Cambrian College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie mus

Nuo 1967 m. Cambrian College yra pirmaujanti antrinė įstaiga Šiaurės Ontarijo mieste.

Mūsų kolegijoje gyvena daugiau nei 11 000 besimokančiųjų bendruomenė, turinti daugiau kaip 4100 studentų iš 80 dieninių programų, ir daugiau kaip 7000 studentų beveik 900 ne visą darbo dieną kursų ir programų, esančių trijose universitetinėse vietose Šiaurės Ontarijo mieste: Sudbury, Espanola ir Little Current / Manitoulin sala.

Atraskite įvairias paslaugas ir įrenginius, kuriuos siūlome remti studentams ir pasiruošti sėkmei šiandienos konkurencingose darbo vietose.

Naršykite viską, ką turime pasiūlyti, ir pažiūrėkite į Cambrian.

2015–2019 m. Strateginis planas

Mūsų naujas penkerių metų strateginis planas yra skirtas apibrėžti Kambrianą kaip skirtumo kolegiją, vienijančią ateities kartoms. Mūsų vizija - įsivaizduoti neįmanomą, įkvėpti vienas kitą ir naujovių diegimo būdais.

Mes orientuojamės į mokymosi patirties transformavimą, kad suteiktume nuolatinę prieigą prie lanksčios ir pritaikomos mokymosi patirties. Mes esame motyvuoti tobulinti besimokančiojo patirtį ir visapusiškai įsisavinti bendradarbiavimo galią palaikančioje mokymosi bendruomenėje.

113707_photo-1543269865-cbf427effbad.jpgBrooke Cagle / Unsplash

Planavimas ir instituciniai tyrimai

Kambrijos planavimo ir institucinių tyrimų komanda teikia vadovavimą ir paramą mokslinių tyrimų, planavimo, studentų mokymosi rezultatų ir kokybės užtikrinimo srityse, siekiant paremti Kolegijos misiją, efektyvumą ir studentų sėkmę.

Konkrečios funkcijos:

 • Akademinio planavimo parama ir rezultatų vertinimas
 • Vyriausybės ataskaitos (daugiametė atskaitomybės sutartis, strateginis įgaliojimas, kolegijos verslo planas, kolegijos metinis planas, pagrindiniai veiklos rodikliai)
 • Kokybės užtikrinimo auditas ir valdymas
 • Apklausų rengimas, palengvinimas, analizė ir ataskaitų teikimas
 • Parama registracijos planavimui ir prognozavimui
 • Naujas programos planavimas / tobulinimas.
 • Programos valdymo procesai
 • Veiklos rodiklių kūrimas, stebėjimas ir analizė (kolegijos rezultatų suvestinė, padalinių ir programų rezultatų lentelės)
 • Kolegijų palyginimas ir lyginamoji analizė
 • Aplinkos tyrimai ir rinkos analizė
 • Tyrimai, duomenų analizė ir ataskaitų rengimas
 • Pasiūlymų peržiūra ir plėtra fondų įsigijimui
 • Bendrijos informavimo ir darbo rinkos analizė

Kambrijos mokslinių tyrimų etika

Cambrian College skatins ir palengvins mokslinius tyrimus Kolegijos bendruomenėje, kad prisidėtų prie žinių kūrimo ir taikymo, kritiškai išnagrinėtų praktiką ir nuolat sujungtų su švietimu susijusias žinias ir skatintų profesinę praktiką. Kolegija yra įsipareigojusi užtikrinti, kad visi tyrimai atitiktų aukščiausius mokslo ir etikos standartus.

Švęskite „Excellence“

Cambrian College švenčiame meistriškumą. Kambrijoje yra keletas prestižinių apdovanojimų, kurie pagerbia studentus, absolventus ir darbuotojus, kurie atstovauja geriausia mūsų mokyklai. Šie apdovanojimai skiriami tiems, kurie išdidžiai kyla į viršų, tarnauja Kambrijos bendruomenei, taip pat bendruomenėms, kuriose jie gyvena.

Glenn Crombie studentų paramos centras

„Glenn Crombie“ studentų aptarnavimo centras „ Cambrian College yra modernus įrenginys, kuris yra visiškai prieinamas. Mūsų daugiafunkciniame komplekse yra TTY telefonai, asmens priežiūros kambariai, kompiuterinės laboratorijos, bandymų patalpos ir vonios kambariai.

Vietos

Sudberis

Address
1400 Barrydowne Road Sudbury
Sudberis, Ontarijas, Kanada