Genki Japanese & Culture School

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sužinokite Japonijos Japonijoje!

GenkiJACS yra japonų kalbos mokykla, įsikūrusi Fukuokoje, Japonijoje, mokanti japonų bendravimą ir kasdienį gyvenimą. Pradėkite mokytis japonų su mumis bet kurį pirmadienį ir mokytis nuo 2 savaičių iki vienerių metų! Studentų vizos, skirtos ilgalaikei studijai, yra mūsų Fukuoka Japonijos mokyklos filiale.

Kodėl GenkiJACS?

 • Lankstūs tvarkaraščiai

Kursai prasideda kiekvieną pirmadienį ištisus metus, o jūs galite mokytis tiek laiko, kiek norite, nuo 2 savaičių iki metų ar daugiau! Mes planuojame klases, kad atitiktų jūsų poreikius.

 • Mažos klasės dydžiai

Klasėse yra ne daugiau kaip 8 studentai, paprastai jie yra vidutiniškai 4 studentai. Turime iki šiol mažiausią bet kurios akredituotos mokyklos klasės dydį!

 • Beveik visi gebėjimų lygiai yra priimami

Nesvarbu, ar esate visiškai pradinis, ekspertas ar kažkur tarpu, turime jums klasę! Keletas veikiančių klasių reiškia, kad esate nepakitę grupėje su žmonėmis, kurie yra daug didesni ar žemesni už jus.

 • Kursai orientuoti į vakariečius

Skirtingai nuo beveik visų kitų Japonijos mokyklų, 90 proc. Mūsų studentų yra iš JAV, Europos ir Australijos. Kurso turinys pritaikytas pagal jų konkrečius poreikius.

 • Patikima kokybė

Be to, kad esame vyriausybės akredituotos, mes esame viena iš tik dviejų Japonijos mokyklų, akredituotų Tarptautinės kalbos centrų asociacijos, o pirmoji japonų mokykla kadaise balsuojama "Star World" kalbos mokykla - aukščiausias pramonės apdovanojimas!

 • Tik kvalifikuoti mokytojai

Visi "GenkiJACS" mokytojai yra baigę 420 valandų trukmės japonų mokytojų rengimo kursą pripažintoje studijų institucijoje. Mes samdyti tik geriausius ir atliekame reguliarius mokymus. Studentai sutinka: nepasieksite geresnių mokytojų!

 • Unikalūs kursai

Mes nuolat tobuliname, pridedame naujus kursus, tokius kaip "Japonijos plius pop kultūra" ir "Japonijos plius tradicinė kultūra", kurių nerandate kitose mokyklose!

Fukuoka mokykla

Mūsų mokykla įsikūrusi centre, vos kelios minutės nuo Hakata stoties, Fukuoka miesto centre. Mes turime 13 klasių ir didelę bendruomeninę poilsio erdvę, kurioje mokiniai gali atsipalaiduoti.

Mūsų klasės yra skirtos palengvinti mokymąsi ramiame ir patogioje aplinkoje.

Mokykloje naudojamos tokios patalpos:

 • Kompiuteriai su plačiajuosčio interneto prieiga ir biuro programomis
 • nemokamas bevielis internetas
 • studijų erdvė
 • "Wii" žaidimų konsolė su daugybe žaidimų
 • DVD / TV ir didelė DVD biblioteka nemokamai nuoma
 • Nešiojamieji DVD / CD grotuvai savarankiškam tyrimui
 • didelio ekrano vaizdo projektorius
 • manga / knygos biblioteka
 • nemokama kavos / arbatos

Kontaktinė informacija

Fukuoka mokykla

Hakataekihigashi 1-16-23, Hakata-ku, Fukuoka-shi 812-0013, Japonija

Telefonas: 81 (0) 92 472 0123

Tarptautinis

Pagrindinis telefonas: (092) 472-0123

Tarptautinis telefonas: 81-92-472-0123

Faksas: (092) 472-0124

info@genkijacs.com

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Japonijos

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Vienerių metų japonų kalbos kursai su studentų vizomis

Su bendrabučiu 1 metai April 2019 Japonija Fukuoka

Japonijos studentų vizos prašymas yra gana sudėtingas ir sudėtingas. Tačiau "GenkiJACS" gali atlikti daugumą jūsų proceso ir teikia paramą anglų kalba bet kuria dalimi, kurią turite atlikti. Mes esame čia, kad jums būtų lengviau! Nuo 2017 m. 100% mūsų prašymų išduoti vizą buvo patvirtinti. [+]

Apžvalga

Japonijos studentų vizos prašymas yra gana sudėtingas ir sudėtingas. Tačiau "GenkiJACS" gali atlikti daugumą jūsų proceso ir teikia paramą anglų kalba bet kuria dalimi, kurią turite atlikti. Mes esame čia, kad jums būtų lengviau! Nuo 2017 m. 100% mūsų prašymų išduoti vizą buvo patvirtinti.

Atkreipkite dėmesį, kad dėl vyriausybės studentų vizų apribojimų šis kursas turi tam tikras konkrečias sąlygas, todėl atidžiai perskaitykite šį puslapį. Studento viza turi keletą vyriausybės reikalavimų, įskaitant akademines (jums reikia išlaikyti nuolatinius testus, kad pereitumėte į kitą studijų vienetą) ir lankotės (turite lankyti daugiau nei 80% klasių arba jūsų viza gali būti atšaukta). Mes rekomenduojame studentų prašymus išduoti vizą studentams, kurie rimtai mokosi japonų.... [-]


Vaizdo įrašai

GenkiJACS Fukuoka introduction video

Kontaktai

Genki Japanese & Culture School - Fukuoka

Interneto svetainė http://genkijacs.com