Sophia University Summer School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sophia specialiosios charakteristikos

Sophia universitetas Japonijoje vedė į internacionalizaciją, suteikdamas mokymosi ir švietimo galimybes, į kurias atsižvelgiama į mūsų vis sudėtingesnį pasaulį. Per daugelį metų universitetas sukūrė originalų pasaulinį tinklą, leidžiantį užsieniečių mokslininkams ir studentams mokyti ir mokytis Japonijoje, o Japonijos mokslininkai ir studentai tai daryti užsienyje.

Sofija suteikia puikią švietimo aplinką internacionalizacijos erai, ugdydama „Vyrus ir moteris kitiems, su kitais“, kurie gali tobulėti pasaulinėje arenoje.

Vienas iš geriausių privačių universitetų Japonijoje

Sophia reputacija aukštojo mokslo srityje, išskirtinės studijų programos ir konkurencinga mokslinių tyrimų aplinka leidžia išlaikyti savo reitingą kaip vieną iš didžiausių Japonijos privačių universitetų. Studentai gauna naudos iš gebėjimo studijuoti naujausius pokyčius savo pasirinktoje specializacijos srityje su išskirtiniais Japonijos ir tarptautiniais fakulteto nariais. Sophia absolventai, vertindami savo išsilavinimo kokybę, yra laikomi tarptautinių kompanijų ir tarptautinių organizacijų lyderiais pasaulinėje darbo vietoje.

Visi mūsų fakultetai ir magistrantūros mokyklos laukia tarptautinių studentų. 1 148 tarptautinių studentų atvyksta iš daugiau nei 60 šalių ir iš viso pasaulio. Mūsų fakultetą sudaro nariai iš daugiau nei 20 šalių, o dauguma fakulteto narių turi užsienio studijų ir mokslinių tyrimų patirtį.


Japonijos pasaulinio švietimo pradininkas

„Sophia University“ daugiau kaip 60 metų pasiūlė anglų kalbos programas. Atsižvelgiant į tai, kad vyksta pasaulinio išsilavinimo pradininkė, universitetas neseniai buvo pasirinktas daugeliui subsidijų programų, kurias įgyvendina Švietimo, kultūros, sporto, mokslo ir technologijų ministerija, siekdama tarptautizuoti universitetus Japonijoje, įskaitant „Top Global Universities“ projektą ir „Global 30“ projektą. Šios programos padeda toliau stiprinti Universiteto pastangas didinti pasaulinę mūsų studentų kompetenciją.

Tuo pat metu susitarimai su 206 užsienio universitetais 42 šalyse užtikrina dinamišką mūsų studentų judumą. Daugiau kaip 1 500 tarptautinių studentų studijuoja Sofijoje iš viso pasaulio ir skatina internacionalizuotą universiteto kultūrą. Universitetas taip pat žinomas kaip skatinęs japoniškus studentus studijuoti užsienyje su daugybe programų. Tiek įeinantys, tiek išeinantys studentai sužinos, kaip mokymasis iš tikrųjų ateina į gyvenimą tarptautiniame kontekste Sophia.


Įvairios vienos kampuso patrauklus miestas Tokijo mieste

Sophia universitetas turi kompaktišką pėdsaką, kuris vienoje universitete sujungia visus mokslų ir humanitarinių mokslų fakultetus ir absolventų mokyklas. Šis požiūris suteikia daug naudos Universiteto programoms gilinant švietimo judumą, bendradarbiavimą ir specializaciją. Siūlydama aplinką, kuri suburia studentus ir fakulteto narius iš skirtingų kultūrinių, kalbinių ir religinių sluoksnių, universitetas veikia kaip pasaulio visuomenės mikrokosmas. Ne mažiau naudinga yra universiteto vieta Tokijuje, megapas, kuris kviečia mokinius mėgautis visomis pažangiausiomis technologijomis, įrenginiais ir infrastruktūra. Geriausia, kad miestas suteikia neįkainojamą galimybę patirti unikalią kultūrą, kurioje susilieja tradiciniai ir modernūs elementai.


Platus anglų kalbos programų skaičius

Studentai gali mokytis verslo ir ekonomikos, mokslo ir technologijų bei aplinkosaugos studijų, visų Japonijos privalumų, anglų kalba. Sophia taip pat turi senas tradicijas japonų studijose. Universitete yra redaguojama Monumenta Nipponica, anglų ir vidutinio mokslo žurnalas, kuris yra svarbus šaltinis tyrėjams, studijuojantiems Japoniją visame pasaulyje.

Šios programos siūlo tik anglų kalbos mokymo programas:

Bakalauro lygis:

  • Laisvųjų menų
  • Mokslas ir technologijos

Absolventų lygis:

  • Global Studies
  • Pasaulinės aplinkosaugos studijos
  • TESOL (anglų kalbos mokymas kitų kalbų kalbėtojams)
  • Mokslas ir technologijos

Ne studijų programos:

  • Laisvųjų menų
  • Kalbų mokymo ir tyrimų centras (japonų kalbos kursai)
  • Trumpos programos (Azijos studijos, japonų kalbos studijos ir japonų kalba ir kultūra)


Žinomas kaip aukštos kokybės kalbų mokymas

Nuo pat įkūrimo laiko Sofija pabrėžė užsienio kalbų mokymą, o Sophia absolventai labai vertinami dėl savo išskirtinių kalbos įgūdžių ir bendravimo įgūdžių. Kalbų mokymo ir tyrimų centras siūlo kursus 22 kalbomis japonų kalbų mokiniams. Centras taip pat siūlo daugybę japonų kursų tarptautiniams studentams. Be to, kad Sophia universitetas skatina gebėjimą panaudoti užsienio kalbų mokėjimą, siekdamas karjeros vis labiau globalizuotame ir įvairesniame pasaulyje, jis siekia sukurti pagrindą mokinių gebėjimui vartoti užsienio kalbas logiškai plėtoti savo mąstymo būdus, pristatyti savo mintis ir derėtis giliau.

Vietos

Chiyoda

Address
102-8554 Chiyoda, Tokijas, Japonija