Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į MECAT

MECAT yra novatoriškas ir novatoriškas mokymo įstaigą, kuri yra neprilygstama savo ateitį orientuotą ir mokslo požiūrį į mokymą ir statybos kūrybinis, gerai suapvalinti specialistas. Aktyvus mokymasis yra mūsų modus operandi.

Mūsų ekspertų komanda, treneriams, mentorių ir mokytojų pasidalinti filosofiją, kuri yra įsišaknijusi naujausių pedagoginių metodų, moksliniais atradimais pasiūlyti naują požiūrį į mokymąsi ir mokymą.

Mūsų istorija

MECAT yra tarptautinė švietimo organizacija, turinti biurus JAV, JAE, ir Libane. Mūsų kelionė prasidėjo 1990-ųjų pradžioje, mokymai karjeros specialistų verslo, švietimo ir informatikos srityse. Mūsų stažuotojai metu užima lyderio pozicijas savo kompetencijos srityse, ir priskiria daug jų sėkmės prie aukštos kokybės švietimo pateiktą MECAT.

2000 MECAT įkūrė modernus universitetas verslo ir mokslo ministerija, vienas iš labiausiai sėkmingų Libano universitetų naujojo amžiaus, su įsipareigojimu modernizuoti aukštąjį mokslą Artimuosiuose Rytuose. MECAT galėjo nuversti daugelis archajiškų ir klasikinių metodų švietimo, sutelkiant dėmesį į praktinius mokymus ir skatinti kūrybiškumą ir naujoves.

MECAT kelionė tęsiasi su naujais biurais Jungtinių Amerikos Valstijų, kur ji yra inovacijų, technologijų ir kūrybiškumo centru Silicio slėnyje plotas Kalifornijoje. Mūsų nauji biurai, esantys Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai Dubai Knowledge Village pareikšti naujausius pasiekimus verslo, švietimo, socialinio darbo ir mokslinių tyrimų į Artimuosius Rytus pasaulyje, užtikrinant, kad sėkmę ir plėtrą nelieka Nesėkmę procesus, o gerai išvystyta ir aišku, individualus ir organizacinės strategijos.

Mūsų filosofija

MECAT yra novatoriškas ir novatoriškas mokymo įstaigą, kuri yra neprilygstama savo ateitį orientuotą ir mokslo požiūrį į mokymą. Mes siekiame sukurti kūrybingą, sėkmingą, gerai suapvalinti specialistas. Aktyvus mokymasis yra mūsų modus operandi ir mūsų metodai panaudoti vėliau į švietimo neurologijos ir technologijų pasaulyje. MECAT komanda ekspertų, trenerių, mentorių ir mokytojų pasidalinti filosofiją, kuri yra įsišaknijusi šiuolaikinės pedagogikos metodų pasiūlyti naują požiūrį į mokymąsi ir mokymą. Mes atskirti save nuo konkurencijos būdama vienintelė akademija dirba programas, kad integruoti inovatyvius atradimus psichologijos, neurologijos ir švietimo srityse.

Mūsų pagrindinis tikslas yra sukurti žinių bazę, verslo sumanumo ir techninius įgūdžius, mūsų stažuotojų, be to, individualų strateginių planų visos organizacijos. Mūsų klientai turėtų tikėtis gauti aukso standartą mokymuose, leidžiant jiems spręsti kasdienius iššūkius sparčiai besivystančiai, nuolat kintančioje darbo aplinkoje per moksliškai ir praktiškai išbandytų sprendimų įsišaknijusių projektavimo-mąstymo ir augimo mąstyseną.

Mūsų Mokymo programos

Mūsų studijų programos yra kruopščiai sukurta siekiant užsiimti stažuotojų aktyvaus mokymosi, todėl studentai turi būti užsiima medžiagos, o ne pasyviai klausytis informacijos apie jį. Aktyvus mokymasis leidžia besimokantiesiems išmokti iš pritaikomų įgūdžių rinkinį, kuriame medžiaga tampa intuityvus. Apversta kabinetai, interaktyvios paskaitos, ir atviro kodo ir nuosavybės skaitmeninių platformų yra tik pavyzdžiai metodų, naudojamų mūsų mokymą. Kritiniai pažinimo įgūdžiai yra įvesta per metodus, kurie naudoja mokymosi sustiprinti esminius sąvokas mokslą. Mes įsitikinkite, kad mūsų stažuotojai augti įvaldyti mokslą, kad mes siūlome, mokyti juos naujų pažinimo įgūdžių ir pagrindinių metodų kurti ir naudoti savo žinias.

Neprivaloma Prisijungę / Nuotolinis mokymas Lankomumas

Studentai taip pat leidžiama stoti ne MECAT ant Prisijungė / nuotolinio mokymosi pagrindą.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

MECAT

Tai flagmanas žinoma mūsų švietimo skyriaus, kuris pabrėžia mokomąją planavimo, įvairių mokymo metodus ir strategijas. Besimokantieji bus supažindinami su naujausiais mok ... [+]

Apie kursą

Tai flagmanas žinoma mūsų švietimo skyriaus, kuris pabrėžia mokomąją planavimo, įvairių mokymo metodus ir strategijas. Besimokantieji bus supažindinami su naujausiais moksliniais tyrimais ir tendencijas mokymo metodų ir pedagoginių metodų, kurie orientuoti į studentų dalyvavimą ir supratimą. Dalyviai galės praktikuoti metodus ir požiūrius aptarti ir suprasti privalumus ir trūkumus kiekvienos.

Tikslinė auditorija

Mokytojai ir auklėtojai, kurie nori tobulėti savo karjerą ir įgyti geresnį supratimą apie mokymosi mokslo ir naujausių mokslinių tyrimų, patvirtinančių visame pasaulyje tendencijas pedagogika.

Mokymosi tikslai ... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

PVM arba "pridėtinės vertės mokestis" yra mokestis už prekes ir paslaugas, kurias įsigyja perkėlimo bendrovių ir jų klientų. Daugelis mano, kad PVM yra taikomas tik Europ ... [+]

Apie kursą

PVM arba "pridėtinės vertės mokestis" yra mokestis už prekes ir paslaugas, kurias įsigyja perkėlimo bendrovių ir jų klientų. Daugelis mano, kad PVM yra taikomas tik Europoje, kai iš tiesų šis mokestis yra įprasta visame pasaulyje. Šiuo metu maždaug 145 pasaulio šalių jau įgyvendino PVM, ir OECD buvo žinoma, kad pasakyti, kad "pridėtinės vertės mokesčio plitimas buvo svarbiausia plėtra mokesčių, per pastarąjį pusę amžiaus". Kadangi PVM gali turėti didelį finansinį poveikį savo verslą, nepriklausomai nuo jo buvimo vietą, ar esate klientas ar paslaugų teikėjas, tai yra svarbu, kad vadovai perkėlimui pramonės turėti gerą supratimą apie tai, kas PVM, siekiant išvengti bet kokių nereikalingų išlaidų , Kaip rezultatas, jis yra privalomas visoms šalims, visi pramonės turėti santykinį informacijos apie PVM.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Šis kursas suteikia išsamų supratimą apie įvykį verslui. Dalyviai yra mokomi pagrindinių aspektų organizuojant renginį. ... [+]

Apie kursą

Šis kursas suteikia išsamų supratimą apie įvykį verslui. Dalyviai yra mokomi pagrindinių aspektų organizuojant renginį.

Tikslinė auditorija

Šis kursas yra rekomenduojama tiems, kurie siekia darbą renginio valdymą ir renginių valdytojais, kurie nori tobulinti savo įgūdžius ir gerinti savo karjerą.

Mokymosi tikslai

Žinoma, bus suteikti jums su daugybe įgūdžių sėkmingai valdyti renginį. Jūs išmoksite, kaip planuoti, koordinuoti, įgyvendinti ir vertinti įvykį.

Neprivaloma Prisijungę / Nuotolinis mokymas Lankomumas

Studentai taip pat leidžiama registruotis šiame kurse apie internetinę / nuotolinio mokymosi pagrindą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Kurso tikslas suteikti stažuotojams tvirtą pagrindą iš ankstyvojo ugdymo principais. Jis jungia pagrindinius aspektus ankstyvojo mokymo ir pabrėžia įvairius etapus mokymo ... [+]

Apie kursą

Kurso tikslas suteikti stažuotojams tvirtą pagrindą iš ankstyvojo ugdymo principais. Jis jungia pagrindinius aspektus ankstyvojo mokymo ir pabrėžia įvairius etapus mokymosi kuri remtų vystymąsi pirmaisiais vaikystės metais.

Tikslinė auditorija

Šis kursas yra be galo naudinga ikimokyklinio mokytojams, kursų koordinatorių mokymo programų kūrėjai, konsultantai, susijusių su ikimokyklinio ugdymo įstaigose, bet susijęs su ankstyvosios vaikystės priežiūros ir tiems, kurie planuoja atidaryti ikimokyklinėje.

Mokymosi tikslai

Šis kursas supažindina dalyvius su pagrindinėmis sąvokomis ir teorijomis ankstyvos vaikystės moko kartu su praktinio mokymo įgūdžius pasiruošti susidurti iššūkius įvairiose ikimokyklinio klasėse 21-ojo amžiaus. Žinoma, taip pat supažindina mokinius su konceptualiu sistemą projektuojant ir kuriant veiklą, kad būtų aprūpinti jaunuosius mokinius su pagrindinio skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo įgūdžius. Stažuotojai taip pat bus įrengta žinių ir įgūdžių, skatinti skaičiavimo įgūdžius, problemų sprendimo ir socialinius įgūdžius darželyje vaikai per blokas žaisti ir matematikos veiklą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Būkite laimingi ir veiksminga asmens, socialinės ir karjeros lygį! Šis kursas suteikia 65 patarimų, kurie gali sumažinti neigiamą mąstymą ir stresą ir pakeisti savo menta ... [+]

Apie kursą

Būkite laimingi ir veiksminga asmens, socialinės ir karjeros lygį! Šis kursas suteikia 65 patarimų, kurie gali sumažinti neigiamą mąstymą ir stresą ir pakeisti savo mentalitetą, kai esate spaudžiami. Mėgaukitės išmokti susidoroti su sudėtingomis situacijomis, bus labiau pasitikėti savimi, atleisk, ir gyventi laimingas.

Tikslinė auditorija

Asmenys troškimą gyventi laimingai įskaitant verslininkų, vadovų, administratorių, studentams, komandų vadovams, ar komandos nariai, kurie ieško savęs tobulinimą.

Mokymosi tikslai

Šis kursas vadovus jums sukurti laimės per įdomiais būdais. Jame pagrindinis dėmesys skiriamas sumažinti stresą, susitvarkyti su sudėtingomis situacijomis, gerovė, pasitikėjimą savimi, savigarbą, pykčio valdymo, ir plėtoti atleidimo požiūrį.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Šis kursas supažindina dalyvius su įvairių sričių mados verslo, ir suteikia supratimą, kaip jie visi darbai, ir įžvalga iš kurių plotas dalyviai gali patikti dirbti. Daly ... [+]

Apie kursą

Šis kursas supažindina dalyvius su įvairių sričių mados verslo, ir suteikia supratimą, kaip jie visi darbai, ir įžvalga iš kurių plotas dalyviai gali patikti dirbti. Dalyviai bus trumpai pažvelgti į pagrindinių veikėjų ir jų operacijoms pramonėje.

Tikslinė auditorija

Kursas suteikia puikią galimybę ne mados specialistų įgyti žinių pradėti savo karjerą ar verslą mados pasaulyje.

Mokymosi tikslai

Kursas apima mados verslo struktūros istoriją ir kur ji yra dabar, į tai, kaip mados išvaizdą yra suprojektuota ir sukurta, įvairių tipų mažmenininkų, pirkdami ir gamybos metodai, rinkodaros ir PR, o karjeros ir verslo galimybes laisvų pramonėje.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Suinteresuotosios šalys ir klientų lūkesčius, tarpusavyje tiekimo grandines, vystosi technologijos ir reguliavimo laikymasis turėtų būti visiems pavyko pasiekti geriausiu ... [+]

Apie kursą

Suinteresuotosios šalys ir klientų lūkesčius, tarpusavyje tiekimo grandines, vystosi technologijos ir reguliavimo laikymasis turėtų būti visiems pavyko pasiekti geriausius rezultatus. Tai reikalauja rizikos valdymo, planavimo, bendravimo ir įgyvendinimą visose organizacijomis.

Tikslinė auditorija

Šis kursas yra naudingas įmonėms, kurios turi specialius rizikos valdymo funkcijas; jis bus nuolat juos atnaujina su visais rizikos valdymo praktikos aspektus. Taip pat svarbu organizacijos be rizikos valdymo funkcijų mokytis praktinių metodų ir priemonių rizikos valdymo.

Mokymosi tikslai

Pagrindinis tikslas šio kurso yra išmokti valdyti grėsmes ir padidinti galimybes. Mokymo yra pritaikyta pagal jūsų verslo tipą ir organizacinius poreikius. Tai padės jums išmokti naujų įgūdžių ir praktiškai naujus metodus rizikos valdymą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Šis kursas suteikia jums galimybę įgyti išsamių žinių ir supratimą apie principus ir praktiką verslo vadybą. Tai apima veiklos valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, apska ... [+]

Apie kursą

Šis kursas suteikia jums galimybę įgyti išsamių žinių ir supratimą apie principus ir praktiką verslo vadybą. Tai apima veiklos valdymo, žmogiškųjų išteklių valdymo, apskaitos, rinkodaros valdymo, verslo ir finansų valdymo ir įžvalga dėl pagrindinių verslumo įgūdžių įžvalga.

Tikslinė auditorija

Šis kursas rekomenduojamas tiems, kurie nori tęsti savo žinias ir supratimą apie verslo valdymo ir verslumo. Taip pat bus padidinti bet darbuotojas karjeros perspektyvas.

Mokymosi tikslai

Žinoma, bus išmokyti jus, kaip organizacijos valdo, struktūras ir organizacijas, tikslus, ir kaip įvertinti įmonės našumą, naudojant pagrindinius veiklos rodiklius (KPI). Jums bus geriau informuoti apie verslo valdymo stilių ir aplinkos veiksnius, vadovybė turi apsvarstyti. Jūs žinosite, žmogiškųjų išteklių vadybininkai, operacijų vadovams, projektų vadovams ir buhalteriams funkciją. Šis kursas padės jums atpažinti asmenines savybes verslininko ir svarbiausius veiksnius, kad verslininkas turėtų apsvarstyti, kad būtų sėkmingas.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
MECAT

Kai mes keliaujame, pietauti ne namie, arba praleisti vakarą toli nuo namų, mes naudojasi "svetingumą". Šis kursas padės jums atrasti įvairius namų ruošos, maisto ir gėri ... [+]

Apie kursą

Kai mes keliaujame, pietauti ne namie, arba praleisti vakarą toli nuo namų, mes naudojasi "svetingumą". Šis kursas padės jums atrasti įvairius namų ruošos, maisto ir gėrimų ir įrangos valdymo. Jis suteiks jums žinių apie įvairių verslo ir veiklos funkcijų pramonėje.

Tikslinė auditorija

Lyderiai, vadovai, vadybininkai ir visi darbuotojai, viešbučių ir svetingumo industrijos

Mokymosi tikslai

Šis kursas dėmesys skiriamas besivystančių profesines kompetencijas, pavyzdžiui, efektyvaus bendravimo ir klientų aptarnavimo, informacinių technologijų, komandinio darbo ir vadovavimo. Be to, Bendrasis valdymas viešbučio kaip organizacijos, įskaitant maisto ir gėrimų, operacijų, strateginio žmogiškųjų išteklių valdymo ir pardavimų ir rinkodaros viešbučių ir svetingumo industrijos.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

MECAT is here for you