Camber College

Įvadas

Oficialus aprašymas

išlinkis kolegija yra vienas iš Kanados novatoriškiausių ir dinaminės kalbos centrai. Įkurta 2003 metais, Camber Kolegija buvo suteikti studentams aukštos kokybės anglų kalbos mokymo 12 metų.

Tuo Camber College, mokyti anglų kalbos įvairiais būdais, nes mes žinome, kad visi studentai yra unikalus, mokytis kitaip ir turi skirtingus tikslus. Mūsų unikalių programų, tiek ir iš klasėje, padidinti kiekvieno studento mokymosi nuotykius.

Ilgametė patirtis išmokė mus, kad optimalus mokymasis vyksta tada, kai mokiniai žino, kad jų vertybės ir nuomonės tikrai svarbu, ir kad jie nėra tiesiog dar skaičius klasės sąrašą.

Kiekvieną dieną mes išmokyti jus praktinius bendravimo įgūdžius su daugybe detalų grįžtamąjį ryšį iš savo mokytojo, kad esate labiau pasitikėdami savimi pasirengę valdyti ir kontroliuoti realaus gyvenimo situacijas, kurios iššūkis jums.

Kodėl verta pasirinkti mus Yra daug skirtingų būdų, kaip išmokti anglų kalbą, bet mes tvirtai tikime, nėra geresnio būdo nei mokytis akis į akį. Manome, kad geriausias būdas yra aplinkinių save su savo gimtąja kultūra ir žmonėmis.

Mes turime 12 metų patirtį mokant anglų ir suteikiant studentams pasaulinio lygio kalbų mokymo.

Mes švenčiame visas kultūras ir mokytis iš įvairovę. Mes rasti būdų, kaip bendrauti mūsų kultūrinį paveldą. Mes esame atviri, atspindinti ir rūpestinga apie visas kultūras. Novatoriški klasės ir draugiškas, šeimos atmosferą.

Išlinkis kolegijos Socialinė veikla programa: dalyvauti organizuojamuose mums pagerinti savo anglų kalbos žinias ne klasės aplinkoje veiklos programas. Visapusiškas ir veiksmingas tyrimas paruošimo programas.

Visi Camber Kolegijos dėstytojai yra aukštos kvalifikacijos, patyrę ir sertifikuoti mokyti anglų kalbos, kaip antrosios kalbos (ESL).

Išlinkis kolegija teikia visą paslaugų, aukštos kokybės Homestay programą aerouoste available upon request.

Powell River švelnus vakarinės pakrantės klimatą. Tai retai per karšta arba per šalta. Sniego yra labai reti.

išlinkis kolegija yra akredituota ir susijęs su visų lygių valdžios ir pramonės lygį. Toliau pripažinti Camber kolegiją dėl savo aukštos pramonės standartus.

Vietos

Powello upė

Address
4750 Joyce Avenue, Powell River British Columbia PC: V8A 3B6 Canada

Powello upė, Britų Kolumbija, Kanada