Oficialus aprašymas

Zabeel International Institute of Management & Technology Įsteigta 1988 m., Yra pagrindinis vykdomosios švietimo ir profesinio mokymo centras JAE, turintis dešimt filialų visoje šalyje. Tai yra akredituota KHDA (Žinių ir žmogaus vystymosi institucija) ir Švietimo ministerija Dubajuje, taip pat Kembridžo universiteto tarptautinė egzaminų taryba, UK; Amerikos verslo ir valdymo institutas (AIBM), JAV; Projektų valdymo institutas (PMI), JAV; IATA / UFTAA, Monrealis, Kanada; CIPS-UK; ACCA; CIMA ir tt Mes siūlome platų kursų iš aštuonių akademijų, įskaitant inžineriją, aviakompaniją, finansų, kalbos, IT, logistiką, vadybą ir įgūdžius. "Zabeel Institute" taip pat turi visavertį "Corporate" padalinį, kuris atitiktų verslo poreikius.

Zabeel's privalumai:

 • Daugiau nei 26 metų profesinių vadovų rengimo patirtis
 • Gavau daugybę apdovanojimų už kvalifikaciją nuo 1988 m
 • Kvalifikuoti ir sertifikuoti treneriai
 • Modernios laboratorijos su aukštos klasės mašinomis ir licencijuota programine įranga
 • Pažymėjimai, kuriuos patvirtino Švietimo ministerija, JAE
 • Gausūs šaltiniai ir žinios apie medžiagą
 • Nemokama internetinė parama tolesniam mokymuisi ir paramai
 • Nemokami tolesnės orientavimo seminarai, seminarai su įdarbinimo pagalba
 • Įmonių konsultacijos - patirtis, teikiama bet kurioje srityje ar pramonėje
 • Specialios aukšto lygio 1-2 dienų mokymo programos aukščiausio lygio vadovams

VIZIJA:

Visų lygių žmonių ir specialistų suvienijimas švietimo tikslais skatinant kūrybinį ir kritinį mąstymą. Mes suteikiame pagrindą tvariam korporaciniam išsilavinimui ir atrankiniam požiūriui į patobulintą unikalias įmonės privalumus ir pranašumus.

MISIJA:

Instituto Zabeel misija - sukurti tvarų aukštos kokybės specialistų verslo, administravimo, vadybos, inžinerijos ir finansų sektorių.

Be to, jis moko analitinį, aiškų ir kūrybinį mąstymą, skatinant intelektualųjį sąmoningumą, kuris siejamas su kultūrine, socialine ir profesine plėtra.

Pagrindiniai etapai:

 • 1988 m. - pripažinta Švietimo ministerijos, Jungtinių Arabų Emyratų (UAE) ir patvirtinta pažymėjimų pažymėjimų išdavimas
 • 1992 m. - reklamuojamas "AUKŠTOJO UGDYMO INSTITUTO PASIŪLYMAS"
 • 2000 - "Recruitment Club" kūrimas ir kūrimas
 • 2001 m. - Vadybos kursų, pritaikytų JAE verslo bendruomenei, pritaikymas.
 • 2006 m. - Pasaulinis ir įregistruotas švietimo teikėjas, patvirtintas Projektų valdymo instituto, JAV
 • 2007 m. - priklausymas Londono akademinei koledžai, JK, leidžiant tolesnį pažangų diplomą įvairiuose kursuose.
 • 2008 m. - IATA įgaliotas mokymo centras, Monrealis, Kanada
 • 2009 m. - EB Tarybos įgaliotasis mokymo centras, JAV
 • 2014 m. - 10-as filialo atidarymas JAE Dubajus Media City

Filialai:

"Zabeel" turi 10 centrų visame JAE, kurie yra centralizuotai ir gerai susisieki su viešuoju transportu. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų vietoves, spustelėkite čia.

Mūsų klientai

Mes teikiame mokymus tiek asmenims, tiek korporacijoms.

Firmos:

Siekdami sumažinti veiklos spragą, dirbame su organizacijomis, siekdami kurti pritaikytus mokymo sprendimus. Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų korporacinius kursus, spustelėkite čia.

Asmenys:

Mes padedame žmonėms įgyti papildomų žinių ir įgūdžių, kad padidintume jų konkurencingumą darbo rinkoje ir jų karjeros plėtrą.

Mes sveikiname delegatus iš visų pramonės šakų, įskaitant bankų, naftos, naftos chemijos, farmacijos, telekomunikacijų, vyriausybės sektorių, uostus, transportą, prekybą, importą ir eksportą bei daugelį kitų.

Mūsų studentai svyruoja nuo registratūros iki buhalterių, administratorių, vadovų ir vyresniųjų vadovų iki bendrovės direktorių. Mūsų studentų išsilavinimo lygis svyruoja nuo imigravimo iki absolventų, tada inžinerijos iki projekto valdymo, doktorantų ir daktaro laipsnių savininkų. Studentų amžius svyruoja nuo 16 iki 60 metų.

Mūsų treneriai ir darbuotojai:

Kursus teikia aukštos kvalifikacijos ir patyrusių instruktoriai. Jų patirtis suteikia delegatams aukščiausius naujausius mokymus, susidedančius iš praktinių ir įprastų atvejų tyrimų. "Zabeel" dirba daugiau nei 100 akademinių ir pagalbinių darbuotojų.

Programos mokomos:
 • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Diplomas

Zabeel International Institute of Management and Technology

Jei norite pradėti savo karjerą "Airlines", "Travel & Tour" sektoriuje, suprasite Global Distribution System vaidmenį, tai yra akių skaitytuvas. ... [+]

Jei norite pradėti savo karjerą "Airlines", "Travel & Tour" sektoriuje, suprasite Global Distribution System vaidmenį, tai yra akių skaitytuvas.

Kam reikia programos Studentai, norintys turėti karjeros kelionių industrijoje Jaunieji kelionių konsultantai Aviakompanijos personalas Kelionių operatoriai, reguliariai tvarkantys kelionių agentus Mokymosi rezultatai Atlikite tinkamus kelionių susitarimus ir išlygas Apskaičiuoti ir nurodyti tinkamas bilietų kainas Užpildykite tarptautinius kelionės dokumentus pagal taikomas IATA taisykles ir procedūras Būkite pirmaujanti 2007 m. E-bilietų visuotinio įgyvendinimo Atsakykite į klientų užkla... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Kursai

Zabeel International Institute of Management and Technology

CIPS siūlo standartinę kvalifikaciją, kuri parodo darbdaviams, kad turite pažangių įgūdžių perkant ir tiekiant. Jis formalizuoja esamus įgūdžius ir remiasi jomis, kad gal ... [+]

CIPS siūlo standartinę kvalifikaciją, kuri parodo darbdaviams, kad turite pažangių įgūdžių perkant ir tiekiant. Jis formalizuoja esamus įgūdžius ir remiasi jomis, kad galėtumėte pritaikyti šios patrauklios profesijos pagrindus darbams, susijusiems su pirkimais ir tiekimu praktiškai bet kuriame verslo ar pramonės sektoriuje.

Studentai plėtoja pažangius derybų įgūdžius ir supranta sutarčių ir kitų komercinių susitarimų sudėtingumą. Jūs sužinosite, kaip įvertinti tiekimo grandinių veiksmingumą ir išnagrinėti jų įtaką jūsų verslui, ir gilinčiau į jūsų pirkėjo / tiekėjo santykių sudėtingumą. Pirkimo principai taikomi įvairiuose kontekstuose, pavyzdžiui, privačiame ir viešajame sektoriuose, ne pelno siekiančioms ir vyriausybėms: jūs juos išnagrinėsite ir išmokite valdyti skirtingus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zabeel International Institute of Management and Technology

Ši programa padeda išsamiai suprasti žmogiškųjų išteklių (HR) valdymą. Jūs sužinosite, kaip įdiegti geriausią įdarbinimo praktiką ir kaip kurti ir priimti veiksmingas žmo ... [+]

Ši programa padeda išsamiai suprasti Žmogiškųjų išteklių valdymas. Jūs sužinosite, kaip įdiegti geriausią įdarbinimo praktiką ir kaip kurti ir priimti veiksmingas žmogiškųjų išteklių politiką ir procedūras.

Kam reikia programos HR vadovai Mokymo pareigūnai ir "Super skydai" Administratoriai Manpower planavimo pareigūnai Visi darbuotojai, kuriems reikalingas plati žmogiškųjų išteklių klausimų supratimas Mokymosi rezultatai Suprasti HR vaidmenį apdovanojimų valdyme Susipažinkite su mokymų ir tobulėjimo svarba ir jos poveikis veiklai Ištirkite paveldimųjų planavimo modelius ir sužinokite, kaip užtikrinti, kad jūsų verslui... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Zabeel International Institute of Management and Technology

PMI siūloma "Project Management Professional" programa, kurioje pateikiami šiuolaikinio projekto valdymo pagrindai ir strategijos. ... [+]

Projektų valdymo profesinė programa Kurį siūlo PMI, kuriame pateikiami šiuolaikinio projekto valdymo pagrindai ir strategijos.

Kam reikia programos

Projektų vadovai, programų vadovai, QA, verslo analitikai, inžinieriai, konsultantai ir specialistai iš farmacijos, finansų, bankininkystės ir telekomunikacijų srities, kurie dirba su gyvais projektais.

Mokymosi rezultatai

Vienas iš jų sužinos apie projektų valdymo rėmo darbą, projekto gyvavimo ciklo valdymą, laiką, kainą, riziką, ryšių valdymą, kokybės valdymą, išlaidų valdymą, dalyvaujančią projektuose.

Programos turinys 1 modulis: projektų valdymo sistema 2 modulis. Projekto gyvavimo ci... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Zabeel International Institute of Management and Technology

Ši programa leidžia jums sustiprinti savo žinias apie profesionalius vadovavimo įgūdžius, taip užtikrinant būsimas galimybes ateityje. ... [+]

Ši programa leidžia jums sustiprinti savo žinias apie profesionalius vadovavimo įgūdžius, taip užtikrinant būsimas galimybes ateityje.

Kam reikia programos

Tik absolventai, turintys dvejų metų apskaitos patirtį (gali pateikti vėliau), gali siekti CMA kvalifikacijos. Tai leidžia idealiai tinka profesionalams, kurie jau dirba apskaitoje, ir žmonėms, norintiems pakeisti karjerą.

Mokymosi rezultatai Apibūdinkite, kokį vaidmenį atlieka biudžetas bendrame organizacijos planavimo ir veiklos vertinimo procese Nustatykite, kokį vaidmenį vaidina biudžetas rengiant trumpalaikius tikslus ir planuojant ir kontroliuojant operacijas, siekiant šių tikslų. Nustatykite jautrumo analizės panaudojimą, kad parengtumėte pinigų biudžetą Rekomenduojame veiklos rodiklius ir periodinę ataskaitų teikimo metodologiją, kurioje nurodomi veiklos tikslai ir realūs rezultatai Visiškai suprasti planavimą, biudžeto sudarymą, prognozavimą, veiklos valdymą, išlaidų valdymą, strateginį planavimą, profesinį valdymą ir vidinę etiką. Programos turinys 1 dalis. Finansų planavimo rezultatai ir kontrolė ... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba