Cambridge International College

Įvadas

Oficialus aprašymas

CAMBRIDGE International College TEIKIA akredituota, profesinių studijų, mokymo ir švietimo iš Didžiosios Britanijos, vyrams ir moterims visame pasaulyje ambicingi sėkmingą karjerą

Kembridžo tarptautinis koledžas yra labai gerbiamas, patyrę, veiksmingą ir profesionalų institucija į studijų, mokymo ir švietimo srityje. Kolegijos ir mūsų prioritetas numeris vienas dėmesio, yra labai paprasta; tai yra:

"Teikti profesionalias, prieinamos, aukštos kokybės kursus, kurie teikia savo nariams su žinių, supratimo, gebėjimų ir kompetencijos, ir kuris leis mūsų nariams įgyti gerą darbą ir pasiekti karjeros sėkmę."

Čia yra dar vienas 10 vienetų informacijos, kad žinotumėte apie Kembridžo International College, kuris, tikimės, jūs rasite svarbios, įdomios ir patogiau:

  • Kembridžo International College ištakos prasidėjo 1935 metais (2015 m buvo 80-mečiui). 1935 keturias ponai - verslumo JJ Cleaver, akademikas dr Juozapas Lee mokytoja Davidas Hume ir administratorius Leslie Cowham - susirinko Kembridžo ir Londono sukurti instituciją, kuri teigiamai paveikė milijonų vyrų ir moterų gyvenimus šalių visame pasaulis - ir vis dar darydamas 80 metų.
  • Pagrindinė veikla ir kompetencijos sritys Kolegijos apima profesinės rašymo, kūrimo ir gamybos studijų ir mokymo medžiagos, kurių koncentracijos verslo, vadybos ir administravimo, ir platų susijusių teminių sričių, pavyzdžiui, apskaitos, rinkodaros ir vyriausiajam įgaliotiniui. Šie tyrimo medžiagos yra neatskiriama (įtraukta į mokesčio) patvirtinto, patvirtino ir akredituotos profesinio karjeros vystymosi Studijų ir mokymo programas ir Aukštojo programų siūlomos, todėl diplomų ir aukštojo apdovanojimams.
  • Kolegija yra akredituota, patvirtino, patvirtino ir pripažino, Didžiojoje Britanijoje ir visame pasaulyje, įskaitant britų instituto Mokymasis ir plėtros EDI (Švietimo plėtotės International), Tarptautinė asociacija nuotolinio mokymosi (IADL), Lyderystės ir Vadybos institutas (ILM) , vertinimas ir akreditavimas mokymosi teikėjų (EALP), Nacionalinis akreditavimo valdyba, TEVETA ir kt. Kolegija taip pat pasiekti prestižinį Bild kokybės ženklas, yra registruotas JK Mokymosi teikėjas (UKRLP), ir taip pat yra įregistruotas organų, kaip antai Tarptautinės plėtros departamentas.
  • Kolegija šiuo metu siūlo daugiau nei 100 skirtingų patiekalų pavadinimus ir nuolat prideda naujų kursus, kurie atitiktų ambicingus vyrų ir moterų poreikius, kurie ieško karjeros sėkmę, iš viso pasaulio. Be to, kolegija kartais gali pasiūlyti - pagal specialų užsakymą - pritaikyta ir specialiai parengta kursų pavadinimus, ypač įvairių specializacijų siūlomų Bakalaureato ir EBI programas.
  • Tikru laiku Kolegija paprastai turi narių iš tarp 100 ir 125 tautų ir šalių visame pasaulyje, todėl kolegija tikrai tarptautinė institucija. Dabartinė spausdinami prospektas yra kolegijos nariai ir absolventai iš daugiau nei 65 iš šių šalių. Daug kartų kartoms tos pačios šeimos - tėvo / motinos ir jų vaikai / dukterų - studijavo su ir pasiekti savo apdovanojimų iš koledžo.
