J.F. Oberlin University Summer Session

Įvadas

Oficialus aprašymas

= Pastaba =

Deja, JF Oberlino universitetas (JFOU) turi paskelbti atšaukiantis 2020 m. Vasaros sesiją dėl koronaviruso epidemijos.

Apie JFOU

JF Oberlin universitete yra beveik 9000 studentų, tarp jų ir magistrantai ir studentai iš užsienio. Kiekvienais metais apie 550 užsienio studentų įstojo į universitetą. Mes taip pat turime daugiau nei 140 partnerių mokyklų daugiau nei dvidešimt šalių ir regionų visame pasaulyje. Mūsų Japonijos studentai įgyja praktinės patirties per įvairias programas, įskaitant ne tik kalbų studijas ir akademines mainų programas, bet ir savanorių programas bei stažuočių galimybes. Universitetas įsteigė penkias užsienio įstaigas, kurios vykdo įvairią veiklą tarptautinėse mainuose ir remia studentus, studijuojančius užsienyje. .

Tokijas ir Machida sritis

Specialiųjų rajonų plotas yra 621 kvadratiniai kilometrai ir jo gyventojų skaičius yra 9 milijonai. Jis pritraukia lankytojus ne tik iš užsienio, bet ir iš visos Japonijos, koncentruojantis verslo ir komercinių patalpų, gerai išvystyto eismo tinklo ir daugybės kultūros įstaigų bei turistų lankomų vietų. Tokijo metropoliteno vyriausybės įstaigos, naujai restauruotos Tokijo stoties pastatai ir Tokijo skydai yra tik keletas pavyzdžių, susijusių su istorijomis ir tradicijomis esančiomis lankytinomis vietomis. Nuolat sukurdami naujus taškus, Tokijas neabejotinai yra vienas iš labiausiai pažengusių pasaulyje. .

Machida

"Senojo gero gamtos ir tradicijos" bei "naujosios kultūros" sambūvis yra didysis turistinio Machida miesto žavesys. Miesto centre yra prekybos centrai, puikus maistas ir įvairios pramogos. Iš Machida yra lengvas susisiekimas su centriniu Tokiju.

Vietos

Tokijas

Address
3758 Tokiwa-machi, Machida-shi, Tokyo 194-0294 Japan
Tokijas, Japonija