Alexander College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Apie Alexander College

Alexander College yra privati Alexander College po vidurinės mokyklos, aptarnaujanti maždaug 2000 studentų kiekvienais metais. Alexander College siūlo įvairias bakalauro ir perkėlimo programas [žr. Programas], įskaitant universiteto perkėlimą, menų asocijuotojo laipsnio ir mokslų daktaro laipsnį.

Integruota anglų kalba, skirta akademiniams tikslams, taip pat galima padėti ne gimtąja kalba kalbantiems asmenims pereiti į universitetų studijas anglų kalba.

Alexander College yra pripažintas ir akredituotas BC Pažangaus švietimo ministerijos, Mokslo laipsnio kokybės užtikrinimo tarybos (DQAB), BC švietimo kokybės užtikrinimo (EQA) programos ir yra didžiulis BC perkėlimo sistemos, kurią organizuoja BC Priėmimo ir priėmimo taryba, dalyvis. Perkėlimas (BCCAT).

Mokslo metai susideda iš keturių kadencijų: rudenį (rugsėjis – gruodis), žiemą (sausis – balandis), pavasarį (gegužė – liepa) ir intensyvią vasarą (liepa – rugpjūtis).

130089_downtown_campusshot22.jpg

Misija

Alexander College siekia aukštos kvalifikacijos studentų, turinčių įvairius kultūrinius sluoksnius ir kalbų mokėjimą, teikdamas tarptautiniu mastu pripažintus universitetų perkėlimo kursus ir studijų programas, individualias paramos paslaugas ir universiteto miestelio veiklą, kad skatintų vietos ir pasaulinės bendruomenės įsitraukimą.

Pagrindinės temos

 • Suteikti palankią mokymosi aplinką studentams, turintiems daug kultūrinių žinių ir kalbų.
 • Siūlykite tarptautiniu mastu pripažintus universitetų perkėlimo kursus ir studijų programas.
 • Palaikykite individualų augimą ir vystymąsi per akademinius pasiekimus ir bendruomenės įsitraukimą, ruošdami studentus būsimoms studijoms ir karjerai.

130094_campus.jpg

Dažnai užduodami klausimai (DUK)

Kokius dokumentus reikia norint pateikti savo paraišką?

Priėmimo metu reikalingi šie dokumentai:

 • Oficialus vidurinės mokyklos nuorašas anglų kalba arba su oficialiu ar notariškai patvirtintu vertimu į anglų kalbą, kuriame pateikiami paskutinių trejų vidurinės mokyklos metų rezultatai. Studentai, kurie vis dar yra 12 klasės, gali kreiptis prieš baigdami studijas, o baigę studijas privalo pateikti galutinį oficialų nuorašą prieš registruodamiesi į kursus.
 • Oficialus vidurinės mokyklos baigimo pažymėjimas anglų kalba arba su oficialiu ar notariškai patvirtintu vertimu į anglų kalbą.
 • Anglų kalbos testų rezultatai (TOEFL, IELTS ar lygiaverčiai), jei taikoma.
 • Visi kiti oficialūs poviduriniai nuorašai iš kitų Kanados institucijų, jei taikoma.
 • Priėmimas naudojant neoficialių dokumentų formą, jei taikoma
 • Paso nuotraukos ir informacijos puslapis
 • Studijų leidimas / studento viza / PR kortelė / Kanados pilietybė
 • Medicininio draudimo apsauga

Aš esu tarptautinis studentas. Ar man reikia pateikti kokius nors specialius dokumentus?

Taip. Tarptautiniams studentams reikia poros papildomų dokumentų.

 • Prieš registruojantis kursui, reikalingas studijų leidimas.
 • Bet kuriems paraiškos dokumentams, kurie nėra anglų kalba, reikalingas patvirtintas vertimas į anglų kalbą.

Kada yra paraiškų pateikimo terminas?

Priėmimas galioja iki antrosios klasių savaitės pabaigos įprastu kursu ir pirmosios klasių savaitės pabaigos pavasario ir vasaros intensyviuoju kursu. Ši data vadinama pridėjimo / sumažinimo / pakeitimo terminu. Kai kurie kursai gali greitai užpildyti, todėl mes raginame naujus studentus kuo greičiau pateikti paraiškas, kad būtų kuo daugiau kursų.

Kada prasideda užsiėmimai?

Mokslo metai yra suskirstyti į keturias kadencijas: rudenį (rugsėjis – gruodis), žiemą (sausis – balandis), pavasarį (gegužė – liepa) ir intensyvią vasarą (liepa – rugpjūtis).

Aš esu užsienio studentas iš užsienio ir norint atvykti į Kanadą, turiu kreiptis dėl studijų leidimo. Kiek man reikia sumokėti studijų įmoką?

Studijų įmoka yra lygi mokesčiams už 15 kreditų (1 kadencija / 5 kursai). Ši suma yra 7 200,00 USD

Kaip kreiptis dėl finansinės pagalbos?

Vietos Alexander College studentams studentams suteikiamos paskolos švietimo srityje iš Kanados nacionalinės vyriausybės, taip pat iš Britų Kolumbijos provincijos.

130093_transfer-students.jpg

Universiteto perkėlimas

Priimti į universitetą ir pasirinkti savo programą

Naudodamiesi universiteto perkėlimo programa, studentai gali išsiaiškinti savo pomėgius per pirmojo ir antro kurso universitetinius kursus, kurie gali būti perkelti į kolegiją ar universitetą antraisiais ar trečiaisiais programos metais. Bakalauro laipsnis paprastai trunka ketverius metus ir jį siūlo visi pagrindiniai Kanados valstybiniai ir privatūs universitetai.

Šie universitetai naudojasi kreditų pagrindu pagrįsta sistema, o didelėms (specializacijoms) ir studijų programoms reikia baigti nustatytą kursų kreditų skaičių. Įprasta bakalauro studijų programa reikalauja iš viso baigti 120 kreditų. Studentai gali įstoti į universitetą baigę tam tikrus studijų kreditus kolegijoje. Britų Kolumbijoje dauguma akredituotų valstybinių ir privačių kolegijų ir universitetų suteikia studentams galimybę perkelti įgyjamus vidurinius kreditus į pasirinktą bakalauro studijų programą Britų Kolumbijos priėmimo ir perkėlimo tarybos (BCCAT) sistemoje.

130103_IMG_1407.jpg

Studentai, kurie stoja į universitetą per kolegiją (priešingai nei stojantys į universitetą baigę vidurinę mokyklą), vadinami perkėlimo studentais. Norėdami įstoti į universitetą, perkėlimo studentai turi atitikti priėmimo į universitetą reikalavimus. Be to, studentams gali tekti įvykdyti programos reikalavimus dėl priėmimo į tam tikrus fakultetus, katedras ar mokyklas. Alexander College siūlo platų pirmo ir antro kurso universitetinių kursų spektrą, kuriuos galima perkelti BCCAT sistemoje ir už jos ribų.

Tai leidžia studentams gauti kreditą už kursus, vykstančius jų pasirinktame universiteto Alexander College . Kad padėtų studentams pasirinkti kursus, kurie leistų jiems sėkmingai pereiti į universitetą, Alexander College visiems studentams siūlo akademinio konsultavimo paslaugas. Akademiniai patarėjai padeda studentams suprasti priėmimo į universitetus ir fakultetus reikalavimus ir sudaro studijų planą, kuris padėtų jiems įvykdyti bakalauro studijų programos reikalavimus.

Atsižvelgiant į kiekvieno studento unikalią situaciją, akademiniai konsultantai padeda studentams įvertinti jų prielaidas ir ankstesnį kolegijos kursinį darbą, kad būtų sudarytas sklandaus perėjimo į pasirinktą universitetą planas.

Vietos

Burnaby

Address
#101 - 4603 Kingsway
Burnaby, BC, Canada V5H 4M4

Burnaby, Britų Kolumbija, Kanada

Vankuveris

Address
#100 - 602 West Hastings Street
Vancouver, BC, Canada V6B 1P2

Vankuveris, Britų Kolumbija, Kanada