English Training Lounge

Įvadas

Oficialus aprašymas

Anglų kalbos mokykla, kad galite kontroliuoti ...

Tuo anglų mokymo Lounge mes suprantame, kad šiuolaikinis pasaulis nesibaigia vien dėl to, mes turime jį! Tai kodėl ETL siūlo anglų kalbos mokyklą, kuri yra lanksti, kaip jums reikia, kad ji būtų. Mes tiekiame anglų kalbos mokymo metu ir vietoje pasirinktą! Mes nesame 9 to 5 Anglų, kaip antrosios mokyklą, nes mes žinome, kad gyvenimas yra 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mes ne anglų mokymo Lounge didžiuojamės galėdami pasiūlyti pasauliui anglų kaip antrosios kalbos mokykloje, kuri yra tiesiog po ranka!

Anglų mokymo Lounge "- anglų kalbos mokykla pasaulinėje klasėje

Sveiki atvykę ten, kur norite būti!

APIE LIETUVIŲ MOKYMO LOUNGE

  • Mokytis anglų kalbos metu ir vietoje, kad jums tinka
  • Mokytis su patyrusiu anglų kalbos mokytoja
  • Prisijungti prie pasaulinės anglų mokymosi patirties

Pranešimą iš mūsų įkūrėjo - DAN NEWTON

Anglų mokymo Lounge "pradėjo veikti 2009 m kaip idėja turėjau toliau remti profesinio ESL studentų kolegijoje buvau dėstė Rijadas Saudo Arabijoje. 2011 Anglų mokymo Lounge "buvo įregistruota kaip akcinė bendrovė ir mes nuėjome nuo paramos grupės į anglų kalbos mokymo ir mokymo mokykloje su pasaulinio masto. Buvo aišku, kad daugelio anglų kalbos mokinių poreikius nebuvo nustatyti akmens ir kad kiekvienas studentas turėjo savo ypatingų English Mokymasis norus. Mes kartu sudėjus tyrimų skaičių tiksliai sužinoti, kokio tipo anglų mokymas ir apmokymai potencialių studentų norėjo. Gautus duomenis parodė didelį kiekį nepasitenkinimo tradicinių ESL mokymosi kursus ir kad daug kas buvo mokoma klasėje daug turėjo šiek tiek ne EEE studentams akademinės ar karjeros kelius. Turėdamas šią informaciją, aš norėjau sukurti anglų kalbos mokyklą, kuri buvo apie besimokančiojo, siūlanti ko jiems reikia ir nori, kad juos gauti maksimalią naudą iš savo mokymosi patirtimi su mumis. Aš žinojau, kad ETL turėjo būti lanksti ir įvairus savo anglų kalbos mokymo ir mokymo kaip kiekvieno iš mūsų studentų poreikius. Trumpai tariant, mes turėjome būti konkretus mūsų programas ir pasiūlyti, kaip daugelis anglų mokymosi kelius, kaip to reikalauja visų ESL besimokančiųjų.

Mes siekiame būti pasaulyje pirmaujanti internete ir akis į akį kalbų mokykla / įmonę ir tiki, kad raktas į sėkmę yra paprastas mokymo kursai, kad prisitaikyti prie mūsų klientų ir mokinių poreikius. Priklausomai nuo kliento reikalavimus, galime pristatyti visiškai asmeninį mokymo programą arba, jei reikia labiau struktūruotą, tradicinis mokymosi kelią - visi vienu metu ir vietoje, kuri yra patogi besimokančiajam.

Tikiuosi, kad visi, kurie ateis mokytis ir mokyti su anglų mokymo Lounge turėti geriausią įmanomą patirtį ir pažangą savo anglų kalbos studijas pasiekti savo ateities tikslus.

Daniel Newton - įkūrėjas ir direktorius anglų mokymo Lounge, ETL

Kursų honorarams ir mokymo blokai

Mūsų mokymosi kursai pristatomos mokymo blokų 4, 6, 8, 10 arba 12 valandų su galimybe add-on daugiau valandų, jei reikia. Dėl verslo klientams mes siūlome užsakymą blokas tyrimo, kuris yra inline su jų specifinis Anglų mokymo poreikių - (mokymo blokas valandos priklauso nuo studijų ir anglų reikalavimų žinoma).

Paklauskite savęs: "Kur aš noriu būti gyvenime?"

Anglų mokymo vestibiulyje buvo pagrįstos principu, kad anglų kalba nuves jus toliau. Toliau savo asmeninį gyvenimą, taip pat į savo profesinį gyvenimą ir toliau savo akademinio gyvenimo. Didžiausia dovana Anglija davė pasauliui yra anglų kalba. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi gebėjimą mokytis ir vystytis anglų kalbos įgūdžius, arba bet kurią kitą kalbą. Tuo ETL imsimės, kad vienas žingsnis arčiau realizuoti visą savo potencialą ... Sveiki, kur norite būti!

KAIP TAI VEIKIA

Anglų mokymo poilsio būdas mokymasis suteikia besimokančiajam gebėjimą kalbėti angliškai į pasitikintys ir autentišką kelią. Tai suteikia žymiai pagerėjo mokinio klausymo ir supratimo įgūdžius. Tai savo ruožtu veda prie daugiau sklandžiai ir ritmiškai anglų kalbos skaitymo gebėjimus ir tarimas.

PAMOKOS

ETL siūlo studijų programas, kad tilptų lengvai į kieno nors gyvenimo būdo. ETL besimokantieji susisiekti su mūsų trenerių asmeniškai arba internetu per conferencing platformų skaičių, Skype @ ETL anglų Būdamas populiariausias. Po kiekvieno 50 minučių pamoką mokinys taip daug dalykų, kad dabar jie gali padaryti ir pasakyti anglų arba pasirinkta kalba studijų kontrolinį sąrašą. Su trenerio padeda, besimokantysis pradeda pabrėžti ir pripažinti savo klaidas ir sritis, jų anglų / kalbos gebėjimų, kuriuos reikia tobulinti. Su ETL rekomendacijų besimokantysis iš tikrųjų pradeda atrasti anglų arba kalbą studijų sau!

Vietos

Abu Dabis

Address
ETL, PO Box 95005
Abu Dabis, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai

Buenos Airės

Address
Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolumbija

Rio de Žaneiras

Address
Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija

Santjagas

Address
Santjagas, Santjago metropolijos regionas, Čilė

Buenavista

Address
Buenavista, Meksikos valstijoje, Meksika

Buenos Airės

Address
Buenos Airės, Buenos Airės, Argentina

Bogota

Address
Bogota, Bogota, Kolumbija

Rio de Žaneiras

Address
Rio de Žaneiras, Rio de Žaneiro valstija, Brazilija

Santjagas

Address
Santjagas, Santjago metropolijos regionas, Čilė

Buenavista

Address
Buenavista, Meksikos valstijoje, Meksika

Dubajus

Address
Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai

Bankokas

Address
Bankokas, Tailandas

Pekinas

Address
Pekinas, Pekinas, Kinija

Delis

Address
Delis, Indija

Hanojus

Address
Hanojus, Hanojus, Vietnamas

Honkongas

Address
Honkongas, Honkongas

Kvala Lumpūras

Address
Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija

Rijadas

Address
Rijadas, Rijado provincija, Saudo Arabija

Seulas

Address
Seulas, Seulas, Pietų Korėja

Šanchajus

Address
Šanchajus, Šanchajus, Kinija

Singapūras

Address
Singapūras, Singapūras

Taipėjus

Address
Taipėjus, Taivanas

Tokijas

Address
Tokijas, Japonija

Džakarta

Address
Džakarta, Indonezija

Barselona

Address
Barselona, Katalonija, Ispanija

Berlynas

Address
Berlynas, Berlynas, Vokietija

Bernas

Address
Bernas, Berno kantonas, Šveicarija