Alexander College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aleksandras kolegija

Apie Alexander kolegija

Misija ir tikslai

Aleksandras kolegija padeda jauniems žmonėms naudinga dalyvauti aukštojo mokslo bendruomenėje. Mes teikiame pirmuosius du metų universitetinių studijų pirmaujančių į Koledžas ir universitetų perkeliamos į studentą orientuoto ir palankią aplinką.

tikslas:

 • Pateikite rimtą ir palankią mokymosi aplinką, kur studentai, kurių kultūrų ir kalbų gebėjimų įvairovė gali prasidėti universiteto tyrimas tuo pat metu gerinti savo anglų kalbos įgūdžius.
 • Pateikite akademinį pasirengimą, kuris yra pripažintas kitų akademinių institucijų visoje Šiaurės Amerikoje ir už jos ribų, ir kuri suteikia pagrindą sėkmingai pažangą per daugiau pažangių tyrimų.
 • Skatinti individualų augimą ir vystymąsi, remiant kiekvieno studento akademinius pasiekimus ir dalyvavimą bendruomenės gyvenime kolegija.
 • Užmegzti ir palaikyti kompetencijos reputaciją akademinėje bendruomenėje visose Kolegijos programas, veiklą, ir paslaugų aspektą.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Aleksandras kolegija

Kokius dokumentus man reikia pateikti su mano prašymą?

Šie dokumentai reikalingi dėl priėmimo:

 • Oficialus vidurinės mokyklos stenograma, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą, kuri liudija, jog pastaruosius trejus metus vidurinę mokyklą rezultatus. Studentai vis dar pradinėje 12 gali kreiptis iki baigimo, o kai baigė reikalingi iki kursų registracijos pateikti galutinį oficialų stenograma.
 • Oficialus vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą.
 • Anglų bandymų rezultatai (TOEFL, IELTS, arba lygiavertis), jei taikoma.
 • Visi kiti oficialus povidurinio protokolus iš kitų Kanados institucijų, jei taikoma.
 • Priėmimo su Neoficialus dokumentų forma, jei taikytina
 • Paso nuotrauka ir informacijos puslapis
 • Tyrimas leidimas / Studentų vizos / PR kortelės / Kanados pilietybės
 • Medicinos draudimas

Esu tarptautinis studentas. Ar man reikia pateikti jokių specialių dokumentus?

Taip. Tarptautiniai studentai reikalauja papildomų dokumentų pora.

 • Tyrimas leidimas yra būtinas prieš kursų registracijos.
 • Patvirtinta vertimas į anglų kalbą privalo už kiekvieną paraišką dokumentus, kurie yra ne anglų kalba.

Kada yra duomenų teikimo terminas?

Priėmimo lieka atviras iki antros savaitės klasių pabaigos reguliariai laikotarpiu, o pirmąją savaitę klasių pavasarį ir vasarą intensyviosios kadencijos pabaigos. Ši data vadinama add / lašas / keitimas terminas. Kai kurie kursai gali užpildyti greitai, ir mes skatinti naujus studentus teikti paraiškas kaip įmanoma greičiau, kad būtų didžiausias patiekalų pasirinkimą.

Kada klasės pradėti?

Akademiniai metai yra padalintas į keturias sąlygas: Fall (Saint-DEC), žiema (Sau-MN), pavasaris (gegužės-liepos mėnesiais) ir intensyvaus vasarą (liepa-rugpjūtis).

Esu užjūrio tarptautinis studentas, ir man reikia kreiptis dėl leidimo studijuoti ateiti į Kanadą. Kiek pinigų man reikia mokėti kaip už mokslą indėlių?

Studijų indėlių yra lygiavertis mokesčius už 15 kreditų (1 laikotarpio / 5 kursai). Ši suma yra $ 7,200.00

Kaip man kreiptis dėl finansinės pagalbos?

Švietimo studentų paskolos yra prieinami vidaus studentams Alexander kolegija iš nacionalinės vyriausybės Kanados, taip pat iš Britų Kolumbijos provincijoje.

universitetas perdavimas

Aleksandras kolegija

Gauti leidimą verstis universiteto ir programa Jūsų pasirinkimas

Naudojant Universiteto Transfer programą, studentai gali tyrinėti savo interesus per pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie gali būti perkelti į kolegijoje ar universitete antrą arba trečią programos metus.

Bakalauro laipsniai paprastai ketverių metų trukmės, ir siūlomi visų pagrindinių viešųjų ir privačių universitetų Kanadoje. Šie universitetai naudoti kredito pagrįstą sistemą, su didžiųjų (specializacijos) ir studijų programų, reikalaujančių baigti nustatytą skaičių studijų kreditų. Standartinis Bakalauro studijų programa reikalauja 120 kreditų iš viso užbaigimą.

Tai galima studentams įvesti universitetą baigusi keletą studijų kreditų kolegijoje. Britų Kolumbija, akredituotų viešųjų ir privačių kolegijų ir universitetų dauguma leidžia studentams perkelti savo povidurinio kreditus link bakalauro studijų programą savo pasirinkimą per Britų Kolumbijos tarybos Priėmimo ir perdavimo (BCCAT) sistemą. Studentai, kurie įvesti universitetą per kolegijoje (o ne įvažiuojant universitetą tiesiogiai baigusi vidurinę mokyklą) yra vadinamas perdavimo studentams.

Norėdami gauti leidimą į universitetą, perkelti studentai turi įvykdyti, kad universitetinis anketa priėmimo reikalavimai. Be to, studentai gali tekti įvykdyti programos reikalavimus dėl įtraukimo į tam tikrų fakultetų, departamentų, arba mokyklose.

Aleksandras College siūlo platų pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie yra pervedami per BCCAT sistemą ir už jos ribų. Tai leidžia studentams gauti kreditus kursus, kurių buvo imtasi Alexander koledže savo pasirinktą universitetą.

Padėti studentams renkantis kursus, kurie leis jiems sėkmingai perkelti į universitetą, Aleksandras College siūlo Akademinė konsultavimo paslaugų visiems savo studentams. Konsultantus akademiniais klausimais padeda studentams suprasti universiteto ir fakulteto priėmimo reikalavimus ir sukurti studijų planą, kad būtų įdėti juos į kelią vykdyti bakalauro studijų programos reikalavimus. Priklausomai nuo kiekvieno studento unikalią situaciją, konsultantus akademiniais klausimais padėti studentams įvertinti savo prielaidas ir ankstesnių kolegijų kursinių siekiant parengti planą sklandžiai pereiti į savo pasirinktą universitetą.

Vietos

Burnaby

Address
#101 - 4603 Kingsway Burnaby, BC, Canada V5H 4M4
Burnaby, Britų Kolumbija, Kanada
Telefonas
undefined

Vankuveris

Address
#100 - 602 West Hastings Street Vancouver, BC, Canada V6B 1P2
Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada
Telefonas
undefined