių iš skirtingų šalių CES, todėl per trumpą laiką galėjau tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Man labai patiko pamokos ir dabar esu įsitikinęs anglų kalba. Tai buvo vertinga patirtis man. "

- Kazuki, Japonija

"Aš tikiu, kad geriausia ESL mokykla Toronte yra CES! Jie man suteikė išsilavinimą, gyvenimą Toronte ir nepriklausomybės bei vystymosi jausmą. Mokyklos patarėjai yra nuostabūs ir visi yra tiesiog tokie draugiški! "

- Jinpyo, Korėja

Vietos

Torontas

Address
543 Yonge Street, Second Floor
M4Y 1Y5 Torontas, Ontarijas, Kanada