  • Dabartinė vyriausioji Kembridžo International College yra dr Stephenas M Lawson "," labai gerbiamas, labai patyręs, žymus pedagogas. Dr Stephenas Lawson "lankėsi kiekviename pasaulio žemyne, ir kartu su Kolegijos darbuotojų ir vadovų turi didelį žinių ir patirties apie studijų ir karjeros poreikius ambicingų vyrų ir moterų visame pasaulyje. Dr Stephenas Lawson "yra viena iš Kolegijos, dr Jospeh Lee steigėjų sūnėnas, ir buvo įtraukti į gerinant šimtai tūkstančių narių (studentų ir mokinių) ir jų šeimų visame pasaulyje gyvenimus.
  • Nors iš narių, kurie mokosi su dauguma - arba kurie mokėsi pas - Kolegija padaryti per Koledžo profesinės nuotolinio mokymosi metodą, kolegija taip pat turi daugiau nei 50 Partnerių organizacijų visame pasaulyje, kurie teikia įvairias paslaugas, įskaitant diapazonas: padėti pareiškėjai užsiregistravę College ir yra vietos kontaktinis punktas; kai Agentai taip pat teikia paskaita, klasėje ar pamoka parama, kuri gali būti ne visą darbo laiką ar visu etatu arba vakarais arba savaitgaliais; ir nagrinėjimas egzamino paprašo / priežiūros tarnyba.
  • Vidutiniškai tarp 30% ir 60% Koledžo Narystė - mokosi Nariai (besimokantiems asmenims ar studentams) - sudaro vyrų ir moterų, kurie buvo rekomenduojamų ar supažindinti su kolegijoje pagal ankstesnę ar dabartinę narių, arba kurie iš naujo mokosi tolesnėms studijoms su kolegija atlikęs ankstesnę kursą kolegijoje.
  • Minimalus amžius tyrimo metu CIC yra 18; nėra maksimali amžiaus riba, nors mes manome, kad seniausias asmuo stoti buvo 84 metai; tai buvo džentelmenas - gydytojas - Trinidadas ir Tobagas West Indies, kuris buvo atidaryti naują medicinos verslą ir kuriems reikia žinoti, kaip efektyviai ir sėkmingai paleisti jį. Dabartinė pavaduotoja vyriausioji kuris buvo nuo West Indies turą tuo metu Kembridžo International College,, galėjo pateikti daktaras su savo diplomas Verslo vadybos ir administravimo, kuriame dalyvavo Daktaro žmona ir draugais, ir kitų grupės nariai, kurie taip pat neseniai baigė savo CIC studijas; tai lieka vienas iš pirmininko pavaduotojų Pagrindinio subjekto mėgstamų istorijų iš jo 20 + metų su kolegija.
  • Kolegija labai rimtai savo akredituotas ir patvirtintas statusas, jo patikimumą ir patvirtinimo, ir savo aukštą reputaciją ir standartus (ir kolegija yra laimingi galėdami nario pasisekimas patvirtinti, kad kokybės ir būklės koledžas - šioje svetainėje, reguliariai biuleteniai ir kita kolegija publikacijos pateikti pavyzdžių naujienas, pranešimus ir sėkmės istorijų nariai). Kaip dalį savo patvirtintą ir akredituota statusą Kolegija yra reguliariai audituoti profesinių ir įgaliotoms įstaigoms, kuri apima griežtą auditą: kokybės užtikrinimo procesus; turinys, sandara ir vertinimo standartai mokymosi programų teikimo; kokybės mokymo ir mokymosi teikimą; priežiūra atitinkamų tikslų ir jų pasiekimo sąlygas; teikiant aukštos kokybės mokymąsi ir vystymąsi.

SĖKMĖS ISTORIJOS

"Ačiū, kad padedate man atnaujinti savo mokymąsi, kuris taip pat padėjo man gauti leidimą į aukštosios mokymo institutas mano Doktorantas pažymėjimo projektų valdymas. Su mano studijų savo koledžo mano naujas Įmonė turi pažangias man paskolą man mokėti savo mokesčius. "

Danial kardinolas Langton rašė Gana

Vietos

Šventasis Petras

Address
Heron House
JE3 7BY Šventasis Petras, Šventasis Petras,
Telefonas
+44 534 485485