Beppu Mizobe Gakuen College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Departamentai ir kursai Beppu Mizobe Gakuen kolegija Bepu Mizobe Gaken Kolegija turi keturis padalinius, pagal kurį egzistuoja įvairių 2-jų metų kursus. Du iš departamentų, iš šiuolaikinio gyvenimo Dizaino katedros ir maisto bei mitybos katedra, sukūrėme specialius kursus užsienio studentams, kaip aprašyta toliau. Ateikite išbandyti visas, kad mes turime pasiūlyti jums ir investuoti į savo ateitį ne Mizobe!

Departamentas šiuolaikinio gyvenimo dizainas: Visavertį dvejų metų programa, su turinio turtingas mokymo programą kartu su "rankas" patirtimi ir stiprią paramą iš fakulteto, studentai dirbti link gauti sertifikuotų jų atitinkamų kompetencijos sričių. Studentai gali imtis klases, kad sudominti juos iš kitų kursų mokymo programas, kurios leidžia jiems gauti specializuotą informaciją savo žinoma, bet taip pat studijuoti platų temų.

Departamento Maisto ir mitybos: Šis departamentas siekia gaminti kulinarijos specialistai ir mitybos kurie gerai lavinami specializuotų žinių apie mitybą, maisto ir maisto ruošimo ir sveikatai. Studentai gali gauti įvairius sertifikatus ir įgūdžius, kurie yra naudingi ieškant darbo, o jie mokosi be jokių papildomų išlaidų, nepriklausančių paskirtų už mokslą išmokas, kurios yra labiausiai tikėtina, susijusių kodėl užimtumas Šis departamentas absolventų kasmet viršyti 90%. Yra vienas "Tarptautinė Studentų kursai" per šį skyrių.

Departamentas ankstyvojo ugdymoTai dvejų metų mokymo programa studentams, kurių tikslas yra tapti instruktoriai ne dienos priežiūros įstaigas ar darželius. Yra ir kitų pažymėjimų ir licencijų, kad studentai gali gauti per savo studijas, pavyzdžiui, "Poilsis instruktoriai" ir "Peras padėjėjų."

Departamentas Atestuotų apsaugos darbuotojųŠis departamentas tarnauja skatinti sertifikuotos priežiūros darbuotojai, kurie sugeba bendrauti sklandžiai su vyresnio amžiaus ir neįgaliems bei turintys įgūdžių teikti namudininkais ir kasdieniame gyvenime paramą, gerbiant asmens teises.

Tarptautinių mainų ir veiklos užsienio studentams Bepu Mizobe Gakuen kolegija yra santykinai mažas Junior College, tačiau mes supranta, plečiasi visame pasaulyje ir pasimėgauti gyvumo, kad tarptautiniai studentai pareikšti, kad mūsų universiteto svarbą. Nors tarptautiniai studentai gali būti sunku iš pirmo su savo japonų tyrimais ir kitais mokslininkais, yra gausu parama iš dėstytojų ir darbuotojų, kurie padės įveikti pradinius sunkumus.

Puikus japonų yra žinoma svarbu, ypač kalbant apie ieško darbo Japonijoje. Tačiau žinios apie Japonijos kultūrą ir etiketą yra lygiai taip pat svarbus. Nepaisant to, kad mokslininkai griežtumo, Bepu Mizobe Gakuen Kolegija taip pat nori tarptautinių studentų smagiai ir suteikia daug veiklos ir patirties, kad jie galės stebėti ir bandyti savo jėgas Japonijos tradicinių menų, pavyzdžiui, gėlių puokštės, arbatos ceremoniją, padažu kimono , japonų maisto gaminimo, ir daugelis kitų. Yra išvykas per metus, apsilankymai Japonijos pradinių mokyklų, dalyvavimas vietinių festivalių, dalyvavimas savanoriškoje veikloje, ir daug galimybių keistis su vietos gyventojais. Yra studentų paleisti kultūros klubai (arbatos ceremonija Klubas, Kinų kultūros klubas, ir tt), sporto klubai (japonų lanko, plaukimas, krepšinis ir tt), miesteliu, kad tarptautiniai studentai yra kviečiami prisijungti.

Vieta Bepu Mizobe Gakuen College Campus yra Kiūšiū, pietinėje-dauguma saloje keturių salų, sudarančių Japoniją. Norėdami būti konkretesnis, Bepu Mizobe Gakuen kolegija yra Beppu City Oita prefektūroje. Beppu City yra vidutinio dydžio miestas maždaug 120.000 ir kaimyninių miestas Oitos prefektūra sostinę Oita City. Beppu yra žinomas dėl savo karštųjų versmių, maždaug 2700 spyruokles Beppu vieni, ir jos "Hot Spring turizmo", kuris atneša daug žmonių šiame mieste kasmet atsipalaiduoti ir mėgautis nuostabiais gamtos apylinkes srityje.

Daugelis tarptautinių studentų įsivaizduoti didesnius miestus Tokijuje arba Osaka kai jie paveikslėlį Japonija jų protus, tačiau mes didžiuojamės galėdami pasiūlyti studentams tai, ką tie miestai, negaliu - čia "tikrąją" Japonijoje žvilgsnis. Kyushu yra ypač žinomas dėl ūkį Japonijos tradicijų, vietinio skonio, kuris gali būti sunkiau rasti miesto centrų šalyje.

Beppu yra saugus aplinkai ir pigūs pragyvenimo išlaidos Be to, jos vieta ir arti kitų Azijos šalių, daro tai ideali vieta tarptautiniai studentai pradėti savo gyvenimą Japonijoje.

Vietos

Beppu

Address
Yubinbango 874-8567
Beppu, Oita Prefecture Kamegawachuo cho 29-10

Beppu, Ōita prefektūra, Japonija