Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuo 1967 m. Cambrian College yra pirmaujanti antrinė įstaiga Šiaurės Ontarijo mieste.

Mūsų kolegijoje gyvena daugiau nei 11 000 besimokančiųjų bendruomenė, turinti daugiau kaip 4100 studentų iš 80 dieninių programų, ir daugiau kaip 7000 studentų beveik 900 ne visą darbo dieną kursų ir programų, esančių trijose universitetinėse vietose Šiaurės Ontarijo mieste: Sudbury, Espanola ir Little Current / Manitoulin sala.

Atraskite įvairias paslaugas ir įrenginius, kuriuos siūlome remti studentams ir pasiruošti sėkmei šiandienos konkurencingose darbo vietose.

Naršykite viską, ką turime pasiūlyti, ir pažiūrėkite į Cambrian.

2015–2019 m. Strateginis planas

Mūsų naujas penkerių metų strateginis planas yra skirtas apibrėžti Kambrianą kaip skirtumo kolegiją, vienijančią ateities kartoms. Mūsų vizija - įsivaizduoti neįmanomą, įkvėpti vienas kitą ir naujovių diegimo būdais.

Mes orientuojamės į mokymosi patirties transformavimą, kad suteiktume nuolatinę prieigą prie lanksčios ir pritaikomos mokymosi patirties. Mes esame motyvuoti tobulinti besimokančiojo patirtį ir visapusiškai įsisavinti bendradarbiavimo galią palaikančioje mokymosi bendruomenėje.

113707_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Planavimas ir instituciniai tyrimai

Kambrijos planavimo ir institucinių tyrimų komanda teikia vadovavimą ir paramą mokslinių tyrimų, planavimo, studentų mokymosi rezultatų ir kokybės užtikrinimo srityse, siekiant paremti Kolegijos misiją, efektyvumą ir studentų sėkmę.

Konkrečios funkcijos:

 • Akademinio planavimo parama ir rezultatų vertinimas
 • Vyriausybės ataskaitos (daugiametė atskaitomybės sutartis, strateginis įgaliojimas, kolegijos verslo planas, kolegijos metinis planas, pagrindiniai veiklos rodikliai)
 • Kokybės užtikrinimo auditas ir valdymas
 • Apklausų rengimas, palengvinimas, analizė ir ataskaitų teikimas
 • Parama registracijos planavimui ir prognozavimui
 • Naujas programos planavimas / tobulinimas.
 • Programos valdymo procesai
 • Veiklos rodiklių kūrimas, stebėjimas ir analizė (kolegijos rezultatų suvestinė, padalinių ir programų rezultatų lentelės)
 • Kolegijų palyginimas ir lyginamoji analizė
 • Aplinkos tyrimai ir rinkos analizė
 • Tyrimai, duomenų analizė ir ataskaitų rengimas
 • Pasiūlymų peržiūra ir plėtra fondų įsigijimui
 • Bendrijos informavimo ir darbo rinkos analizė

Kambrijos mokslinių tyrimų etika

Cambrian College skatins ir palengvins mokslinius tyrimus Kolegijos bendruomenėje, kad prisidėtų prie žinių kūrimo ir taikymo, kritiškai išnagrinėtų praktiką ir nuolat sujungtų su švietimu susijusias žinias ir skatintų profesinę praktiką. Kolegija yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi tyrimai atitiktų aukščiausius mokslo ir etikos standartus.

Švęskite „Excellence“

Cambrian College švenčiame meistriškumą. Kambrijoje yra keletas prestižinių apdovanojimų, kurie pagerbia studentus, absolventus ir darbuotojus, kurie atstovauja geriausia mūsų mokyklai. Šie apdovanojimai skiriami tiems, kurie išdidžiai kyla į viršų, tarnauja Kambrijos bendruomenei, taip pat bendruomenėms, kuriose jie gyvena.

Glenn Crombie studentų paramos centras

„Glenn Crombie“ studentų aptarnavimo centras „ Cambrian College yra modernus įrenginys, kuris yra visiškai prieinamas. Mūsų daugiafunkciniame komplekse yra TTY telefonai, asmens priežiūros kambariai, kompiuterinės laboratorijos, bandymų patalpos ir vonios kambariai.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Cambrian College

Būdamas Cambrian College ankstyvojo ugdymo studentu, turėsite galimybę plėtoti žinias ir įgūdžius, reikalingus ankstyvo mokymosi ir vaikų priežiūros srityje. Jūsų studijo ... [+]

Apžvalga

Būdamas Cambrian College ankstyvojo ugdymo studentu, turėsite galimybę plėtoti žinias ir įgūdžius, reikalingus ankstyvo mokymosi ir vaikų priežiūros srityje. Jūsų studijos bus suderintos su vaikų augimo ir vystymosi teorija su praktine taikymo patirtimi šioje srityje. Interaktyvios klasės patirties dėka, nuo gimimo iki dvylikos metų amžiaus jūs planuosite, planuosite, įgyvendinsite ir įvertinsite vaikams skirtą mokymąsi.

Programa padės jums dirbti ir remti įvairius vaikų ir šeimų, su kuriais susidursite ateityje, poreikius. Jūs sukursite pagrindą suprasti, kad vaikai mokosi per žaidimą. Šis mokymosi metodas kartu su kultūriniu požiūriu tinkama aplinka atspindės, kad vaikai yra smalsūs, pajėgūs ir kompetentingi.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Susidomėjote verslo pasauliu, bet nežinote, kokios karjeros kryptys? Vos per dvejus metus Cambrian verslo programa atskleis jus finansų, verslumo, rinkodaros, žmogiškųjų ... [+]

Apžvalga

Susidomėjote verslo pasauliu, bet nežinote, kokios karjeros kryptys? Vos per dvejus metus Cambrian verslo programa atskleis jus finansų, verslumo, rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, apskaitos, personalo valdymo, naujos verslo plėtros ir organizacinio planavimo srityse. Paleiskite savo karjerą arba tęskite trečiąjį Kamerijos verslo administravimo programos metus, kai baigsite.

Programos akcentaiLanksčios mokymosi galimybės (tradicinės klasės, internetinės galimybės ir virtualios klasės)Patirtinio mokymosi galimybės per klubus ir varžybasBendrasis pirmasis ir antrasis metai su kitomis verslo programomis leidžia absolventams sklandžiai pereiti į trečiąjį metus, kad įgytų pažangų diplomąPoveikis visoms pagrindinėms verslo funkcijoms, įskaitant finansus, apskaitą, žmogiškuosius išteklius, verslo plėtrą ir ktTai Šiaurės Koledžo bendradarbiavimo programa... [-]
Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Kasybos pramonė yra dinamiška ir nuolat besikeičianti, o Kambrijos kasybos inžinieriaus technikos programa bus iššūkis jums ištirti, kodėl ir kaip viskas veikia, ir ieško ... [+]

Apžvalga

Kasybos pramonė yra dinamiška ir nuolat besikeičianti, o Kambrijos kasybos inžinieriaus technikos programa bus iššūkis jums ištirti, kodėl ir kaip viskas veikia, ir ieškoti naujoviškų problemų sprendimų.

Mokydami ir gyvendami viename iš pasaulio kalnakasybos centrų, jūs pasiruošsite tapti kasybos inžinerijos komandų dalimi, atsakingomis už įvairius projektus, apimančius geodeziją, projektavimą, projektavimą, aplinkosaugos studijas, pramoninį geologinį ir geofizinį lauko darbą, ventiliaciją, žemės kontrolė ir priežiūra.

Pramonės patyrę fakulteto nariai vadovaus savo pažangai ir supratimui per pavyzdžius, gautus iš pramonės patirties, ekskursijas į garsųjį Sudbury baseiną ir praktines demonstracijas. Jūs gausite naudos iš įvairių patirtinių mokymosi galimybių, įskaitant veiklą aktyvioje kasykloje, kad gautumėte platų supratimą apie įvairius kasybos inžinerijos aspektus, taip pat bendravimo ir vadovavimo įgūdžius.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Išmokę pagrindinius prekybos praktikos pagrindus, dyzelinius variklius, degalų sistemas, elektrinius traukinius, elektros sistemas, hidraulines sistemas, vairavimo ir sta ... [+]

Apžvalga

Išmokę pagrindinius prekybos praktikos pagrindus, dyzelinius variklius, degalų sistemas, elektrinius traukinius, elektros sistemas, hidraulines sistemas, vairavimo ir stabdžių sistemas, pirmaisiais metais, jums bus pristatyta dyzelinių variklių konstrukcija ir klasifikacija, traukiniai, traukos valdikliai ir ratas galutiniai pavaros, elektros ir elektronikos bei oro kondicionavimo sistemos. Kursai taip pat apims prekybos saugumą, pagrindinius rankinius ir elektrinius įrankius, tvirtinimo elementus, matavimo priemones, paleidimo pagalbą ir prekybos metodus.

Programos akcentai2 metai - 4 semestrai„Co-op Diploma“ pameistrystės galimybėMūsų sunkiosios technikos parduotuvėje randama sunkiosios įrangos, pvz., Krautuvai, buldozeriai, sunkvežimiai ir įvairūs komponentai, pvz., Varikliai, transmisijos, stabdžių sistemos, kuro sistemos, hidraulinės sistemos, darbai.Sukurti gebėjimą dirbti ir prižiūrėti įvairias elektronines valdymo sistemas ir komponentus, esančius sunkioje įrangoje4D mokymosi galimybės... [-]
Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Gauti išsamių tinklų ir infrastruktūros įgūdžių, kad sukonfigūruotumėte informacinių technologijų aplinką visuose dydžiuose ir organizacijose. Sužinokite, kaip įdiegti, v ... [+]

Apžvalga

Gauti išsamių tinklų ir infrastruktūros įgūdžių, kad sukonfigūruotumėte informacinių technologijų aplinką visuose dydžiuose ir organizacijose. Sužinokite, kaip įdiegti, valdyti ir šalinti tinklus ir interneto tinklus; vietiniai ir nuotoliniai serveriai.

Be to, jūs sužinosite iš fakulteto, pavyzdžiui, Bobo Vachono - vieno iš mūsų profesionalų, kurie tiesiog padėjo parašyti „Cisco Systems“ knygą apie tinklą.

Atkreipkite dėmesį, kad akademinė mokymo programa yra nuolat peržiūrima ir peržiūrima, kad būtų užtikrinta, jog Kambrijos programos ir kursai išliks aktualūs. Kolegija pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti ar atlikti bet kokį kursą, programą, mokestį, procedūrą ar universiteto vietą.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Paimkite mūsų bendrą apskaitos srautą, kad įgytumėte įgūdžių ir praktinės patirties, kad galėtumėte iškrauti pradinio lygio apskaitos pozicijas ne pelno, korporacijų ir k ... [+]

Apžvalga

Paimkite mūsų bendrą apskaitos srautą, kad įgytumėte įgūdžių ir praktinės patirties, kad galėtumėte iškrauti pradinio lygio apskaitos pozicijas ne pelno, korporacijų ir kitose pelno siekiančiose organizacijose.

Po pirmųjų bendrų mokymo programų, kurias dalijasi visi buhalterinės apskaitos ir verslo studentai, metai, jūs būsite įtraukiami į apskaitos principus ir praktiką ir galėsite įgyti realios patirties per darbo vietą.

Ši programa bus teikiama tiek tradicinio, tiek internetinio mokymosi būdu.

Ši programa skirta studentams, norintiems tęsti studijas į laipsnį, arba įeiti į profesines apskaitos programas, tokias kaip Pažangus apskaitos ir finansų sertifikatas (ACAF) arba sertifikuotas aborigenų finansų vadybininkas (CAFM). Kaip absolventas, galite pasirinkti vieną papildomą metus Kamerijos verslo administravimo - apskaitos programoje, kad pagerintumėte savo įgūdžius ir įgytumėte pažangias pozicijas į ACAF ir (arba) studijų programas. Norint patekti į ACAF sertifikatą arba CAFM paskyrimo programas, tam tikruose kursuose turite pasiekti 60% ar daugiau vidurkių, o bendras Kambrijos verslo apskaitos programos vidurkis - 65%.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Su Cambrian techninių standartų ir saugos tarnybos (TSSA) akredituota programa, jūs pasiruošsite užginčyti TSSA egzaminus gamtinių dujų techniko ir naftos degiklio techni ... [+]

Apžvalga

Su Cambrian techninių standartų ir saugos tarnybos (TSSA) akredituota programa, jūs pasiruošsite užginčyti TSSA egzaminus gamtinių dujų techniko ir naftos degiklio techniko pažymėjimams. Teorija ir praktiniai laboratoriniai mokymai yra suderinti siekiant sukurti tvirtą šildymo sistemų (gamtinių dujų, propano ir mazuto), taip pat oro kondicionavimo, šaldymo principų, lakštinio metalo gamybos ir šilumos nuostolių / šilumos gavimo projektavimo aspektų supratimą. Jūs taip pat supažindinsite su įgūdžiais, reikalingais gyvenamųjų ir lengvųjų komercinių šildymo ir aušinimo sistemų diegimui, aptarnavimui ir trikčių šalinimui.

Programos akcentai2 metai - 4 semestraiTechninių standartų ir saugos tarnybos (TSSA) akredituota programaVienas iš 2 Ontario koledžų siūlo naftos degiklio techniko mokymusKūrybinis mokymas kolegijos šiuolaikinėje ŠVOK laboratorijosePo pirmųjų metų, jums bus sėkmingai suteikta teisė dirbti pradinio lygio pramonės pozicijose, sėkmingai užginčijus:Dujų techniko 3 TSSA egzaminasNaftos degiklio techniko 3 TSSA egzaminasDujų vamzdžių montuotojo TSSA egzaminas (pasirinktinai)Baigus antrus metus ir sėkmingai iššūkis 2 dujų techniko ir naftos degiklio techniko, 2 TSSA egzaminai bus visiškai sertifikuoti.... [-]
Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Išplėstinis diplomas

Cambrian College

Kambrijos apdovanojimų pelnęs grafinio dizaino fakultetas bus iššūkis jums kurso darbuose ir įvairiuose, realaus pasaulio projektuose, kurie padės jums kurti savo kūrybin ... [+]

Apžvalga

Kambrijos apdovanojimų pelnęs grafinio dizaino fakultetas bus iššūkis jums kurso darbuose ir įvairiuose, realaus pasaulio projektuose, kurie padės jums kurti savo kūrybinius talentus ir tapti profesionaliu vizualinio ryšio dizaineriu. Grafinio dizaino mokymo programa yra orientuota į karjerą ir griežta, atkreipiant dėmesį į tradicinius įgūdžius ir naujas technologijas. Be to, jūs sukursite kritinio mąstymo, kūrybiškumo ir koncepcinio darbo įgūdžius, kad galėtumėte būti judrus besikeičiančioje ir reiklioje profesinės komunikacijos pramonėje.

Naudodami dabartinę pramonės programinę įrangą Kolegijos naujausioje grafinio dizaino laboratorijose, sužinosite, kaip kūrybiškai kurti idėjas ir valdyti erdvę, tipą, vaizdus ir spalvą, kad atliktumėte darbą nuo koncepcijos eskizo iki strategiškai suprojektuoto spausdinto, žiniatinklio arba skaitmenine forma. Projektai suteikia jums patirties ženklo, tapatybės (logotipų) pritaikymo srityje... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Sužinokite, kaip pasakyti dinamiškus ir įtikinamus 2D ir 3D animacinius pasakojimus iš mūsų talentingų dėstytojų, kurie dirbo su auditorijos mėgstamiais, pvz. ... [+]

Apžvalga

Sužinokite, kaip pasakyti dinamiškus ir įtikinamus 2D ir 3D animacinius pasakojimus iš mūsų talentingų dėstytojų, kurie dirbo su auditorijos mėgstamiais, pvz.

Mūsų programa yra pagrįsta žinomo „Sheridan“ animacijos programos mokymo programa diplomo lygiu. Jūs įgysite darbo su tradiciniais, 2D ir 3D animacijos metodais žinias, įgudę 12 animacijos principų. Jūs sukursite stiprius ir dinamiškus pasakojimo, piešimo ir animacijos įgūdžius, kurie ekrane atsiranda per daugybę projektų ir galutinis filmas. Baigę studijas galėsite pristatyti įtikinamus pasirodymus tiek tradicinės, tiek skaitmeninės animacijos dėka kartu su galutiniu gamybos pasirengimu.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
6 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Įsivaizduokite karjerą, dirbančią laboratorinėje aplinkoje, išgaunant vertingus metalus iš žaliavų, dirbdami su aplinkos tvarumu, kuriant naujus ir patobulintus degalus a ... [+]

Apžvalga

Įsivaizduokite karjerą, dirbančią laboratorinėje aplinkoje, išgaunant vertingus metalus iš žaliavų, dirbdami su aplinkos tvarumu, kuriant naujus ir patobulintus degalus arba kuriant naujos kartos vaistus. Chemijos inžinerija yra plati sritis, kuri išsiskiria į visas šias sritis ir dar daugiau.

Kambrijos chemijos inžinerijos technologijų programa yra vienintelė tokio pobūdžio programa Ontarijo mieste ir yra sukurta tam, kad sukurtų įgūdžių rinkinius, kuriuos reikės dirbti bet kuriame iš šių įdomių laukų. Ji susieja pagrindinę teoriją su būtinais praktiniais, praktiniais laboratoriniais mokymais, reikalingais užimtumui įvairiose chemijos pramonės šakose ir aplinkos sektoriuose. Jūs dirbsite savarankiškai ir grupėse, kad sukurtumėte savarankišką mokymosi ir komandinio darbo įgūdžius, kurių jums reikės įvairiuose darbo vietų nustatymuose.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
7 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Magistro studijų sertifikatas

Cambrian College

Projektų valdymas tapo populiariausiu įgūdžiu visose pramonės šakose, nes įmonės ir organizacijos toliau ieško efektyvumo ir bendro efektyvumo, kad galėtų sėkmingai konku ... [+]

Apžvalga

Projektų valdymas tapo populiariausiu įgūdžiu visose pramonės šakose, nes įmonės ir organizacijos toliau ieško efektyvumo ir bendro efektyvumo, kad galėtų sėkmingai konkuruoti vidaus ir pasaulio rinkose. Cambrian College vienerių metų (du semestrai) absolventų pažymėjimo programa suteiks jums esminių teorinių ir praktinių žinių, įgūdžių ir metodų, kad būtų galima sėkmingai planuoti, įgyvendinti, valdyti ir vertinti projektus. Mokymo programa yra glaudžiai susieta su Projekto valdymo instituto (PMI) projektų valdymo įstaiga (PMBOK), tačiau nesusijusi su juo.

Atkreipkite dėmesį, kad akademinė mokymo programa yra nuolat peržiūrima ir peržiūrima, kad būtų užtikrinta, jog Kambrijos programos ir kursai išliks aktualūs. Kolegija pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti ar atlikti bet kokį kursą, programą, mokestį, procedūrą ar universiteto vietą.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Jūs gausite įgūdžių išgauti prasmingas įžvalgas iš labai didelių ir sudėtingų duomenų rinkinių, kuriais remiamas verslo sprendimų priėmimas. Jūs sužinosite, kaip rinkti, ... [+]

Apžvalga

Jūs gausite įgūdžių išgauti prasmingas įžvalgas iš labai didelių ir sudėtingų duomenų rinkinių, kuriais remiamas verslo sprendimų priėmimas. Jūs sužinosite, kaip rinkti, kuruoti, manipuliuoti, koduoti ir saugoti duomenų rinkinius, kad juos būtų galima analizuoti ir išgauti taip, kad juos būtų galima pakartotinai naudoti ir pritaikyti, kad išspręstų iššūkius ir prognozuotų bet kokio dydžio ir tipo verslo tendencijas. Pagrindinės studijų sritys yra duomenų bazių projektavimas ir valdymas, verslo analizė, rinkos tyrimai, duomenų gavyba ir sprendimų priėmimas per analitiką.

Atkreipkite dėmesį, kad akademinė mokymo programa yra nuolat peržiūrima ir peržiūrima, kad būtų užtikrinta, jog Kambrijos programos ir kursai išliks aktualūs. Kolegija pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti ar atlikti bet kokį kursą, programą, mokestį, procedūrą ar universiteto vietą.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Pagerinkite savo IT ir verslo analizės įgūdžius ir būkite pasirengę pasinaudoti karjeros galimybėmis. ... [+]

Apžvalga

Pagerinkite savo IT ir verslo analizės įgūdžius ir būkite pasirengę pasinaudoti karjeros galimybėmis.

Ši intensyvi programa sukurta taip, kad atitiktų IT verslo analitikų poreikius ir suteiks jums įgūdžių ir metodų, kaip sukurti ir valdyti organizacinio proceso pokyčius. Jūs gausite tvirtą supratimą apie tai, kaip surinkti, dokumentuoti ir perduoti suinteresuotųjų šalių reikalavimus ir kaip rekomenduoti sprendimus, įvertinti sprendimus ir užtikrinti kokybės užtikrinimą.

Be BA žinių bazės, jūs taip pat vykdysite kursus, skirtus kurti duomenų modeliavimo, verslo žvalgybos, projektų valdymo ir kapitalo projektų finansavimo įgūdžius. Programa baigiama aštuonių savaičių trečiojo semestro metu.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Sužinokite, kaip kurti vietines mobiliųjų įrenginių programas, taip pat naudoti įvairias platformas. Jūs naudosite įvairias technologijas ir programavimo kalbas, kad įgyt ... [+]

Apžvalga

Sužinokite, kaip kurti vietines mobiliųjų įrenginių programas, taip pat naudoti įvairias platformas. Jūs naudosite įvairias technologijas ir programavimo kalbas, kad įgytumėte įgūdžių, kad galėtumėte kurti ir kurti unikalius vartotojų poreikius atitinkančią patirtį. Į verslą orientuoti kursai ir įdarbinimas papildys jūsų techninius gebėjimus, suteikdami jums pagrindinius įgūdžius ir praktinę patirtį projektų valdymui ir vykdymui.

Programos akcentai1 metai - 3 semestraiPaskyrimas trečiąjį semestrąDėmesys skiriamas „Android“ ir „iOS“ įrenginių kūrimui, taip pat mobiliojo interneto kūrimuiProjektų valdymas ir verslumo kursai didina jūsų verslo išmintiesLauko darbas / vieta... [-]
Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Cambrian College

Jei jus domina siekti pasaulinės verslo valdymo karjeros, ši intensyvi programa leis jums ištirti pagrindines pasaulio valdymo sritis, įskaitant pasaulines rinkodaros, fi ... [+]

Apžvalga

Jei jus domina siekti pasaulinės verslo valdymo karjeros, ši intensyvi programa leis jums ištirti pagrindines pasaulio valdymo sritis, įskaitant pasaulines rinkodaros, finansų ir tiekimo grandines. Jūs sukursite pagrindinius įgūdžius, reikalingus norint efektyviai valdyti pasaulinės verslo veiklos aspektus organizacijai ir įgyti praktinės patirties per trečiąjį semestrą.

Būdamas absolventas, galite siekti papildomo sertifikavimo į Tarptautinės prekybos mokymo forumo (FITT), kaip sertifikuotos tarptautinės prekybos specialisto (CITP), paskyrimą.

Atkreipkite dėmesį, kad akademinė mokymo programa yra nuolat peržiūrima ir peržiūrima, kad būtų užtikrinta, jog Kambrijos programos ir kursai išliks aktualūs. Kolegija pasilieka teisę bet kuriuo metu atšaukti ar atlikti bet kokį kursą, programą, mokestį, procedūrą ar universiteto vietą.... [-]

Kanada Sudbury
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
3 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1400 Barrydowne Road Sudbury
Sudbury, Ontario, Kanada