MECAT

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į MECAT

MECAT yra novatoriškas ir novatoriškas mokymo įstaigą, kuri yra neprilygstama savo ateitį orientuotą ir mokslo požiūrį į mokymą ir statybos kūrybinis, gerai suapvalinti specialistas. Aktyvus mokymasis yra mūsų modus operandi.

Mūsų ekspertų komanda, treneriams, mentorių ir mokytojų pasidalinti filosofiją, kuri yra įsišaknijusi naujausių pedagoginių metodų, moksliniais atradimais pasiūlyti naują požiūrį į mokymąsi ir mokymą.

Mūsų istorija

MECAT yra tarptautinė švietimo organizacija, turinti biurus JAV, JAE, ir Libane. Mūsų kelionė prasidėjo 1990-ųjų pradžioje, mokymai karjeros specialistų verslo, švietimo ir informatikos srityse. Mūsų stažuotojai metu užima lyderio pozicijas savo kompetencijos srityse, ir priskiria daug jų sėkmės prie aukštos kokybės švietimo pateiktą MECAT.

2000 MECAT įkūrė modernus universitetas verslo ir mokslo ministerija, vienas iš labiausiai sėkmingų Libano universitetų naujojo amžiaus, su įsipareigojimu modernizuoti aukštąjį mokslą Artimuosiuose Rytuose. MECAT galėjo nuversti daugelis archajiškų ir klasikinių metodų švietimo, sutelkiant dėmesį į praktinius mokymus ir skatinti kūrybiškumą ir naujoves.

MECAT kelionė tęsiasi su naujais biurais Jungtinių Amerikos Valstijų, kur ji yra inovacijų, technologijų ir kūrybiškumo centru Silicio slėnyje plotas Kalifornijoje. Mūsų nauji biurai, esantys Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Knowledge Village pareikšti naujausius pasiekimus verslo, švietimo, socialinio darbo ir mokslinių tyrimų į Artimuosius Rytus pasaulyje, užtikrinant, kad sėkmę ir plėtrą nelieka Nesėkmę procesus, o gerai išvystyta ir aišku, individualus ir organizacinės strategijos.

Mūsų filosofija

MECAT yra novatoriškas ir novatoriškas mokymo įstaigą, kuri yra neprilygstama savo ateitį orientuotą ir mokslo požiūrį į mokymą. Mes siekiame sukurti kūrybingą, sėkmingą, gerai suapvalinti specialistas. Aktyvus mokymasis yra mūsų modus operandi ir mūsų metodai panaudoti vėliau į švietimo neurologijos ir technologijų pasaulyje. MECAT komanda ekspertų, trenerių, mentorių ir mokytojų pasidalinti filosofiją, kuri yra įsišaknijusi šiuolaikinės pedagogikos metodų pasiūlyti naują požiūrį į mokymąsi ir mokymą. Mes atskirti save nuo konkurencijos būdama vienintelė akademija dirba programas, kad integruoti inovatyvius atradimus psichologijos, neurologijos ir švietimo srityse.

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti žinių bazę, verslo sumanumo ir techninius įgūdžius, mūsų stažuotojų, be to, individualų strateginių planų visos organizacijos. Mūsų klientai turėtų tikėtis gauti aukso standartą mokymuose, leidžiant jiems spręsti kasdienius iššūkius sparčiai besivystančiai, nuolat kintančioje darbo aplinkoje per moksliškai ir praktiškai išbandytų sprendimų įsišaknijusių projektavimo-mąstymo ir augimo mąstyseną.

Mūsų Mokymo programos

Mūsų studijų programos yra kruopščiai sukurta siekiant užsiimti stažuotojų aktyvaus mokymosi, todėl studentai turi būti užsiima medžiagos, o ne pasyviai klausytis informacijos apie jį. Aktyvus mokymasis leidžia besimokantiesiems išmokti iš pritaikomų įgūdžių rinkinį, kuriame medžiaga tampa intuityvus. Apversta kabinetai, interaktyvios paskaitos, ir atviro kodo ir nuosavybės skaitmeninių platformų yra tik pavyzdžiai metodų, naudojamų mūsų mokymą. Kritiniai pažinimo įgūdžiai yra įvesta per metodus, kurie naudoja mokymosi sustiprinti esminius sąvokas mokslą. Mes įsitikinkite, kad mūsų stažuotojai augti įvaldyti mokslą, kad mes siūlome, mokyti juos naujų pažinimo įgūdžių ir pagrindinių metodų kurti ir naudoti savo žinias.

Neprivaloma Prisijungę / Nuotolinis mokymas Lankomumas

Studentai taip pat leidžiama stoti ne MECAT ant Prisijungė / nuotolinio mokymosi pagrindą.

Vietos

Dubajus

MECAT (Middle East Canadian Academy for Technology)

Address
Dubai Knowledge Village, Block 2A -G24
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai