Alexander College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Aleksandras kolegija

Apie Alexander kolegija

Misija ir tikslai

Aleksandras kolegija padeda jauniems žmonėms naudinga dalyvauti aukštojo mokslo bendruomenėje. Mes teikiame pirmuosius du metų universitetinių studijų pirmaujančių į Koledžas ir universitetų perkeliamos į studentą orientuoto ir palankią aplinką.

tikslas:

 • Pateikite rimtą ir palankią mokymosi aplinką, kur studentai, kurių kultūrų ir kalbų gebėjimų įvairovė gali prasidėti universiteto tyrimas tuo pat metu gerinti savo anglų kalbos įgūdžius.
 • Pateikite akademinį pasirengimą, kuris yra pripažintas kitų akademinių institucijų visoje Šiaurės Amerikoje ir už jos ribų, ir kuri suteikia pagrindą sėkmingai pažangą per daugiau pažangių tyrimų.
 • Skatinti individualų augimą ir vystymąsi, remiant kiekvieno studento akademinius pasiekimus ir dalyvavimą bendruomenės gyvenime kolegija.
 • Užmegzti ir palaikyti kompetencijos reputaciją akademinėje bendruomenėje visose Kolegijos programas, veiklą, ir paslaugų aspektą.

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Aleksandras kolegija

Kokius dokumentus man reikia pateikti su mano prašymą?

Šie dokumentai reikalingi dėl priėmimo:

 • Oficialus vidurinės mokyklos stenograma, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą, kuri liudija, jog pastaruosius trejus metus vidurinę mokyklą rezultatus. Studentai vis dar pradinėje 12 gali kreiptis iki baigimo, o kai baigė reikalingi iki kursų registracijos pateikti galutinį oficialų stenograma.
 • Oficialus vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas, anglų kalba, arba su pareigūno ar notaro vertimas į anglų kalbą.
 • Anglų bandymų rezultatai (TOEFL, IELTS, arba lygiavertis), jei taikoma.
 • Visi kiti oficialus povidurinio protokolus iš kitų Kanados institucijų, jei taikoma.
 • Priėmimo su Neoficialus dokumentų forma, jei taikytina
 • Paso nuotrauka ir informacijos puslapis
 • Tyrimas leidimas / Studentų vizos / PR kortelės / Kanados pilietybės
 • Medicinos draudimas

Esu tarptautinis studentas. Ar man reikia pateikti jokių specialių dokumentus?

Taip. Tarptautiniai studentai reikalauja papildomų dokumentų pora.

 • Tyrimas leidimas yra būtinas prieš kursų registracijos.
 • Patvirtinta vertimas į anglų kalbą privalo už kiekvieną paraišką dokumentus, kurie yra ne anglų kalba.

Kada yra duomenų teikimo terminas?

Priėmimo lieka atviras iki antros savaitės klasių pabaigos reguliariai laikotarpiu, o pirmąją savaitę klasių pavasarį ir vasarą intensyviosios kadencijos pabaigos. Ši data vadinama add / lašas / keitimas terminas. Kai kurie kursai gali užpildyti greitai, ir mes skatinti naujus studentus teikti paraiškas kaip įmanoma greičiau, kad būtų didžiausias patiekalų pasirinkimą.

Kada klasės pradėti?

Akademiniai metai yra padalintas į keturias sąlygas: Fall (Saint-DEC), žiema (Sau-MN), pavasaris (gegužės-liepos mėnesiais) ir intensyvaus vasarą (liepa-rugpjūtis).

Esu užjūrio tarptautinis studentas, ir man reikia kreiptis dėl leidimo studijuoti ateiti į Kanadą. Kiek pinigų man reikia mokėti kaip už mokslą indėlių?

Studijų indėlių yra lygiavertis mokesčius už 15 kreditų (1 laikotarpio / 5 kursai). Ši suma yra $ 7,200.00

Kaip man kreiptis dėl finansinės pagalbos?

Švietimo studentų paskolos yra prieinami vidaus studentams Alexander kolegija iš nacionalinės vyriausybės Kanados, taip pat iš Britų Kolumbijos provincijoje.

universitetas perdavimas

Aleksandras kolegija

Gauti leidimą verstis universiteto ir programa Jūsų pasirinkimas

Naudojant Universiteto Transfer programą, studentai gali tyrinėti savo interesus per pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie gali būti perkelti į kolegijoje ar universitete antrą arba trečią programos metus.

Bakalauro laipsniai paprastai ketverių metų trukmės, ir siūlomi visų pagrindinių viešųjų ir privačių universitetų Kanadoje. Šie universitetai naudoti kredito pagrįstą sistemą, su didžiųjų (specializacijos) ir studijų programų, reikalaujančių baigti nustatytą skaičių studijų kreditų. Standartinis Bakalauro studijų programa reikalauja 120 kreditų iš viso užbaigimą.

Tai galima studentams įvesti universitetą baigusi keletą studijų kreditų kolegijoje. Britų Kolumbija, akredituotų viešųjų ir privačių kolegijų ir universitetų dauguma leidžia studentams perkelti savo povidurinio kreditus link bakalauro studijų programą savo pasirinkimą per Britų Kolumbijos tarybos Priėmimo ir perdavimo (BCCAT) sistemą. Studentai, kurie įvesti universitetą per kolegijoje (o ne įvažiuojant universitetą tiesiogiai baigusi vidurinę mokyklą) yra vadinamas perdavimo studentams.

Norėdami gauti leidimą į universitetą, perkelti studentai turi įvykdyti, kad universitetinis anketa priėmimo reikalavimai. Be to, studentai gali tekti įvykdyti programos reikalavimus dėl įtraukimo į tam tikrų fakultetų, departamentų, arba mokyklose.

Aleksandras College siūlo platų pirmos ir antros metų universitetų kursus, kurie yra pervedami per BCCAT sistemą ir už jos ribų. Tai leidžia studentams gauti kreditus kursus, kurių buvo imtasi Alexander koledže savo pasirinktą universitetą.

Padėti studentams renkantis kursus, kurie leis jiems sėkmingai perkelti į universitetą, Aleksandras College siūlo Akademinė konsultavimo paslaugų visiems savo studentams. Konsultantus akademiniais klausimais padeda studentams suprasti universiteto ir fakulteto priėmimo reikalavimus ir sukurti studijų planą, kad būtų įdėti juos į kelią vykdyti bakalauro studijų programos reikalavimus. Priklausomai nuo kiekvieno studento unikalią situaciją, konsultantus akademiniais klausimais padėti studentams įvertinti savo prielaidas ir ankstesnių kolegijų kursinių siekiant parengti planą sklandžiai pereiti į savo pasirinktą universitetą.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Matyti Associate of Science » Matyti Associate of Arts » Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Arts

Asocijuota meninio lygio

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Burnaby

Meno studijų bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas. [+]

Bendradarbis Meno studijų

Apžvalga

Meno studijų bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip Meno studijų programos bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias apie meno, humanitarinių, socialinių mokslų fakultetų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa suteikia išsamią mokymosi patirtį, kuri taip pat leidžia studentams pritaikyti savo kursinių, siekiant sutelkti dėmesį į asmens interesų srityje.... [-]


Asocijuota menų (ekonomika) laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Burnaby

Menų (ekonomikos) laipsnis bendradarbis yra dvejų metų pažymėjimus siūloma daug institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas. [+]

Bendradarbis menų (Ekonomika) laipsnis

Menų (ekonomikos) laipsnis bendradarbis yra dvejų metų pažymėjimus siūloma daug institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip apibrėžta menas (Ekonomika) laipsnis programa bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias teorinio ir taikomosios ekonomikos srityse, taip pat konkurenciniam elgesiui, ekonominę politiką, ir pasaulio ekonomikai. Studentai įgis įrankius, kad būtų galima analizuoti gamybos, paskirstymo ir vartojant prekes ir paslaugas.... [-]


Asocijuota menų (psichologija) laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Burnaby

Menų (Psychology) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas. [+]

Bendradarbis menas (Psychology) laipsnis

Apžvalga

Menų (Psychology) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai menų bendradarbis (psichologija) studijų programa bus naudinga įvairių sričių žinias ir meno, humanitarinių, ir socialinių mokslų fakultetų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa taip pat apima įprastinius koncentraciją psichologijos, kuri leidžia mokiniams tyrinėti įvairių sričių psichologijos, įskaitant kognityvines ir Psichopatologija, duomenų analizės, mokslinių tyrimų metodiką ir mokslinį pagrindą žmogaus elgesį.... [-]


Asocijuota menų (verslo) laipsnis

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Burnaby

Menų (verslo) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas. [+]

Bendradarbis menas (Business) laipsnis

Apžvalga

Menų (verslo) laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip menų (verslo) studijų programos "įgis tarpdalykinį žinias ekonomikos, vadybos, apskaitos, rinkodaros ir statistinės analizės fakultetų ir lavins savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius bendradarbis. Programa taip pat apima įprastinius koncentraciją ekonomika, kuri leidžia studentams toliau nagrinėti ekonomikos teoriją ir prašymus kartu su pasirinktų temų, susijusių su prekybos Dailės bendradarbis (verslo) laipsnis yra pamatinis laipsnis, kurį sudaro 64 kreditų, iš viso, paprastai baigtas per dvejų metų laikotarpis. Programos reikalavimus apima 24 kreditų ekonomikos ir ne mažiau kaip 12 kreditų prekybos minimumą.... [-]


Associate of Science

Bendradarbis mokslo laipsnį

Su bendrabučiu Dieninės 2 metų September 2019 Kanada Burnaby

Mokslo laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas. [+]

Bendradarbis mokslo laipsnis

Apžvalga

Mokslo laipsnis bendradarbis yra siūloma daugelio institucijų Britų Kolumbijos ir už jos ribų provincijoje dviejų metų bakalauro laipsnį. Asocijuotos laipsnis programa yra sukurta siekiant suteikti plataus masto žinių ir patirties rengiantis įvesti į darbo rinką, arba kaip toliau bakalauro studijų fondas.

Studentai, kaip mokslo laipsnį programos bendradarbis įgis tarpdalykinį žinias gamtos ir taikomųjų mokslų, ir plėtoti savo kritinio mąstymo ir tyrimo įgūdžius. Programa suteikia išsamią mokymosi patirtį, kuri taip pat leidžia studentams pritaikyti ir sutelkti savo kursinių į asmens interesų, kaip antai biologijos, chemijos, informatikos, matematikos arba fizikos srityje. Studentai taip pat gali atlikti didelę dalį savo kursinį darbą reikalavimus pirmaisiais metais Inžinerija ir inžinerinės diplomo programas.... [-]


Kursai

Anglų akademinių tikslų

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Kanada Burnaby

Už akademiniais tikslais programa anglų kalba yra parengiamasis programa, skirta plėtoti pagrindinius anglų kalbos įgūdžius per po vidurinės kontekste, todėl studentai gali kreiptis Kolegija / Universitetas studijas reikalingų pamatinių anglų kalbos kompetencijas. [+]

Anglų akademinių tikslų Kurso numeris Kurso pavadinimas Universiteto-lygio kursus Teisė ENGL 094 Anglų Pamatai 1: Viršutinė Pradedantysis N / A ENGL 095 Anglų Pamatai 2: Žemutinė Tarpinės N / A ENGL 096 Akademinė Paruošimas: Tarpinis N / A ENGL 097 Akademinė Paruošimas: Viršutinė Tarpinis N / A ENGL 098 Akademinė Paruošimas: Žemutinės Išplėstinė Iki 2 universitetinio lygio kursus ENGL 099 Akademinė Paruošimas: Išplėstinė Iki 3 universitetinio lygio kursus pamatai ENGL 094 ir 095 yra skirta studentams, kurie yra reikalinga pastato anglų kalbos pagrindus, prieš pereinant prie akademinių susijusių įgūdžių reikalaujančių daugiau aiškumo ir gerai mokėti anglų kalbą. Į šiuos kursus dėmesys skiriamas gerinti kalbinius įgūdžius su didelis dėmesys skiriamas gramatikos ir žodyno pastato pagerinti skaitymo, rašymo, klausymo, kalbėjimo ir įgūdžius. Tarpinis akademinis paruošimas Į ENGL 096 ir 097 tikslas yra padėti parengti InReal studentus sėkmės į Šiaurės Amerikos povidurinio aplinkoje, gerinant įgūdžius šešių pagrindinių sričių: skaitymo, rašymo, klausymo, kalbėjimo, kritinis mąstymas, ir mokslinius tyrimus. Akcentuojamas mokymosi konkrečių akademinių įgūdžių, įskaitant užrašų, cituodama šaltinius, struktūrizavimas raštu formaliai, ir tiria. Išplėstinė akademinis paruošimas Advanced EAP kursai sutelkti dėmesį į rašymo, skaitymo, klausymo, kalbėjimo ir ir suteikti pakankamai galimybių plėtoti šiuos įgūdžius tiesiogiai ir interaktyviosios praktikoje. Studentai taip pat plėtoti mokslinių tyrimų ir esė rašymo įgūdžius, kad pagerėtų jų pagrindines kompetencijas ir paruošti juos Kolegija / Universitetas tyrimas. Studentai bus mokomi atpažinti įvairių žanrų rašymo, jų strategijas, ir tikslą. Užduotys pareikalaus studentus diskutuoti ir kurti literatūrinius analizes, atsiliepimus, kritikuoti, argumentuotai esė, mokslinių straipsnių ir verslo ataskaitas. [-]

Vaizdo įrašai

Alexander College - Your Road to University Starts Here