Aveda Institute Canada

Įvadas

Oficialus aprašymas

vėliava

MOKYTIS. Augti. TAPTI

Ateikite su sapne. Palikite su karjerą.

Leiskite mums sukurti savo įgimtą talentą ...

"Mūsų misija ne Aveda yra rūpintis pasaulyje mes gyvename, iš produktų, mes įnešti į būdus, kuriais mes suteikiame atgal į visuomenę. Tuo Aveda, mes siekiame parodyti pavyzdį už aplinkos vadovavimo ir atsakomybės, o ne tik į grožį pasaulyje, bet ir visame pasaulyje. " - Horst Rechelbacher, atsakingas asmuo

wt5

4 Taškai skirtumo

Aveda Gamintojas

Aveda yra pirmasis grožis įmonė, gaminanti produktus su ekologiškų, augalinės kilmės alternatyvų sintetinių cheminių medžiagų ir pakuočių su 100% sertifikuotos vėjo energijos.

Sakas Gyvenimo

Aveda yra vienintelė pasaulinė grožio prekės ženklą, kuris turi pilną švietimo sistemą su specialiais programas tiek profesionalus ir salonas plėtros įsitikinti, kad jūs visada ant savo žaidimą šioje pramonės šakoje.

Begalinis galimybės

Su mūsų 95% darbo vieta normos ir Aveda tinklą daugiau nei 7000 salonas / SAT, institutų ir parduotuvių visame pasaulyje, galite eiti bet kur jūsų talentas pateksite.

Pramonės novatoriai

Jus įkvėpti grožio pramonėje novatorių, kurie reikalauja Aveda namus. Pasimokyti iš šių visame pasaulyje žinomų pasaulio menininkų specialiose dirbtuvėse, pramonės renginių ir Aveda Išplėstinė akademijos klases.

Šie pasauliniai menininkai skambinti Aveda namus ir mokyti specialių seminarus, pristatyti svečių paskaitos ir imtis laiko iš scenos šviesą įkvėpti mūsų būsimų specialistų.

wt4

Mūsų Žalioji misija

Tuo Aveda, mes skatiname mūsų studentus tapti pokyčiu. Jie tampa ambasadoriais, tapdamas lyderius ir auklėti savo bendruomenes, kaip gyventi ekologišką gyvenimo būdą.

Salonas pramonė tikimasi per ateinantį dešimtmetį išaugs 31%, vis labiau tampa viena iš labiausiai patikimų, kūrybinių ir palankiomis tarptautinę karjerą.

Su Aveda vardu už jūsų galimybės yra neribotos. Aveda, gali sukelti kelią į karjeros galimybes tiek ir už jos ribų pasaulinės Aveda tinklą.

Aveda yra vienas iš sparčiausiai augančių pasaulio salonas tinklų pramonėje. Mūsų absolventai eiti dalis kūrybinių komandų, keliauti po pasaulį įkvepiantis kitas grožio industrijos profesionalai.

banner2

Vietos

Kalgaris

Address
225 - 8TH Avenue SW

T2P 1B7 Kalgaris, Alberta, Kanada

Vinipegas

Address
80 Rorie Street

R3B 3L6 Vinipegas, Manitoba, Kanada

Torontas

Address
125 King Street East

M5C 1G6 Torontas, Ontarijas, Kanada

Vankuveris

Address
101 - 111 Water Street

V6B 1A7 Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada