Canadian College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vankuverio centro centre CCEL yra Alberni gatvėje, greta madingų mažmenininkų, geriausių restoranų ir žinomų viešbučių. Mūsų universitetas apima klases, eh! restoranas, biurai ir saulėta terasa ant stogo. Mes taip pat turime studentų rezidenciją ne mieste.

Pastatas

Kabinetai yra ant 2, 3 ir 4 aukšte, su biurais 4 aukšte ir didele stogo sode 5 aukšte.

kabinetai

Mūsų modernaus mokymo klasės, kuriose yra greitas internetas, studentų įrenginių elektrinės ir aukštos raiškos ekranas, yra suprojektuotos taip, kad būtų lengviau mokytis į studentus.

eh! Restoranas

Su puikiu maistu ir draugiška atmosfera, Eh! yra puiki vieta po pamokų valgyti, gerti ir bendrauti. Eh! siūlo studentams diskontuotus maitinimo planus, taip pat kiekvieną savaitę organizuoja nemokamą pokalbių klubą.

Biurai

Ketvirtame aukšte, mūsų didžiojoje "open-concept" biure, mūsų sveikatingumo darbuotojai gali padėti jūsų viešnagės metu.

Stogo patas

Stogo terasa yra puiki lauko erdvė, kurioje studentai gali valgyti pietus ir dalyvauti keliuose renginiuose, pavyzdžiui, vasaros baruose, ping ponguose, jogos ir šokių pamokose.

Studentų Residence

Įsikūręs miesto Vankuverio centre, studentų rezidencija yra už kelių kvartalų nuo Stanley parko, netoli daugelio įperkamų restoranų ir barų. Greitai nueisite iki CCEL.

Vietos

Vankuveris

Address
1050 Alberni St #450
BC V6E 1A3 Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada