Bow Valley College

Įvadas

Oficialus aprašymas

You Will Rise Tuo Bow Valley koledžas

Mes pasiekėme viršų pakopos dvejų metų mokyklų, Šiaurės Amerikoje, padedant studentams prisidėti prie visą spektrą savo galimybes, tampa geriausia, kad jie gali būti.

Nemaža plėtra 2013 m padarė mus Kalgaris top išsami Community College. Virš $ 290,000,000 transformacija sukūrė vienas iš vakarų Kanadoje pirmaujančių švietimo įstaigų, aptarnaujančių over14,000 besimokančiuosius nuo trijų universitetų ir 20 regioninių centrų Alberta.

Per 1000 tarptautinių studentų kasmet 115 - šalys, atstovaujamos studentų BVC 93% - užimtumo lygis absolventai per 6 mėnesius nuo grad

Studentai Triumph Čia

Tuo BVC, gausite puikų išsilavinimą, kuris atitinka jūsų mokymosi stilius - bet kuriuo metu bet kurioje vietoje, bet kokio kelią, ir bet kokį tempą - užtikrinti, jūs galite įveikti bet kokius visavertį karjeros kliūtis.

Jūs absolventas darbo paruoštas švietimo vienerius metus dėl sertifikato ar dvejus metus diplomą, gyvybiškai verslo srityse, sveikatos priežiūros, teisingumo, žmogaus paslaugas, ar administracijai.

Pažymos absolventai turės teisę kreiptis dėl 1 metų antrosios pakopos darbo leidimo. Diplomas absolventai turės teisę kreiptis dėl 2 ar 3 metų podiplominių darbo leidimo.

Įgūdžiai jūs gaunate leis jums į pareikalavimą absolventas, ką pasauliniai darbdaviai ieško, suteikiant Jums galimybę pradėti savo kelionę į sėkmingą ateitį.

Kadangi mes daugiau nei padėti jums užsidirbti pragyvenimui - mes padedame jums padaryti gyvenimą.

Didžiosios Miestas mokytis

Yra puikių priežasčių, kodėl "The Economist" žurnalas užima Kalgaris skaičiumi Penki sąrašo iš geriausių vietų gyventi Žemėje.

Galimybė - Antra didžiausia koncentracija buveinių Kanadoje. Stiprus - dą ekonomika ir žemas nedarbo lygis. Gražus - Uoliniai kalnai ir Banfo nacionalinis parkas sudaro didingą foną į gyvenimą Kalgaris. Saugus - viršūnes į kaip vienas iš saugiausių ir sveikiausių didžiuosiuose miestuose Kanadoje sąrašą. Jaunas - Jauniausias gyventojų Kanadoje saugo mus energingas. Blue Skies - Daugiau saulėtų valandų nei bet kuris kitas pagrindinis miestas Kanadoje.

Didžiosios Šalis mokytis

Kanada yra puiki vieta gauti išsilavinimą, atveria duris jums visame pasaulyje.

Įperkamos - Kanada siūlo mažiausias studijų kainos užsienio studentams, palyginti su Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV. Pasaulinės klasės Išsilavinimas - viena iš pažangiausių ir labiausiai gerbiamų, švietimo sistemų pasaulyje. Sutiktuvių Aplinka - Kanada yra imigrantų ir kultūrų įvairove šalyje, todėl visi yra laukiami čia. Aukšto gyvenimo lygio - Visos vieną iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio valstybių privalumus; saugiai, patikimai, platus sveikatos priežiūros sistema ir socialinio saugumo tinklą.

Stipendijos užsienio studentams

Tuo Bow Valley College, mes pašaliname visas įmanomas kliūtis jūsų sėkmės, įskaitant finansinius.

Kaip tarptautinės studentas, jūs turite teisę gauti iš tarptautinių studentų stipendijų skaičius taip pat yra keletas pripažinimo apdovanojimai geriausių atlikėjų per mokslo metus.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Sertifikatai » Matyti Diplomai - AcademicCourses » Peržiūrėti kursus » Matyti Diplomai - Lawstudies » Matyti Diplomai - HealthcareStudies » Matyti Certificates »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Aborigenų Priklausomybių Paslaugos Konsultavimas Diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Studentai šią 16 mėnesių diplomo programos išmoksite palaikyti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesio ir žalingų įpročių ... [+]

Aborigenų priklausomybių Paslaugos Konsultavimas diplomas Studentai šią 16 mėnesių diplomo programos išmoksite palaikyti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesį priklausomybių. Žalingi įpročiai Konsultantai dažnai dirba bendruomenės socialinių paslaugų, vaikų ir jaunimo paslaugų, teisingumo sistemos įstaigų, bendruomenių aborigenų paslaugas, ir avarinių prieglaudų. Programa apima 18 kursų ir 4 bendruomenės praktikumai. Programos pristatymas klasėje pagrįstas daugiausia dėmesio skiriant grupines diskusijas ir besimokančiųjų dalyvavimą ir klasės paprastai planuojama 08:00-5:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Praktikumai siūlomi Bendrijos agentūrų. Programa yra atvira visiems; turinys apima aborigenų istoriją ir kultūrą, ir aborigenų bendruomenių poreikius, taip pat kitus gyventojus su priklausomybėmis. Kursai programa 1 semestras Kursai ENGL1101 - Pagrindai Rašytinė komunikacija (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1101 - Įvadas į priklausomybių studijų (3 kreditai, 45 valandos) COMM1101 - Tarpasmeniniai santykiai ana Bendravimo įgūdžiai (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1201 - elementarių naudojimosi kompiuteriu įgūdžių, skirti žmogaus tarnybų darbuotojų (3 kreditų, 45 valandų) HMSV1501 - Įvadas į konsultavimo (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1998 - Įvadas į Kryžiaus kultūros komunikacijų Bendrijos agentūrų (3 kreditai, 135 valandų) 2 semestras kursai COMM1105 - tarpkultūrinės komunikacijos ir tarpusavio santykiais (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1102 - aborigenų Istorija, tapatybė ir kultūra (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1999 - Bendrijos agentūra Žalingi įpročiai Konsultavimas (3 kreditai, 135 valandų) ADC1301 - fiziologija ir procesai Žalingi įpročiai (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1502 - Konsultavimas II: Individualūs ir grupių (3 kreditai, 45 valandos) HMSV2501 - Socialinė politika (3 kreditai, 45... [-]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Jaunimas Teisingumas

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Teisingumas Tyrimai diplomas su Jaunimas Teisingumas specializacija suteiks jums žinių ir įgūdžių, dėl karjeros padėti ne rizikos jaunimo gyvenimą. [+]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Jaunimas Teisingumas Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne visuomenės pamatas. Teisingumas Tyrimai diplomas su Jaunimas Teisingumas specializacija suteiks jums žinių ir įgūdžių, dėl karjeros padėti ne rizikos jaunimo gyvenimą, įkalintų jaunimo ir jaunimo, kurie reintegruoti į visuomenę. Tai 16 mėnesių (4 semestras) diplomas programa bus aprūpinti jums suteikti globa ir lyderystę, kuri gali sukurti transformacijos pokytis neramumų jaunų žmonių gyvenime. Visi teisingumo studijos mokiniai tuos pačius kursus Metai 1 (baudžiamosios teisenos, psichologija, sociologija, ir kriminologija) ir imtis kursus konkrečius jų specializacijos 2 metai: Jaunimas Teisingumas, teisėsaugos, arba pataisos studijas. UŽIMTUMAS Jūs turite platų karjeros galimybes atvirai jums su šiuo diplomu: jaunimo grupė Pagrindinis veikėjas, Bendrijos parama jaunimo darbuotojas, jaunas nusikaltėlis centras darbuotojas, jaunimo dalyvavimas centras darbininkas, Reintegracijos jaunimo darbuotojas, Jaunimo vertinimo centras darbuotojui, o ne pelno siekiančios Jaunimo paslaugos darbuotojas, aborigenų jaunimo darbuotojas ir jaunimo Rekreacinė Programavimas darbuotojas. Programos trukmė 16 mėnesiai (4 semestrai) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Aukštosios mokyklos diplomą su kredito anglų 30-1 ar 65% anglų 30-2 arba lygiavertį ARBA: Sėkmingai užbaigus Bendra Ekvivalentiškumas plėtros bandymą standartinio rezultatas 520 kalbų menų: Skaitymas ir rašymas ARBA: Geri rezultatai BVC Priėmimo testas papildomas reikalavimas Dabartinis policijos Informacija patikrinimas (IPS) su pažeidžiamas sektorius paieška (Vss), kuris yra visiškai aiškus. Anglų kalbos mokėjimas reikalavimas Žiūrėti Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai dėl informacijos. PERKELIAMUMAS Bow Valley koledžas turi perdavimo susitarimų vietoje su kitų pirmaujančių Kanados koledžų ir universitetų. [-]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Pataisos Studijos

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Teisingumas Tyrimai diplomas su Pataisos studijų specializacija atveria duris į įvairių galimybių naudingas karjeros pataisos įstaigose. [+]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Pataisos Tyrimai Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne iš mūsų visuomenės pamatas. Teisingumas Tyrimai diplomas su Pataisos studijų specializacija atveria duris į įvairių galimybių naudingas karjeros pataisos įstaigų, bendruomenių korekcijas, lygtinai, ir dar daugiau. Tai 16 mėnesių (4 semestras) diplomas suteikia jums žinių, reikalingų viloje pataisos įstaigos karjerą, bendruomenės pataisymus ar lygtinai. Po universiteto baigimo, jums bus pasirengusi taikyti savo žinias ir įgūdžius įdomi aplinka, kurioje kasdien pateikianti įdomių ir unikalių iššūkių. Visi teisingumo studijos mokiniai tuos pačius kursus Metai 1 (baudžiamosios teisenos, psichologija, sociologija, ir kriminologija) ir imtis kursus konkrečius jų specializacijos 2 metai: Jaunimas Teisingumas, teisėsaugos, arba pataisos studijas. UŽIMTUMAS Pataisos studijų absolventai šiuo metu yra didelė paklausa visoje provincijoje visoje platų karjeros: pataisos taikos pareigūnas, pataisos tarnyba darbuotojas, Probacijos pareigūnas, Bendrijos pataisymai pareigūnas, ne pelno nusikaltėlis Paslaugos darbininkas, Reintegracijos darbuotojas, tardymo / Žiūrovų centras Worker , šerifas. Programos trukmė 16 mėnesiai (4 semestrai) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Aukštosios mokyklos diplomą su kredito anglų 30-1 ar 65% anglų 30-2 arba lygiavertį ARBA: Sėkmingai užbaigus Bendra Ekvivalentiškumas plėtros bandymą standartinio rezultatas 520 kalbų menų: Skaitymas ir rašymas ARBA: Geri rezultatai BVC Priėmimo testas papildomas reikalavimas Dabartinis policijos Informacija patikrinimas (IPS) su pažeidžiamas sektorius paieška (Vss), kuris yra visiškai aiškus. Anglų kalbos mokėjimas reikalavimas Žiūrėti Anglų kalbos mokėjimo reikalavimai dėl informacijos. PERKELIAMUMAS Bow Valley koledžas turi perdavimo susitarimų vietoje su kitų pirmaujančių Kanados koledžų ir universitetų. [-]

Verslo Administravimo Diplomas

Su bendrabučiu Dieninės 16 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Verslo administravimas diplomas rengia jums platų užimtumo galimybių. Tai dvejų metų (60 savaičių) diplomas programa susideda iš bendro pirmaisiais metais suteikti jums tvirtą pagrindą apskritai verslo įgūdžių ir žinių, po vienerių metų studijų į pasirinktą dur ... [+]

Verslo administravimas diplomas Verslo administravimas diplomas rengia jums platų užimtumo galimybių. Tai dvejų metų (60 savaičių) diplomas programa susideda iš bendro pirmaisiais metais suteikti jums tvirtą pagrindą apskritai verslo įgūdžių ir žinių, po vienerių metų studijų į pasirinktą dur. Kursai programa Verslo administravimas diplomas yra skirta apie bendrą fondo metai (vienas), po vienerių metų studijas pagrindinis. Atkreipkite dėmesį, kad visi metus viena kursus taip pat galima rasti internete, bet tik kai 2 metai kursus šiuo metu galima rasti internete. Studentai privalo deklaruoti savo didžiausius prieš taikant absolventas. Be programos antraisiais metais, jums gali specializuotis vienoje iš šių didžiųjų: apskaita Renginių planavimo studijos Finansinės paslaugos Bendrieji verslo Pasaulinis Turizmas žmogiškųjų išteklių Draudimo ir rizikos valdymo prekyba ryšiai su visuomene Verslo administravimas Diplomas BENDRA METAI 1 * Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete Fall 2014 semestro metų rugsėjo 2 - 12 gruodis 2014 Žiemos 2015 semestras: Sausis 7 - 21 Bal 2015 2015 pavasario semestras [klasėje]: May 4 - 26 Bir 2015 Pavasario semestras 2015 [Online]: May 4 - 14 Rgp 2015 Siekiant užbaigti bendros Metai 1, turite gauti kreditą už šiuos 9 kursus: MGMT 1101 - Įvadas į valdymo (3 kreditai) * Mktg 1101 - Įvadas į rinkodaros (3 kreditai) * Acct 1101 - Finansinė apskaita principai aš (3 kreditai) * HRES 1101 - Organizacinė elgsena (3 kreditai) * MGMT - 1201 Verslo komunikacijos (3 kreditai) * MGMT 1302 - Kompiuterių programos (3 kreditai) * MGMT 1601 - Verslo teisė (3 kreditai) [tik internete] * MGMT 1401 - Mikroekonomika... [-]

Kursai

Anglų Akademinių Tikslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2018 Kanada Calgary

Perėjimas prie akademinio anglų yra pirmasis iš trijų kursų akademinių tikslų anglų (AVP) programa. Šis kursas palengvina mokinių perėjimą tarp daugiau atsiskaitymo orientuota anglų klases ir daugiau akademinės orientuota EAP programos. Ja siekiama pristatyti besimokantiesiems strategijų, reikalingų tolesnei akademinių studijų metu ... [+]

Anglų kalba akademinių tikslų Perėjimas prie akademinio anglų - Tae Perėjimas prie akademinio anglų yra pirmasis iš trijų kursų akademinių tikslų anglų (AVP) programa. Šis kursas palengvina mokinių perėjimą tarp daugiau atsiskaitymo orientuota anglų klases ir daugiau akademinės orientuota EAP programos. Ja siekiama pristatyti besimokantiesiems strategijų, reikalingų tolesnei akademinių studijų per ateinančius du kursus: akademinės anglų 1 (AE1) ir akademinio anglų 2 (AE2). Mokymosi uždaviniai pristatyti kompetencijas, reikalingas sėkmingai kolegijoje parengiamieji klasėse ir darbo vietoje. Pavyzdžiui: Pristatymas įgūdžiai keliais formatais Mokymosi įgūdžiai: organizavimas, užrašų ir egzamino strategijos Rašymas, skaitymas, klausymo ir kalbėjimo stiprinimą su akademinio dėmesio Kompiuteriniai ir technologiniai įgūdžiai mokslinius tyrimus, rašyti, ir pateikti Naudojant Mokinių valdymo sistema (LMS) D2L Akademinės anglų 1 - AE1 Akademinės anglų 1 padeda pasiruošti besimokančiuosius Akademinės anglų 2, įmonių parengties mokymo programa, ir darbo vietoje. Kalbiniai įgūdžiai yra sukurta, o tyrinėti svarbius klausimus, temas ir projektus. Mokymosi uždaviniai mokyti kompetencijų, reikalingų sėkmingam kolegijos klasėse ir darbo vietoje. Pavyzdžiui: Mokymosi įgūdžiai: organizavimas, užrašų ir egzamino strategijos Kompiuteriniai ir technologiniai įgūdžiai mokslinius tyrimus, rašyti, ir pateikti Skaitymas, žodžiu, ir suprasti daug autentiškų tekstų įvairovė Rašymo įgūdžiai: apibendrinamojo, nusakančios ir esė rašymo Supratimas paskaitas ir užrašus Kalbėjimo ir klausymo strategijas suteikiant veiksmingą pristatymai Bendradarbiavimo komandinio darbo įgūdžiai Naudojant D2L internete mokymosi ir bendravimo su instruktoriumi Akademinės anglų 2 - AE2 Akademiniuose anglų 2, besimokantieji plėtoti įgūdžius, reikalingus sėkmingai akademinių kolegijų ir universitetų programas. Šie įgūdžiai yra rafinuotas, o tyrinėti daug peno apmąstymams, temų seriją ir baigiant išsamias ataskaitas, mokslinių tyrimų projektus ir pateiktis. Sritys dėmesio apima:... [-]

Sertifikatas

Aborigenų Priklausomybių Paslaugos Konsultavimas Sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių February 2018 Kanada Calgary

Studentai šią 8 mėnesių dieninių sertifikato programą mokosi paremti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesio ir žalingų įpročių ... [+]

Aborigenų priklausomybių Paslaugos Konsultavimas sertifikatas Studentai šią 8 mėnesių dieninių sertifikato programą mokosi paremti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesį priklausomybių. Žalingi įpročiai Konsultantai dažnai dirba bendruomenės socialinių paslaugų, vaikų ir jaunimo paslaugų, teisingumo sistemos įstaigų, bendruomenių aborigenų paslaugas, ir avarinių prieglaudų. Programa apima 10 kursų ir dviejų Bendrijos praktikumai. Programos pristatymas klasėje pagrįstas daugiausia dėmesio skiriant grupines diskusijas ir besimokančiųjų dalyvavimą ir klasės paprastai planuojama 08:00-5:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Praktikumai siūlomi Bendrijos agentūrų. Programa yra atvira visiems; turinys apima aborigenų istoriją ir kultūrą, ir aborigenų bendruomenių poreikius, taip pat kitus gyventojus su priklausomybėmis. Kursai programa 1 semestras ENGL1101 - Pagrindai Rašytinė komunikacija (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1101 - Įvadas į priklausomybių studijų (3 kreditai, 45 valandos) COMM1101 - Tarpasmeniniai santykiai ir bendravimo įgūdžiai (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1201 - elementarių naudojimosi kompiuteriu įgūdžių, skirti žmogaus tarnybų darbuotojų (3 kreditų, 45 valandų) HMSV1501 - Įvadas į konsultavimo (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1998 - Įvadas į Kryžiaus kultūros komunikacijų Bendrijos agentūrų (3 kreditai, 135 valandų) 2 semestras COMM1105 - tarpkultūrinės komunikacijos ir tarpusavio santykiais (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1102 - aborigenų Istorija, tapatybė ir kultūra (3 kreditai, 45 valandos) ADDC1999 - Bendrijos agentūra Žalingi įpročiai Konsultavimas (3 kreditai, 135 valandų) ADDC1301 - fiziologija ir procesai Žalingi įpročiai (3 kreditai, 45 valandos) HMSV1502 - Konsultavimas II: Individualūs ir grupių (3 kreditai, 45 valandos) HMSV2501 - Socialinė politika (3 kreditai, 45 valandos)... [-]

Administracinis Profesionalus Sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių February 2018 Kanada Calgary

Administracinio padėjėjo vaidmuo sparčiai keičiasi ir auga apimties ir sudėtingumo. Ši programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių imtis įvairių pareigų, susijusių su biuro darbu. Sužinokite programinę įrangą, Klavišinių, administracines procedūras, informacijos valdymą, ir ... [+]

Administracinė Profesionalus sertifikatas Tai vienerių metų (30 savaitę) pažymėjimas programa. Administracinio padėjėjo vaidmuo sparčiai keičiasi ir auga apimties ir sudėtingumo. Ši programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių imtis įvairių pareigų, susijusių su biuro darbu. Sužinokite programinę įrangą, Klavišinių, administracines procedūras, informacijos valdymą ir bendravimą, o taip pat yra tarpasmeninių įgūdžių, kad padaryti jums veiksmingą ir kvalifikuotą narys bet biuro aplinkoje spektrą. Administracinė Profesionalus sertifikatas programa yra taip pat galima rasti internete. Šios online kursai pasiūlyti lankstumo mokytis namie. Kaip jūs dirbate per žinoma, jūsų instruktorius bus galima atsakyti į klausimus, paaiškinti sąvokas ir pateikti nuolatinę paramą ir grįžtamąjį ryšį elektroniniu paštu. Kursai programa * Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete ADMN 1101 - Klavišinių / Skillbuilding aš (3 kreditai) * ADMN 1701 - Komunikacijos pagrindai (3 kreditai) * ADMN - 1201 Biuro Procedūros aš (3 kreditai) * ADMN 1301 - Dokumento apdorojimas aš (3 kreditai) * MGMT 1301 - Įvadas į Excel (3 kreditai) * ADMN 1302 - Dokumento apdorojimas II (3 kreditai) * ADMN 1501 - Įvadas į Petroleum (3 kreditai) * ADMN 1401 - Verslo Koncentruoti modeliavimas (3 kreditai) * ADMN 1202 - Biuro Procedūros II (3 kreditai) * ADMN 1601 - Laikina Gamyba (3 kreditai) 2014/2015 akademiniai metai: Fall 2014 semestro: Rugsėjo 2 - 12 gruodis 2014 (klasėje ir internete) Žiemos 2015 semestras: Sausis 7 - 21 Bal 2015 (klasėje ir internete) 2015 pavasario semestras: May 4 - 14 Rgp 2015 (tik internete) [-]

Ankstyvo Mokymosi Vaikų Priežiūra Pažymėjimas (elcc)

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Jei jums patinka vaikams, tai yra programa, kuri leis jums padaryti savo gyvenime pakeisti. Jūs išmoksite, kaip ugdyti jaunus protus ir pristatyti kokybišką priežiūrą. [+]

Ankstyvo mokymosi Vaikų priežiūra SERTIFIKATAS Jei jums patinka vaikams, tai yra programa, kuri leis jums padaryti savo gyvenime pakeisti. Jūs išmoksite, kaip ugdyti jaunus protus, teikti aukštos kokybės priežiūrą ir planuoti atitinkamas užduotis, kurios padeda vaikams augti. Aštuonių mėnesių (dieninės) Ankstyvas mokymasis ir vaikų priežiūra (ELCC) sertifikatas programa rengia jums teikti kokybiškas vaikų priežiūros paslaugas įvairių nustatymų ir planuoti Ewolucyjnie atitinkamą veiklą už savo globojamų vaikų. Jūs išmoksite vaiko vystymąsi, šeimos dinamikos, žaisti, ir planuojant programas remti sveikam vaikų vystymuisi per vaikų orientuotą mokymosi patirtimi. UŽIMTUMAS Mažamečių vaikų ugdymo plėtros darbuotojai turi platų užimtumo galimybių įtakos veiksniai, įskaitant: tendencijos ir renginių įtakos bendram užimtumo, jūsų buvimo vietą, darbo apyvartos, profesinės augimo ir dydžio okupacijos. Užimtumo apyvarta išaugs nariais kūdikių bumo kartos amžiaus. Programos trukmė 8 mėnesių (2 semestrus) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Kredito anglų 30-1 ar 30-2 arba lygiaverčiu ARBA: Sėkmingai užbaigus Bendra Ekvivalentiškumas plėtros bandymas (GED) su standartinio rezultatas 520 kalbų menų: Skaitymas ir rašymas ARBA: Geri rezultatai BVC Priėmimo Test ARBA: Sėkmingas devyni vieno kredito paramos strategijas kursai, po šešių kreditų ankstyvojo vaikų ugdymo ir vaikų priežiūros kursus 15 kreditų iš viso. Anglų kalbos turi būti tikrinami taikant atitinka vieną iš šių kriterijų: TOEFL rezultatas 53. Dabartinė policijos Informacija patikrinimas (IPS) su pažeidžiama sektoriaus paieška (Vss) turi būti pateiktas prieš praktikumo vietas. Apie teistumą egzistavimas gali atidėti arba išvengti klinikinių, praktikumo ar duomenų rinkimo vietoje vietas, o vėliau sėkmingai užbaigus programą. PERKELIAMUMAS Bow Valley koledžas turi perdavimo susitarimų vietoje su kitų pirmaujančių Kanados koledžų ir universitetų. [-]

