Mideast Aviation Academy

Įvadas

Oficialus aprašymas

MAA akademija buvo įkurta 2000 metais, įsikūrusi Amano / Marco oro uoste ir priklauso privačiam sektoriui.

MAA akademija laikoma viena iš svarbiausių skrydžio mokyklų, nes aukščiausio lygio mokymo ir mokymo moduliai pateikiami labiausiai kvalifikuotų ir apmokytų aviacijos instruktorių. Nuo tada MAA akademija įgijo gerą reputaciją ir augimą sparčiai, nes jų strategijos atitinka akademijos viziją ir misiją, kurios tikslas - baigti kvalifikuotus pilotinius ir aviacijos inžinierius ir būti pasirengusiems plačiai aptarnauti įvairią tarptautinę aviaciją laukai.

Artimųjų Rytų aviacijos akademija (MAA) yra viena didžiausių aviacijos akademijų vietos ir arabų lygiu. Mūsų akademija siekia tobulėti tarp savo konkurentų, kad galėtų aktyviai veikti ir ieškoti naujų plėtros galimybių, atitinkančių dabartinę strategiją. Siekdama novatoriškos aviacijos srityje, akademija stengėsi pateikti naujausius modulius, kurie tarnauja aviacijos studentams tiek aukšto lygio išsilavinimo ir mokymo srityse, kuriuos teikia geriausi specialistų instruktoriai ir instruktoriai, tiek aviacijos technologijų pažangai. pasaulį teikti kvalifikuotus pilotus ir inžinierius, kurie gali tarnauti aviacijos karjerą skirtingose ​​šalyse.

Naudodamiesi naujausiomis technologijomis, treniruoklių įranga ir įranga MAA siūlo tiek profesionalių pilotų mokymų, tiek orlaivių technikų kursus, kuriuos patvirtino JCARC (Jordanijos civilinės aviacijos reguliavimo komisija) ICAO standartai.

Per pastaruosius penkiolika metų MAA, daugiausia dėmesio skirdama saugumui ir aukštajam mokymo standartų lygiui, per pastaruosius penkiolika metų MAA suteikė Jordano ir regionines oro linijas su šimtais pilotų ir orlaivių technikų. MAA baigė daugiau nei 1200 lakūnų, 1300 lėktuvų inžinierių, 20 dispečerių ir 50 IATA studentų. Nuo pat pradžių operacija, kurios baigė, atstovauja apie 15 šalių.

MAA eksploatuoja šiuolaikišką (15) orlaivių ir (2) Fight Simulation mokymo įrangą (FSTD), šiame augančiame laive yra (7 A / C) Piper Archer III (vienintelis variklis), (4 A / C) Piper Warrior III ( "Single Engine", "Glass Cockpit"), (2 A / C) Piper Seminole (daugiavaisio variklio) ir (3 A / C) Sama CH-2000 (vieno variklio).

Alsim AL-200, kuris yra "Piper Seminole" (dvigubo variklio orlaivis), ir JCARC jį patvirtina kaip FNPT II.

Alsim ALX, kuris atstovauja kelių variklių šviesos reaktyviniams lėktuvams, kurį JCARC, Prancūzijos DGAC ir JAA patvirtino kaip FSTD FNPT II MCC.

MAA yra patvirtinta JCARC (Jordanijos civilinės aviacijos reguliavimo komisija) kaip skrydžio mokymo organizacija ir yra sertifikuota atlikti tokius kursus kaip:

 • Privatus bandomasis kursas, ATP integruotas kursas,
 • Instrumentų įvertinimo modulinis kursas,
 • Skrydžio instruktoriaus kursas
 • Multi-Crew bendradarbiavimo kursas
 • ATPL modulinės teorinės žinios Be MAA instruktorių (žemės

MAA sudarė "Quest for the English Language Institute" - Ammanui, kuris turi didelę patirtį šioje srityje, norėdamas atlikti visą su anglų kalbos mokymu susijusią veiklą

Be to, MAA yra patvirtinta Tarptautinės oro transporto asociacijos (IATA) , gerai žinoma, kad oro transportas yra viena iš dinamiškiausių pramonės šakų pasaulyje, ji siūlo jums įvairius kursus, tokius kaip:

 • Oro uostų valdymas
 • Oro linijų salono įgula
 • Aviation Security Awareness
 • Oro linijų klientų aptarnavimas
 • Kelionių ir turizmo fondas.
 • Saugos valdymo sistema SMS

Mes taip pat toliau plėstume savo misiją, atidarydami savo filialą Akaboje, tai buvo daugiausia skirta siekti tų, kurie aistra apie aviaciją įvairiose vietose, patraukli visai įvairiam sektoriui, skirtiems pasirengti mūsų studentams užimtumui aviacijos pramonėje ir svajone mokytis skristi, yra su mumis.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Aircraft Maintenance Engineering Course

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2019 Jordanija Amman

[+]

- - - - - Ryšiai ir tinklai Mechaninė inžinerija Informacinių technologijų kursai (IT) Darbuotojų sauga ir sveikata Priežiūros sektorius Medžiagų inžinerijos sektorius Kokybės užtikrinimo ir saugos valdymo sistema

Tokios mokymo programos specialiai bus sukurtos ir pristatomos po konsultacinio vizito vienam iš mūsų konsultantų komandos nario, tada mes parengsime (PBT) produktyvumo pagrįstą mokymo programą, kad pasiektume pageidaujamą efektyvumą, siektume įmonės tikslų arba išspręstume konkrečią problema.

Mokymo turinys, mokymo vadovai ir specialiai klientams pritaikytos mokymo programos, skirtos jų poreikiams patenkinti ir šios mokymo programos pristatymui, bus kliento vietoje arba bet kurioje palankioje vietoje.... [-]


B737ng tipo kvalifikacija, "airbus a320" tipo kvalifikacinis kursas

Su bendrabučiu Dieninės 32 dienų September 2019 Jordanija Amman

"Mideast" tikslas yra užpildyti dangų labiausiai kvalifikuotų, gerai žinomų ir saugiai orientuotų pilotų pasaulyje. [+]

B737NG tipo įvertinimas, "Airbus A320" tipo įvertinimas

18 dienų žemės mokykla 5 dienų FBS (pilnas bazinis treniruoklis) 9 dienų FFS (pilnas skrydžio treniruoklis), įskaitant vienos dienos įgūdžių testą [-]

Instructor’s Course

Su bendrabučiu Dieninės 2 - 4 mėnesių September 2019 Jordanija Amman

[+]

Turi bent CPL arba baigė 200 valandų skrydžio laiko, iš kurių 150 valandų kaip PIC, jei turi PPL. Atitiko CPL žinių reikalavimus, nustatytus FCL 1.470 I priedėlyje.

Trukmė:

4 mėnesiai

Teorinės valandos:

125 val.

Skrydžio valandos:

[-]

Integruotas kursas

Su bendrabučiu Dieninės 24 mėnesių September 2019 Jordanija Amman

Jei nekantriai laukiate intensyvaus ir greito būdų gauti licenciją ir įgūdžius, reikalingus dirbti kaip antrasis pilotas daugiapiločių daugiaprocinių komercinių lėktuvų, ATPL mokymo programa yra skirta jums! [+]

Jei nekantriai laukiate intensyvaus ir greito būdų gauti licenciją ir įgūdžius, reikalingus dirbti kaip antrasis pilotas daugiapiločių daugiaprocinių komercinių lėktuvų, ATPL mokymo programa yra skirta jums!

ATPL leis jums siekti aviacijos kaip karjeros, tapti pirmuoju pareigūnu ir galų gale. perkelti į kapitono vietą.

ATP integruotas kursas Išankstinio atvykimo reikalavimai.Turi būti bent 18 metų. Laikykite tawjihi pažymėjimą arba lygiavertį pažymėjimą, patvirtintą išduodančiosios šalies švietimo ministerijos. Turi turėti galiojantį 1 klasės mediciną (JCAR FCL 1.105). Trukmė: 24 mėnesiai. Teorinės valandos: 825 val. Skrydžio valandos: 225: 00 val. ATP integruota mokymo programa (ATP) Oro teisė ir ATC procedūros Bendrąsias žinias apie orlaivius Skrydžio našumas ir planavimas Žmogaus veiklos ir apribojimai Meteorologija Navigacijos studijos Operacinės procedūros Skrydžio principai Komunikacijos .MCC [-]

Privataus piloto licencija kursai (PPL)

Su bendrabučiu Dieninės 6 mėnesių September 2019 Jordanija Amman

Privataus piloto licencija leis jums skraidyti už savo malonumą ir transportavimą, netgi sugauti šeimos narius ir draugus į kelionę į ekskursijas, jei jūs negausite už tai sumokėti. Pirmasis tampa karininku ir galiausiai persikels į kapitono vietą. [+]

Jei jūsų vienintelis orlaivio malonumas yra tas, kas patraukia jus apie aviaciją, tada "Private Pilot License" yra tai, ko jūs ieškote. Per visą PPL kursą gausite reikiamų įgūdžių, reikalingų saugiam ir efektyviam skraidymui pagal VFR (vizualiųjų skrydžių taisyklės).

Privataus piloto licencija leis jums skraidyti už savo malonumą ir transportavimą, netgi sugauti šeimos narius ir draugus į kelionę į ekskursijas, jei jūs negausite už tai sumokėti. Pirmasis tampa karininku ir galiausiai persikels į kapitono vietą.

PPL kursas Išankstinio atvykimo reikalavimai.Turi būti bent 17 metų. Laikykite tawjihi pažymėjimą arba lygiavertį pažymėjimą, patvirtintą išduodančiosios šalies švietimo ministerijos. Turi turėti galiojančią 1 ar 2 klasės mediciną (JCAR FCL 1.105). Trukmė: 6 mėnesiai. Teorinės valandos: 322 val. Skrydžių valandos: 50:00 Privataus bandomos mokymo programa (PPL) Oro teisė ir ATC tvarka Bendrosios žinių apie orlaivius Skrydžio našumas ir planavimas Žmogaus našumas ir apribojimai Meteorologija Navigacijos studijos Skrydžių procedūros Skrydžio principai Komunikacijos bendroji skrydžių sauga [-]

Skrydžio dispečerių mokymo kursas

Su bendrabučiu Dieninės 7 mėnesių September 2019 Jordanija Amman

Jei jums patinka rūšiuoti orą ir orlaivio technines sąlygas, rengti skrydžio planus, stebėti informaciją apie degalus, taip pat personalą ir suteikti pilotai tiksliausią ir patikimą informaciją, reikalingą kilimui ir tūpimui, šis mokymas jums tinka! [+]

MAA rūpinasi ne tik tiems, kurie gali mus paimti į dangų, bet ir moko tuos, kurie vadovauja pilotai iš žemės. Jei jums patinka rūšiuoti orą ir orlaivio technines sąlygas, rengti skrydžio planus, stebėti informaciją apie degalus, taip pat personalą ir suteikti pilotai tiksliausią ir patikimą informaciją, reikalingą kilimui ir tūpimui, šis mokymas jums tinka!

Skrydžio dispečeris yra labai atsakingas asmuo, kuris daug bendradarbiauja su pilotais, kad orlaiviai būtų kuo sklandesni.

FLGIHT DISPATCHER MOKYMAI

Pradinis mokymo kursas

Išankstinio atvykimo reikalavimai.Turi būti bent 21 metų. Laikykite tawjihi pažymėjimą arba lygiavertį pažymėjimą, patvirtintą išduodančiosios šalies švietimo ministerijos. Turi išlaikyti galiojantį 3 klasės medicinos. Trukmė: 4 mėnesiai. Teoriniai valandai: 285 val. ... [-]