Oficialus aprašymas

AAPS Dekano Pranešimas

Džiaugiuosi, kad galiu pasveikinti Jus į AAPS svetainėje. Mes, AAPS, siekiame pasiūlyti savo studentams galimybę plėsti savo mokymosi patirtį ne tik klasėje, kartu suteikiant jiems būdų, kaip tyrinėti savo interesus ir pomėgius įvairovė. AAPS taip pat palaiko savo studentus su profesinio orientavimo ir konsultavimo akademinių ir karjeros galimybes.

AAPS yra pripažinta lyderė profesinio tobulėjimo ir mokymo farmacijos, biofarmacijos, medicininio prietaiso, kosmetikos ir maisto srityje. Dėl šių pramonės šakų pobūdį, AAPS siekia įdėti save į profesinio tobulėjimo ir mokymo priešakyje, nuolat vystosi ir plečia savo programas, bandant atsakyti veiksmingai sparčiai kintančių technologijų ir darbo jėgos poreikius. Būtent šiuo metodu, kad mūsų programos bus pasiruošti savo ateities.

Čia studentai gali pasinaudoti intelektinės, asmens ir profesinio tobulėjimo galimybes. Studentai galės formuoti savo ateitį su kiekviena programa, kad jie dalyvauja, toliau plečia savo žinias ir su mūsų neeilinį dėstytojų ir kitų darbuotojų, studentai gali lengvai diagramą savo kursą ir sukurti vis tiek svarbus pramonės tinklą.

Siūlome patikimą akademinę konsultavimo programa, per sutelktas vienas ant vieno susitikimus su savimi, dekano. Be to, AAPS siūlo fakulteto mentorystės programą, siekiant padėti studentams susisiekti su profesorių ir fakulteto nariai ir ištirti akademinius interesus ir interesus ne klasėje nustatymas. Mes taip pat turime peer-kuravimo programą, kad padėtų studentams sukurti vertingą tinklą ir bendruomenės parama, o studentai lanko AAPS.

Tuo AAPS, studentai turės prisijungti prie pasirinktos grupės bendraamžių. Tie, kurie lanko AAPS vyrai ir moterys visame pasaulyje su įvairių sluoksnių ir įrodytą gebėjimą vadovauti. Jie yra šviesus, įvykdyti ir ambicingi asmenys, kurie siekia pagerinti savo įgūdžių rinkinį ir užimtumo perspektyvos. AAPS įsikūręs Toronte, finansų ir kultūros centras Kanadoje, ir vienas iš didžiųjų pasaulio daugiakultūrėje miestuose. Tai suteikia mums prieigą prie buveinių daugelio organizacijų ir leido mums kurti tvirtus ryšius su farmacijos ir maisto bendruomenei.

Jei jau esate dalis mūsų bendruomenės ar yra suinteresuota prisijungti prie mūsų, jūs labai šiltai pasveikino ir tikiuosi, kad jūs pas mus. Ypač kviečiame atkreipti dėmesį į mūsų sugebėjimų padėti studentas atsidurs su farmacijos, maisto ir jai giminingų pramonės šakų. Tiems, kurie svarsto stojančių AAPS, šiek tiek laiko patyrinėti programos informaciją apie mūsų interneto svetainėje, apsilankykite mūsų universitete ir gauti karjeros konsultacijas Prieš kadencijos pradžios.

Tuo AAPS mes visada įdomu išgirsti iš mūsų būsimiems studentams. Užduoti mums klausimą, pasakyk mums, kaip mes galime jums padėti, arba ateiti į mus matyti. Jūs galite rašyti mums adresu info@aaps.ca arba skambinkite mums 416-502-2277.

Laukiu pažinti kiekvienas iš jūsų asmeniškai, todėl prašome užsukti!

Pagarbiai,

Laleh Bighash

Dekanas Mokslo reikalų AAPS

AAPS Įranga

Pilnai įrengtas farmacijos laboratorija

Erdvus farmacijos laboratorijos leidžia studentams įgyti praktinės patirties jie turi važiuoti laboratorinę įrangą ir atlikti bandymus farmacijos žaliavos, procese medžiagą ir gatavų produktų. Laboratorija įrengta naujausia vaizdo ir garso įrangai ir visiškai automatizuotomis HPLCs veikia su "Empower" ir Millenium programinės įrangos, taip pat veiklos nutraukimo, IR, UV, automatinis Titrators, Karl Fisher, trapumas ir kietumas testeriai.

Lab leidžia daug vietos studentams padidinti mokymąsi ir atlikti bandymus savarankiškai parengti juos apmokamo darbo su farmacijos pramone.

Analizinė chemija LABORATORIJA

Naujai pastatyti analizinė chemija laboratorijos apima mokomąją plotas, matavimo ploto, parama vietos, ir ruošimo patalpa saugojimo. Pažangiausios technologijos skatina rankas ant praktiniais eksperimentais ir motyvuoja studentus įtraukti, ką jie išmoko į savo karjerą ir gyvenimą.

Ypatingi požymiai atnaujinto laboratorijoje bus mėginio paruošimo stotį, šlapias chemija testavimo stotis, fizikinė chemija testavimo stotis, HPLC, UV, IR, Autotitrators, pH metrai, .. Studentai galės naudoti šiuos įranga savarankiškai įsisavinti instrumentinę ir šlapio chemija analizę.