Verslo Administravimas Sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių September 2018 Kanada Calgary

Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. [+]

Verslo administravimas sertifikatas Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. Pinigai yra verslo pagrindas, ir jūs išmoksite įgūdžių, reikalingų valdyti šį svarbų išteklių. Tai 8 mėnesių (2 semestras) sertifikatas iš Chiu ir verslo mokykla suteikia jums žinių apie finansų valdymą, finansų planavimo, finansinės kontrolės ir vadovą ir kompiuterizuotos apskaitos. Jūs taip pat sužinoti, kaip parengti ir analizuoti finansines ataskaitas. UŽIMTUMAS Apie studijas, jums bus pasirengę pradinio lygio pozicijas ir buhalterinės apskaitos įmonėse, finansų institucijų, vyriausybių, pramonės ir ne pelno sektorius. Galite rasti darbą, kaip apskaitos asistentas, darbo užmokesčio klerkas, gautinos / mokėtinos sąskaitos klerkas, ar buhalteris mažoms ir vidutinėms įmonėms. Programos trukmė 8-mėnesių (2 semestrus) Priėmimo sąlygos ir reikalavimai Anglų 30-1 arba anglų 30-2 arba lygiavertis Kredito Math 30-1 ar matematikos 30-2 arba lygiaverčiu ARBA: Sėkmingas Bendrosios švietimo plėtros bandymas (GED) su standartinio rezultatas 520 kalba menų: skaitymas ir rašymas ir 520 matematikos ARBA: Geri rezultatai BVC Priėmimo Test Papildomos Priėmimo sąlygos Pareiškėjai taip pat turėtų žinoti, kad daugelis darbdavių reikalauja baigti aukštosios mokyklos diplomą už atlygį darbo. Anglų kalbos mokėjimas reikalavimas Pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, prašome peržiūrėti Anglų kalbos reikalavimai internete. DARBO PATIRTIS Darbo patirtis variantai. Prašome susisiekti studentas Engagement pareigūną detales. PERKELIAMUMAS Bow Valley koledžas turi perdavimo susitarimų vietoje su kitų pirmaujančių Kanados koledžų ir universitetų. [-]

Veterinarijos Tarnyba Asistentas Sertifikatas

Su apgyvendinimu arba internetinės Dieninės 8 mėnesių February 2018 Kanada Calgary

Tai vienerių metų (30 savaičių) sertifikatas programa rengia absolventus teikti veiksmingą biuro administravimą veterinarijos tarnybų ir klinikose. Turinio apima kompiuterinės programos rengimą, biuro administravimo ir atitinkamus veterinarijos praktika, veterinarijos medicinos terminologiją ir bendros sveikatos klausimais veterinarijos praktikos finansines procedūras ... [+]

Veterinarijos tarnyba asistentas sertifikatas Tai vienerių metų (30 savaičių) sertifikatas programa rengia absolventus teikti veiksmingą biuro administravimą veterinarijos tarnybų ir klinikose. Turinio apima kompiuterinės programos rengimą, biuro administravimo ir atitinkamus veterinarijos praktika, veterinarijos medicinos terminologiją ir bendros sveikatos klausimais veterinarijos praktikos finansines procedūras. Kursai programa * Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete HUCL 1101 - Vaidmenų koncepcijos sveikatos priežiūros (3 kreditai) * ADMN 1104 - Klavišinių & Dokumentų apdorojimo (3 kreditai) * HUCL 1401 - Medicinos terminologija aš (3 kreditai) * VOAS 1101 - Įvadas į veterinarijos tarnybos (3 kreditai) * VOAS 1301 - Finansų valdymas ir veterinarijos tarnybos (3 kreditai) VOAS - 1201 Veterinarijos Medicinos terminologija (3 kreditai) VOAS 1601 - Bendras sveikatos problemos ir ligos (3 kreditai) VOAS 1401 - Klinikiniai įgūdžiai ir veterinarijos tarnybos (3 kreditai) VOAS 1501 - Elektroninis veterinarijos tarnyba valdymas (3 kreditai) HUCL 1701 - Verslo Komunikacija Sveikatos priežiūra (3 kreditai) * Pasirinktinai Darbo patirtis - KURSAS mokesčiai taikomi VOAS 0001 - Užimtumas paruošimas - Veterinarijos padėjėjas sertifikatas (0 kreditai) VOAS 0002 - Darbo patirtis - Veterinarijos padėjėjas sertifikatas (0 kreditai) 2014/2015 akademiniai metai: Fall 2014 semestro metų rugsėjo 2 - 12 gruodis 2014 Žiemos 2015 semestras: Sausis 7 - 21 Bal 2015 Pavasario semestras 2015 [tik internete]: Gegužės 5 - 17 Rgp 2015 Pavasario semestras 2015 [klasėje tik]: Gegužės 5 - Bir 26, 2015 Vasaros semestras 2015 [klasėje tik]: Gegužės 29 - 21 Rgp 2015 Akademiniai reikalavimai Kredito anglų 30-1 ar 30-2 arba lygiaverčiu Kreditinė į 10 klasės matematikos (išskyrus matematikos... [-]

žmogiškųjų Išteklių Sertifikatas

Su bendrabučiu Dieninės 8 mėnesių February 2018 Kanada Calgary

Vienerius metus (30 savaites) Žmogiškieji ištekliai sertifikatas programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių dirbti įdomų srityje Žmogiškųjų išteklių. Be administracinės ir verslo mokymo, gauna specialų mokymo kursą apie žmogiškųjų išteklių valdymo, įdarbinimo, atrankos, kompensavimo ir darbo užmokesčio, ir užimtumo teisė. Studentai taip pat gali užbaigti šią programą internete ... [+]

Žmogiškųjų išteklių sertifikatas Vienerius metus (30 savaites) Žmogiškieji ištekliai sertifikatas programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių dirbti įdomų srityje Žmogiškųjų išteklių. Be administracinės ir verslo mokymo, gauna specialų mokymo kursą apie žmogiškųjų išteklių valdymo, įdarbinimo, atrankos, kompensavimo ir darbo užmokesčio, ir užimtumo teisė. Studentai taip pat gali užbaigti šią programą internete. Kursai programa * Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete HRES 2201 - Įvadas į žmogiškųjų išteklių (3 kreditai) * MGMT 1302 - Kompiuterių programos (3 kreditai) * MGMT - 1201 Verslo komunikacijos (3 kreditai) * MGMT 1101 - Įvadas į valdymo (3 kreditai) * HRES 1101 - Organizacinė elgsena (3 kreditai) * HRES 2303 - Sveikata ir sauga darbe (3 kreditai) * HRES 2301 - Darbo teisė (3 kreditai) * HRES 2203 - Kompensavimas ir privalumai (3 kreditai) * HRES 2202 - Įdarbinimas ir atranka (3 kreditai) * Pasirenkamas Pasirinktinai Darbo patirtis HRES 0001 - Užimtumas paruošimas - Žmogiškieji ištekliai sertifikatas (0 kreditai) HRES 0002 - Darbo patirtis - Žmogiškieji ištekliai sertifikatas (0 kreditai) 2014/2015 akademiniai metai: Fall 2014 semestro: Rugsėjo 2 - 12 gruodis 2014 (klasėje ir internete) Žiemos 2015 semestras: Sausis 7 - 21 Bal 2015 (klasėje ir internete) 2015 pavasario semestras: May 4 - 14 Rgp 2015 (tik internete) Akademiniai reikalavimai Kredito anglų 30-1 ar 30-2 arba lygiaverčiu Kredito Math 301- ar 30-2 arba lygiaverčiu ARBA: Sėkmingas Bendrosios švietimo plėtros bandymas (GED) su standartinio rezultatas 520 kalba menų: skaitymas ir rašymas ir 520 matematikos ARBA: Geri rezultatai BVC Priėmimo Test [-]

Vaizdo įrašai

We all rise with Bow Valley College - 50th Anniversary

Studying at Bow Valley College

Bow Valley College Chiu School of Business