Oficialus aprašymas

Ar yra geresnis būdas mokytis kalbos nei gyventi? BLI to nemano. Tai yra priežastis, kodėl visi mūsų anglų ir prancūzų kalbos kursai buvo suprojektuoti taip, kad atitiktų studentų poreikius ir interesus, ir yra pagrįsti dinamišku ir komunikaciniu požiūriu, kuris ne tik padės mokiniams įgyti kalbos žinias, bet ir suteiks jiems įrankiai sėkmingai veikti pasauliniu mastu. BLI suteikia jūsų gyvenimui svarbias kalbines žinias daugybe naudingų aspektų, išskyrus jūsų vaizduotę. Tai, ko BLI siekiame, yra jūsų galimybių išplėtimas ir jūsų sėkmės didinimas.

"BLI" užsiima kalbos mokymosi procesu ne klasėje, siūlydamas studentams įvairias įdomias ir įdomias veiklas bei kokybišką "Homestay" programą, kuri leistų studentams mokytis į kitą lygį, mokytis realiame pasaulyje. Kitas BLI mokymosi patirties aspektas - pritaikyti ir pritaikyti programas, kurios padės mokiniams susipažinti su savo asmeniniais interesais, draugiška aplinka ir galimybė bendrauti su kitais BLI studentais iš viso pasaulio.

Jau daugiau nei trisdešimt šešerius metus mes padėjome tūkstančiams studentų iš viso pasaulio įgyvendinti savo svajones ir tapti pasauliniais piliečiais. Kiekvienas iš mūsų, BLI pedagogai, administratoriai ir koordinatoriai, laukia jūsų pasveikinimo vienoje iš mūsų mokyklų ir būsime jūsų pusėje šioje puikioje gyvenimo patirtoje: "mokytis kalbos užsienyje".

 • 40 metų patirtis
 • Aukštasis išsilavinimas
 • Individualus studento dėmesys
 • Asmeninės programos
 • Aukščiausios kokybės mokymo programa
 • Įvairios programos
 • Lanksčios pradžios datos
 • Garantuotas sėkmė
 • Mažos klasės
 • Įvairovė
 • Kvalifikuoti mokytojai
 • Įspūdingos veiklos programa
 • Dvi vietos Kanadoje
 • BL kalbinės programos

BLI ISTORIJA

Patenkinti studentai nuo 1976 m

BLI (Bouchereau Lingua International) atidarė savo pirmosios kalbos mokyklas 1976 m. Monrealyje, Kvebeke. Jo tikslas buvo pasiūlyti verslo mokymus vyresniesiems vadovams ir administratoriams keliose pramonės srityse ir kompetencijos srityse. Netrukus BLI pradėjo pasveikinti studentus iš viso pasaulio, kad galėtų dalyvauti prancūzų ir anglų kalbos pamokų programose.

Įkūrusi savo reputaciją kaip kompaniją, įkūnijančią patirtį, inovacijas ir pavyzdinį klientų aptarnavimą, vėliau mokykla reagavo į didėjančią kalbos paslaugų paklausą ir pradėjo siūlyti aukščiausios kokybės vertimo paslaugas vietinėms ir tarptautinėms kompanijoms iš savo vyriausybės akredituotų biurų .

Specialus ir aistringas dėstytojas, taip pat draugiška ir teigiama atmosfera yra BLI parašas, sėkmingai įsigijęs kitą miestelį Kvebeko sostinėje.

Mūsų Kvebeko miesto kampelis kelia tarptautinių studentų mokymą prancūzų kalba.

Nuo to laiko BLI atnaujino savo metodiką, kad patenkintų studentų besikeičiančius poreikius ir interesus. Šiandien BLI yra viena iš labiausiai pripažintų pasaulio kalbų mokyklų ir siūlo įvairias programas, pritaikytas studentams iš skirtingų kultūrų ir pagrindų.

Bendrovių paslaugų srityje BLI ne tik toliau siūlo individualų kalbos mokymą, bet ir teikia lingvistines paslaugas, tokias kaip vertimas, vertinimai, seminarai ir kt. Mūsų verslo klientai yra tarptautinės kompanijos, tokios kaip "Deloitte", "Coca-Cola", "Hydro Quebec" ir kt.

BLI MONTREAL

IDEALINĖ VIETA, KURIUOS TIKSLUI DIRBTI KITAS KALBAS

Įsikūręs saloje Šv. Lawrence upėje, Monrealis yra miestas, pilnas kontrastų ir originalumo, miestas, kuriame senojo kontinento žavesys nestles prie Šiaurės Amerikos rafinuotumo. Monrealis yra daugiakultūrinis miestas, kuriame skirtingos kilmės žmonės gyvena harmoningai.

Kaip miestas, kuriame susitinka Prancūzijos ir Anglijos kultūros, tai yra ideali vieta mokytis abiejų kalbų.

"BLI Montreal" yra Senojo Monrealio, gyvenančio visą gyvenimą rajone, širdyje, netoli kiekvienos pagrindinės Monrealio vietos. Mes esame patogioje vietoje, vos už kelių minučių nuo "Place-d'Armes" metro stoties, paveldo pastato, esančio netoli garsios Notre Dame bazilikos. Mūsų modernūs patogumai suteikia studentams patogią ir malonią atmosferą, padedančią mokymosi progai padaryti malonią ir įdomią.

"Accredited by Languages" Kanada, "BLI" yra kalbų mokykla, turinti daugiau nei 40 metų patirties kalbų mokymo srityje ir labai sėkmingos akademinės ir bendrosios pakrovimo programos visais lygmenimis.

Mes naudojame dinamišką ir komunikacinį požiūrį, kuris ne tik padės mokiniams įgyti kalbos įgūdžių, bet ir suteiks jiems įrankius sėkmingam pasaulio mastu.

BLI QUEBEC

SALDOS KULTŪROS IŠSAMUS VIETA

Kvebekas yra gražus Kanados paveldo miestas. Šiaurės Amerikos prancūzakalbių kultūrų širdis. Europos gabalas naujame žemyne. Įsikūręs ant didingų St-Lawrence upės krantų, Kvebekas yra vienas gražiausių pasaulio miestų.

Didžiausias iš esmės prancūziškai kalbantis miestas Kanadoje ir Kvebeko provincijos sostinė, Kvebeko miestas, yra vieta, kur pasinerti į prancūzų kalbą, mėgaudamiesi viskuo, ką Kvebekas gali pasiūlyti, nuo banginių stebėjimo Tadoussace, iki vyno degustacijos Rytų miesteliuose .

"BLI Quebec" yra Kvebeko miesto centre įsikūręs modernus pastatas. Jis lengvai pasiekiamas viešuoju transportu, pėsčiomis pasiekiamas visais patogumais ir turistiniais objektais.

BLI Quebec ne tik suteikia tikrą panardinimo aplinką, norint išmokti prancūzų kalbą, bet taip pat organizuoja įvairias veiklos rūšis, kad padėtų studentams ištirti miestą ir apimti unikalią Prancūzijos Kanados kultūrą!

Programos mokomos:
 • Anglų
 • Prancūzų kalba

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

BLI Language Schools

Mokymasis BLI yra patirtis, kuri peržengia klasę. Jūs būsite dalijamasi daugiakultūrėmis klasėmis, kurias mokys kvalifikuoti mokytojai, kurie padės jūsų mokymosi laiką li ... [+]

MokytisMokymasis BLI yra patirtis, kuri peržengia klasę. Jūs būsite dalijamasi daugiakultūrėmis klasėmis, kurias mokys kvalifikuoti mokytojai, kurie padės jūsų mokymosi laiką linksmiems, įdomiems ir interaktyviems.Klasės niekada nėra vienodos! Temos, įtrauktos į klases, yra kruopščiai parinktos, kad jus veiktų ir motyvuotų.Pasibaigus programai, turėsite daugiau pasitikėjimo savo kalbos įgūdžiais ir galėsite pasiekti savo tikslus įdomu ir interaktyviu būdu.GyvaiGyvenimas mieste, kuriame kalbama apie kalbą, suteiks jums galimybę praktikuoti savo anglų arba prancūzų kalbas realiose situacijose. Jūs gausite naudos iš tikrųjų panardinant į natūralią kalbą, klausydamiesi tikrųjų žmonių ir prisijungdami prie prancūzų ir anglų kalbos kultūros Kanadoje.Tegul jūsų kalbos įgūdžiai auga už klasės ribų, nes prisitaikyti prie gyvenimo viename iš saugiausių, pigiausių ir gražiausių Šiaurės Amerikos miestų. Su istorija, kultūra ir draugiškais žmonėmis visame aplinkui jūs niekada neišmokysite kuo greičiau ir efektyviau, kai susisteminsite šiuos elementus.MėgautisPrisijungdami su kitais studentais iš viso pasaulio, sužinosite apie daugybes kitų kultūrų, kartu dirbdami anglų arba prancūzų kalbomis.Mūsų veiklos programa užtikrins, kad jūs sukursite prisiminimus, kuriuos reikia puoselėti likusiam jūsų gyvenimui, kai susiejate ir mokosi kartu ramioje ir įdomioje aplinkoje.Kalbos mokymas niekada nebuvo malonesnis!AtrastiJūs gausite gyventi kalbą, kurią mokate per mūsų neįtikėtiną veiklos programą, kuri leis jums ištirti ir atrasti du gražiausius Kanados miestus ir praktikuoti savo anglų arba prancūzų kalbas su savo klasės draugais ir veiklos lyderiais už klasių realiu gyvenimo situacijos.Jūs visada būsite užsiėmę, nes mūsų veiklos programa yra pilna įdomių ir įdomių renginių bei kelionių.Mėgaukitės žiemos pramogomis, tokiomis kaip ledo čiuožimas, žiemos šventes per savaitę, savaitgaliais, atvykstančiais į Torontą ar slidinėjimu į gražius kalnus, o BLI... [-]
Kanada Monrealis Kvebeko miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BLI Language Schools

Studentams, norintiems mokytis kalbos į kitą lygmenį, ši galimybė remiasi kasdieniais įgūdžiais ir kalbos mokymu bei galimybe plėtoti konkrečias sritis. Naudodamiesi uždu ... [+]

BLI bendrojo lavinimo kursai yra skirti studentams, kurie nori pagerinti jų tikslumą ir sklandumą bendraujant anglų kalba. Nesvarbu, ar norite mokytis anglų kalbos, norint dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

BLI siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Naudodamiesi daugybe grafikų ir programų, galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių, pasitelkdami įdomias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvus ir siekius.

Intensyvus

30 pamokų per savaitę

Studentams, norintiems mokytis kalbos į kitą lygmenį, ši galimybė remiasi kasdieniais įgūdžiais ir kalbos mokymu bei galimybe plėtoti konkrečias sritis. Naudodamiesi užduotį orientuoto mokymosi ir tradicinių įgūdžių pamokų deriniu, būsite klasėje su konkrečiu tikslu, kai natūraliai ir veiksmingai įjungiamos visos kalbos naudojimo sritys.... [-]

Kanada Monrealis
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BLI Language Schools

Studentams, norintiems mokytis kalbos į kitą lygmenį, ši galimybė remiasi kasdieniais įgūdžiais ir kalbos mokymu bei galimybe plėtoti konkrečias sritis. Naudodamiesi uždu ... [+]

Bendrojo prancūzų kalbos kursai BLI skirti studentams, kurie nori pagerinti savo tikslumą ir sklandumą bendraujant prancūziškai. Nesvarbu, ar norite išmokti prancūzų kalbą dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

"BLI" siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Su daugybe grafikų ir programų galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių per patrauklias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvaciją ir ambicijos.

Intensyvus

30 pamokų per savaitę

Studentams, norintiems mokytis kalbos į kitą lygmenį, ši galimybė remiasi kasdieniais įgūdžiais ir kalbos mokymu bei galimybe plėtoti konkrečias sritis. Naudodamiesi užduotį orientuoto mokymosi ir tradicinių įgūdžių pamokų deriniu, būsite klasėje su konkrečiu tikslu, kai natūraliai ir veiksmingai įjungiamos visos kalbos naudojimo sritys.... [-]

Kanada Monrealis Kvebeko miestas
Registracija galima
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BLI Language Schools

Be studentų ir komunikacinės aplinkybės, apimančios keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą), gramatiką ir žodyną, jūs turėsite galimybę išplėsti savo s ... [+]

BLI bendrojo lavinimo kursai yra skirti studentams, kurie nori pagerinti jų tikslumą ir sklandumą bendraujant anglų kalba. Nesvarbu, ar norite mokytis anglų kalbos, norint dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

"BLI" siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Su daugybe grafikų ir programų galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių per patrauklias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvaciją ir ambicijos.

