Oficialus aprašymas

"YDC", " Yokohama Design College , yra viena iš pirmaujančių profesinių mokyklų, kuri moko dizainus, taip pat žinoma Japonijoje aukšto lygio Japonijos švietimui.

YDC įsikūręs Yokohama, kuris yra vos 30 minučių kelio nuo Tokijo centro. Jis yra vos už kelių minučių pėsčiomis nuo artimiausios stoties, labai patogioje vietoje.

YDC turime 3 mokyklos viename pastate, Japonijos kalbos mokykla, Dizaino mokykla, Vidurinė mokykla, Tarptautiniai studentai ir Japonijos studentai naudojasi ta pačia įranga, patogumais, gali lengvai susipažinti su japonų vietiniais gyventojais, naudotis kalbos / kultūros mainais.

"Yokohama" yra bayside miestas, kuriame daugialypės kultūros ir išskirtinio pasaulio interpretacijos sintezė, kuri kasmet vystosi funkciškai, užpildyta tinkamomis aplinkosauginėmis svetainėmis dizaino studijoms. Ši mokykla agresyviai propaguoja keliones paskaitas, naudojančias vietos ypatybes, tokias kaip fotografavimas / fotografavimas Minatomirai rajone, eskizas "Red Brick Park" ir apžvalga Yokohama muziejuje.

Šiuo metu mes turime 420 mokinių, 180 - Japonų kalbos skyriuje, 170 - Dizaino skyriuje, 70 - Vidurinės mokyklos skyriuje.

Japonų kalbos departamente mes turime studentų iš maždaug 25 šalių visame pasaulyje.

Jie mokosi japonų savo tikslu, Japonijos universitete, meno veikloje (meno universitete, profesinėje mokykloje) tik išgyvena šalies svajonė, darbo patirtis ... ..

"YDC" siūlo daugybę neprivalomų nemokamų programų, padedančių mokiniams pasiekti savo svajones, taip pat japonų kultūrų / požiūrio ir kt. Supratimą.

Kokie pirmieji "YDC" mokytojai ir darbuotojai mano, kad "jūsų svajonės gali įvykti !!!"

Mes taip pat siūlome trumpą trem kursą studentams, negalintiems atvykti į Japoniją ilgą laiką dėl savo studijų ar darbo grafiko. Jūs galite atvykti į Japoniją su laikina vizos vizitu, pasilikti ir studijuoti čia 3 mėnesius.

Programos mokomos:
  • Anglų
  • Japonijos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Yokohama Design College

Mes turime Japonijos vidurinės mokyklos katedrą, taip pat ir universiteto Dizaino skyrių, galite susirasti draugų su japonų studentais mūsų kolegijoje kasdieniame gyvenim ... [+]

Ką mokysi

Japonų kalba

Trukmė

Nuo balandžio: 1 metai arba 2 metai (su studento viza)

Nuo spalio: 1 metai arba 1 ir pusę metų (su studento viza)

Pasirinkimo pamoka

Manga, piešimas, dizaino kursų bandomoji pamoka

Mokyklos veikla

Mokyklos šventė, supjaustyti ryžių pyragą ir žaisti japonų tradicinius žaidimus,

Baigimo paroda, sporto šventė

Studentų klubo veikla (futbolas, tinklinis, Cosplay, choras ir kt.)

Japonijos kalbos kursų veikla

Apsilankymas Japonijos istorinėse vietose, nelaimių centras

Ekskursija į Tokijo "Disney Resort", Kalėdų vakarėlis, baigimo kelionė

Švenčiant Naujųjų Metų šventovę

Kodėl jūs pasirenkate mus?... [-]
Japonija Yokohama
Balandis 2020
Anglų,Japonijos
Dieninės
1 - 2 metai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
1-33-6 Chuo, Nishi-ku, Yokohoma-shi, Kanagawa-ken
220-0051 Yokohama, Kanagawa Prefecture, Japonija