Oficialus aprašymas

You Will Rise Tuo Bow Valley koledžas

Mes pasiekėme viršų pakopos dvejų metų mokyklų, Šiaurės Amerikoje, padedant studentams prisidėti prie visą spektrą savo galimybes, tampa geriausia, kad jie gali būti.

Nemaža plėtra 2013 m padarė mus Kalgaris top išsami Community College. Virš $ 290,000,000 transformacija sukūrė vienas iš vakarų Kanadoje pirmaujančių švietimo įstaigų, aptarnaujančių over14,000 besimokančiuosius nuo trijų universitetų ir 20 regioninių centrų Alberta.

Per 1000 tarptautinių studentų kasmet 115 - šalys, atstovaujamos studentų BVC 93% - užimtumo lygis absolventai per 6 mėnesius nuo grad

Studentai Triumph Čia

Tuo BVC, gausite puikų išsilavinimą, kuris atitinka jūsų mokymosi stilius - bet kuriuo metu bet kurioje vietoje, bet kokio kelią, ir bet kokį tempą - užtikrinti, jūs galite įveikti bet kokius visavertį karjeros kliūtis.

Jūs absolventas darbo paruoštas švietimo vienerius metus dėl sertifikato ar dvejus metus diplomą, gyvybiškai verslo srityse, sveikatos priežiūros, teisingumo, žmogaus paslaugas, ar administracijai.

Pažymos absolventai turės teisę kreiptis dėl 1 metų antrosios pakopos darbo leidimo. Diplomas absolventai turės teisę kreiptis dėl 2 ar 3 metų podiplominių darbo leidimo.

Įgūdžiai jūs gaunate leis jums į pareikalavimą absolventas, ką pasauliniai darbdaviai ieško, suteikiant Jums galimybę pradėti savo kelionę į sėkmingą ateitį.

Kadangi mes daugiau nei padėti jums užsidirbti pragyvenimui - mes padedame jums padaryti gyvenimą.

Didžiosios Miestas mokytis

Yra puikių priežasčių, kodėl "The Economist" žurnalas užima Kalgaris skaičiumi Penki sąrašo iš geriausių vietų gyventi Žemėje.

Galimybė - Antra didžiausia koncentracija buveinių Kanadoje. Stiprus - dą ekonomika ir žemas nedarbo lygis. Gražus - Uoliniai kalnai ir Banfo nacionalinis parkas sudaro didingą foną į gyvenimą Kalgaris. Saugus - viršūnes į kaip vienas iš saugiausių ir sveikiausių didžiuosiuose miestuose Kanadoje sąrašą. Jaunas - Jauniausias gyventojų Kanadoje saugo mus energingas. Blue Skies - Daugiau saulėtų valandų nei bet kuris kitas pagrindinis miestas Kanadoje.

Didžiosios Šalis mokytis

Kanada yra puiki vieta gauti išsilavinimą, atveria duris jums visame pasaulyje.

Įperkamos - Kanada siūlo mažiausias studijų kainos užsienio studentams, palyginti su Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV. Pasaulinės klasės Išsilavinimas - viena iš pažangiausių ir labiausiai gerbiamų, švietimo sistemų pasaulyje. Sutiktuvių Aplinka - Kanada yra imigrantų ir kultūrų įvairove šalyje, todėl visi yra laukiami čia. Aukšto gyvenimo lygio - Visos vieną iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio valstybių privalumus; saugiai, patikimai, platus sveikatos priežiūros sistema ir socialinio saugumo tinklą.

Stipendijos užsienio studentams

Tuo Bow Valley College, mes pašaliname visas įmanomas kliūtis jūsų sėkmės, įskaitant finansinius.

Kaip tarptautinės studentas, jūs turite teisę gauti iš tarptautinių studentų stipendijų skaičius taip pat yra keletas pripažinimo apdovanojimai geriausių atlikėjų per mokslo metus.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Bow Valley College

Studentai šią 16 mėnesių diplomo programos išmoksite palaikyti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per preven ... [+]

Aborigenų priklausomybių Paslaugos Konsultavimas diplomas

Studentai šią 16 mėnesių diplomo programos išmoksite palaikyti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesį priklausomybių.

Žalingi įpročiai Konsultantai dažnai dirba bendruomenės socialinių paslaugų, vaikų ir jaunimo paslaugų, teisingumo sistemos įstaigų, bendruomenių aborigenų paslaugas, ir avarinių prieglaudų.

Programa apima 18 kursų ir 4 bendruomenės praktikumai. Programos pristatymas klasėje pagrįstas daugiausia dėmesio skiriant grupines diskusijas ir besimokančiųjų dalyvavimą ir klasės paprastai planuojama 08:00-5:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Praktikumai siūlomi Bendrijos agentūrų. ... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Teisingumas Tyrimai diplomas su Jaunimas Teisingumas specializacija suteiks jums žinių ir įgūdžių, dėl karjeros padėti ne rizikos jaunimo gyvenimą. ... [+]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Jaunimas Teisingumas

Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne visuomenės pamatas. Teisingumas Tyrimai diplomas su Jaunimas Teisingumas specializacija suteiks jums žinių ir įgūdžių, dėl karjeros padėti ne rizikos jaunimo gyvenimą, įkalintų jaunimo ir jaunimo, kurie reintegruoti į visuomenę.

Tai 16 mėnesių (4 semestras) diplomas programa bus aprūpinti jums suteikti globa ir lyderystę, kuri gali sukurti transformacijos pokytis neramumų jaunų žmonių gyvenime. Visi teisingumo studijos mokiniai tuos pačius kursus Metai 1 (baudžiamosios teisenos, psichologija, sociologija, ir kriminologija) ir imtis kursus konkrečius jų specializacijos 2 metai: Jaunimas Teisingumas, teisėsaugos, arba pataisos studijas.... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Teisingumas Tyrimai diplomas su Pataisos studijų specializacija atveria duris į įvairių galimybių naudingas karjeros pataisos įstaigose. ... [+]

Teisingumo Tyrimai Diplomas - Pataisos Tyrimai

Jūs tapsite gyvybiškai sistemos dalis, kuri yra ne iš mūsų visuomenės pamatas. Teisingumas Tyrimai diplomas su Pataisos studijų specializacija atveria duris į įvairių galimybių naudingas karjeros pataisos įstaigų, bendruomenių korekcijas, lygtinai, ir dar daugiau.

Tai 16 mėnesių (4 semestras) diplomas suteikia jums žinių, reikalingų viloje pataisos įstaigos karjerą, bendruomenės pataisymus ar lygtinai. Po universiteto baigimo, jums bus pasirengusi taikyti savo žinias ir įgūdžius įdomi aplinka, kurioje kasdien pateikianti įdomių ir unikalių iššūkių. Visi teisingumo studijos mokiniai tuos pačius kursus Metai 1 (baudžiamosios teisenos, psichologija, sociologija, ir kriminologija) ir imtis kursus konkrečius jų specializacijos 2 metai: Jaunimas Teisingumas, teisėsaugos, arba pataisos studijas.... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Verslo administravimas diplomas rengia jums platų užimtumo galimybių. Tai dvejų metų (60 savaičių) diplomas programa susideda iš bendro pirmaisiais metais suteikti jums t ... [+]

Verslo administravimas diplomas

Verslo administravimas diplomas rengia jums platų užimtumo galimybių. Tai dvejų metų (60 savaičių) diplomas programa susideda iš bendro pirmaisiais metais suteikti jums tvirtą pagrindą apskritai verslo įgūdžių ir žinių, po vienerių metų studijų į pasirinktą dur.

Kursai programa

Verslo administravimas diplomas yra skirta apie bendrą fondo metai (vienas), po vienerių metų studijas pagrindinis. Atkreipkite dėmesį, kad visi metus viena kursus taip pat galima rasti internete, bet tik kai 2 metai kursus šiuo metu galima rasti internete. Studentai privalo deklaruoti savo didžiausius prieš taikant absolventas.

Be programos antraisiais metais, jums gali specializuotis vienoje iš šių didžiųjų:... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
16 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Bow Valley College

Perėjimas prie akademinio anglų yra pirmasis iš trijų kursų akademinių tikslų anglų (AVP) programa. Šis kursas palengvina mokinių perėjimą tarp daugiau atsiskaitymo orien ... [+]

Anglų kalba akademinių tikslų

Perėjimas prie akademinio anglų - Tae

Perėjimas prie akademinio anglų yra pirmasis iš trijų kursų akademinių tikslų anglų (AVP) programa. Šis kursas palengvina mokinių perėjimą tarp daugiau atsiskaitymo orientuota anglų klases ir daugiau akademinės orientuota EAP programos. Ja siekiama pristatyti besimokantiesiems strategijų, reikalingų tolesnei akademinių studijų per ateinančius du kursus: akademinės anglų 1 (AE1) ir akademinio anglų 2 (AE2). Mokymosi uždaviniai pristatyti kompetencijas, reikalingas sėkmingai kolegijoje parengiamieji klasėse ir darbo vietoje.

Pavyzdžiui:

Pristatymas įgūdžiai keliais formatais Mokymosi įgūdžiai: organizavimas, užrašų ir egzamino strategijos Rašymas, skaitymas, klausymo ir kalbėjimo stiprinimą su akademinio dėmesio Kompiuteriniai ir technologiniai įgūdžiai mokslinius tyrimus, rašyti, ir pateikti Naudojant Mokinių valdymo sistema (LMS) D2L ... [-]
Kanada Calgary
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Bow Valley College

Studentai šią 8 mėnesių dieninių sertifikato programą mokosi paremti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per ... [+]

Aborigenų priklausomybių Paslaugos Konsultavimas sertifikatas

Studentai šią 8 mėnesių dieninių sertifikato programą mokosi paremti aborigenų ir ne aborigenų asmenims, šeimoms ir bendruomenėms nustatant ir valdant priklausomybių per prevencijos ir gydymo programas. Studentai įgis daugiapakopio intervencijos įgūdžių, reikalingų palaikyti asocialių elgesį priklausomybių.

Žalingi įpročiai Konsultantai dažnai dirba bendruomenės socialinių paslaugų, vaikų ir jaunimo paslaugų, teisingumo sistemos įstaigų, bendruomenių aborigenų paslaugas, ir avarinių prieglaudų.

Programa apima 10 kursų ir dviejų Bendrijos praktikumai. Programos pristatymas klasėje pagrįstas daugiausia dėmesio skiriant grupines diskusijas ir besimokančiųjų dalyvavimą ir klasės paprastai planuojama 08:00-5:00 nuo pirmadienio iki penktadienio. Praktikumai siūlomi Bendrijos agentūrų. ... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Administracinio padėjėjo vaidmuo sparčiai keičiasi ir auga apimties ir sudėtingumo. Ši programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių imtis įvairių pareigų, susijusių ... [+]

Administracinė Profesionalus sertifikatas

Tai vienerių metų (30 savaitę) pažymėjimas programa.

Administracinio padėjėjo vaidmuo sparčiai keičiasi ir auga apimties ir sudėtingumo. Ši programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių imtis įvairių pareigų, susijusių su biuro darbu. Sužinokite programinę įrangą, Klavišinių, administracines procedūras, informacijos valdymą ir bendravimą, o taip pat yra tarpasmeninių įgūdžių, kad padaryti jums veiksmingą ir kvalifikuotą narys bet biuro aplinkoje spektrą.

Administracinė Profesionalus sertifikatas programa yra taip pat galima rasti internete. Šios online kursai pasiūlyti lankstumo mokytis namie. Kaip jūs dirbate per žinoma, jūsų instruktorius bus galima atsakyti į klausimus, paaiškinti sąvokas ir pateikti nuolatinę paramą ir grįžtamąjį ryšį elektroniniu paštu.... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Jei jums patinka vaikams, tai yra programa, kuri leis jums padaryti savo gyvenime pakeisti. Jūs išmoksite, kaip ugdyti jaunus protus ir pristatyti kokybišką priežiūrą. ... [+]

Ankstyvo mokymosi Vaikų priežiūra SERTIFIKATAS

Jei jums patinka vaikams, tai yra programa, kuri leis jums padaryti savo gyvenime pakeisti. Jūs išmoksite, kaip ugdyti jaunus protus, teikti aukštos kokybės priežiūrą ir planuoti atitinkamas užduotis, kurios padeda vaikams augti.

Aštuonių mėnesių (dieninės) Ankstyvas mokymasis ir vaikų priežiūra (ELCC) sertifikatas programa rengia jums teikti kokybiškas vaikų priežiūros paslaugas įvairių nustatymų ir planuoti Ewolucyjnie atitinkamą veiklą už savo globojamų vaikų. Jūs išmoksite vaiko vystymąsi, šeimos dinamikos, žaisti, ir planuojant programas remti sveikam vaikų vystymuisi per vaikų orientuotą mokymosi patirtimi. ... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. ... [+]

Verslo administravimas sertifikatas

Dinamiška karjera, kurios gali jums bet kurioje pasaulio vietoje į bet kurioje srityje, kurie domina jus, nes jūs išmoksite įgūdžių, kurie yra verslo pagrindas. Pinigai yra verslo pagrindas, ir jūs išmoksite įgūdžių, reikalingų valdyti šį svarbų išteklių.