Pilnas laikas

24 pamokos per savaitę

Be studentų ir komunikacinės aplinkybės, apimančios keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą), gramatiką ir žodyną, jūs turėsite galimybę išplėsti savo sklandumą ir tikslumą per kasdienius seminarus, skirtus sustiprinti ir praktikuoti kalbą, kurią mokėsi ryte.... [-]

Kanada Monrealis
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
BLI Language Schools

Be studentų ir komunikacinės aplinkybės, apimančios keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą), gramatiką ir žodyną, jūs turėsite galimybę išplėsti savo s ... [+]

Bendrojo prancūzų kalbos kursai BLI skirti studentams, kurie nori pagerinti savo tikslumą ir sklandumą bendraujant prancūziškai. Nesvarbu, ar norite išmokti prancūzų kalbą dirbti, keliauti, mokytis mokykloje ar tiesiog malonumui, BLI padės pasiekti savo tikslus.

"BLI" siūlo įvairias kalbos programas, kad atitiktų kiekvieno besimokančiojo poreikius. Su daugybe grafikų ir programų galime išplėsti pagrindines bendravimo galimybes ir įgyti pažangių akademinių įgūdžių per patrauklias ir dinamiškas pamokas, kurias teikia patyrę mokytojai, kurie supranta jūsų motyvaciją ir ambicijos.

Pilnas laikas

24 pamokos per savaitę

Be studentų ir komunikacinės aplinkybės, apimančios keturis įgūdžius (skaitymą, rašymą, kalbėjimą ir klausymą), gramatiką ir žodyną, jūs turėsite galimybę išplėsti savo sklandumą ir tikslumą per kasdienius seminarus, skirtus sustiprinti ir praktikuoti kalbą, kurią mokėsi ryte.... [-]

Kanada Monrealis Kvebeko miestas
Registracija galima
Prancūzų kalba
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Vasaros kursai

BLI Language Schools

Mokymasis BLI yra patirtis, kuri peržengia klasę. Jūs būsite dalijamasi daugiakultūrėmis klasėmis, kurias mokys kvalifikuoti mokytojai, kurie padės jūsų mokymosi laiką li ... [+]

MokytisMokymasis BLI yra patirtis, kuri peržengia klasę. Jūs būsite dalijamasi daugiakultūrėmis klasėmis, kurias mokys kvalifikuoti mokytojai, kurie padės jūsų mokymosi laiką linksmiems, įdomiems ir interaktyviems.Klasės niekada nėra vienodos! Temos, įtrauktos į klases, yra kruopščiai parinktos, kad jus veiktų ir motyvuotų.Pasibaigus programai, turėsite daugiau pasitikėjimo savo kalbos įgūdžiais ir galėsite pasiekti savo tikslus įdomu ir interaktyviu būdu.GyvaiGyvenimas mieste, kuriame kalbama apie kalbą, suteiks jums galimybę praktikuoti savo anglų arba prancūzų kalbas realiose situacijose. Jūs gausite naudos iš tikrųjų panardinant į natūralią kalbą, klausydamiesi tikrųjų žmonių ir prisijungdami prie prancūzų ir anglų kalbos kultūros Kanadoje.Tegul jūsų kalbos įgūdžiai auga už klasės ribų, nes prisitaikyti prie gyvenimo viename iš saugiausių, pigiausių ir gražiausių Šiaurės Amerikos miestų. Su istorija, kultūra ir draugiškais žmonėmis visame aplinkui jūs niekada neišmokysite kuo greičiau ir efektyviau, kai susisteminsite šiuos elementus.MėgautisPrisijungdami su kitais studentais iš viso pasaulio, sužinosite apie daugybes kitų kultūrų, kartu dirbdami anglų arba prancūzų kalbomis.Mūsų veiklos programa užtikrins, kad jūs sukursite prisiminimus, kuriuos reikia puoselėti likusiam jūsų gyvenimui, kai susiejate ir mokosi kartu ramioje ir įdomioje aplinkoje.Kalbos mokymas niekada nebuvo malonesnis!AtrastiJūs gausite gyventi kalbą, kurią mokate per mūsų neįtikėtiną veiklos programą, kuri leis jums ištirti ir atrasti du gražiausius Kanados miestus ir praktikuoti savo anglų arba prancūzų kalbas su savo klasės draugais ir veiklos lyderiais už klasių realiu gyvenimo situacijos.Jūs visada būsite užsiėmę, nes mūsų veiklos programa yra pilna įdomių ir įdomių renginių bei kelionių.Gyvename vasarą, nuostabiai veikiančią per savaitę, o savaitgaliais praleidžiant įdomų Niujorko ar vaļu stebėjimą nuostabiu Tadoussac miestu BLI, jūs išmoksite mokytis ir... [-]
Kanada Monrealis Kvebeko miestas
Susisiekti su mokykla
Anglų,Prancūzų kalba
Dieninės
2 - 6 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba