Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Al Baher savo sėkmės kelią arabų kalba!

Arabai siūlo daugybę galimybių gyvenime ir gali padėti sėkmingai ateitimi. Nesvarbu, ar jūsų sprendimas mokytis arabų kalba yra skirtas išsilavinimui, karjerai ar tiesiog neįtikėtinai gyvybei, "Al Baher" padės jums pasiekti savo tikslus. Pasirinkite iš mūsų įvairių arabų kalbos kursų ir leisk mūsų draugiškus ir profesionalius instruktorius jus sklandžiai vedyti. Savo kursu susipažinsite su skirtingų tautybių studentais ir patirtimi, kurios niekada nepamiršite. Mūsų gražus, modernus kalbos centras yra Al Batoul komplekse, įsikūręs Abdoun mieste, vienoje iš moderniausių Amano-Jordanijos rajonų. Dėl savo puikios vietos mokiniai gali lengvai pasiekti įvairius restoranus, kavines, sporto klubus ir parkus. Mes taip pat siūlome įvairias apgyvendinimo galimybes, įdomios socialinės veiklos, Artimųjų Rytų istorijos ir kultūros studijas.

Kodėl verta rinktis Al Baher?

Arabų kalbos mokymo centras "Al Baher" teikia išsamią, įrodymais pagrįstą arabų kalbos mokymą visų lygių ir amžiaus mokiniams, remdamasi saugia ir kultūrine aplinka. "Al Baher" misija, įkurta 2005 m. Ir įsikūrusi Amane, Jordanija, yra remti arabų kalbos besimokančiųjų profesinę, asmeninę ir akademinę plėtrą, naudojant įvairias pamokymo ir instruktavimo kursus. "Al Baher" savo paslaugas teikia nusipelnę dėstytojai, turintys didelę patirtį kalbų tobulinimo srityje. Sužinokite ir patobulinkite savo arabų kalbą dėl unikalios ir nuolat besikeičiančios patirties. Pažadame jums puikią mokymosi aplinką, linksmas ir įdomias pamokas, profesionalius mokytojus, geros vertės apgyvendinimą ir galimybę ištirti vieną iš labiausiai įdomių pasaulio miestų.

Mokymo metodika

Mes naudojame komunikacinį požiūrį, kad įvairios programos (įskaitant panardinimą, klases ir nuotolinį mokymąsi) visapusiškai pagrįstu įrodymais grindžiamą arabų kalbos mokymą įvairiems studentams, kurių kiekviena iš šių programų yra pavyzdys mūsų įsipareigojimui užtikrinti aukščiausius standartus arabų kalba kalbos mokymas.

Norint suteikti jaudinančią ir tinkamą mokymosi sistemą, pamokos sutelkiamos į įvairias temas, kurios skiriasi nuo esamų įvykių iki kasdienių problemų. Mūsų profesionalių ir draugiškų mokytojų pagalba mūsų studentai galės pasirinkti temas, kurios klasėje kelia susidomėjimą, diskusijas ir diskusijas.

Kiekvienam studentui bus suteikta galimybė įsitraukti į kalbą, aktyviai dalyvaujant diskusijose apie pamokas, be kalbos įgūdžių, individualiai, poromis ar mažomis grupėmis. Kadangi mokiniai mokosi apie kitus klasterius ir skirtingas kultūras visame pasaulyje, jie taip pat išmokys teisingą arabų kalbą, padidins ir išplės savo žodyną, išmokys gramatiką, kad sugebėtų formuoti teisingą sakinio konstrukciją. Galų gale mūsų studentai galės tiksliai ir tinkamai išreikšti save arabų kalba!

Mūsų tikslas

Mūsų misija yra remti arabų kalbos besimokančiųjų profesinę, asmeninę ir akademinę plėtrą, pasitelkiant įvairias pamokymo ir mokymo kursus. Virš studentų lūkesčių siūlydami išskirtines paslaugas, mokydami per naujoves ir taikydami esamus, pritaikytus mokymo stilius. Siekti būti geriausiais arabų kalbos programose, išlaikant konkurencingas kainas.

Kiekvienas studentas, lygiai 1 arba 5, yra skatinamas ir tikimasi, kad jis aktyviai dalyvaus klasėje, o tai skatina mūsų programos akcentą ugdyti studento gebėjimą bendrauti arabų kalba.

Gyvenimo aprašymas ir vertinimai

Mūsų mokymo programą sudaro mūsų dvikalbiai, profesionalūs vietiniai arabų specialistai. Jų naujoviškas metodas ir nuolatiniai tyrimai padeda išlaikyti "Al Baher" kalbų mokymosi metodų ir technologijų pažangą. Jie visada stebi mūsų studentų poreikius, kad garantuotų aukštą mūsų kursų pristatymą.

Pradedant mokymosi kelionę, "Al Baher" studentai sėdi už praktikos testą, norėdami nustatyti savo arabų lygį, tada jie prisijungia prie klasės su kitais tos pačios klasės mokiniais, per kuriuos jie nuolat vertinami per klasių pamokas, namų darbus ir įprastą lygį bandymai.

Sukuriamos ataskaitos, kuriose pateikiami išsamūs atsiliepimai apie stipriąsias ir silpnąsias puses, taip pat apie bendrą pažangą kiekvienam studentui.

Mūsų komanda

"Al Baher" arabų kalbos mokymo centre dirba 14 koledžo išsilavinusių, įgaliotųjų darbuotojų, kurie teikia draugišką, mandagų, veiksmingą, laiku ir laiku teikiamą paslaugą. Centro patikimi ir profesionalūs standartai palaikomi mūsų motyvuotų dvikalbių, gerai apmokytų vietinių arabų kalbos instruktorių, turinčių daugiau nei dešimties metų patirtį atitinkamose srityse. Jie yra entuziastingi, draugiški ir svarbiausia - kiekvienas iš jų yra visiškai sertifikuota ir akredituota aukštojo mokslo ministerijos, kad išlaikytų savo struktūruotas ir išsamias klases. Jie atrenkami labai peržiūrimi, nes jie yra raktas, kad arabų įdomus ir efektyvus.

Mūsų instruktoriai laiku pateikia pareiškėjams dokumentus (pvz., Informaciją apie testavimą / apklausą), po to tinkamai informuojant pareiškėjus apie testavimą ir apklausas. Instruktoriai kuo anksčiau pateikia rezultatus ir prasmingus atsiliepimus apie testus ir pokalbius su pareiškėjais, ir toliau seka pasirinktus metodus, jų veiksmingumą ir efektyvumą.

Mūsų energija, patirtis ir aistringumas dėstyti arabų kalbą yra mūsų tikslas - padėti studentams sėkmingai įsitvirtinti pasaulinėje bendruomenėje. "Al Baher" grupėje mes turime žmonių, norinčių jus pasveikinti ir pasijusti namuose. Paklauskite jų apie akademinius reikalus, socialines veiklas ar geriausią vietą, kad gautumėte gerą kavą! Jie yra jums, jie gali jus lydėti daugybėje organizuojamų socialinių renginių. Jie bus jūsų vadovai, kaip jūs ir jūsų naujieji tarptautiniai draugai.

Universiteto miestelis

Mūsų centras įsikūręs (Abdounas), vienoje iš moderniausių Amano, Jordanijos rajonų.

Jis yra "Al Batoul Complex", naujas prabangus pastatas, kuriame yra daug gražių parduotuvių ir daugybė kitų objektų, be to, tai puiki vieta, per kurią studentai gali lengvai prisijungti į įvairius restoranus, sporto klubus, parkus ir yra kelios minutės pėsčiomis. Taj prekybos centras, vienas iš naujausių prekybos centrų Amane. Penkių aukštų prekybos centre yra daugybė specializuotų parduotuvių, maisto prekių parduotuvės (Cozmo), keliolika užkandinių ir kavinių bei erdvūs kino teatrai. "Al Baher" ideali vieta ir atsipalaidavęs lauko gyvenimo būdas suteikia studentams unikalią galimybę mokytis.

Klasės vyksta patogioje instituto aplinkoje, kur studentai naudojasi savo pamokomis centrinėse oro kondicionavimo klasėse, tiekiamos su patogiomis staliukais ir kėdėmis, sukurtos taip, kad studentai galėtų laisvai bendrauti tarpusavyje. Kiekvienas klasės kambarys tiekiamas su dideliu aukštųjų technologijų ekranu, siekiant išlaikyti mūsų studentų ryšį su išoriniu pasauliu ir gauti privilegiją pasinaudoti mūsų instruktorių naujausiais mokymo metodais, naudojant garso / vaizdo mokymo priemones. Studentai nemokamai naudojasi belaidžiu, internetiniu tinklu ir terminalais, jie kviečiami atsipalaiduoti, studijuoti ar atlikti namų darbus mūsų studijų salėje, kurioje pateikiami kompiuteriai, už kuriuos jie gali naudotis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Al Baher Arabic Language Training Center

"Al Baher" siūlo tokius egzaminus pasiruošimo kursus, kurie bus jūsų esminis žingsnis į sėkmę, o mūsų patyrę ir profesionalūs instruktoriai padės užtikrinti geriausius jū ... [+]

Apžvalga

Studentai turi įvairius tikslus, kuriuos jie nori pasiekti, pavyzdžiui, norintys įgyti karjerą tarptautinėje aplinkoje arba įgyti konkurencinį pranašumą savo karjeros keliu. Kiti gali norėti lankyti arabų kalbos universitetą arba ieškoti geresnių galimybių būsimam užimtumui. Kad galėtų pasiekti pirmiau minėtus tikslus, studentai privalo imtis bent vieno iš žemiau išvardytų egzaminų. "Al Baher" siūlo tokius egzaminus pasiruošimo kursus, kurie bus jūsų esminis žingsnis į sėkmę, o mūsų patyrę ir profesionalūs instruktoriai padės užtikrinti geriausius jūsų balus.

APSAUGOS KALBOS VERTINIMO TALBA (ILR)

"Interagency Language Roundtable" (ILR) yra nefinansuota federacinė tarpžinybinė organizacija, įsteigta koordinuoti ir dalytis informacija apie kalbos veiklą federaliniu lygmeniu. Tai yra pagrindinis federalinės vyriausybės departamentų ir agentūrų būdas neatsilikti nuo kalbos mokymosi, kalbos vartojimo, kalbos testavimo ir kitos su kalbos susijusios veiklos pažangos ir įgyvendinimo.... [-]

Jordanija Amman
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Al Baher Arabic Language Training Center

Jei jūsų tikslas yra ugdyti sklandumą, naudojant mūsų kalbos tarmę ("Ammiya"), "AL-Baher" siūlo šią programą, kad maksimaliai padidintų savo kasdienę sąveiką ir bendravim ... [+]

Apžvalga:

Jei jūsų tikslas yra ugdyti sklandumą, naudojant mūsų kalbos tarmę ("Ammiya"), "AL-Baher" siūlo šią programą, kad maksimaliai padidintų savo kasdienę sąveiką ir bendravimą. Studentai galės naudotis arabų kalba daugiakultūrėje dvasią, kuri gali padėti jiems išplėsti savo apibūdina ir plečia savo socialinius tinklus.

3 - Perskaitykite ir supraskite trumpus ir paprastus draugų ar draugų žinutes bei svarbiausią informaciją skelbimuose, kuriuose yra žinomų žodžių žodžių.

4. Rašykite suprantamus tekstus pažįstamoms temoms, apibūdinančioms patirtį, įvykius, jausmus ir reakcijas.... [-]

Jordanija Amman
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 - 10 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Al Baher Arabic Language Training Center

... [+]

Apžvalga:

Metmenyse

Metmenyse

Metmenyse

Metmenyse

Pastabos:

[-]
Jordanija Amman
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 - 12 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Al Baher Arabic Language Training Center

Trumpas individualus dėmesys tikrai gali nutildyti ilgą kelią! Privati ​​pamoka - tai asmeninis dėmesys jums. Jūs gausite savo mokytojo nedalomą dėmesį, plius gaires ir a ... [+]

Trumpas individualus dėmesys tikrai gali nutildyti ilgą kelią! Privati ​​pamoka - tai asmeninis dėmesys jums. Jūs gausite savo mokytojo nedalomą dėmesį, plius gaires ir atsiliepimus, kurie yra būdingi jums ir jūsų tikslams.

Jei norėtumėte žymiai pagerinti savo lygį per trumpą laiką ir nukreipti savo mokymąsi į konkrečias sritis, užsiregistruoti į "Al Baher" programą "vienas su vienu" ir didinti savo pažangą per privačias pamokas. Tai yra pats lanksčiausias ir asmeniškiausias kursas, kuris siūlomas ištisus metus pagal užsakymą. Privačios pamokos gali būti rengiamos dienomis ar vakarais priklausomai nuo instruktorių pasiekiamumo.

Mes pripažįstame, kad kai kuriems studentams reikia intensyvesnės valandų koncentracijos, o kiti gali norėti visapusiškai pabrėžti mokslus ar įgūdžius; dėl šios priežasties mes siūlome privatų mokymą. Jūsų klasės bus specialiai sukurtos tam, kad atitiktų jūsų konkrečius poreikius. Atsižvelgiant į individualų dėmesį, šios sesijos yra 100% sutelktos į jūsų poreikius. Nustatykite savo tikslus, o jūsų mokytojas padės pasiekti juos.... [-]

Jordanija Amman
Registracija galima
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Sertifikatas

Al Baher Arabic Language Training Center

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu. ... [+]

"Al-Baher" siūlo dvejus pamirso kursus, kurie siūlomi ištisus metus, ir jie neapsiriboja mūsų įprasto programos kalendoriu.

* Intensyvus pasimatymas: (4 - 12 savaičių)

Šis kursas skirtas studentų panardinimui į autentišką arabų aplinką trumpam laikui. Tai pageidauja studentai, siekdami tobulinti ar išlaikyti esamą arabų lygį arba pasirengti dirbti arabų kalbos šalyje

* Ilgalaikis perkrovimas: (3 - 12 mėnesių)

Šis kursas kviečia studentus suprasti save intensyvios instrukcijos kalba. Studentai atlieka stebėsenos testą, be savaitinių pamokų planų su aiškiais, tarpusavyje apibrėžtais tikslais. Įvairių mokymo programų dėka užsiėmimai užtikrina tinkamus ir atitinkamus gebėjimus: kalbėjimą, klausymą, skaitymą ir rašymą. Daugiau dėmesio skiriama konkretiems studentų interesams ir kalbos vartojimui.... [-]

Jordanija Amman
Registracija galima
Anglų
1 - 12 mėnesiai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba