Oficialus aprašymas

Kas mes esame

Convertas yra patikima patariamoji firma, padedanti organizacijoms plėtoti savo veiklą, kad jos atitiktų savo tikslus priimant geriausią praktiką.

" Convertas padeda įmonėms pagerinti savo veiklą ir augti, ieškant naujų ir geresnių veiksmų. Mes siūlome specializuotų paslaugų seriją visose verslo srityse, dirbdami kartu su savo klientais, padėdami jiems plėtoti savo organizacijas.

Convertas patirtis grindžiama metų patirtimi dirbant su įvairios pramonės šakomis, Viduriniuose Rytuose, Afrikoje, Europoje ir Azijoje.

Pagrindinis mūsų tikslas yra padėti jūsų verslui pagerinti savo veiklą ir augti, nustatant ir sprendžiant problemas, ieškant naujų ir geresnių būdų, kaip tai padaryti. Nesvarbu, ar didelė korporacija, MVĮ ar ne pelno organizacija, mes padedame plėtoti savo veiklą, mažindami jų išlaidas.

" Convertas " siūlo platų paslaugų spektrą, todėl mūsų pasiūlymas yra patrauklus ir suteikia daugybę iššūkių ir galimybių plėtrai. Mūsų pasiūlymas apima visas verslo sritis, dirbantis kartu su savo klientais, padedantis jiems plėtoti organizacijas.

Ką mes darom

Mūsų konsultacinių paslaugų asortimentas orientuojamas į strateginį valdymą ir problemų sprendimą rinkodaros, žmogiškųjų išteklių, kokybės, finansų, pirkimų ir tiekimo grandinėje. Mūsų konsultantai yra pasirengę padėti klientams planuoti ir įgyvendinti projektus, konsultuoti ir smegenyse su jais, siekiant gauti praktinių rezultatų ir sustiprinti strateginį mąstymą.

Convertas mes mokome žmones visose verslo srityse, įskaitant vadybą, personalo vadybą, rinkodarą, finansus, viešuosius pirkimus ir logistiką, taikančias organizacijas, vadovus ir darbuotojus.

Mūsų misija

Convertas yra patikima patariamoji kompanija, padedanti organizacijoms plėtoti savo veiklą, kad atitiktų savo tikslus, priimdama geriausią praktiką.

Mes padedame įmonėms pagerinti savo veiklą ir augti, planuodama, sprendžiant problemas ir ieškodami naujų ir geresnių veiksmų. Mes siūlome specializuotų paslaugų seriją visose verslo srityse, dirbdami kartu su savo klientais, padėdami jiems plėtoti savo organizacijas.

Mūsų vizija

Convertas vizija yra patikimas patarėjas visose verslo srityse visame pasaulyje, pirmaujanti patariamoji įmonė, pasitikintis aukšto lygio kompetencija įvairiose verslo srityse.

Mūsų vertybės

  • Kompetencija: esame pasiryžę teikti klientams puikų aptarnavimą, viršijantį jų lūkesčius
  • Sąžiningumas. Ką mes pažadėjome, kas bus pristatyta. Turintys stiprius moralinius principus yra mūsų gyvenimo būdas. Mes teikiame į rezultatus orientuotas paslaugas.
  • Kūrybiškumas: mes kuriame naujas galimybes savo klientams per mūsų paslaugas, problemų sprendimą ir strateginį planavimą.
  • Vadovavimas: Mūsų vadovybė remiasi mūsų turima vizija, kuri įkvepia ir skatina kitus.

Treniravimasis ir vystymasis

Mes organizuojame mokymus visose verslo srityse, įskaitant strateginį valdymą, žmogiškųjų išteklių valdymą, rinkodarą

Mūsų mokymo metodika

Kadangi žmonės nepamena daugybės to, ką jie skaito ar girdi, mūsų metodika labiau priklauso nuo garso ir vaizdo poveikio, kuris yra efektyvesnis nei paskaitų stilius. Pristatymai, vaizdo įrašai ir modeliavimo metodai pasirodė esąs labai veiksmingi žmonėms prisiminti.

Be to, mokymasis ir mokymasis yra geriausios mokymosi ir prisiminimų priemonės. Tai reiškia, kad besimokantysis dalyvauja mokymo procese bendraujant, užpildydamas darbo lapus ir skatindamas paaiškinti ir pristatyti, kas įgyta.

Mokymai vyksta kaip viešieji kursai 3-5 dienas iš eilės viešbučio patalpose konferencijos metu arba kliento patalpose kaip vidiniai kursai.

Mes taip pat tvarkome individualias mokymo programas (ITP) asmenims, kurie reikalauja, kad kursai būtų pritaikyti pagal jų darbo sritį arba jų poreikius. Tai daugiausia yra vienos ar daugiau treniruočių stiliaus mokymų

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Convertas

Šis kursas teikia vadovavimo mokymus ir įgūdžius, reikalingus sau ir kitiems žmonėms valdyti, ir parodo, kaip puikiai vadovauja organizacijos. ... [+]

Šis kursas teikia vadovavimo mokymus ir įgūdžius, reikalingus sau ir kitiems žmonėms valdyti, ir parodo, kaip puikiai vadovauja organizacijos. Šiandienos lyderiai susiduria su dideliais iššūkiais, kurie siekia rytoj formuoti organizacijas.

Siekiant spręsti šiuos iššūkius, atsiranda naujų lyderystės modelių, ir šiems pokyčiams reikia skirtingo požiūrio į veiksmingą vadovavimą. Taip pat didėja etikos ir patrauklumo lyderystės poreikis, kuris didina darbuotojų darbą ir gerovę, taip pat organizacijos veiklą.

TikslaiPabrėžkite kritišką lyderystės tyrimą ir jo pasekmes pasaulinei lyderysteiPristatykite pasirinktas teorines sistemasPraktikuoti vadovavimo teorijasSukurti asmeninius vadovavimo įgūdžius ir stiliųKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas suteikia esminius ir nuodugnius praktinius metodus, kurie padės jums tobulėti savo darbo vietoje. ... [+]

Šis kursas suteikia esminių ir išsamių praktinių metodų, kurie leis jums tobulėti savo darbo vietoje. Šiame kurse jūs išmoksite daugialypę geriausią praktiką, pvz., Kaip būti geresniu verslo raštu ir pagrindiniu komunikatoriumi.

Šis kursas taip pat orientuotas į ypatingos vidaus ir išorės klientų aptarnavimo svarbą ir tai, kaip tai daro.

Be to, jūs turėsite galimybę aptarti streso poveikį darbo vietoje ir būdus, kaip stresą paversti pranašumu. Taip pat sužinosite, kaip efektyviai panaudoti laiką bus neišvengiamai didinamas našumas ir sumažės jūsų streso lygis. Kita tema, į kurią įeisite, yra efektyvaus ir profesionalaus susitikimo organizavimas ir vykdymas. Galiausiai, jūs sužinosite išsamiai, kaip galite pagerinti telefono valdymo galimybes.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis praktinis kursas padės jums užsidirbti įdomios karjeros valdymo ir lyderystės srityje. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tol ... [+]

Šis praktinis kursas padės jums užsidirbti įdomios karjeros valdymo ir lyderystės srityje. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tolesnėms studijoms šioje sparčiai augančioje srityje. Ši kvalifikacija suteikia unikalią, prieinamą ir ekonomišką galimybę besimokantiesiems užtikrinti, kad jie atitiktų konkurencingos rinkos poreikius.

TikslaiĮdarbinimas - pareigybių peržiūra, reklama; apklausos įgūdžiai; atrankos metodusIšlaikymas - indukcija, orientacija, plėtra, atlygiaiVeiklos valdymas - lūkesčių, pagrindinių atskaitomybės nustatymasMokymas ir instruktavimas, siekiant užtikrinti veiksmingą grįžtamąjį ryšįŽmogiškųjų išteklių valdymo praktikos teisinių reikalavimų apibūdinimasKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Seminaras skirtas vadovams, kuriems trūksta žinių apie apskaitą ir finansus. Verslo savininkai ir vadovai dažnai turi pasirašyti ir patvirtinti finansines ataskaitas ir i ... [+]

Seminaras skirtas vadovams, kuriems trūksta žinių apie apskaitą ir finansus. Verslo savininkai ir vadovai dažnai turi pasirašyti ir patvirtinti finansines ataskaitas ir interpretuoti duomenis.

Jie sužinos, kaip naudoti finansinės atskaitomybės informaciją savo planavimo ir valdymo darbams ir kaip įvertinti įmonės veiklos rezultatus per finansines ataskaitas (pvz., Nustatyti neteisėtus kintamuosius per paskutinį laikotarpį, ...)

TikslaiNustatykite apskaitos informacijos funkcijas sprendimų priėmimo procesePaaiškinkite finansinių ataskaitų elementusAtlikti pagrindinę finansinės veiklos analizęSprendimams priimti naudokite apskaitos informacijąKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Verslo įmonės visada rizikuoja. Tokia rizika gali apimti riziką priimant sprendimus, riziką, įvertinimo ir planavimo riziką, procesą ir procedūras. ... [+]

Verslo įmonės visada rizikuoja. Tokia rizika gali apimti riziką priimant sprendimus, riziką ir riziką, procesą ir procedūras ir tt Akivaizdu, kad viena rizika yra sukčiavimas ar kitoks netinkamas verslo išteklių naudojimas.

Šis seminaras susideda iš tarptautinių įvairių rizikos valdymo tipų standartų ir jį kuria patyrę ekspertai. Kursas skirtas vadovams turėti patikimus žinių ir finansų / audito specialistus, kad jie įgytų rizikos valdymui reikalingų įgūdžių.

TikslaiNustatyti įvairių rūšių verslo turtą,Apibūdinkite vidaus kontrolės sistemos struktūrą ir elementus, \ tNustatykite galimas verslo rizikas ir inicijuokite tinkamus jų valdymo planusPlėtoti turto kontrolės veiklą,Paaiškinkite, kaip efektyviai įgyvendinti turto kontrolės veiklą.Kas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis praktinis kursas padės jums pasiruošti įdomiam karjeros valdymui. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tolesnėms studijoms šioj ... [+]

Šis praktinis kursas padės jums pasiruošti įdomiam karjeros valdymui. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tolesnėms studijoms šioje sparčiai augančioje srityje. Ši kvalifikacija suteikia unikalią, prieinamą ir ekonomišką galimybę besimokantiesiems užtikrinti, kad jie atitiktų konkurencingos rinkos poreikius.

TikslaiĮgyti geriausią biudžeto sudarymo praktikąSuprasti strateginį išlaidų koncepcijų vaidmenįPaaiškinkite sąnaudų sąvokas, susijusias su valdymo informacijos valdymo informacijos naudojimuApibūdinkite biudžetų vaidmenį valdymo proceseAptarkite strategijos svarbą ir jos vaidmenį pagrindiniame biudžeteParuoškite pagrindinį biudžetą ir paaiškinkite, kokie tarpusavio ryšiai yra tarp patvirtinamojo grafikoSuprasti nulinės bazės, veiklos ir kaizen požiūrius į biudžetąPaaiškinkite valdymo sistemų esmęSukurti lanksčius biudžetus trumpalaikiams finansiniams rezultatams įvertintiNustatyti skirtingas išlaidų kontrolės priemonesIšmatuokite ir įvertinkite našumąKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų atlikti išsamią projekto analizę planavimo ir įgyvendinimo etapų metu. Šio interaktyvaus kurso dalyviai ... [+]

Šis kursas skirtas suteikti dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų atlikti išsamią projekto analizę planavimo ir įgyvendinimo etapų metu.

Šio interaktyvaus kurso dalyviai išmoks visus svarbiausius įrankius ir metodus, reikalingus priimti sprendimus, kaip optimizuoti sėkmingą projekto vykdymą dinamiškoje aplinkoje

TikslaiĮgūdžiai ir pasitikėjimas naudoti praktinį projekto planavimo metodą.Galimybė nustatyti, ar projektas tikrai gali būti pristatytas laiku ir biudžete.Supratimas, kaip rasti riziką, reikalingą įvykdyti ribotą pristatymo datą.Patikimas aiškiai informuoti projektą „kompromisai“.Nustatykite pasiekiamus tikslus su klientais, vadovais ir projekto komandos nariais.Žinios apie tai, kaip įrašyti faktinę projekto pažangą ir tada panaudoti projekto pradinę padėtį, kad būtų galima nustatyti ir valdyti dispersiją.Gebėjimas „rėmus“ savo klausimus, analizuojant projekto planą, parodo paslėptus skirtumusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Gerą klientų aptarnavimą galima laikyti dideliu firmų diferenciacija. Nors konkuruojantys gaminiai dažnai yra panašūs ir vis tiek gali būti lengvai dubliuojami, geras kli ... [+]

Geras klientų aptarnavimas gali būti laikomas dideliu skirtumu tarp įmonių. Nors konkuruojantys produktai dažnai yra panašūs ir gali būti lengvai dubliuojami, gera klientų aptarnavimo sistema yra holistinė sistema, reikalaujanti nuolatinių visos organizacijos pastangų, kurias skatina ir perima visus organizacijos kultūros aspektus. Dėl to orientuota į klientą orientuota organizacija tampa didžiuliu konkurentu, kurio modelis negali būti lengvai kopijuojamas.

Šiame kurse pažvelgsime į tai, ko reikia norint sukurti į klientą orientuotą organizaciją. Šiame kurse, be trumpų konsultantų ir dalyvių pristatymų, naudojami atvejų analizės, savęs vertinimo pratybos, paslaugų kokybės įrankių taikymas, vaizdo įrašai su debatais, žodiniai ir rašytiniai klausimai, dėl kurių vyksta diskusijos ir daugiau.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas yra suteikti dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų norint sukurti nuoseklią viziją, skirtą vadovauti organizacijos veiksmams, sprendimų priėmimui ir išteklių ... [+]

Šis kursas yra skirtas suteikti dalyviams žinių ir įgūdžių, reikalingų norint sukurti nuoseklią organizacijos veiklos, sprendimų priėmimo ir išteklių paskirstymo viziją .

Strateginis planavimas turėtų būti grindžiamas organizacijos sukurta verte savo klientams, o organizacija turėtų būti vertinga verslo partnerė tiems klientams.

TikslaiMisijos vizija ir organizacijos tikslaiSSGG analizė atliekant išsamų visų komponentų tyrimąSOWT palyginimas su kitais įrankiais (pvz., PEST)Supratimas ir sąmonės lygio mąstymasVertybės ir įsitikinimaiStrategijų rūšys ir jų naudojimasStrateginio plano įgyvendinimo veiksmų planų rengimasStrateginių planų įgyvendinimas ir stebėsenaKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis praktinis kursas pagerins jūsų duomenų masažavimo, modeliavimo, integravimo ir automatizavimo įgūdžius į naujus lygius. Taip pat valdysite triukšmingų duomenų normali ... [+]

Šis praktinis kursas pagerins jūsų duomenų masažavimo , modeliavimo, integravimo ir automatizavimo įgūdžius į naujus lygius. Taip pat valdysite triukšmingų duomenų normalizavimą ir masažavimą, ataskaitų rengimą, analizę ir suderinimą.

Tai „Excel“ pagrįstas kursas, leidžiantis sukurti naują žinių lygį ir pridėti tiesioginę vertę savo darbui.

TikslaiTaikyti „Excel“ ataskaitų teikimo patirtį verslo, finansų ir apskaitos srityse, gerinant duomenų pjaustymą ir apmokestinimą, duomenų masažavimą ir duomenų analizės įgūdžiusNaudokite posūkio lenteles ir sukimo diagramas, kad efektyviausiai atliktumėte automatinį ataskaitų rašymą, analizę ir suderinimąSukurti specialias „flash“ ir valdymo ataskaitas, susiejant „Excel“ su „Access“, „web“, „text“, „SQL“ ir kitomis duomenų bazėmisPakartokite užduotis ir efektyviai generuokite ataskaitas įrašydami, vykdydami ir redaguodami makrokomandasĮsigykite daug patarimų ir gudrybių, kurie pagerins darbo efektyvumąKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Sėkmingos organizacijos visada gaus daugiau galimybių. Tuomet, valdant plėtrą, tampa svarbi. Kad komanda galėtų valdyti kelis projektus, reikia unikalių metodų ir įrankių ... [+]

Sėkmingos organizacijos visada gaus daugiau galimybių. Tuomet, valdant plėtrą, tampa svarbi. Kad komanda galėtų valdyti kelis projektus, reikia unikalių metodų ir įrankių. Šis mokymas padės sėkmingai valdyti kelis projektus tuo pačiu metu.

TikslaiSuprasti vieno ir kelių projektų valdymo apimties skirtumusPagrindiniai projektų valdymo principaiĮvairių projektų stebėjimasKaip parengti praktinius ir tinkamus daugelio projektų stebėjimo įrankiusValdyti kelis projektų biudžetus ir finansusDaugelio projektų savalaikiškumas ir kokybės standartų taikymasHRM principai daugeliui projektųKas turėtų dalyvauti

Ši programa reikalinga projektų vadovams, pareigūnams ir bet kokiam asmeniui, dalyvaujančiam projekto valdyme... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Kūrybiškumas, sprendžiamos problemos ir sprendimų priėmimas Ne tik padeda jums sukurti geresnius sprendimus, bet ir sukuria teigiamą patirtį, kuri pagreitina naujų idėjų ... [+]

"Vaizduotė yra svarbiau nei žinios. Nors žinios apibrėžia viską, ką šiuo metu žinome ir suprantame, vaizduotė nurodo viską, ką galime atrasti ir sukurti. “Albert Einstein

Tai procesas, kuris padeda jums iš naujo apibrėžti problemas ir galimybes, su kuriomis susiduriate, pateikti naujus, naujoviškus atsakymus ir sprendimus bei imtis veiksmų. Naudojami įrankiai ir metodai leidžia pramogauti, įsitraukti ir bendradarbiauti.

Kūrybiškumas, sprendžiamos problemos ir sprendimų priėmimas Ne tik padeda jums sukurti geresnius sprendimus, bet ir sukuria teigiamą patirtį, kuri pagreitina naujų idėjų priėmimą. Supratę mąstymo mechanizmus, mes suteiksime jums metodus ir priemones, kurias praktikuosite sesijų metu ir kurios gali padėti jums darbe ar gyvenime, ir nuo kasdienių situacijų iki sunkiausių ar neįprastų situacijų.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Mikrokreditas apima mažų paskolų skyrimą verslininkams ar amatininkams, kurie negali naudotis įprastinėmis banko paskolomis. Mikrokreditas auga ypač besivystančiose šalys ... [+]

Mikrokreditas apima mažų paskolų skyrimą verslininkams ar amatininkams, kurie negali naudotis įprastinėmis banko paskolomis. Mikrokreditas auga ypač besivystančiose šalyse, kur leidžia vykdyti mikroprojektus, skatinti aktyvumą ir gerovės kūrimą.

Mikrokreditas taip pat vykdomas išsivysčiusiose šalyse.

Šis kursas - suteikti labai reikalingą platformą, skirtą dalytis patirtimi tarp politikos formuotojų, bankininkų ir įmonių plėtros agentūrų, kad būtų išvystyta būtinybė kurti mikroįmonių vystymosi kreditų schemas. Tai bus labai reikalinga platforma, skirta dalytis patirtimi ir taip plėtoti reikiamus kreditų planus, skirtus jaunimo ekonominiam įgalinimui.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis praktinis kursas padės jums užsidirbti patrauklios žmogiškųjų išteklių valdymo ir lyderystės karjeros. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą k ... [+]

Šis praktinis kursas padės jums užsidirbti patrauklios žmogiškųjų išteklių valdymo ir lyderystės karjeros. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tolesnėms studijoms šioje sparčiai augančioje srityje.

Ši kvalifikacija suteikia unikalią, prieinamą ir ekonomišką galimybę besimokantiesiems užtikrinti, kad jie atitiktų konkurencingos rinkos poreikius

TikslaiSuprasti darbuotojų dalyvavimą ir motyvacijąSuprasti darbuotojų dalyvavimo komponentusSuprasti darbuotojų dalyvavimo vairuotojus ir galimybesĮgyti įgūdžių, skatinančių darbuotojų dalyvavimąŽmogiškųjų išteklių plėtra ir naudaKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Organizacinė plėtra didina žmogiškųjų išteklių vaidmenį tapti strateginiu verslo partneriu. Šis kursas padės jums sužinoti apie Organizacinę plėtrą nuo apibrėžimo iki pro ... [+]

Organizacinė plėtra didina žmogiškųjų išteklių vaidmenį tapti strateginiu verslo partneriu. Šis kursas padės jums sužinoti apie Organizacinę plėtrą nuo apibrėžimo iki programų.

Jame bus akcentuojamas žmogiškųjų išteklių plėtros organizacijoje vaidmuo, padedantis žmonėms ir organizacijoms veiksmingai valdyti pokyčius.

Šis kursas apima teorinių ir praktinių kursų sąvokų derinį. Dalyviai dalyvaus imitacinėse pratybose ir diskusijose apie realias gyvenimo situacijas, leidžiančias jiems įgyti tvirtų žinių ir įgūdžių.

TikslaiSuprasti organizacinę plėtrąĮvertinkite organizacijos pasirengimą plėtraiPateikite su organizacine plėtra susijusią duomenų analizęParengti organizacinės plėtros strategijąĮgyvendinti pokyčių valdymo procesusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Efektyvus žmogiškųjų išteklių valdymas vis labiau vertinamas kaip teigiamas poveikis našumui ir konkurencinei sėkmei didelėse ir mažose organizacijose. Kadangi žmogiškiej ... [+]

Efektyvus žmogiškųjų išteklių valdymas vis labiau vertinamas kaip teigiamas poveikis našumui ir konkurencinei sėkmei didelėse ir mažose organizacijose. Kadangi žmogiškieji ištekliai tapo svarbesni organizacinei sėkmei, daugelis organizacijų suprato, kad tai yra organizacijos nariai, kurie teikia konkurencinį pranašumą.

TikslaiSuprasti žmonių svarbą kaip svarbiausią organizacijos turtąSužinokite, kaip organizacija turėtų valdyti savo žmogiškuosius ištekliusPatikimai įdarbinkite tinkamą asmenį reikiamoje padėtyje su tinkamu naudos paketuDarbuotojų planavimasNaudokite efektyviausias įdarbinimo galimybes ir modernias priemonesSuprasti tinkamą atlygio filosofiją ir strategiją bei kaip padidinti jų efektyvumąŽmogiškųjų išteklių plėtra ir naudaKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Planavimas yra pats svarbiausias ir sudėtingiausias bet kurio viešųjų pirkimų etapas. Ji suteikia kryptį, kaip ši funkcija ketina užtikrinti organizacijos tiekimo saugumą ... [+]

Planavimas yra pats svarbiausias ir sudėtingiausias bet kurio viešųjų pirkimų etapas. Ji suteikia kryptį, kaip ši funkcija ketina užtikrinti organizacijos tiekimo saugumą.

Kalbant apie pasiūlymų valdymą, patikimas viešųjų pirkimų planas padės subalansuoti dažnai prieštaringus tikslus taupyti ir patenkinti vidinius klientus. Šiame kurse pateikiame išsamų paaiškinimą, kaip kreiptis į viešųjų pirkimų tikslų ir iniciatyvų planavimą.

Įveikiame įvairius kokybinius ir kiekybinius prognozavimo metodus, susijusius su atsargų planavimu, ir mes parodome, kaip galima taikyti skirtingas pardavėjų integracijos strategijas, kad padėtų palaikyti operacijas ir projektus.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Lean principai bus paaiškinti ir panaudoti, kad padėtų dalyviams suprasti, kaip pagerinti procesus, kuriant paslaugas paslaugų ir gamybos organizacijose. Šis kursas dalyv ... [+]

Bus pristatyti ir aptarti įvairūs procesų vertinimai. Lean principai bus paaiškinti ir panaudoti, kad padėtų dalyviams suprasti, kaip pagerinti procesus, kuriant paslaugas paslaugų ir gamybos organizacijose. Šis kursas dalyvaus įvairiose paprastose ir sudėtingose procesų kartografavimo pratybose.

Kursas bus iššūkis dalyviams naudojant faktinius atvejų tyrimus ir scenarijus. Paskaitos, grupinės diskusijos ir pristatymai bus naudojami mokymosi tikslams pasiekti.

TikslaiApibrėžti procesus ir jų svarbą tinkamam organizacijos veikimuiNustatyti tarptautinius standartus, taikomus procesamsIšnagrinėti įvairias proceso vertinimo metodikasSukurkite procesų analizės diagramas ir sukurkite tobulinimo procesų žemėlapiusPagrįskite būtinybę įvertinti procesus kaip tobulinimo priemonęKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas paaiškins paklausos planavimo teorijas, modelius ir geriausią praktiką, kuri padės dalyviams spręsti įvairius ateities scenarijus, kad būtų užtikrintas nuolati ... [+]

Šis kursas paaiškins paklausos planavimo teorijas, modelius ir geriausią praktiką, kuri padės dalyviams spręsti įvairius ateities scenarijus, kad būtų užtikrintas nuolatinis inventoriaus srautas kuo mažesnėmis sąnaudomis.

Šis kursas naudoja įvairius interaktyvius ir praktinius metodus bei trumpus konsultanto ir dalyvių pranešimus. Bus daug individualių ir grupinių pratimų. Pratimai yra susiję su darbu, kai dalyviai turi suprasti optimalius sprendimus ir suprasti juos.

TikslaiNurodykite atsargų valdymo tikslus ir išvardykite jų poveikį sąnaudoms ir klientų aptarnavimuiParuoškite tinkamą atsargų klasifikaciją ir naudokite geriausius prekių specifikacijos ir katalogavimo metodusNaudokite mokslinius prognozavimo metodus, kad būtų galima prognozuoti paklausą ir geriau valdyti pristatymo laikąAtskirti ir suskirstyti akcijų sąnaudų elementusApskaičiuokite optimalų užsakymo kiekį ir nustatykite saugos atsargas bei pertvarkymo taškusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas skirtas projekto vadovo rizikos valdymo patirties tobulinimui nuo pradinio planavimo iki projekto užbaigimo. Dalyviai taikys visus kursų principus į su darbu s ... [+]

Tyrimai rodo, kad 90% projektų problemų galima numatyti taikant projektų rizikos valdymo metodus. Proaktyvus rizikos nustatymas ir kontrolė labai padidina projekto apimties, tvarkaraščio ir biudžeto tikslumą, taip pat sumažina laiką, kurį komanda praleidžia užsidegus.

Šis kursas skirtas patobulinti projekto vadovo rizikos valdymo patirtį, nuo pradinio planavimo iki projekto užbaigimo. Dalyviai taikys visus kursų principus, susijusius su darbo srities tyrimu, kuris bus tiesiogiai vykdomas jų darbo aplinkoje. Baigus kursą, studentai galės identifikuoti, analizuoti, reaguoti ir kontroliuoti projekto riziką.

TikslaiParengti projektų rizikos valdymo planusNustatykite projekto apimties rizikąNumatykite projekto tvarkaraščio rizikąIšnagrinėti projekto išteklių rizikąTaikyti kiekybinius ir kokybinius rizikos vertinimusPlanuoti neigiamų ir teigiamų rizikų strategijasSukurti metrikas, kad būtų galima stebėti ir kontroliuoti projekto rizikąKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas suteiks dalyviams reikiamus įgūdžius, reikalingus projektams planuoti, kuriant projekto apimties ataskaitas ir projekto darbų suskirstymo struktūras. Be to, da ... [+]

Šis kursas suteiks dalyviams reikiamus įgūdžius, reikalingus projektams planuoti, kuriant projekto apimties ataskaitas ir projekto darbų suskirstymo struktūras. Be to, dalyviai galės parengti pagrindinius veiklos rodiklius, skirtus stebėti ir kontroliuoti savo projekto tvarkaraštį ir biudžetą.

Kursas taip pat skirtas padėti dalyviams vertinti jų projektų įgyvendinamumą taikant biudžeto sudarymo metodus. Galiausiai, dalyviai efektyviai planuoja projekto dalyvių dalyvavimą ir valdys jų lūkesčius.

Kursas naudoja interaktyvius metodus, tokius kaip trumpas konsultanto ir dalyvių pristatymas bei psichometriniai įvertinimai. Žinoma, taip pat yra naudojama keletas grupinių pratybų ir atvejų analizės, po kurių vyksta diskusijos plenarinėse sesijose.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas sukurtas siekiant patenkinti logistikos vadybininkų, direktorių ir vadovų poreikius, susijusius su tiekimo grandinės valdymo įgūdžiais. Šis išsamus penkių dien ... [+]

Šis kursas sukurtas siekiant patenkinti logistikos vadybininkų, direktorių ir vadovų poreikius, susijusius su tiekimo grandinės valdymo įgūdžiais.

Šis išsamus penkių dienų mokymo seminaras užtikrins efektyvų ir efektyvų konkurso įgūdžių naudojimą. Tiekėjai yra pagrindiniai suinteresuotieji subjektai, kurie nustato kokybę ir rezultatus.

Strateginis tiekimo grandinės valdymas gali užtikrinti, kad dirbate su palaikančiais tiekėjais. Įgyvendinant tiekimo grandinės valdymą, gaunamas tinkamas rezultatas, reikalaujantis didelių savo vadovybės įsipareigojimų.

TikslaiPraktikuokite efektyvų logistikos ir tiekimo grandinės valdymąAtlikti esamų operacijų analizę ir tyrimąPateikite tiekimo grandinės organizacinius patobulinimusPalyginkite vidinį ir išorinį nuomąSuprasti teisinę sistemąValdyti pardavėjus; stebėsena ir vertinimasSusieti išlaidas su etapaisKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Žmonių elgesį įtakoja situacija, bet labiau jų supratimas apie juos supantį pasaulį. Tai daro kai kuriuos žmones sunkius kitiems. ... [+]

Žmonių elgesį įtakoja situacija, bet labiau jų supratimas apie juos supantį pasaulį. Tai daro kai kuriuos žmones sunkius kitiems.

Daugelis iš mūsų turi susidoroti su sunkiais žmonėmis bet kuriuo metu. Kovojant su sunkiais žmonėmis stresas gali sukelti našumo trūkumą ir nenorą dirbti.

TikslaiŽmonių skirtumo supratimasŽmogaus elgesio modelių ir asmenybės supratimasSupratimas, kodėl žmonėms sunku susidorotiVengti sunkių žmonių manipuliacijųPasitikėjimo, susijusio su daugeliu skirtingų tipų žmonių, ugdymasKonfliktų sprendimo būdų taikymasNaudojant žodžius, kurie de-escalate ir kritikuoti efektyviaiPriverstinio elgesio taikymas ir tiesioginių rezultatų matymasKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
3 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

MSP kursas suteikia žinių apie MSP® principus, valdymo temas ir transformavimo srautus, apibrėžtus MSP® sistemoje, žinomame projektų valdymo standarte. Programos vadovybė ... [+]

Sėkmingų programų valdymo kursas suteikia žinių apie MSP® principus, valdymo temas ir transformavimo srautus, apibrėžtus MSP® sistemoje, žinomame projektų valdymo standarte.

Programos vadovybės vaidmenys ir atsakomybė, paaiškinti šiame kurse, padės geriau įsitraukti ir patenkinti savo klientų verslo poreikius. Su šiuo mokymu galėsite parodyti geresnius programų valdymo įgūdžius, geresnį prisitaikymą ir lankstumą dirbant nepastovioje, nuolat besikeičiančioje programos aplinkoje.

TikslaiĮgyti reikiamų žinių ir įgūdžių, reikalingų JEP fonduiSukurti supratimą apie tai, kaip projektai atitinka programąTurėkite geras žinias ir tvirtą įsipareigojimą laikytis Programos valdymo principų ir procesųSukurti į sprendimus orientuotą požiūrį į rizikos mažinimą, emisijų valdymą, kokybės kontrolę ir suinteresuotųjų šalių valdymąGebėti apibrėžti ir nukreipti organizacijos programos valdymo strategijąKas turėtų dalyvautiProfesionalai, dirbantys programos valdymo srityjeVyresnieji projektų vadovaiProgramos vadovaiVeiklos vadovaiKokybės užtikrinimo specialistaiModuliai... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis praktinis logistikos kursas padės jums užsidirbti įdomios karjeros logistikos srityje. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tol ... [+]

Šis praktinis logistikos kursas padės jums užsidirbti įdomios karjeros logistikos srityje. Pagerinkite savo karjeros perspektyvas naudodami šią programą kaip pagrindą tolesnėms studijoms šioje sparčiai augančioje srityje. Ši kvalifikacija suteikia unikalią, prieinamą ir ekonomišką galimybę besimokantiesiems

TikslaiVadovaukite laimėjusia logistikos komanda, departamentu ar projektuSuprasti praktinius ir naujausius logistikos valdymo metodusSuteikite galimybę kitiems pasiekti logistikos valdymo rezultatusUžtikrinkite, kad prekės būtų tinkamai įrašytos, saugomos, sandėliuojamos ir tiekiamos pagal naujausius verslo reikalavimusUžtikrinti, kad būtų laikomasi saugojimo ir prekių tiekimo principų.Tvarkyti didesnių skalių tarptautinę logistiką.Kas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS) yra pasaulyje plačiausiai taikomi apskaitos standartai. Dabar daugiau nei 120 šalių reikalauja arba leidžia naudo ... [+]

Tarptautiniai finansinės atskaitomybės standartai (TFAS) yra pasaulyje plačiausiai taikomi apskaitos standartai. Dabar daugiau nei 120 šalių reikalauja arba leidžia naudoti TFAS. Nuo 2005 m. Daugiau kaip 7000 Europos Sąjungos viešųjų įmonių laikosi TFAS. Dauguma kitų šalių priima TFAS arba nusprendė suderinti savo nacionalinius standartus su TFAS.

Šis penkių dienų kursas suteikia tikslią ir išsamią visų svarbiausių TFAS techninių reikalavimų apžvalgą ir apima iliustracines finansines ataskaitas, atvejų analizę, pavyzdžius, svarbiausių TFAS aprėptį ir interaktyvų dalyvių dalyvavimą. Be dabartinių TFAS peržiūrų, kursų dalyviai taip pat gauna atnaujintą informaciją apie pagrindinius naujus pajamų, nuomos ir finansinių priemonių standartus ir galimą jų priėmimo poveikį.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas apima naujausias esmines prognozes, planavimą, pirkimus, transportavimą, sandėliavimą ir logistiką. Ji apima tiekimo grandinės operacijų nuorodos (SCOR) sistem ... [+]

Šis kursas apima naujausias esmines prognozes, planavimą, pirkimus, transportavimą, sandėliavimą ir logistiką.

Ji apima tiekimo grandinės operacijų nuorodos (SCOR) sistemą, skirtą nuolatiniam veiklos tobulinimui visoje tiekimo grandinėje.

Tiekėjai yra pagrindiniai suinteresuotieji subjektai, kurie nustato kokybę ir rezultatus. Tinkamas tiekimo grandinės valdymas gali užtikrinti, kad dirbate su palaikančiais tiekėjais. Įgyvendinant tiekimo grandinės valdymą, gaunamas tinkamas rezultatas, reikalaujantis didelių savo vadovybės įsipareigojimų.

TikslaiPripažinti tiekimo grandinės ir logistikos valdymo tendencijas ir modernią praktikąPraktikos prognozavimo ir atsargų optimizavimo metodaiĮvertinkite elementų kategorijas ir suformuluokite tinkamas pirkimo strategijasApibūdinkite transporto valdymo vaidmenį logistikojeNaudokite pridėtinės vertės sandėliavimo metodusTaikyti tiekimo grandinės operacijų nuorodos (SCOR) sistemą tiekimo grandinės veiklai valdytiKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas suteiks ir vystys pirkimų ir tiekimo grandinės specialistus, kad jie galėtų kruopščiai ir efektyviai veikti savo tiekimo bazėje, sušvelnintų bet kokią riziką i ... [+]

Galimybė veiksmingai valdyti tiekimo grandinės riziką yra absoliuti būtinybė bet kurio dabartinio tiekimo grandinės profesionalo įgūdžių rinkinyje.

Šis kursas suteiks ir vystys pirkimų ir tiekimo grandinės specialistus, kad jie galėtų kruopščiai ir efektyviai veikti savo tiekimo bazėje, sušvelnintų bet kokią riziką ir maksimaliai išnaudotų visas galimybes įgyti konkurencinį pranašumą savo rinkoje.

Šis kursas yra labai interaktyvus ir apima grupines diskusijas, komandinius pratimus, atvejų analizę, individualius ir grupinius pristatymus, vaizdo įrašus ir apibendrinančias viktorinas. Visi dalyviai turės keletą galimybių pritaikyti įgytas žinias ir parodyti savo įgūdžius tiekimo grandinės rizikos valdyme .... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Ši programa orientuota į praktinių įgūdžių specialistus, kurie turi kurti ir prižiūrėti, kad galėtų vadovauti kitiems ir būti pokyčių agentu. ... [+]

Ši programa orientuota į praktinių įgūdžių specialistus, kurie turi kurti ir prižiūrėti, kad galėtų vadovauti kitiems ir būti pokyčių agentu.

Ši programa pradedama mokyti dalyvių vadovavimo pagrindus ir tęsiama mokant dalyvius vertingų bendravimo, mažų grupių bendravimo, konfliktų valdymo, tarpkultūrinio bendravimo, rašymo ir organizacinių pokyčių įgūdžių.

TikslaiAiškiai, galingai ir sąmoningai bendrauti idėjomis įkvėpti ir paskatinti kitus kurti viziją, formuoti kultūrą ir pasiekti organizacinius tikslus.Plėtoti stiprius interaktyvius bendravimo įgūdžius, kad sustiprintų santykius tarp grupių, padalinių ir hierarchinių lygių.Plėtoti komandų kūrimo komunikacijos strategijas, kad jie galėtų veiksmingai bendradarbiauti geresniam problemų sprendimui ir sprendimų priėmimui.Paversti destruktyvų konfliktą į konstruktyvų konfliktą, tuo pačiu didinant pasitikėjimą organizacija ir kuriant produktyvią darbo aplinką.Pripažįstame kultūrinius skirtumus organizacijose ir tarp jų bei naudojate geriausią komunikacijos praktiką, kad sustiprintume supratimą ir gerą valią.Suplanuokite, įdiekite ir įgyvendinkime sėkmingą darbuotojų palaikymo pokyčius šiandieninėje sudėtingoje verslo aplinkoje.Kurdami, valdydami ir vadovaudamiesi strategijomis, siekdami maksimaliai padidinti bendradarbiavimą ir našumą, kurti ir valdyti virtualias komandas.Naudokite galingus rašymo įgūdžius, kad sudarytumėte efektyvias žinutes, kurios sukurtų pageidaujamus rezultatus įvairiuose verslo kontekstuose.Kas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas nuodugniai apžvelgia tinkamas priemones darbuotojams valdyti, priemones, kurios iš esmės yra objektyvios. ... [+]

Šis kursas nuodugniai apžvelgia tinkamas priemones darbuotojams valdyti, priemones, kurios iš esmės yra objektyvios. Jame taip pat aprašoma, kaip atlikti efektyvius veiklos vertinimo susitikimus, ir pabrėžia, kaip svarbu, kad mokymas būtų veiksmingesnis.

Kursas apjungia teorinius ir praktinius turinio pateikimo būdus. Tikimasi, kad dalyviai atliks žaidimo rezultatų vertinimo susitikimus ir instruktavimo sesijas.

TikslaiNustatykite veiklos valdymą, jo tikslus ir įvairias pareigasIšvardinkite pagrindinius veiklos valdymo ciklo etapus ir nurodykite, kaip juos valdyti optimaliems rezultatamsParengti apčiuopiamus ir nematerialius veiklos rodikliusSukurti verslo tikslus, įskaitant „SMART“ tikslus, priemones ir pagrindinius veiklos rodiklius (KPI)Apibrėžkite instruktavimą ir pateikite 5 žingsnius, kaip atlikti optimalias instruktavimo sesijasAtlikti efektyvius veiklos vertinimo susitikimusNustatyti darbuotojų atlyginimo ir pripažinimo būdusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šioje programoje bus įdiegta „Business Intelligence“ (BI), kuri padės jums išvalyti, normalizuoti ir interpretuoti didelius duomenų kiekius. Jūs galėsite užmegzti istorin ... [+]

Šioje programoje bus įdiegta „ Business Intelligence“ (BI) , kuri padės jums išvalyti, normalizuoti ir interpretuoti didelius duomenų kiekius. Jūs galėsite užmegzti istorinius santykius, analizuoti dabartinę situaciją ir numatyti būsimas strategijas.

BI taikymas yra be sienų, apimantis operatyvinius, taktinius ir strateginius verslo sprendimus. Jis apima visus padalinius ir kaskadus visiems vartotojams, atliekantiems duomenų valymą, ataskaitų teikimą, analizę, modeliavimą, integravimą ir automatizavimą.

Šiame kurse mes naudojame „MS Excel“ kaip išskirtinį ir lengvai prieinamą BI įrankį, leidžiantį jums sukurti išskirtinį patirties lygį ir suteikti tiesioginę vertę jūsų darbui ir įmonei.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Sunku sukurti ir įgyvendinti reikiamus reglamentus ir procedūras įvairių rūšių verslo kontrolei. Kontroliuojamas turtas pirmiausia priklauso nuo tų, kurie juos valdo. (No ... [+]

Sunku sukurti ir įgyvendinti reikiamus reglamentus ir procedūras įvairių rūšių verslo kontrolei.

Kontroliuojamas turtas pirmiausia priklauso nuo tų, kurie juos valdo. (Nors tai yra svarbus veiksnys, jis nėra unikalus kontrolės sistemai.) Nustatant turto kontrolės metodus, mažai dėmesio skiriama rizikos vertinimui ir apibrėžimui.

TikslaiNustatykite įvairius verslo turto tipusApibūdinkite vidaus kontrolės sistemos struktūrą ir elementusPlėtoti turto kontrolės veikląPaaiškinkite, kaip efektyviai įgyvendinti turto kontrolės veikląKas turėtų dalyvauti

Šis kursas skirtas MVĮ vadovams ir darbuotojams, įskaitant įmonių savininkus, direktorius, akcininkus, direktorių valdybą ir priežiūros institucijas. Tai bus naudinga visiems, kurie yra nauji finansuoti, kurie valdys ar kontroliuos verslo turtą.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
4 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Vyresniame lygmenyje reikia praktiškai naudotis įspūdingomis komunikacijos strategijomis. Tai apima rašytinę ir žodinę komunikaciją, taip pat kūno kalbą, reakcijas, žodži ... [+]

Vyresniame lygmenyje reikia praktiškai naudotis įspūdingomis komunikacijos strategijomis. Tai apima rašytinę ir žodinę komunikaciją, taip pat kūno kalbą, reakcijas, žodžių pasirinkimą, motyvaciją ir visa kita.

Žiniasklaidos ir PR įgūdžiai vis labiau reikalingi bet kuriai įsteigtai organizacijai, tačiau vadovai taip pat turi pasiruošti geriems įgūdžiams.

TikslaiSukurti integruotą PR strategijąIšplėskite savo interviu įgūdžiusEfektyviai naudokite internetines PR parinktisValdykite elektronines laikmenasPadidinkite savo organizacijos žiniasklaidos stiprumąSuprasti lobizmo kampanijų taisyklesValdykite tiesioginio el. Pašto privalumus ir trūkumusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Šis kursas leis jums paversti save ir savo personalo departamentą verslo partneriu, galinčiu pasiekti rezultatų ir pridėti savo organizacijos vertę. Šis kursas grindžiama ... [+]

Šis kursas leis jums paversti save ir savo personalo departamentą verslo partneriu, galinčiu pasiekti rezultatų ir pridėti savo organizacijos vertę.

Šis kursas pagrįstas naujausiais tyrimais ir geriausia praktika, susijusi su žmogiškųjų išteklių valdymu. Jis suteikia dalyviams naujų patirties ir pavyzdžių, taip pat įžvalgų ir supratimo apie tai, kas daro sėkmingą žmogiškųjų išteklių verslo partnerį.

Kursas apima integruotą mokymo metodų derinį, įskaitant paskaitas, atvejų analizę, grupės veiklą ir dalijimąsi patirtimi. Dalyviai eis per įvairias žmogiškųjų išteklių strategijas, parengs pagrindinius veiklos rodiklius ir nustatys kompetencijas, reikalingas žmogiškųjų išteklių sėkmei kaip verslo partneriui.... [-]

Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Convertas

Kursas yra sukurtas kaip seminaras, kuriame dalyviai pirmiausia parengia „SWOT“ analizę, skirtą žmogiškųjų išteklių funkcijai savo organizacijoje, ir po to nustato įvairi ... [+]

Kursas yra sukurtas kaip seminaras, kuriame dalyviai pirmiausia parengia „SWOT“ analizę, skirtą žmogiškųjų išteklių funkcijai savo organizacijoje, ir po to nustato įvairius reikalingus įgūdžius ir kompetencijas, kurios leis jiems kurti ir tobulinti savo individualų ir departamentų žmogiškųjų išteklių vadovavimą, taigi tapti vertybių pridėtiniais vadovais.

Kursas taip pat bus naudojamas įvairių interaktyvių metodų, pvz., Paskaitų, atvejų analizių ir grupinių diskusijų, kurių tikslas - suprasti ir pateikti geriausios tarptautinės praktikos pavyzdžius.

TikslaiSukurti metodus, kurie susietų savo vidinius žmogiškųjų išteklių procesus ir veiklą su išoriniais lūkesčiaisPaaiškinkite šešias šiuolaikines žmogiškųjų išteklių žinias, apibrėžiančias žmogiškųjų išteklių profesionalumą ir leidžiančias tapti pridėtinės vertės vadovais ar profesionalaisTaikyti reikiamas priemones, kad įvertintumėte ir pagerintumėte kiekvieną iš šešių žmogiškųjų išteklių vadovavimo kompetencijųGinti modernias žmogiškųjų išteklių analitines priemones ir vėliau jas naudoti savo organizacijose, kad sukurtų verslo žvalgybos duomenis ir ataskaitasSukurkite žmogiškųjų išteklių žvalgybos informaciją, kuri padeda sumažinti su žmogiškojo kapitalo investicijomis susijusią rizikąSukurkite efektyvų žmogiškųjų išteklių skyrių, kuris teikia verslo rezultatusSukurti tinkamus verslo sprendimusKas turėtų dalyvauti... [-]
Jungtiniai Arabų Emyratai Dubajus
Registracija galima
Anglų
Dieninės
5 dienos
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
212, Diamond Center 2, Arjan, Dubai
124534 Dubajus, Dubajus, Jungtiniai Arabų Emyratai
Interneto svetainė
Address
Abu Dabis, Abu Dabis, Jungtiniai Arabų Emyratai
Address
Londonas, Anglija, Jungtinė Karalystė
Address
Stambulas, Stambulas, Turkija
Address
Kvala Lumpūras, Kvala Lumpūro federalinė teritorija, Malaizija