Oficialus aprašymas

Aleksandras kolegija

Apie Alexander kolegija

Misija ir tikslai

Aleksandras kolegija padeda jauniems žmonėms naudinga dalyvauti aukštojo mokslo bendruomenėje. Mes teikiame pirmuosius du metų universitetinių studijų pirmaujančių į Koledžas ir universitetų perkeliamos į studentą orientuoto ir palankią aplinką.

tikslas:

 • Pateikite rimtą ir palankią mokymosi aplinką, kur studentai, kurių kultūrų ir kalbų gebėjimų įvairovė gali prasidėti universiteto tyrimas tuo pat metu gerinti savo anglų kalbos įgūdžius.
 • Pateikite akademinį pasirengimą, kuris yra pripažintas kitų akademinių institucijų visoje Šiaurės Amerikoje ir už jos ribų, ir kuri suteikia pagrindą sėkmingai pažangą per daugiau pažangių tyrimų.
 • Skatinti individualų augimą ir vystymąsi, remiant kiekvieno studento akademinius pasiekimus ir dalyvavimą bendruomenės gyvenime kolegija.
 • Užmegzti ir palaikyti kompetencijos reputaciją akademinėje bendruomenėje visose Kolegijos programas, veiklą, ir paslaugų aspektą.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Aleksandras kolegija

Kokius dokumentus man reikia pateikti su mano prašymą?

Šie dokumentai reikalingi dėl priėmimo:

 • Oficialus vidurinės mokyklos stenograma, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą, kuri liudija, jog pastaruosius trejus metus vidurinę mokyklą rezultatus. Studentai vis dar pradinėje 12 gali kreiptis iki baigimo, o kai baigė reikalingi iki kursų registracijos pateikti galutinį oficialų stenograma.
 • Oficialus vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą.
 • Anglų bandymų rezultatai (TOEFL, IELTS, arba lygiavertis), jei taikoma.
 • Visi kiti oficialus povidurinio protokolus iš kitų Kanados institucijų, jei taikoma.
 • Priėmimo su Neoficialus dokumentų forma, jei taikytina
 • Paso nuotrauka ir informacijos puslapis
 • Tyrimas leidimas / Studentų vizos / PR kortelės / Kanados pilietybės
 • Medicinos draudimas

Esu tarptautinis studentas. Ar man reikia pateikti jokių specialių dokumentus?

Taip. Tarptautiniai studentai reikalauja papildomų dokumentų pora.

 • Tyrimas leidimas yra būtinas prieš kursų registracijos.
 • Patvirtinta vertimas į anglų kalbą privalo už kiekvieną paraišką dokumentus, kurie yra ne anglų kalba.

Kada yra duomenų teikimo terminas?

Priėmimo lieka atviras iki antros savaitės klasių pabaigos reguliariai laikotarpiu, o pirmąją savaitę klasių pavasarį ir vasarą intensyviosios kadencijos pabaigos. Ši data vadinama add / lašas / keitimas terminas. Kai kurie kursai gali užpildyti greitai, ir mes skatinti naujus studentus teikti paraiškas kaip įmanoma greičiau, kad būtų didžiausias patiekalų pasirinkimą.

Kada klasės pradėti?

Akademiniai metai yra padalintas į keturias sąlygas: Fall (Saint-DEC), žiema (Sau-MN), pavasaris (gegužės-liepos mėnesiais) ir intensyvaus vasarą (liepa-rugpjūtis).

Esu užjūrio tarptautinis studentas, ir man reikia kreiptis dėl leidimo studijuoti ateiti į Kanadą. Kiek pinigų man reikia mokėti kaip už mokslą indėlių?

Studijų indėlių yra lygiavertis mokesčius už 15 kreditų (1 laikotarpio / 5 kursai). Ši suma yra $ 7,200.00

Kaip man kreiptis dėl finansinės pagalbos?

Švietimo studentų paskolos yra prieinami vidaus studentams Alexander kolegija iš nacionalinės vyriausybės Kanados, taip pat iš Britų Kolumbijos provincijoje.

universitetas perdavimas

Aleksandras kolegija

Gauti leidimą verstis universiteto ir programa Jūsų pasirinkimas

Naudojant Universiteto Transfer programą, studentai gali tyrinėti savo interesus per pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie gali būti perkelti į kolegijoje ar universitete antrą arba trečią programos metus.

Bakalauro laipsniai paprastai ketverių metų trukmės, ir siūlomi visų pagrindinių viešųjų ir privačių universitetų Kanadoje. Šie universitetai naudoti kredito pagrįstą sistemą, su didžiųjų (specializacijos) ir studijų programų, reikalaujančių baigti nustatytą skaičių studijų kreditų. Standartinis Bakalauro studijų programa reikalauja 120 kreditų iš viso užbaigimą.

Tai galima studentams įvesti universitetą baigusi keletą studijų kreditų kolegijoje. Britų Kolumbija, akredituotų viešųjų ir privačių kolegijų ir universitetų dauguma leidžia studentams perkelti savo povidurinio kreditus link bakalauro studijų programą savo pasirinkimą per Britų Kolumbijos tarybos Priėmimo ir perdavimo (BCCAT) sistemą. Studentai, kurie įvesti universitetą per kolegijoje (o ne įvažiuojant universitetą tiesiogiai baigusi vidurinę mokyklą) yra vadinamas perdavimo studentams.

Norėdami gauti leidimą į universitetą, perkelti studentai turi įvykdyti, kad universitetinis anketa priėmimo reikalavimai. Be to, studentai gali tekti įvykdyti programos reikalavimus dėl įtraukimo į tam tikrų fakultetų, departamentų, arba mokyklose.

Aleksandras College siūlo platų pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie yra pervedami per BCCAT sistemą ir už jos ribų. Tai leidžia studentams gauti kreditus kursus, kurių buvo imtasi Alexander koledže savo pasirinktą universitetą.

Padėti studentams renkantis kursus, kurie leis jiems sėkmingai perkelti į universitetą, Aleksandras College siūlo Akademinė konsultavimo paslaugų visiems savo studentams. Konsultantus akademiniais klausimais padeda studentams suprasti universiteto ir fakulteto priėmimo reikalavimus ir sukurti studijų planą, kad būtų įdėti juos į kelią vykdyti bakalauro studijų programos reikalavimus. Priklausomai nuo kiekvieno studento unikalią situaciją, konsultantus akademiniais klausimais padėti studentams įvertinti savo prielaidas ir ankstesnių kolegijų kursinių siekiant parengti planą sklandžiai pereiti į savo pasirinktą universitetą.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Alexander College

Meno studijų bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra s ... [+]

Bendradarbis Meno studijų

Apžvalga

Meno studijų bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip Meno studijų programos bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias apie meno, humanitarinių, socialinių mokslų fakultetų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa suteikia išsamią mokymosi patirtį, kuri taip pat leidžia studentams pritaikyti savo kursinių, siekiant sutelkti dėmesį į asmens interesų srityje.... [-]

Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alexander College

Menų (ekonomikos) laipsnis bendradarbis yra dvejų metų pažymėjimus siūloma daug institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje. Asocijuotos laipsnis programa yr ... [+]

Bendradarbis menų (Ekonomika) laipsnis

Menų (ekonomikos) laipsnis bendradarbis yra dvejų metų pažymėjimus siūloma daug institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip apibrėžta menas (Ekonomika) laipsnis programa bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias teorinio ir taikomosios ekonomikos srityse, taip pat konkurenciniam elgesiui, ekonominę politiką, ir pasaulio ekonomikai. Studentai įgis įrankius, kad būtų galima analizuoti gamybos, paskirstymo ir vartojant prekes ir paslaugas.... [-]

Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alexander College

Menų (Psychology) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis ... [+]

Bendradarbis menas (Psychology) laipsnis

Apžvalga

Menų (Psychology) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai menų bendradarbis (psichologija) studijų programa bus naudinga įvairių sričių žinias ir meno, humanitarinių, ir socialinių mokslų fakultetų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa taip pat apima įprastinius koncentraciją psichologijos, kuri leidžia mokiniams tyrinėti įvairių sričių psichologijos, įskaitant kognityvines ir Psichopatologija, duomenų analizės, mokslinių tyrimų metodiką ir mokslinį pagrindą žmogaus elgesį.... [-]

Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Alexander College

Menų (verslo) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis prog ... [+]

Bendradarbis menas (Business) laipsnis

Apžvalga

Menų (verslo) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip menų (verslo) studijų programos "įgis tarpdalykinį žinias ekonomikos, vadybos, apskaitos, rinkodaros ir statistinės analizės fakultetų ir lavins savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius bendradarbis. Programa taip pat apima įprastinius koncentraciją ekonomika, kuri leidžia studentams toliau nagrinėti ekonomikos teoriją ir prašymus kartu su pasirinktų temų, susijusių su prekybos Dailės bendradarbis (verslo) laipsnis yra pamatinis laipsnis, kurį sudaro 64 kreditų, iš viso, paprastai baigtas per dvejų metų laikotarpis. Programos reikalavimus apima 24 kreditų ekonomikos ir ne mažiau kaip 12 kreditų prekybos minimumą.... [-]

Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Alexander College

Mokslo laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yr ... [+]

Bendradarbis mokslo laipsnis

Apžvalga

Mokslo laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip mokslo laipsnį programos bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias gamtos ir taikomųjų mokslų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa suteikia išsamią mokymosi patirtį, kuri taip pat leidžia studentams pritaikyti ir sutelkti savo kursinių į asmens interesų, kaip antai biologijos, chemijos, informatikos, matematikos arba fizikos srityje. Studentai taip pat gali atlikti didelę dalį savo kursinį darbą reikalavimus pirmaisiais metais Inžinerija ir inžinerinės diplomo programas.... [-]

Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Alexander College

Už akademiniais tikslais programa anglų kalba yra parengiamasis programa, skirta plėtoti pagrindinius anglų kalbos įgūdžius per po vidurinės kontekste, todėl studentai ga ... [+]

Anglų akademinių tikslų Kurso numeris Kurso pavadinimas Universiteto-lygio kursus Teisė ENGL 094 Anglų Pamatai 1: Viršutinė Pradedantysis N / A ENGL 095 Anglų Pamatai 2: Žemutinė Tarpinės N / A ENGL 096 Akademinė Paruošimas: Tarpinis N / A ENGL 097 Akademinė Paruošimas: Viršutinė Tarpinis N / A ENGL 098 Akademinė Paruošimas: Žemutinės Išplėstinė Iki 2 universitetinio lygio kursus ENGL 099 Akademinė Paruošimas: Išplėstinė Iki 3 universitetinio lygio kursus pamatai ENGL 094 ir 095 yra skirta studentams, kurie yra reikalinga pastato anglų kalbos pagrindus, prieš pereinant prie akademinių susijusių įgūdžių reikalauja... [-]
Kanada Burnaby
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Alexander College - Your Road to University Starts Here