Canadian College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vankuverio centro centre CCEL yra Alberni gatvėje, greta madingų mažmenininkų, geriausių restoranų ir žinomų viešbučių. Mūsų universitetas apima klases, eh! restoranas, biurai ir saulėta terasa ant stogo. Mes taip pat turime studentų rezidenciją ne mieste.

Pastatas

Kabinetai yra ant 2, 3 ir 4 aukšte, su biurais 4 aukšte ir didele stogo sode 5 aukšte.

kabinetai

Mūsų modernaus mokymo klasės, kuriose yra greitas internetas, studentų įrenginių elektrinės ir aukštos raiškos ekranas, yra suprojektuotos taip, kad būtų lengviau mokytis į studentus.

eh! Restoranas

Su puikiu maistu ir draugiška atmosfera, Eh! yra puiki vieta po pamokų valgyti, gerti ir bendrauti. Eh! siūlo studentams diskontuotus maitinimo planus, taip pat kiekvieną savaitę organizuoja nemokamą pokalbių klubą.

Biurai

Ketvirtame aukšte, mūsų didžiojoje "open-concept" biure, mūsų sveikatingumo darbuotojai gali padėti jūsų viešnagės metu.

Stogo patas

Stogo terasa yra puiki lauko erdvė, kurioje studentai gali valgyti pietus ir dalyvauti keliuose renginiuose, pavyzdžiui, vasaros baruose, ping ponguose, jogos ir šokių pamokose.

Studentų Residence

Įsikūręs miesto Vankuverio centre, studentų rezidencija yra už kelių kvartalų nuo Stanley parko, netoli daugelio įperkamų restoranų ir barų. Greitai nueisite iki CCEL.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Diplomai »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Diploma in Business Management and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 6 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

[+]

Programos privalumai Priėmimo sąlygos Karjeros galimybės

Karjeros galimybės nuolat plėsti, beveik visose pramonės šakose, kaip pasaulinė rinka ir toliau plėtoti.

[-]

Diploma in Hospitality Management and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

[+]

Priėmimo sąlygos

HMD Co-op "yra sudėtinė svetingumo vadybos diplomas programa su Co-op, nes ji suteikia studentams eterinio realaus pasaulio darbo patirtį Kanados angliškai kalbančių verslo aplinkoje. Co-op "yra sukurta siekiant suteikti studentams su du semestrus kietų tyrimų savo pirminio įvažiavimo į koledžą.

[-]

Diploma in Information Technology and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

[+]

"Red Hat" sistemos administratorius pažymėjimas

IT Co-op "yra sudėtinė Informacinės technologijos diplomo programa su Co-op, nes ji suteikia studentams eterinio realaus pasaulio darbo patirtį Kanados angliškai kalbančių verslo aplinkoje. Co-op "yra sukurta siekiant suteikti studentams su du semestrus kietų tyrimų savo pirminio įvažiavimo į koledžą.

Karjeros galimybės Tinklo administratorius [-]

Diploma in in Project Management and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

[+]

Karjeros galimybės

Karjeros galimybės nuolat plėsti, beveik visose pramonės šakose, kaip pasaulinė rinka ir toliau plėtoti.

[-]

Diploma in International Trade and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

Naudojant tarptautiniu mastu pripažintų FITT medžiagas, ši programa atitinka pradinius etapus tampa Certified International Trade specialistas (CITP). [+]

Naudojant tarptautiniu mastu pripažintų FITT medžiagas, ši programa atitinka pradinius etapus tampa Certified International Trade specialistas (CITP).

Programos privalumai Partnerystė su FITT

Kanados Kolegija bendradarbiauja su FITT pasiūlyti FITTskills programą. FITT (Forumas Tarptautinės prekybos mokymo) yra tarptautinė prekyba, mokymo ir sertifikavimo įstaiga.

[-]

Diploma in Social Media Marketing and Co-op

Su bendrabučiu Dieninės 8 semestrus September 2019 Kanada Vancouver

[+]

Kaip studentai grįžti į savo kilmės šalyje, Vakarų Kanados diplomas ir Co-op derinys yra ne tik privalumas, bet taip pat leidžia studentams galimybę suprasti ir patirti kultūrinius ir verslo niuansus, kurie gali būti įgyta tik nuo ilgo rankų -on patirties. Ši programa buvo dizainas suteikti studentams su veiksmingomis valdymo darbo įgūdžius, kurie yra reikalingi 21 amžiaus darbo vietoje.

Karjeros galimybės [-]