Apie AAPS Farmacijos mokymo centras

AAPS yra registruotas kaip privati ​​karjeros kolegijoje pagal privataus karjeros kolegijose akto, 2005 Jei jūs ieškote kolegijoje, kuri siūlo sudėtingas programas didelės paklausos srityse, pavyzdžiui, Pharmal, Biopharma, sveikatos, maisto, medicinos prietaisų, kosmetikos ir aplinkos AAPS yra vieta jums. Negalima laukti gyvenimo nauda ateiti aplink - padaryti tai atsitiks gaunant išsilavinimą, ko jums reikia.

AAPS yra Kanados premjeras Gyvosios gamtos mokslai ir farmacijos mokymo kolegijoje. Mokykla buvo įkurta 2003 metais siekiant spręsti augančius sveikatos priežiūros gamintojams geriau paruoštų ir daugiau praktiškai apmokyti pareiškėjams. Be Tinkamas atsakas, AAPS buvo suprojektuotas ir pagamintas veikti iš patyrusių pramonės ekspertų komanda su viena misija galvoje; sukurti profesionalių įgūdžių plėtros programų, kurios viršytų pramonės mokymo standartus ".

Kurioje tik pirmaujančių pramonės specialistai su dešimtmečių patirtį, AAPS yra nustatyti farmacijos, maisto ir sveikatos mokymo ir karjeros standartą. Šie ekspertai nuolat tobulinti ir atnaujinti diplomo programas ir sertifikatų kursus AAPS patenkinti griežtus reikalavimus pramonėje.

Trys state-of-the-art laboratorijų ir šiuolaikinių klasėje įrenginiai, kartu su vykstančiais partnerystės ir žinoma plėtros konsultacijų su darbdaviais ir reguliavimo institucijų, padėjo AAPS pasiekti savo unikalų ir labai vertinamas vietą švietimo ir mokymo srityje.

AAPS yra vienas populiariausias ir labiausiai gerbiamų kolegijoje Šiaurės Amerikoje. Glaudūs pramonės santykiai, gerai įrengtas laboratorijas, ir profesinės įranga leidžia AAPS projektuoti ir nurodyti programas, kurios gamina aukštos kvalifikacijos absolventų, kuriuos noriai samdomi profesinės užimtumą tiek atvykimo ir aukštesniais lygiais.

AAPS absolventai mėgautis aukščiausios užimtumą pramonėje. Ateik prisijungti prie mūsų šiandien!

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Ši novatoriškų programų programa suteikia studentams realių pokyčių maisto, kosmetikos ir farmacijos pramonėje. ... [+]

Ši novatoriškų programų programa suteikia studentams realių pokyčių maisto, kosmetikos ir farmacijos pramonėje . QA / RA studentai įgyja praktinį kokybės sistemų, tokių kaip GMP, HACCP, BRC ir SQF, supratimą, taip pat įvairias reguliavimo strategijas ir pateikimo procesą.

Su fakultetu, sudarytu iš pramonės, tinklų kūrimo galimybės yra milžiniškos. Kiekviena klasių patirtis sujungia žmonių patirtį iš įvairių pramonės aspektų, įskaitant kokybės užtikrinimą ir kontrolę, reguliavimo mokslą, mokslinius tyrimus ir taikomąją veiklą, gamybą ir patvirtinimą, produktų kūrimą, saugą, sanitariją, klinikinius tyrimus, medicinos reikalus ir farmakologinį budrumą, biotechnologijas ir generinius vaistus, medicinos prietaisai ir kombinuoti produktai, rinkodara ir pardavimas.... [-]

Kanada Toronto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
46 savaitės
Universiteto miestelis
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Academy Of Applied Pharmaceutical Sciences (AAPS)

Maisto technologijos, sauga ir kokybė diplomas programa yra skirta padėti studentams plėtoti rankoje ant požiūrį į maisto saugą ir kokybę, tuo pačiu leidžiant jiems galim ... [+]

Maisto technologijos, sauga ir kokybė diplomas

Maisto technologijos, sauga ir kokybė diplomas programa yra skirta padėti studentams plėtoti rankoje ant požiūrį į maisto saugą ir kokybę, tuo pačiu leidžiant jiems galimybę užsidirbti maisto saugos sertifikavimo. Programa apima specializuotų žinių ir įgūdžių, reikalingų įgyvendinti pagrindinius principus, kokybės užtikrinimo. Be to, programa yra sukurta siekiant būti vienodai naudinga pradinio lygio ar nuolat karjeros maisto ir gėrimų pramonės Ši programa yra taip pat naudinga tiems, kurie nori papildyti savo jau esamus įgūdžius ir žinias atnaujinti. Į AAPS integruoto požiūrio suteikia studentams ir žinių, tobulinti, įgyvendinti ir palaikyti maisto saugos programą, naudojant tokius įrankius, kaip GMP ir RVASVT siekiant užtikrinti, kad produktai atitiktų nacionalinius ir tarptautinius saugumo ir kokybės standartus.... [-]

Kanada Toronto
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
46 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

AAPS Students Conducting Experiments in the GLP Laboratory

Academy Of Applied Pharmaceuticals Sciences (AAPS)
Address
200 Consumers Road, Suite 200 North York,
M2J 4R4 Toronto, Ontario, Kanada
Interneto svetainė
Telefonas
+1 416-502-2277