Global Solutions Trainings UAE

Įvadas

Oficialus aprašymas

SVEIKI ATVYKĘ Į PASAULINĖS SOLUTIONS

Mes siūlome daugiau nei 30 atviro lankomumo ir individualų programas pagrindinių disciplinų Vadovavimas ir valdymo praktika, Verslo ir profesinį tobulėjimą, verslumo ir verslo inovacijų, rinkodaros ir prekės ženklo valdymas, Apskaita ir finansai, įmonių valdymas ir žmogiškųjų išteklių sprendimai.

Nesvarbu, koks etapas Jūsų karjera kelionė esate dalyvaujančių mūsų vadovų mokymo ir plėtros programos, kuri leis jums padidinti savo poveikį jūsų organizacijoje Spauskite mokymo valdymas Efektyvus finansų valdymo sistema leidžia priimti pagrįstus verslo sprendimus, teikiant įprastas, laiku ir atitinkama finansų ir statistinė informacija. Mes galime pasiūlyti Finansų valdymas KONSULTACIJA užpildyti trumpalaikį spragą, taip pat teikti Ištęstinės CFO vadovauti ilgalaikius projektus.

Kodėl globalių sprendimų konsultantų ir mokymo centras?

Mes galime reaguoti į bet kokį reikalavimą mokytis greičio ir efektyvumo, nes mūsų daug patirties, kad aukšto lygio mūsų darbuotojai ir kokybės baseinas mūsų išteklius.

Mes priimame up-to-data mokymo metodai suspėti su nuolat mokslinės ir technologinės pažangos Pasirinktinai įdarbinti ir nariai, turintys geriausių kvalifikacijų, patirtimi ir sąveika su stažuotojais ir rinkos poreikius skyrimo. Priėmus šiuolaikinių mokymo ir mokymosi metodus, kurie pabrėžti aktyvų besimokančiojo dalyvavimą ir padaryti juos dalį mokymo procese. Mūsų mokymo metodas yra šiuolaikinės vadybos, dvasingumo ir mokslo mišinys.

Mokymo programos ir kurso pastabos gali būti paruošti per labai trumpą laiką ir naujų trarabic-verslo-žmonės-darbo-in-officeaining sritys gali būti visiškai parengtas pagal kliento (organizacijos poreikių analizė).

Kai jis visiškai, tikrai turi būti pateikti teisę.

Priežastys daryti verslą su Global Solutions:

Mes diagnozuoti savo mokymosi poreikius, kol mes nustatyti kursą. Jūs gausite aukščiausios kokybės vertę savo investicijų. Mokymo klausimais mes konkuruojame tik su ereliais. Mūsų treneriai yra gerai, patikimas, draugiškas ir profesionalus

MISIJA:

Empowering specialistų ir formuojant darbo vietoje ateitį.

VIZIJA:

Mūsų vizija yra praturtinti mokymasis, įgūdžių ir tampa išskirtinis Piktograma mokymo srityje.

Mūsų instruktoriai:

Turime įvairių kalbų verslo ir valdymo konsultantai ir Sr Instruktoriai, turintys tarptautinę darbo patirtį, kartu su išsamų įvairių kultūros ir pramonės specifinių žinių JAE ir regione.

PAGRINDINĖS VERTYBĖS

Išskirtinis - Mes teikiame savo klientams aukščiausio lygio išskirtinių programų, skirtų mūsų specialistų.

X - Pasaulinė SolutionsX Kokybės = Plėtros.

Kūrybiškumas - Naujos idėjos stimuliuoja atradimą ir skatinti inovacijas, vedantį į efektyvesnį mokymąsi.

etiškai - Jums bus elgiamasi etiškai, sąžiningai ir garbingai.

Lojalumas - Tenkinimas klientams yra mūsų požiūris & Lojalumo, dirbkime mūsų elgesys.

Mokymasis - Mes sunkiai dirbame, siekiant rasti geriausius sprendimus plėtoti mokymąsi visą profesinio mokymosi patirtį.

apkabinti - Jums bus tokioje aplinkoje, kuri apima ir skatinamas įvairovę tarp žmonių ir idėjų.

susiaurėjimas - Mes dirbame susiaurėjimas tarp akademinio mokymo ir profesinio mokymo spragą.

klientas - Mes visada įsitikinkite, kad bendraujant su mūsų klientais yra tarnavimo laikas partnerystė, o ne tik formalus santykiai.

Kompetencijos - Būti pripažinta kompetencijos centru įgyvendinti globalius sprendimus JAE ir Persijos įlankos bendradarbiavimo tarybos šalių

Režimai mokymų siūlome:

Pasaulinis Sprendimai apgyvendinimu: Mūsų universitete ryškus vietą širdyje Dubajuje prisideda prie 100% sėkmės mokymo programa su lengvai ryšį.

Fly-me-a-treneris: Kaip už kliento poreikius, mes siunčiame patyrę instruktoriai su įmonių vietose. Su mūsų treneris savo vietą, Jums tereikia patalpa konferencijoms.

Gyvena virtualioje klasėje: Mūsų Live Virtuali klasė atneša jums patrauklus aukščiausiojo laipsnio mokymo patirtį, kuri leidžia jums mokytis ir įgyti žinių iš savo namų ar biuro komfortą. Patrauklios mokymai, įtraukti į jį savo vietą ir laiką, atėmus sąnaudas ir vargo kelionės patogumą.

Vietos

Dubajus

Address
Office No: 2302, The Prism Towers,
Business Bay,

Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai