Bow Valley College

Įvadas

Oficialus aprašymas

You Will Rise Tuo Bow Valley koledžas

Mes pasiekėme viršų pakopos dvejų metų mokyklų, Šiaurės Amerikoje, padedant studentams prisidėti prie visą spektrą savo galimybes, tampa geriausia, kad jie gali būti.

Nemaža plėtra 2013 m padarė mus Kalgaris top išsami Community College. Virš $ 290,000,000 transformacija sukūrė vienas iš vakarų Kanadoje pirmaujančių švietimo įstaigų, aptarnaujančių over14,000 besimokančiuosius nuo trijų universitetų ir 20 regioninių centrų Alberta.

Per 1000 tarptautinių studentų kasmet 115 - šalys, atstovaujamos studentų BVC 93% - užimtumo lygis absolventai per 6 mėnesius nuo grad

Studentai Triumph Čia

Tuo BVC, gausite puikų išsilavinimą, kuris atitinka jūsų mokymosi stilius - bet kuriuo metu bet kurioje vietoje, bet kokio kelią, ir bet kokį tempą - užtikrinti, jūs galite įveikti bet kokius visavertį karjeros kliūtis.

Jūs absolventas darbo paruoštas švietimo vienerius metus dėl sertifikato ar dvejus metus diplomą, gyvybiškai verslo srityse, sveikatos priežiūros, teisingumo, žmogaus paslaugas, ar administracijai.

Pažymos absolventai turės teisę kreiptis dėl 1 metų antrosios pakopos darbo leidimo. Diplomas absolventai turės teisę kreiptis dėl 2 ar 3 metų podiplominių darbo leidimo.

Įgūdžiai jūs gaunate leis jums į pareikalavimą absolventas, ką pasauliniai darbdaviai ieško, suteikiant Jums galimybę pradėti savo kelionę į sėkmingą ateitį.

Kadangi mes daugiau nei padėti jums užsidirbti pragyvenimui - mes padedame jums padaryti gyvenimą.

Didžiosios Miestas mokytis

Yra puikių priežasčių, kodėl "The Economist" žurnalas užima Kalgaris skaičiumi Penki sąrašo iš geriausių vietų gyventi Žemėje.

Galimybė - Antra didžiausia koncentracija buveinių Kanadoje. Stiprus - dą ekonomika ir žemas nedarbo lygis. Gražus - Uoliniai kalnai ir Banfo nacionalinis parkas sudaro didingą foną į gyvenimą Kalgaris. Saugus - viršūnes į kaip vienas iš saugiausių ir sveikiausių didžiuosiuose miestuose Kanadoje sąrašą. Jaunas - Jauniausias gyventojų Kanadoje saugo mus energingas. Blue Skies - Daugiau saulėtų valandų nei bet kuris kitas pagrindinis miestas Kanadoje.

Didžiosios Šalis mokytis

Kanada yra puiki vieta gauti išsilavinimą, atveria duris jums visame pasaulyje.

Įperkamos - Kanada siūlo mažiausias studijų kainos užsienio studentams, palyginti su Jungtinėje Karalystėje, Australijoje, Naujojoje Zelandijoje ir JAV. Pasaulinės klasės Išsilavinimas - viena iš pažangiausių ir labiausiai gerbiamų, švietimo sistemų pasaulyje. Sutiktuvių Aplinka - Kanada yra imigrantų ir kultūrų įvairove šalyje, todėl visi yra laukiami čia. Aukšto gyvenimo lygio - Visos vieną iš labiausiai išsivysčiusių pasaulio valstybių privalumus; saugiai, patikimai, platus sveikatos priežiūros sistema ir socialinio saugumo tinklą.

Stipendijos užsienio studentams

Tuo Bow Valley College, mes pašaliname visas įmanomas kliūtis jūsų sėkmės, įskaitant finansinius.

Kaip tarptautinės studentas, jūs turite teisę gauti iš tarptautinių studentų stipendijų skaičius taip pat yra keletas pripažinimo apdovanojimai geriausių atlikėjų per mokslo metus.

Vietos

Kalgaris

Bow Valley College

Address
International Education Department,

Bow Valley College
,
South Campus
,
2nd Floor, Office 2030,

345 - 6 Ave S.E
,
Calgary

Kalgaris, Alberta, Kanada
Telefonas
1-403-410-3476