SCAFA, Dubai’s School of Culinary And Finishing Arts

Įvadas

Oficialus aprašymas

KAS MES ESAME

SCAFA, Dubajaus mokykla Kulinarija ir apdailos Arts yra pilno aptarnavimo Kulinarijos menas mokymo institutas siūlanti visą spektrą kulinarinio meno courses.We turi dieninio mokymo programas studentams, siekiantiems tapti profesinės chefs.Under ekspertų rekomendacijas mūsų instruktoriai, mokiniai išmoks praktinių įgūdžių, kurie taps antra pobūdžio.

Su pasaulinio lygio kulinarijos menų mokymo SCAFA studentai išmoksta įgūdžių, kurių jiems reikia ir gauti tarptautinius diplominius kvalifikaciją įgyti karjeros galimybes, didelį augimo maisto ir gėrimų pramonei, Dubajus, JAE ir tarptautiniu mastu.

Tuo SCAFA mūsų misija yra užtikrinti didžiausią sėkmę galimą mūsų studentams pradedant savo karjerą kaip kulinarijos profesionalams. Kiekvienas SCAFA aspektas yra nuolat optimizuota siekiant šio tikslo - iš mūsų visą laiką ir Lankymūsi fakulteto kalibro, mūsų programų turinys, įranga mūsų studentai kurti savo patirtį, į organizacijų, kurios siūlo savo studentus darbo vietų. Kiekvienoje iš šių Mūsų tikslas yra vadovaujamasi klausimą "ar tai tarnauti sėkmę ateityje mūsų studentams?".

Norint pasiekti šį tikslą, mes modernų požiūrį į kulinarinio meno ir todėl į mūsų mokymo. Mūsų studentai mokosi tradicinius įgūdžius, bet taip pat yra ginkluoti su įgūdžių, kurie skatinti kūrybiškumą ir leidžia inovacijas, kad peržengia tradicijos. Tai yra tai, ką mes matome, kaip didžiojo įvykio kulinarijos pasaulyje per pastaruosius porą dešimtmečių ir tai yra reiškinys, mes mokome mūsų studentai, kad būtų dalis.

Siekiant tai įgyvendinti, galime nustatyti ir įdarbinti puikių instruktorių iš viso pasaulio, kurie tada į darbą moko, ką mes laikome viena iš geriausių tikybos Yra.

Žinoma svyruoja nuo 3 mėnesių iki 12 mėnesių trukmės. Mokesčiai svyruoja nuo 33000 AED (JAV $ 9042), kad AED 83000 (JAV $ 22.740). SCAFA gauna studentų vizas jos tarptautiniams studentams, o taip pat pasiūlyti ekonomiškas studento apgyvendinimą.

Vietos

Dubajus

Address
SCAFA LIMITED
Unit 6, Promenade Level, Cluster I,
Jumeirah Lakes Towers

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Lahoras

Address
SCAFA PVT LTD
Ground Floor,
EFU House,
Jail Road,

Lahoras, Punjabas, Pakistanas