English Training Lounge

Įvadas

Oficialus aprašymas

Anglų kalbos mokykla, kad galite kontroliuoti ...

Tuo anglų mokymo Lounge mes suprantame, kad šiuolaikinis pasaulis nesibaigia vien dėl to, mes turime jį! Tai kodėl ETL siūlo anglų kalbos mokyklą, kuri yra lanksti, kaip jums reikia, kad ji būtų. Mes tiekiame anglų kalbos mokymo metu ir vietoje pasirinktą! Mes nesame 9 to 5 Anglų, kaip antrosios mokyklą, nes mes žinome, kad gyvenimas yra 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

Mes ne anglų mokymo Lounge didžiuojamės galėdami pasiūlyti pasauliui anglų kaip antrosios kalbos mokykloje, kuri yra tiesiog po ranka!

Anglų mokymo Lounge "- anglų kalbos mokykla pasaulinėje klasėje

Sveiki atvykę ten, kur norite būti!

APIE LIETUVIŲ MOKYMO LOUNGE

  • Mokytis anglų kalbos metu ir vietoje, kad jums tinka
  • Mokytis su patyrusiu anglų kalbos mokytoja
  • Prisijungti prie pasaulinės anglų mokymosi patirties

Pranešimą iš mūsų įkūrėjo - DAN NEWTON

Anglų mokymo Lounge "pradėjo veikti 2009 m kaip idėja turėjau toliau remti profesinio ESL studentų kolegijoje buvau dėstė Rijadas Saudo Arabijoje. 2011 Anglų mokymo Lounge "buvo įregistruota kaip akcinė bendrovė ir mes nuėjome nuo paramos grupės į anglų kalbos mokymo ir mokymo mokykloje su pasaulinio masto. Buvo aišku, kad daugelio anglų kalbos mokinių poreikius nebuvo nustatyti akmens ir kad kiekvienas studentas turėjo savo ypatingų English Mokymasis norus. Mes kartu sudėjus tyrimų skaičių tiksliai sužinoti, kokio tipo anglų mokymas ir apmokymai potencialių studentų norėjo. Gautus duomenis parodė didelį kiekį nepasitenkinimo tradicinių ESL mokymosi kursus ir kad daug kas buvo mokoma klasėje daug turėjo šiek tiek ne EEE studentams akademinės ar karjeros kelius. Turėdamas šią informaciją, aš norėjau sukurti anglų kalbos mokyklą, kuri buvo apie besimokančiojo, siūlanti ko jiems reikia ir nori, kad juos gauti maksimalią naudą iš savo mokymosi patirtimi su mumis. Aš žinojau, kad ETL turėjo būti lanksti ir įvairus savo anglų kalbos mokymo ir mokymo kaip kiekvieno iš mūsų studentų poreikius. Trumpai tariant, mes turėjome būti konkretus mūsų programas ir pasiūlyti, kaip daugelis anglų mokymosi kelius, kaip to reikalauja visų ESL besimokančiųjų.

Mes siekiame būti pasaulyje pirmaujanti internete ir akis į akį kalbų mokykla / įmonę ir tiki, kad raktas į sėkmę yra paprastas mokymo kursai, kad prisitaikyti prie mūsų klientų ir mokinių poreikius. Priklausomai nuo kliento reikalavimus, galime pristatyti visiškai asmeninį mokymo programą arba, jei reikia labiau struktūruotą, tradicinis mokymosi kelią - visi vienu metu ir vietoje, kuri yra patogi besimokančiajam.

Tikiuosi, kad visi, kurie ateis mokytis ir mokyti su anglų mokymo Lounge turėti geriausią įmanomą patirtį ir pažangą savo anglų kalbos studijas pasiekti savo ateities tikslus.

Daniel Newton - įkūrėjas ir direktorius anglų mokymo Lounge, ETL

Kursų honorarams ir mokymo blokai

Mūsų mokymosi kursai pristatomos mokymo blokų 4, 6, 8, 10 arba 12 valandų su galimybe add-on daugiau valandų, jei reikia. Dėl verslo klientams mes siūlome užsakymą blokas tyrimo, kuris yra inline su jų specifinis Anglų mokymo poreikių - (mokymo blokas valandos priklauso nuo studijų ir anglų reikalavimų žinoma).

Paklauskite savęs: "Kur aš noriu būti gyvenime?"

Anglų mokymo vestibiulyje buvo pagrįstos principu, kad anglų kalba nuves jus toliau. Toliau savo asmeninį gyvenimą, taip pat į savo profesinį gyvenimą ir toliau savo akademinio gyvenimo. Didžiausia dovana Anglija davė pasauliui yra anglų kalba. Mes tikime, kad kiekvienas žmogus turi gebėjimą mokytis ir vystytis anglų kalbos įgūdžius, arba bet kurią kitą kalbą. Tuo ETL imsimės, kad vienas žingsnis arčiau realizuoti visą savo potencialą ... Sveiki, kur norite būti!

KAIP TAI VEIKIA

Anglų mokymo poilsio būdas mokymasis suteikia besimokančiajam gebėjimą kalbėti angliškai į pasitikintys ir autentišką kelią. Tai suteikia žymiai pagerėjo mokinio klausymo ir supratimo įgūdžius. Tai savo ruožtu veda prie daugiau sklandžiai ir ritmiškai anglų kalbos skaitymo gebėjimus ir tarimas.

PAMOKOS

ETL siūlo studijų programas, kad tilptų lengvai į kieno nors gyvenimo būdo. ETL besimokantieji susisiekti su mūsų trenerių asmeniškai arba internetu per conferencing platformų skaičių, Skype @ ETL anglų Būdamas populiariausias. Po kiekvieno 50 minučių pamoką mokinys taip daug dalykų, kad dabar jie gali padaryti ir pasakyti anglų arba pasirinkta kalba studijų kontrolinį sąrašą. Su trenerio padeda, besimokantysis pradeda pabrėžti ir pripažinti savo klaidas ir sritis, jų anglų / kalbos gebėjimų, kuriuos reikia tobulinti. Su ETL rekomendacijų besimokantysis iš tikrųjų pradeda atrasti anglų arba kalbą studijų sau!

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Anglų, Kaip Antrosios Kalbos (ESL)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Mūsų Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) kursas yra daugiausia studentų su ribota arba vidutinio sunkumo Anglų patirtį, kurie nori mokytis ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Virš visų tikslas ESL programos yra sukurti ir parengti ir cechų studentus imtis savo anglų gebėjimus pasirenkant kryptimi jie nori. [+]

Anglų, kaip antrosios kalbos, (ESL) Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas Mūsų Anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) kursas yra daugiausia studentų su ribota arba vidutinio sunkumo Anglų patirtį, kurie nori mokytis ir tobulinti savo anglų kalbos įgūdžius. Virš visų tikslas ESL programos yra sukurti ir parengti ir cechų studentus imtis savo anglų gebėjimus pasirenkant kryptimi jie nori. Tai gali būti link, IELTS, TOEFL, Traukos kontrolės sistema, arba bet kuriuo kitu Anglijos keliu. ESL programa orientuota į besivystančių mokinio anglų kalbos įgūdžius, kaip antai: klausymo, kalbėjimo, skaitymo ir rašymo. Programos centrai aplink klausymo, kalbėjimo praktika, skaitymo ir intensyvus apskritai žodynas plėtra. ESL programa idealiai tinka visiems, norintiems plėtoti ar išmokti anglų kaip antrosios kalbos. Kurso apžvalga Kaip ir su visais ETL kursus, siūlome lanksčius mokymo kartus, įskaitant vakarais ir savaitgaliais, jei reikia. ETL Anglų, kaip antrosios kalbos kursai taip užduotį ir komunikacinę pagrįstą požiūrį į mokymą ir mokymąsi. Programa reikalauja, kad besimokantysis atrasti anglų kalbos vartojimas ir įgūdžius per užduotis ir bendravimo tarp treneriu, kitais besimokančiaisiais ir išorinio pasaulio, pavyzdžiui, televizija, muzika, skaitymas autentišką tekstą ir kalbėjimas. ESL Kursas skirtas Bendra anglų studijos kartu su anglų kalbos įgūdžius: skaitymo, rašymo, klausymo ir kalbėjimo. Skirtingai nuo daugelio kitų ESL kursus, anglų mokymas poilsio aktyviai moko gramatikos taškų, įskaitant kalbos dalių ir laikų. Kiekvienas iš mūsų ESL žinoma elementas skatina besimokantįjį, kad iš tikrųjų naudoti ir suprasti, kodėl. Anglų, kaip antrosios kalbos, (ESL) Aprašymas Visi Besimokantieji turi testą, kol jie pradėti ESL kursus Visos Anglų mokymo Lounge ESL kursai nustatytas bendroji Europos pagrindų... [-]

Cepa & EMSA English

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Bendra Švietimo mokėjimas vertinimas (cepa) ir išorinis Priemonė Studentų pasiekimų (EJSA) yra lokaliai išsivysčiusių standartizuotų testų, naudojamų priėmimo ir vietą visų federalinių institucijų aukštojo ir tęstinio mokymo Jungtiniai Arabų Emyratai į rinkin: ADVETI, Zayed University , tuo didesnė kolegijos technologijos ir JAE universitetas. [+]

CEPA & EJSA Anglų Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas Bendra Švietimo mokėjimas vertinimas (CEPA) ir Išorinis Priemonė Studentų pasiekimų (EJSA) Yra vietoje išsivysčiusių standartizuotų testų, naudojamų priėmimo ir vietą visų federalinių institucijų aukštojo ir tęstinio mokymo Jungtiniai Arabų Emyratai į rinkin: ADVETI, Zayed universitetas, aukštoji technikos kolegijos ir JAE universitete. CEPA gaminamas JAE ministerijos aukštojo mokslo ir mokslinių tyrimų, kaip dalis Napo (Nacionalinė Priėmimo ir įdarbinimo tarnybos) ir EMSA kurį Abu Dabio Švietimo tarybos. Yra du egzaminus dėl CEPA ir EMSA. Anglijos egzaminai išbandyti pagrindinius anglų kalbos ir matematikos matuoja pagrindinius matematikos įgūdžius. Tiek anglų ir matematikos egzaminus administruoja dviem formatais: popierinius dokumentus (su nuskaitytus atsakymų lapus) ir kompiuterinis už CEPA ir kompiuterinis tik EMSA, Anglų mokymo Lounge "siūlo visą cepa ir EMSA- Anglų mokymą ir mokslą, ir taip pat gali susitarti dėl matematikos mokslą, jei reikia. Taip pat svarbu nepamiršti, kad EJSA taip pat turi mokslo skyrių. Tai dažnai, bet ne visada integruota į matematikos skyriuje egzaminą. (Mes primygtinai patarti jums tyrimų tai prieš pradėdami ir matematiniai ar mokslo EMSA mokslą kursai.) Abu Dabis profesinio mokymosi institutas, Zayed universitetas, Aukštojo kolegijos technologijos ir JAE universiteto visi po anglų kalbos mokoma mokymo. Tai pasakyti mokymo dauguma vyksta naudojant anglų kalbą. Kiekviena iš šių įstaigų turi pagrindą arba akademinę tiltas programa, skirta padėti studentams padidinti savo anglų kalbos lygį iki tokio lygio, reikalingo tolesniam arba aukštąjį išsilavinimą. Cepa ir EMSA balai rodo, kuris, jei tokių yra, anglų kalbos žinių lygį, žinoma, yra būtina kiekvienam studentui, kuris sėdi arba egzaminą. Visi... [-]

English Konkretiems Tikslams, (ESP)

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Anglų Specialybės (ESP) yra besimokantįjį požiūris į anglų kalbos, kad pagrindinis dėmesys skiriamas plėtoti komunikacinę kompetenciją konkrečioje srityje, pvz: apskaitos, aviacijos, verslo, IT, mokymo, inžinerijos, medicinos ir kt. [+]

Anglų Specialybės, sistema (ESP) ..., kuris jį turi? Anglų Specialybės (ESP) yra besimokantįjį požiūris į anglų kalbos, kad pagrindinis dėmesys skiriamas plėtoti komunikacinę kompetenciją konkrečioje srityje, pvz: apskaitos, aviacijos, verslo, IT, mokymo, inžinerijos, medicinos ir kt. Besimokantieji taip pat susiduria su anglų darbovietės kultūros terminijos ir realaus pasaulio anglų kalbos įgūdžius praktikoje. Traukos kontrolės programos skiriasi nuo bendrųjų anglų kalbos kursus, nes jie linkę sutelkti dėmesį į konkrečias sritis ir poreikius: Sukurti, siekiant patenkinti konkrečius poreikius, mokinių Susiję per turinio (temų ir temų) iki ypač disciplinų ar profesijų Naudokite autentišką darbo konkrečių dokumentų ir medžiagos Skatinti kultūrinį sąmoningumą ir siekia pagerinti kultūrų kompetencijas Pristatyti tarpinių ir pažangiosios lygio kalbų mokymą Anglų kalbos mokymasis Lounge Anglijos konkretiems tikslams programa siūlo mokymo ir mokymo, kad išryškina ir tikslai kalbos įgūdžių, reikalingų autentiškų pramonės ir darbo vietų anglų kalbos naudojimo. Mūsų Traukos kontrolės programa yra skirta po dviem būdais; Anglų profesiniams tikslams (ELP) ir anglų akademinių tikslų (EAP). Mes taip pat siūlome fondas remiantis Traukos kontrolės sistema žinoma, kuri rengia studentus įvesti arba kelią. Anglų profesiniams tikslams (ELP) Fondas Lygis: Anglų kalba specialiems tikslams ETL įkūrimo anglų konkretiems tikslams programą (FESP) yra tarpinis lygis mokymo kursas, kurio tikslas ugdyti moksleivių skaitymo, rašymo, kalbėjimo ir klausymo įgūdžius per jų pasirinktos srities specifinės anglų poreikius. Tai lanksti programa yra iš dalies sukurta siekiant patenkinti mokinio nedelsiant reikalavimus ir taip pat atkreipiamas dėmesys, kad kuri yra svarbi jų pasirinktoje srityje ESP tyrimas. FESP programa taip pat dėmesys skiriamas gramatikos, tarimo ir žodyno ir yra orientuota į... [-]

Firmos Anglų

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Firmos anglų kalba yra anglų filialas konkrečiam tikslui. Tačiau Firmos Anglų mokymo linkęs sutelkti dėmesį į verslo ir komercijos sektoriaus anglų kalbos mokymo ir mokymo. [+]

