BLI Language Schools

Įvadas

Oficialus aprašymas

Ar yra geresnis būdas mokytis kalbos nei gyventi? BLI to nemano. Tai yra priežastis, kodėl visi mūsų anglų ir prancūzų kalbos kursai buvo suprojektuoti taip, kad atitiktų studentų poreikius ir interesus, ir yra pagrįsti dinamišku ir komunikaciniu požiūriu, kuris ne tik padės mokiniams įgyti kalbos žinias, bet ir suteiks jiems įrankiai sėkmingai veikti pasauliniu mastu. BLI suteikia jūsų gyvenimui svarbias kalbines žinias daugybe naudingų aspektų, išskyrus jūsų vaizduotę. Tai, ko BLI siekiame, yra jūsų galimybių išplėtimas ir jūsų sėkmės didinimas.

"BLI" užsiima kalbos mokymosi procesu ne klasėje, siūlydamas studentams įvairias įdomias ir įdomias veiklas bei kokybišką "Homestay" programą, kuri leistų studentams mokytis į kitą lygį, mokytis realiame pasaulyje. Kitas BLI mokymosi patirties aspektas - pritaikyti ir pritaikyti programas, kurios padės mokiniams susipažinti su savo asmeniniais interesais, draugiška aplinka ir galimybė bendrauti su kitais BLI studentais iš viso pasaulio.

Jau daugiau nei trisdešimt šešerius metus mes padėjome tūkstančiams studentų iš viso pasaulio įgyvendinti savo svajones ir tapti pasauliniais piliečiais. Kiekvienas iš mūsų, BLI pedagogai, administratoriai ir koordinatoriai, laukia jūsų pasveikinimo vienoje iš mūsų mokyklų ir būsime jūsų pusėje šioje puikioje gyvenimo patirtoje: "mokytis kalbos užsienyje".

 • 40 metų patirtis
 • Aukštasis išsilavinimas
 • Individualus studento dėmesys
 • Asmeninės programos
 • Aukščiausios kokybės mokymo programa
 • Įvairios programos
 • Lanksčios pradžios datos
 • Garantuotas sėkmė
 • Mažos klasės
 • Įvairovė
 • Kvalifikuoti mokytojai
 • Įspūdingos veiklos programa
 • Dvi vietos Kanadoje
 • BL kalbinės programos

BLI ISTORIJA

Patenkinti studentai nuo 1976 m

BLI (Bouchereau Lingua International) atidarė savo pirmosios kalbos mokyklas 1976 m. Monrealyje, Kvebeke. Jo tikslas buvo pasiūlyti verslo mokymus vyresniesiems vadovams ir administratoriams keliose pramonės srityse ir kompetencijos srityse. Netrukus BLI pradėjo pasveikinti studentus iš viso pasaulio, kad galėtų dalyvauti prancūzų ir anglų kalbos pamokų programose.

Įkūrusi savo reputaciją kaip kompaniją, įkūnijančią patirtį, inovacijas ir pavyzdinį klientų aptarnavimą, vėliau mokykla reagavo į didėjančią kalbos paslaugų paklausą ir pradėjo siūlyti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas vietinėms ir tarptautinėms kompanijoms iš savo vyriausybės akredituotų biurų .

Specialus ir aistringas dėstytojas, taip pat draugiška ir teigiama atmosfera yra BLI parašas, sėkmingai įsigijęs kitą miestelį Kvebeko sostinėje.

Mūsų Kvebeko miesto kampelis kelia tarptautinių studentų mokymą prancūzų kalba.

Nuo to laiko BLI atnaujino savo metodiką, kad patenkintų studentų besikeičiančius poreikius ir interesus. Šiandien BLI yra viena iš labiausiai pripažintų pasaulio kalbų mokyklų ir siūlo įvairias programas, pritaikytas studentams iš skirtingų kultūrų ir pagrindų.

Bendrovių paslaugų srityje BLI ne tik toliau siūlo individualų kalbos mokymą, bet ir teikia lingvistines paslaugas, tokias kaip vertimas, vertinimai, seminarai ir kt. Mūsų verslo klientai yra tarptautinės kompanijos, tokios kaip "Deloitte", "Coca-Cola", "Hydro Quebec" ir kt.

BLI MONTREAL

IDEALINĖ VIETA, KURIUOS TIKSLUI DIRBTI KITAS KALBAS

Įsikūręs saloje Šv. Lawrence upėje, Monrealis yra miestas, pilnas kontrastų ir originalumo, miestas, kuriame senojo kontinento žavesys nestles prie Šiaurės Amerikos rafinuotumo. Monrealis yra daugiakultūrinis miestas, kuriame skirtingos kilmės žmonės gyvena harmoningai.

Kaip miestas, kuriame susitinka Prancūzijos ir Anglijos kultūros, tai yra ideali vieta mokytis abiejų kalbų.

"BLI Montreal" yra Senojo Monrealio, gyvenančio visą gyvenimą rajone, širdyje, netoli kiekvienos pagrindinės Monrealio vietos. Mes esame patogioje vietoje, vos už kelių minučių nuo "Place-d'Armes" metro stoties, paveldo pastato, esančio netoli garsios Notre Dame bazilikos. Mūsų modernūs patogumai suteikia studentams patogią ir malonią atmosferą, padedančią mokymosi progai padaryti malonią ir įdomią.

"Accredited by Languages" Kanada, "BLI" yra kalbų mokykla, turinti daugiau nei 40 metų patirties kalbų mokymo srityje ir labai sėkmingos akademinės ir bendrosios pakrovimo programos visais lygmenimis.

Mes naudojame dinamišką ir komunikacinį požiūrį, kuris ne tik padės mokiniams įgyti kalbos įgūdžių, bet ir suteiks jiems įrankius sėkmingam pasaulio mastu.

BLI QUEBEC

SALDOS KULTŪROS IŠSAMUS VIETA

Kvebekas yra gražus Kanados paveldo miestas. Šiaurės Amerikos prancūzakalbių kultūrų širdis. Europos gabalas naujame žemyne. Įsikūręs ant didingų St-Lawrence upės krantų, Kvebekas yra vienas gražiausių pasaulio miestų.

Didžiausias iš esmės prancūziškai kalbantis miestas Kanadoje ir Kvebeko provincijos sostinė, Kvebeko miestas, yra vieta, kur pasinerti į prancūzų kalbą, mėgaudamiesi viskuo, ką Kvebekas gali pasiūlyti, nuo banginių stebėjimo Tadoussace, iki vyno degustacijos Rytų miesteliuose .

"BLI Quebec" yra Kvebeko miesto centre įsikūręs modernus pastatas. Jis lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, pėsčiomis pasiekiamas visais patogumais ir turistiniais objektais.

BLI Quebec ne tik suteikia tikrą panardinimo aplinką, norint išmokti prancūzų kalbą, bet taip pat organizuoja įvairias veiklos rūšis, kad padėtų studentams ištirti miestą ir apimti unikalią Prancūzijos Kanados kultūrą!

Vietos

Monrealis

Address
70, rue Notre-Dame O., suite 400
Montréal, QC, Canada, H2Y 1S6

H2Y 1S6 Monrealis, Kvebekas, Kanada

Kvebeko miestas

Address
763, rue St-Joseph E., suite 104
Québec, QC, Canada, G1k 3C6

G1k 3C6 Kvebeko miestas, Kvebekas, Kanada