CampusCanada

Įvadas

Oficialus aprašymas

Pažintinė programa užsienio studentams

CampusCanada teikia atvykstamojo tarptautinio studentams Įvadas į Kanadą ir už akademinės sėkmės fondui Kanados universitete arba kolegijoje. Šis integruotas internete ir universitetų kursų programa suteikia tarpdisciplininį ugdymo orientuota į supratimą Kanados Kultūra ir visuomenė, prisitaikyti prie naujos aplinkos, ir plėtoti įgūdžius, kurie veda į akademinės sėkmės;

Prieiga prie individualių priemonių, skirtų remti tarptautines studentų (pvz akademinės paramos, bibliotekos išteklių, kalbų kursai, profesinio orientavimo); Praktinis "kaip" patarimai, kasdienio gyvenimo Kanadoje (saugumo, bankų, transporto ir tt) Greitas draugystė pastatytas ant programos platus tinklų ir socialinės veiklos. Svarbiausia, CampusCanada teikia tarptautinių studentams konkurencinį pranašumą pasiekti sėkmės su savo akademine veikla Kanadoje, užtikrinant jie pasirengę realizuoti išsamiausią potencialą savo universitete ar kolegijoje patirtį.

Kapitalo Privalumas

Otava yra Kanados ketvirtas pagal dydį miestas ir šalies politinis ir technologijų centras. Mieste yra gražus ir švarus, turi aukštą gyvenimo, ir yra pripažinta dėl savo daugelio nacionalinių muziejų, galerijų, parkų ir atlikėjų menas centruose. Otava yra vienas saugiausių miestų Kanadoje. Otavos žmonės labai išsilavinę, daugiau nei pusė gyventojų turintys universitetinį arba aukštąjį išsilavinimą ir aukščiausią vienam gyventojui koncentraciją inžinierių, mokslininkų ir mokslo daktarų Kanadoje. Carleton universiteto, priimančiosios CampusCanada, Yra aukštai įvertinta išsamų universitetų įsikūręs Ottawa.

Nuo rugpjūčio 1 - 13, 2016, gausite galimybę patirti Kanados sostinę metu gražiausių metų laiku. Vasara mieste Otava turi turtinga skaičių karšto ir saulėtų dienų vidutinė temperatūra 26 ° C (80 ° F). Per šį laikotarpį, jūs rasite daug veiklos muzika, lauko, muziejų, meno ir kultūros entuziastai. Mieste yra energingas ir puikus vieta jūsų įvedimo į Kanadą.

Otava yra įsikūręs pietryčių šalyje šalia Gatineau, Kvebekas, kurie formuoja šalies National Capital Region. Patiekiama didžiųjų oro linijų bendrovės, geležinkeliais ir Kurtas autobusų, galėsite aplankyti kitų didžiųjų miestų, pavyzdžiui, Monrealio, Toronto ir Kvebeko gana lengvai.

Kodėl prisijungti CampusCanada

Prisitaikymas prie universiteto ar kolegijos gyvenimo nepažįstamoje šalyje gali būti didžioji problema. CampusCanada suteikia "Soft-iškrovimo", skirtas užsienio studentams siūlyti įdomus, bendradarbiavimo ir interaktyvią galimybę patirti universiteto gyvenimą ir atrasti Kanada pačiame tautos kapitalo. Priežastys prisijungti CampusCanada:

Įsitikinę savo pirmą dieną klases. Mes išmokyti jus, kokie ištekliai jums reikia naršyti bet Kanados universitete arba kolegijoje. Naršyti Kanados kapitalo. Otava yra žinomas dėl savo daugelio nacionalinių muziejų, galerijų, parkų ir atlikėjų menas centruose. Gauk patogiai Kanados klasėje. Sužinokite daugiau apie Kanados dėstymo stilius ir akademinės struktūros. Live miesteliu. Per dvi savaites, jums magistrantė gyvenimą ir gyvenimo tvarką on-campus gyventi. Suprasti Kanados kultūros Photoshop. Sužinokite daugiau apie Kanados unikalių papročių ir įpročių. Susirasti naujų draugų. Jūs būsite patenkinti kitais užsienio studentais, kurie yra nauji į Kanadą. Įsivaizduokite, jūs galite turėti draugui kiekviename provincijos iki programos pabaigos!

Mokesčiai

Programa mokestis CAD $ 4500 (+ HST) apima:

Kanada 101: internete žinoma įvesti tarptautinius studentus į Kanadą; Su bendrabučiu 101: dešimt dienų interaktyvaus programavimo miesteliu ir visoje Otavoje ir nacionalinio kapitalo regione; Instrukcija kvalifikuota Carleton universiteto dėstytojų, turinčių patirties Kanados studijų; Būstas miesteliu ne Carleton universitete nuo rugpjūčio 1 - 13; Pusryčiai, pietūs ir vakarienė teikia Fresh Food Company Prieiga prie įvairių akademinių ir pramogų; Off-kampusie ekskursijos į nacionalinių institucijų, taip pat sporto, kultūros ir lauke esančioje laisvalaikiui svetainės

Kaip užsiregistruoti

Jūs galite užsiregistruoti CampusCanada užpildant rasti adresu https://forms.carleton.ca/globalacademy/CampusCanada/ registracijos formą Mums reikės savo kontaktinius duomenis, informaciją apie universitete arba kolegijoje jums buvo priimtas į, anglų kalbos testo rezultatus. Mes neturime reikalauti pateikti bet kokius dokumentus šiuo klausimu.

Baigę registracijos formą, Jums bus nukreipti į saugią trečiosios šalies svetainėje, kur Jūs užbaigsite apmokėjimą. Kai jūsų mokėjimas buvo tvarkomi, esate užsiregistravęs CampusCanada.

Vietos

Otava

Global Academy (Carleton University)

Address
1125 Colonel By Drive
K1S 5B6 Otava, Ontarijas, Kanada
Telefonas
+1 613-520-2600