Horizon International Flight Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki Horizon International Flight Academy

Remiantis tuo Al Ain tarptautinio oro uosto ir tikslu pastatytas skrydžio mokymą, Horizontas tarptautinis skrydis akademija sukūrė už pilotų mokymo Artimuosiuose Rytuose etalonas.

Visus metus trunkantį saulėtų dangaus ir oro sąlygų Al Ain pasiūlyti mažiau dienas prarastas dėl blogo oro ir reljefo turi papildomos naudos pristatyti daug galimybių mažai galios scenarijus, kalnų plaukioja, ir dykuma mokymo sąlygų Mes tiekiame neprilygstamą skrydžio mokymą, siūlant malūnsparnio pilotas kursai. Mūsų darbuotojai ir studentai išlieka sutelktas ties pasiekti geriausių rezultatų įmanoma ir todėl gauti geriausius įmanomus privalumus užimtumui kaip pilotas.

Horizontas Flight Academy

APIE MUS

Artimuosiuose Rytuose Premier Skrydžio Mokymas Organizacijos

Horizontas yra pasaulinės klasės skrydžio mokymo organizacija, teikianti novatoriškus, pritaikytos mokymo sprendimus komercinių ir karinių klientams visoje Pietų Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje. Su 5000 kvadratinių metrų įrenginys, Al Ain tarptautinis oro uostas "Horizontas skrydžio mokymo programa dirba state-of-the-art įrangą ir naudoja geriausius išteklius pilotų mokymo tikslais.

Patvirtinta JAE GCAA ir EASA

Exemplifying aukštus eksploatacijos ir saugos reikalavimų, Horizon mokymo programos sekti Europos aviacijos saugos agentūra (EASA), anksčiau bendrą aviacijos administracija (JAA) mokymo programą. Mokymo kursai fiksuoto sparno ir besisukančiais sparnais nešti JAE Bendra Civilinės aviacijos administracija (GCAA) patvirtinimo ir be fiksuoto sparno mokymo kursai yra patvirtinti EASA.

"Horizontas" teikia mokymo kursus asmenims ir institucijoms visame plotis skrydžio įgulos licencijavimo, iš privataus piloto licenciją oro transporto piloto licencijos ir skrydžio instruktorius reitingai. Tai yra pasirinkimo akademija Etihad Airways komercinės aviacijos piloto mokymo programą, o taip pat teikia mokymo gynybos ir policijos sektoriuose. Akademija turi sukaupusi daugiau nei 70,000 skraidymo valandas su daugiau nei 500 bandomųjų ir instruktorius absolventai.

Besiplečiančioje pėdsako

Su eksponentinis augimas prognozuojamas aviacijos pramonės, horizontas toliau plėsti savo mokymo patirtį ir klientų portfelį. Su siekis būti pirmaujanti skrydžio mokymo organizacija, Pietų Azijoje, Artimuosiuose Rytuose ir Šiaurės Afrikoje, horizontas juda į Pietų Azijos rinkoje, teikiant savo mokymo patirtį platesnei klientų bazę.

Horizontas baigė jungtinės veiklos sutarties su Abu Dabio aviacijos (ADA), nustatyti pažangios skrydžio mokymo centras Abu Dabis aptarnauja pasaulinių komercinių ir gynybos klientus. Plėtimosi į visą judesio simuliatorius mokymo skatina Horizon misiją būti apie pažangiausius skrydžio mokymo technologijų ir novatoriškų mokymosi ir siūlo lankstus, taupus, specialiai pritaikytus sprendimus savo klientams išlaikyti aukščiausius saugos standartus, kokybės ir efektyvumo.

Apie Mubadala Development Company

Į Mubadala Development Company misija yra panaudoti kompetenciją ir išteklius, kurti tvarų finansinę grąžą, kurti verslą, kurti grupes patirtimi ir kurti naujas pramonės šakas. Bendrovė siekia būti palengvinant Abu Dabis ambicingą 2030 planą pertvarkyti vietos ekonomiką katalizatorius.

Mubadala Aviacija A Mubadala Development Company "verslo vienetas padeda nustatyti Abu Dabis, kaip pasaulinės aviacijos centru, iš emyratas ekonomikos diversifikavimo strategijos kertinis akmuo, per ilgą laiką, intensyvaus kapitalo investicijoms. Mubadala Aviacija protingai investuoja į tarptautinių įmonių, kurios teikia pasaulinio lygio našumą, inovatyvius produktus, ir pridėtinės vertės paslaugas savo klientams, kalimo abipusiai naudingas partnerystes, ir kapitalizuoti rinkos galimybių tinklu.

Dėmesys nuo sektoriuose, pavyzdžiui, PRO, OEM, Aerostructures ir skrydžio mokymas diapazonas, jo portfelis įmonėms apima: adat, sanad, Strata, "SR Technics", horizontas, AMMROC ir Piaggio Aero. Kiekviena iš šių įmonių įrodė kompetenciją savo srityje ir atlieka su abipusiu pastangų, kad būtų geriausias klasėje. Būstas daugelis šių pasaulinio lygio įrenginių yra Nibras Al Ain Aviacija parkas įsikūręs Abu Dabio miesto Al Ain. Šis parkas yra bendrai sukurtas Mubadala Aviacija ir Abu Dabio oro uosto įmonė (ADAC).

Investuojant į vietinių talentų, Mubadala Aviacija vystosi rytojaus lyderius kurti tokią aplinką, kurioje jie gali pasiekti savo potencialą. Mubadala Aviacija siūlo pasaulinio lygio stipendijas ir stažuotes aukšti profilis įmonių, teikiančių JAE piliečiams prieigą prie geriausių tarptautinių programų.

Mubadala Aviacija taip pat investuoti į mokslinius tyrimus ir plėtrą, kurti žinių kapitalą ir skatinant atpažinimo bazę informaciją, kuri gali būti naudojama siekiant iš anksto į pasaulinę kosmoso pramonės ir išlaikyti konkurencinį pranašumą. Mubadala Aviacija teikia lyderiauti sprendimus paruoštas naudojimui, kaip apibrėžta vietos, regioniniu ir pasauliniu aviacijos rinkoje.

Horizontas Flight Academy

Mūsų vizija, misija ir vertybės

Vizija

Būti pirmaujančia skrydžio mokymo organizavimas Artimuosiuose Rytuose, remiant regioninę aviacijos pramonės augimą ir teikti tvarias finansines deklaracijas už mūsų suinteresuotosiomis šalimis.

Misija

Iki naujoviškų, pasaulinio lygio mokymo sprendimus ir nuolat plečiasi ir pritaikyti mūsų pasiūlymus, mes teikiame išskirtines mokymo patirtį pilotų ir rentabilus, pridėtinės vertės sprendimus klientams.

Drausmė

Mes griežta, sisteminga ir kruopščiai, užtikrinant aukščiausius saugos standartus, kokybės ir efektyvumo, ką mes darome.

Pasaulinio lygio standartus

Mes esame įsipareigoję nustatant naują kokybės etalonas regione. Mes siekiame novatoriškus sprendimus, kad būtų nuolat gerinti mūsų paslaugomis.

komandinis darbas

Mes suprantame, kad komandos stiprumą. Mes dirbame kartu, dalintis atsakomybę ir sėkmę pasiekti mūsų bendrą tikslą.

Orientuoti į klientą

Mes pasiryžę pridėtinę vertę mūsų klientams. Mes sukurti pritaikytas programas ir "pagal užsakymą" sprendimus, atitinkančius jų individualius poreikius.

Driven

Mes priversti pavyks, pristato mūsų įgaliojimus ir aprūpinti mūsų suinteresuotąsias šalis su ištekliais, jie turi augti.

Horizontas Flight Academy
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Komercinės aviacijos piloto licenciją mokymo kursai (CPL)

Su bendrabučiu Dieninės 53 savaites September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi

Kurso tikslas yra mokyti pilotus į mokėjimo reikalingą išduoti CPL (H) lygiu. LKP yra reikalinga licencija turėtų norite skristi sraigtasparniai karjerą. [+]

Kurso tikslas

Kurso tikslas yra mokyti pilotus į mokėjimo reikalingą išduoti CPL (H) lygiu. LKP yra reikalinga licencija turėtų norite skristi sraigtasparniai karjerą. Horizontas CPL (H) kurso galima AB-initio stažuotojų pilotai. Jis yra sukurtas užtrukti studentai nuo nulio plaukiojantys valandas visą kelią prie GCAA CPL (H) pažymėjimo neturintys plaukioja patirties reikalaujama klausimu.

Mokymo kursų Teorinės žinios: 450 valandos Skraidymas mokymas: 137 valandos (Mažiausias) Kursų trukmė: 53 savaičių (mažiausiai)

Struktūra Course

LKP kursas yra dieninės mokymo programa, kurią sudaro kompiuterinis mokymas ir mokymo klasėje. Iš pirmame mokyklos tikslas yra aprūpinti būsimiems pilotams su aviacijos teorijos, siekiant išlaikyti ir taikyti šias žinias plaukioja. Teorinių žinių mokymo programą iš CPL (H) Integruotas kursas apima šiuos dalykus:... [-]


Kvalifikacijos karo lakūnas tiltas Žinoma (qmp)

Su bendrabučiu Dieninės 21 savaites September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi

Kurso tikslas yra rengti kvalifikuotus Karinės pilotus gauti GCAA CPL (H) pažymėjimą. [+]

Kurso tikslas

Kurso tikslas yra rengti kvalifikuotus Karinės pilotus gauti GCAA CPL (H) pažymėjimą.

Mokymo kursų Teorinės žinios: 300 valandos "neprivalomas" Skraidymas mokymas: 15 val Kursų trukmė: 21 savaičių

Struktūra Course

Iš QMP (H) mokymo programą apima šiuos dalykus:

oro teisė Bendrąsias žinias apie orlaivius įsk. instrumentuotė Mišios ir balansas orlaivių spektaklio Skrydžio planavimas žmogaus galimybės Meteorologija Navigacijos studijos radijo navigacijos Skrydžių procedūros Skrydžio principai Komunikacijos

Patekimo į rinką reikalavimai Susipažinkite su GCAA klasė vienam medicinos standartą Anglų kalbos mokėjimą tikimasi žemėlapis - ICAO 3 lygis iki pradedant kursą ir ICAO 4 lygis licencijos išdavimo QMP kuris buvo aktyvaus ar ne aktyvaus skraidymo per pastaruosius 12 mėnesių GCAA 1 klasės sveikatos pažymėjimas Sėkmingai baigė kursą Kariuomenė / policijos žemės ir plaukioja mokymą ir buvo apdovanotas sparnus ginkluotųjų pajėgų Turėti 500 viso skraidymo valandų, iš kurių buvo užregistruota plaukioja patirtis per karinės / Policijos plaukioja mokymus turi atitikti bent šias: 100 skraidytų valandų skaičius turi būti Orlaivio vadas valandas; 20 skraidytų valandų skaičius turi būti lygumų pagal nurodymą; 10 skraidytų valandų skaičius turi būti priemonė pagal nurodymą ar prietaisus kvalifikacija, 40 skraidina valandų priemonę pagal nurodymą; 5 skraidytų valandų skaičius naktį Karinės / Policijos pilotas galės gauti ATPL tik tada, jei jis turi daugiau nei 500 skrydžių valandas daugianarės įgulos transporto lėktuvų Karinės pilotas privalo atitikti aviacijos patirties reikalavimus licencijos, dėl kurių jie kreipiasi. Patirtis turi atitikti tam tikras valandas, kurių reikalaujama pagal kategorijas (pvz priemonė, naktis, lygumų ir tt) [-]

Priemonė įvertinimas mokymo kursai (IR)

Su bendrabučiu Dieninės 17 savaites September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi

Prietaisų Rating mokymo kurso tikslas yra mokyti kandidatą į mokėjimo lygį, reikalingą Priemonei įvertinimas klausimu. [+]

Kurso tikslas

Prietaisų Rating mokymo kurso tikslas yra mokyti kandidatą į mokėjimo lygį, reikalingą Priemonei įvertinimas klausimu. Priemonei Vertinimas reikalingas pilotas skristi pagal skrydžių pagal prietaisus taisykles (IFR).

Mokymo kursų Teorinės žinios: 210 valandos Skraidymas mokymas: 50 val Kursų trukmė: 17 savaičių

Struktūra Course

IR (H) kursas yra dieninės mokymo programą, programa apima šiuos dalykus:

oro teisė Navigacijos studijos radijo navigacijos Komunikacijos žmogaus galimybės Bendrąsias žinias apie orlaivius AGK įrankiai Meteorologija Skrydžio planavimas Skrydžių procedūros ... [-]

Skrydžio instruktorius mokymo kursai (FI)

Su bendrabučiu Dieninės 14 savaites September 2019 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dhabi

Skrydžio instruktorius kurso tikslas yra suteikti kandidatui galimybę pavesti studentui reikalaujamo lygio už licencijos išdavimą. [+]

Kurso tikslas

Skrydžio instruktorius kurso tikslas yra suteikti kandidatui galimybę pavesti studentui reikalaujamo lygio už licencijos išdavimą.

Mokymo kursų Teorinės žinios: 125 valandos Skraidymas mokymas: 31.5 valandos Kursų trukmė: 14 savaičių

Struktūra Course

FI (H) kursas yra dieninės mokymo programa, studentų instruktoriai praktikuoti Klasė pamokų laikotarpių planavimą ir plėtoti jų gebėjimą suteikti trumpalaikių ir ilgalaikių pasitarimai. Šio etapo metu studentas instruktorius bus mokomi įrodyti ir įvertinti visus pratimus iš dešinės pusės sėdynės.

Patekimo į rinką reikalavimai Galiojantis JAE GCAA CPL ar ATPL Galiojantis JAE GCAA 1 klasės medicinos Anglų kalbos mokėjimą tikimasi žemėlapis - ICAO 3 lygis prieš pradedant kursą ir ICAO 4 lygio ne licencijos išdavimo Būti baigę ne mažiau kaip 250 valandų sraigtasparnio skrydžio trukmės, kuri: bent 100 valandų turi būti pilotu vadas, jei turintis ATPL (H) ar CPL (H) arba ne mažiau kaip 200 valandų skrendant įgulos vadu sraigtasparniais, jei turintis PPL (H) [-]

Vaizdo įrašai

HORIZON FLIGHT ACADEMY