Tai 8 mėnesių (2 semestras) sertifikatas iš Chiu ir verslo mokykla suteikia jums žinių apie finansų valdymą, finansų planavimo, finansinės kontrolės ir vadovą ir kompiuterizuotos apskaitos. Jūs taip pat sužinoti, kaip parengti ir analizuoti finansines ataskaitas.

UŽIMTUMAS

Apie studijas, jums bus pasirengę pradinio lygio pozicijas ir buhalterinės apskaitos įmonėse, finansų institucijų, vyriausybių, pramonės ir ne pelno sektorius. Galite rasti darbą, kaip apskaitos asistentas, darbo užmokesčio klerkas, gautinos / mokėtinos sąskaitos klerkas, ar buhalteris mažoms ir vidutinėms įmonėms.... [-]

Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Tai vienerių metų (30 savaičių) sertifikatas programa rengia absolventus teikti veiksmingą biuro administravimą veterinarijos tarnybų ir klinikose. Turinio apima kompiute ... [+]

Veterinarijos tarnyba asistentas sertifikatas

Tai vienerių metų (30 savaičių) sertifikatas programa rengia absolventus teikti veiksmingą biuro administravimą veterinarijos tarnybų ir klinikose. Turinio apima kompiuterinės programos rengimą, biuro administravimo ir atitinkamus veterinarijos praktika, veterinarijos medicinos terminologiją ir bendros sveikatos klausimais veterinarijos praktikos finansines procedūras.

Kursai programa

* Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete

HUCL 1101 - Vaidmenų koncepcijos sveikatos priežiūros (3 kreditai) * ADMN 1104 - Klavišinių & Dokumentų apdorojimo (3 kreditai) * HUCL 1401 - Medicinos terminologija aš (3 kreditai) * VOAS 1101 - Įvadas į veterinarijos tarnybos (3 kreditai) * VOAS 1301 - Finansų valdymas ir veterinarijos tarnybos (3 kreditai) VOAS - 1201 Veterinarijos Medicinos terminologija (3 kreditai) VOAS 1601 - Bendras sveikatos problemos ir ligos (3 kreditai) VOAS 1401 - Klinikiniai įgūdžiai ir veterinarijos tarnybos (3 kreditai) VOAS 1501 - Elektroninis veterinarijos tarnyba valdymas (3 kreditai) HUCL 1701 - Verslo Komunikacija Sveikatos priežiūra (3 kreditai) * ... [-]
Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Bow Valley College

Vienerius metus (30 savaites) Žmogiškieji ištekliai sertifikatas programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių dirbti įdomų srityje Žmogiškųjų išteklių. Be administra ... [+]

Žmogiškųjų išteklių sertifikatas

Vienerius metus (30 savaites) Žmogiškieji ištekliai sertifikatas programa suteikia jums praktinių įgūdžių ir žinių dirbti įdomų srityje Žmogiškųjų išteklių. Be administracinės ir verslo mokymo, gauna specialų mokymo kursą apie žmogiškųjų išteklių valdymo, įdarbinimo, atrankos, kompensavimo ir darbo užmokesčio, ir užimtumo teisė. Studentai taip pat gali užbaigti šią programą internete.

Kursai programa

* Rodo kursą, kuris taip pat galima rasti internete

HRES 2201 - Įvadas į žmogiškųjų išteklių (3 kreditai) * MGMT 1302 - Kompiuterių programos (3 kreditai) * MGMT - 1201 Verslo komunikacijos (3 kreditai) * MGMT 1101 - Įvadas į valdymo (3 kreditai) * HRES 1101 - Organizacinė elgsena (3 kreditai) * HRES 2303 - Sveikata ir sauga darbe (3 kreditai) * HRES 2301 - Darbo teisė (3 kreditai) * HRES 2203 - Kompensavimas ir privalumai (3 kreditai) * HRES 2202 - Įdarbinimas ir atranka (3 kreditai) * Pasirenkamas ... [-]
Kanada Calgary
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
8 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

We all rise with Bow Valley College - 50th Anniversary

Studying at Bow Valley College

Bow Valley College Chiu School of Business