Firmos Anglų Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas Firmos anglų kalba yra anglų filialas konkrečiam tikslui. Tačiau Firmos Anglų mokymo linkęs sutelkti dėmesį į verslo ir komercijos sektoriaus anglų kalbos mokymo ir mokymo. Anglų kalbos mokymasis Lounge anketa Įmonių Anglų kalbos kursai pasiūlyti aukščiausios klasės anglų kalbos mokymus tiems, kurie nori kurti anglų kalbos įgūdžius užimtumo ir verslo praktinio ir pramonės situacijose. ETL besimokantieji taip pat įgyti galimybę suteikti efektyvias prezentacijas, duoti nurodymus ir plėtoti įgūdžius, būtinus, kad būtų perduoti Cambridge Verslo anglų egzaminas (BEC), tarptautiniu mastu pripažintą ESP kvalifikaciją, kuri testai įgūdžius naudojant anglų biure, darbo vietoje ar cecho , Ši studijų kryptis buvo labai populiarus per Japonijoje ir Singapūre finansinių sektorių. Išskyrus miestų, tokių kaip Tokijo ir Jokohamos, Kansai regione Japonijos sudaro Fukui, Shiga, Kiotas, Osaka, Hyogo, Nara ir Vakajama matė didelį pakilimą į akademinių ir verslo anglų kalbos poreikius. ETL siūlo verslo anglų kalbą ir anglų kalba akademiniams tikslams, (AVP) Žinoma, kad pirmiausia kalbama anglų akademinio rašymo ir fonemų sąmoningumo. Temos apima: 1. derybininkų 2. Tinklų 3. Vadovaujančiosios susitikimai 4. Interviu 5. užsakymus 6. Klientų aptarnavimas 7. Bendra komunikacijos Kurso apžvalga Mūsų mokiniai taip pat įgyti galimybę suteikti efektyvias prezentacijas, duoti nurodymus ir plėtoti įgūdžius, būtinus, kad būtų perduoti Cambridge Verslo anglų egzaminas (BEC), tarptautiniu mastu pripažintą ESP kvalifikaciją, kuri testai įgūdžius naudojant anglų biure, darbo vietoje ar cecho , Ši studijų kryptis buvo labai populiarus Singapūre ir Taivane finansinių sektorių. Kiti miestai, pavyzdžiui, Tokijuje ir Yokohama, Kansai regione Japonijos sudaro Fukui, Shiga, Kiotas, Osaka, Hyogo, Nara... [-]

IELTS Egzamino Rengimas

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

ETL IELTS egzamino paruošimas Kursas skirtas, kas tikrieji IELTS egzaminus reikės ir kurios sritys nukreipti ruošiantis egzaminams. Kaip ir su visais, IELTS egzaminams kursus mes ne anglų mokymo Lounge tiki, "pasiskirstymas yra įgūdžių mama!" Praktika, praktika ir dar daugiau praktika yra vienintelis realus būdas pelnyti dideles band pažymius tiek akademinei ir plačiajai IELTS egzaminus. [+]

IELTS egzamino rengimas Anglų mokymo Lounge "pristato IELTS Academic & General egzaminams mokymus švietimo, imigracijos Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas IELTS, arba "Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema", yra tarptautinė standartizuota Anglų kalbos testas kitakalbiams, norintiems emigruoti, dirbti ar studijuoti Australijoje, Kanadoje, Naujojoje Zelandijoje, Pietų Afrikoje, Jungtinė Karalystė ir Airija ar JAV , Įtraukta į tai, daugelis koledžų, mokymo įstaigų ir universitetų šalyse, pavyzdžiui, Jungtinių Arabų Emyratų, Saudo Arabija, Omanas, Pakistanas ir Indija visi reikalauja nustatytą IELTS juostos rezultatą studijuoti jų atitinkamų įstaigų. IELTS egzaminus, akademinio ir generalinis buvo įkurta 1989 metais ir abu bendrai valdo Kembridžo universitetas ESOL egzaminai, Britų taryba ir šalies viduje perkeltų asmenų švietimo Pvt. Ltd IELTS Bendra daugiausia tiems, kurie nori emigruoti ar dirbti vienoje iš angliškai kalbančių šalių aukščiau. IELTS akademinis yra tiems, kurie nori studijuoti kolegijoje ar universitete viename iš minėtų minėtų šalių. Kurso apžvalga Kaip ir su visais ETL kursus, siūlome lanksčius mokymo kartus, įskaitant vakarais ir savaitgaliais, jei reikia. ETL IELTS egzamino paruošimas Kursas skirtas, kas tikrieji IELTS egzaminus reikės ir kurios sritys nukreipti ruošiantis egzaminams. Kaip ir su visais, IELTS egzaminams kursus mes ne anglų mokymo Lounge tiki, "pasiskirstymas yra įgūdžių mama!" Praktika, praktika ir dar daugiau praktika yra vienintelis realus būdas pelnyti dideles band pažymius tiek akademinei ir plačiajai IELTS egzaminus. IELTS yra apie rodantis egzaminuotojas, kad jums suprasti ir žinoti, kaip naudoti anglų kalbą kompetentingos lygiu. Tai ne apie parodyti ką besimokančiajam arba ką turite studijavo. Yra nustatyti taisykles, kurios egzaminą ir nustatytu formatu, kad visi privalo laikytis.... [-]

Tarptautinės Bakalaureato (IB) Ir Jungtinė Karalystė, Jungtinės Karalystės Mokymo

Su bendrabučiu Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Anglų mokymo Lounge "- Tarptautinė Baccalaureate® (IB): Middle Years (Mano), Karjera Susiję programa (KP) ir diplomas programa (DP) paramos kursai ir mokslą. [+]

Tarptautinės bakalaureato (IB) ir Jungtinė Karalystė, Didžiosios Britanijos Gyvenimo Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas Anglų mokymo vestibiulyje - Tarptautinė Baccalaureate® (IB): Middle Years (Mano), Karjera Susiję programa (KP) ir diplomas programa (DP) paramos kursai ir mokymas Tarptautinės bakalaureato Vidurio metų (MY) Programos palaikymas ir mokslą "Mano programa yra sudėtinga sistema, kuri skatina studentus atlikti praktinius ryšius tarp jų studijų ir realiame pasaulyje." (Paimta iš IBO tinklalapyje). Mano, Vidurio metų programa yra penkerių metų programa įgyti vidurinį išsilavinimą nuo 11 iki 16 metų amžiaus. Studentai, kurie baigę mano programa yra gerai pasirengę imtis IB diplomo programos (DP), karjeros, susijusių su programa (KP) ar netgi JK Gyvenimo A, lygio kursą. Mano Mokymo programa Mano Mokymo programa sistemą sudaro aštuonios, kurioms grupėms, teikiant platų dar subalansuotą švietimo programą vidurinėms / aukštųjų mokyklų studentams tarp 11 iki 16 metų amžiaus. MYP reikia bent 50 valandų mokymo metu kiekvienam dalykui grupės, kiekvienoje šios programos metus. Per paskutinius dvejus metus nuo programos, kruopščiai apibrėžta Dalyko grupė lankstumas leidžia studentams susitikti su vietos reikalavimus ir asmeninius mokymosi tikslus. 8, kuriems grupės: Kalba įsigijimas: Papildomo kalba tyrimas Kalba ir literatūra: anglų kaip gimtoji kalba danga - klausymo, skaitymo, rašymo, peržiūrėti ir, pristatančiame Asmenys ir visuomenės: humanitarinis ir socialinis Mokslas Mokslai: Tradiciniai mokslai ir taip pat papildomi kursai, pavyzdžiui, Žemės mokslo ir sporto mokslo Matematika. World: Lietuvių: Praktinis taip pat suprasti meno kultūrą Fizinė ir sveikatos švietimas. Dizainas: Visi praktiško dizaino ir supratimas dizaino aspektai ir jos poveikis pasaulio Anglų mokymo Lounge "siūlo visapusišką paramą studijų padedant tiems,... [-]

TOEFL Egzaminams

Su apgyvendinimu arba internetinės Dieninės September 2018 Jungtiniai Arabų Emyratai Abu Dabis Argentina Buenos Airės Kolumbija Bogotá Brazilija Rio de Janeiro Čilė Santjagas Meksika Meksikas Dubajuje Tailandas Bankokas Kinija Pekino Indija Delis Vietnamas Hanojus Honkongas Malaizija Kvala Lumpūras Saudo Arabija Rijadas Pietų Korėja Seule Šanchajuje Singapūras Singapore Taivanas Taipėjus Japonija Tokijuje Indonezija Džakarta Ispanija Barselonoje Vokietija Berlin Šveicarija Bern + 40 daugiau

Mūsų akis į akį ir internetiniai TOEFL / TOEFL iBT paruošimas programos yra skirtos, kad tilptų lengvai į besimokančiojo gyvenimo ir grafiką. Kaip ir su visais Anglų mokymo Lounge kursus, siūlome prieinamą, profesionalią žingsnis po žingsnio anglų kalbos mokymasis vienu metu ir vieta besimokančiojo nuožiūra. [+]

TOEFL egzaminas rengimas Anglų mokymo Lounge "- profesionalus pasirinkimas TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) yra anglų kompetencija kvalifikacija reikalinga dauguma, jeigu ne visi JAV ir Kanados universitetų įrodyti kalbos mokėjimą anglų kalbos gebėjimas tiems, kurie atvyksta iš šalių, kuriose anglų kalba nėra gimtoji kalba. TOEFL vertina ne gimtoji kalba yra anglų akademinį klausymo, skaitymo, kalbėjimo ir rašymo įgūdžius. Per 2400 JAV ir Kanados koledžų ir universitetų reikalauja TOEFL testo rezultatą, siekiant pripažinti užsienio studentus ir aukštojo švietimo studijų programas. Nepriklausomai nuo to, pastaruosius akademinių kvalifikacijų ar užjūrio kelionės, TOEFL vis dar reikalinga, jei ne gimtoji anglų kalbėjimo studentas nori studijuoti bakalauro laipsnį (BA / Beng / Bakalauro ...) antrosios pakopos studijų laipsnį (MA / Meng / MSc ...) arba daktaro laipsnis (JD / magistro laipsnis / dr / PsyD ...) Jungtinėse Amerikos Valstijose ar Kanadoje. (Prašome nepamiršti, kad tiek JAV ir Kanada taip pat priimame IELTS akademinės, ETL primygtinai rekomenduoja, kad visi mūsų mokinių patikrinti su savo potencialiems kolegijose ar universitetuose JAV ar Kanadoje prieš taikant arba TOEFL arba IELTS egzaminą paruošimo programų anglų kalba mokymai ištaigingas baras. Atminkite, kad visada pasitarkite su savo numatomą kolegijoje ar universitete tyrimą dėl anglų kalbos kvalifikacinius reikalavimus prieš pradedant Arba IELTS arba TOEFL egzaminams programas su ETL. Mūsų akis į akį ir internetiniai TOEFL / TOEFL iBT paruošimas programos yra skirtos, kad tilptų lengvai į besimokančiojo gyvenimo ir grafiką. Kaip ir su visais Anglų mokymo Lounge kursus, siūlome prieinamą, profesionalią žingsnis po žingsnio anglų kalbos mokymasis vienu metu ir vieta besimokančiojo... [-]

Kontaktai
Vietos adresas
ETL, PO Box 95005
Abu Dhabi, AE
Vietos adresas
Buenos Aires, AR
Vietos adresas
Bogotá, CO
Vietos adresas
Rio de Janeiro, Rio de Žaneiras, BR
Vietos adresas
Santiago, CL
Vietos adresas
Mexico City, MX
Vietos adresas
Buenos Aires, AR
Vietos adresas
Bogotá, CO
Vietos adresas
Rio de Janeiro, Rio de Žaneiras, BR
Vietos adresas
Santiago, CL
Vietos adresas
Mexico City, MX
Vietos adresas
Dubai, AE
Vietos adresas
Bangkok, TH
Vietos adresas
Beijing, CN
Vietos adresas
Delhi, NCR-Delis, IN
Vietos adresas
Hanoi, VN
Vietos adresas
Hong Kong, HK
Vietos adresas
Kuala Lumpur, MY
Vietos adresas
Riyadh, SA
Vietos adresas
Seoul, KR
Vietos adresas
Shanghai, CN
Vietos adresas
Singapore, SG
Vietos adresas
Taipei, TW
Vietos adresas
Tokyo, JP
Vietos adresas
Jakarta, ID
Vietos adresas
Barcelona, ES
Vietos adresas
Berlin, Berlyno regionas, DE
Vietos adresas
Bern, CH