Zeus Consulting

Įvadas

Oficialus aprašymas

Naudodamiesi ilgamete patirtimi Artimuosiuose Rytuose, Dzeusas Konsultacijos padeda įmonėms įvairiose srityse optimizuoti savo veiklą per individualų valdymo, rizikos ir atitikties sprendimus. Mes dirbame su geriausia tarptautine praktika, siekiant užtikrinti veiksmingą operatyvinę rezultatus verslui.

Mes tiekiame konsultacines paslaugas ir sertifikuotos mokymo orientacija verslo strategiją, projektą, kokybę, riziką ir paslaugų valdymą, technologijų galimybių suteikimo ir Tarptautinė standartų ir ataskaitų. Visi kursai yra visiškai akredituota, pristatyti vyresniųjų Trainers su pasaulio patirtimi.

Dzeusas Konsultacijos lieka up-to-date su atsirandančias tendencijas ir turi specialistų nuolat specializuojasi ir augančių savo įgūdžius, kad geriausiai teikti mūsų klientams dabartinių priemonių, metodų, metodikų ir technologijų tinklą. Be to mes turime žalia šaka kylančių iš jos branduolys dėmesio padedant įmonėms tvarių iniciatyvų ir naujoviškų būdų, kaip pasinaudoti, o kultūriškai ir ekologiškai tvaraus save ir žemę.

Zeus modelis yra grindžiamas tarptautiniu mastu pripažintų Geriausios praktikos, kurie skirti trijų sričių verslo veikia: Žmonės, procesai, ir technologija. Įtraukiant geriausią praktiką šiose srityse, Dzeusas pagerėjo paslaugų teikimą, produktyvumą ir verslo operacijas daugybe gerai žinomų organizacijų.

Mes ir mūsų partneriai yra kvalifikuoti pritaikyti tarptautinėse sistemose į verslo poreikius, ypač Artimuosiuose Rytuose. Mūsų ekspertų žinios ir kompetencija SFIA, TIPA, ITIL, PMI, PRINCE2, EFQM, GRI, ir jo teig kartu su mūsų įvairios patirties su Arabų asmenų ir kultūros suteiktas mums didesnę rinkos dalį Artimuosiuose Rytuose per trumpą laiką ,

Mūsų vizija, misija ir vertybės

Vizija

Laisvu į įmones, geriausia tarptautine praktika, kurių žinių vertimo vairuoti juos per 21-ojo amžiaus naujoviškai ir tvariai

Misija

Remtis savo stipriąsias valdymo, atitikties, projekto, kokybės, rizikos ir paslaugų valdymo būti pirmasis pasirinkimas verslo lyderystės, strategijos, tvaraus augimo, inovacijų ir žinių rytoj. Plėtoti bendradarbiavimo kultūrą tarp klientų ir Dzeusas specialistų, siekiant padidinti veiksmingu instruktavimas ir tirpalo pristatymo. Pagalba verslui augti tvariai ilgalaikei realizavimo naudai. Verslo veiklą, strategiją ir tikslus pramonės lyderių tarptautinių standartų ir kompetencijos daryti teigiamą įtaką savo verslą, klientų bazę, bendruomenė, ir planetos Lygiuoti.

Vertybės

Kokybė - Niekada kompromisą dėl kokybės Kompetencijos - Stenkitės išlaikyti ir būti lyderiais kompetencijos Sąžiningumas - patenkinti skaidrumo ir etikos ryšį su visais darbuotojais, klientais ir partneriais Grow - plėsti žinių bazę ir pažangą per individualaus ir organizacinio vystymosi Bendradarbiavimas - Darbas su klientais, o ne tik klientams Tvarumas - Ne verslas gali klestėti, jei ji nėra integruoti aplinką, žmones ir kapitalą iš viso savo funkciją. Mes esame skolingi mūsų klientams, visuomenei, ir gimtosios žemės.

Vietos

Dubajus

Zeus Consulting

Address
Zeus Consulting
Dubai, UAE Knowledge Village, Block 13, Office G13

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Telefonas
+971 4 4211692