Phoenix Educational Institute

Įvadas

Oficialus aprašymas

"Phoenix" Švietimo institutas

Pabaiga 2005

Phoenix naujo atrasti būdą, dirbančių suaugusiųjų gali pasiekti aukštesnį išsilavinimą ir padarė akademinę inovacijas, kokybę ir atskaitomybę jos bruožas. Tai pirmoji švietimo ir paslaugų modelis specialiai skirtas link būdu suaugusiems geriausiai mokosi ir padarė savo programas plačiai prieinamus darbo profesionalai, naudojant sveiku protu planavimas ir šviežių naujų požiūrių į akademinės pristatymo.

Institutas gavo bendrą pripažinimą kompetencijos mokymosi vertinimo, kokybės švietimo, aptarnavimo kokybę bei organizacinę veiklą.

"Phoenix" yra tikrai kitoks instituto, kurio atėjo laikas. Tiesiog paprašykite savo Padaliniai ir darbuotojai, kurie aistringai mokymo ir tarnauja 1500 ir daugiau studentų, dalyvaujantys instituto ir interneto visoje Emyratai.

"Phoenix" Švietimo institutas pradžia lapkričio 2005 prisitaikyti prie darbo suaugusiesiems, siekiantiems aukštojo išsilavinimo, siūlydama patogius klasės kartus. Skatinami naujoves švietime, mes pradininkas daugelis patogumais, kad profesionalūs studentai dabar mėgautis - vakarinė, lankstus tvarkaraščių, nuolat besimokančių, studentas orientuotą aplinką, Penktadienis klases, gerai įrengtas bibliotekos ir kompiuterių modeliavimas.

Ko tikėtis, kai Darbo pradžia

Kokia bus kitoks, jei uždirbo sertifikavimo iš Phoenix? Tu. Jei manote, kad norite padaryti už geresnį savo gyvenimą kaita, kas trukdo jums? Gal tai, kad kibimas balsas jums pasakys ", tai per vėlu." Arba "Kodėl nerimauti?" Arba "Nėra laiko". Šis sąrašas yra begalinis. Ir mes žinome, kad kibimas balsas gali būti negailestingai.

Jūs netgi gali būti įdomu, kas skirtumas sertifikavimo gali padaryti jūsų gyvenime. Šis sąrašas yra begalinis per: pasitikėjimas, žinios, ir savarankiškai pasitenkinimą. Jei manote, kad norite padaryti už geriau kaita, dabar pats laikas.

Phoenix, mokymo centras, kuris sutelktas į kiekvieno mokinio sėkmės, mes įsitikinkite, kad esate ne savo švietimo centre. Kai gausite susisiekti su mumis, gausite kalbėti apie šių abejonių jums gali turėti. Priėmimas patarėjas jus išklausysiu ir aptarti, kaip jūs gaunate nuo šiandien rytdienai. Gausite kalbėti apie tai, kas geriausiai tinka jums, mokymosi forma, kuri dirba jums ir kaip tipo įsivaizduoti savo ateitį.

Nesvarbu, ar norite sužinoti internete tarp studentų, kurie gali būti įsikūrę kitapus gatvės ar visame pasaulyje ar nori eiti į vietos klasėje, todėl jūs galite gauti instrukcijų veidas į veidą, tavo instruktorius bus žinoti, kas jūs esate. Tiesą sakant, nuo tos dienos turite užsiregistruoti, į dieną jūs vaikščioti visoje etape gauti jūsų sertifikavimo patarėjų komanda bus su jumis paaiškinti kitą žingsnį. Kol tai kitas žingsnis yra viskas nuo jūsų pačių. Ir jūs būsite pasiruošę.

Susisiekite su mumis šiandien. Mes užkariauti kad kibimas balso kartu.

Vietos

Dubajus

Address
Karama Centre Building
Suite No 115, D Block
Karama

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai