Oficialus aprašymas

inlingua® Vašingtonas - Įsteigta ir patikimas, gerai gerbiamas ir akredituota. Šie dalykai daro mus Premier Anglų kalbos institutas, pritraukti geriausius studentus iš viso pasaulio. inlingua® Vašingtonas yra dalis vienos didžiausių tinklų nepriklausomų kalbų mokyklų visame pasaulyje.

Misija Mes esame įsipareigoję tarnauti studentams iš įvairių sluoksnių. Mes siekiame užtikrinti, kad visi mūsų studentai pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus.

inlingua® International šūkis yra "Sankryža kalbos barjerai." Mes siekiame skatinti tarpkultūrinį supratimą ir akademinę kompetenciją. Su kultūriškai jautrių darbuotojai ir dėstytojai, mes esame pasiryžę įveikti kalbos barjerus.

Mes taip pat skatina suteikti mūsų studentams ir užtikrinti, kad jiems pavyks savo ateities siekiams. Štai kodėl mes naudojame bendravimo būdą mūsų klasėse. Komunikabilios metodas leidžia studentams prisiimti visą atsakomybę kalbos jie mokosi, ir taip leidžia jiems būti aktyviais besimokančiaisiais. Ši patirtis tipas yra visą gyvenimą keičiasi, ką jie nebus pamiršti, kai jie palieka inlingua® Vašingtone.

Dar geriau, kai studentai ateina į inlingua® Vašingtone, jie tampa dalis besimokančiųjų bendruomenę su instruktoriais, kurie tarnauja kaip įkvėpimo mentorių.

Kodėl verta rinktis inlingua® Vašingtone? Štai tik keletas priežasčių studijuoti anglų kalbą inlingua® Vašingtone:

Mes esame tokioje puikioje vietoje - kelios minutės nuo miesto centro DC ir tik keli žingsniai nuo istorinio Džordžtaunas, su savo triukšmingo, švenčių gatvėse, nuostabi naktinio gyvenimo, aukščiausios klasės restoranų, ir pirmos klasės parduotuvėse. Mes tik teikti kvalifikuotas ir patyręs anglų kalbos mokytojai, kurių gimtoji kalba yra anglų. Mūsų mokytojai yra skirta suteikti dinamišką ir veiksmingą Anglų nurodymą padėti jums pasiekti savo anglų mokymosi tikslus sparčiau. Su maksimalus klasės dydžių 14 studentų. Mūsų TOEFL / iBT egzaminą centras, įsikūręs mūsų pirmos klasės kompiuterinės ir kalbos laboratorijoje, turi 30 state-of-the-art darbo vietas. 2014, Inlingua buvo apdovanotas viršų IELTS testavimo centro apdovanojimą už ketvirtus metus iš eilės - esame vienintelis centras zonoje ir taip pat yra didžiausia oficialus IELTS testavimo centras Jungtinėse Amerikos Valstijose. inlingua® Vašingtonas taip pat yra Kembridžo testavimo centras. inlingua® Vašingtonas tarnauja kaip puikus vartai į platų kolegijose ir universitetuose srityje. Mes garantuojame 8 skirtingų lygių minimumą, kartu su pažangių programų ir bandymų prep. Mes akredituota CEA ir taip palaikyti CEA standartus anglų kalbos programas ir institucijas. Valstybės anglų JAV. Mes siūlome puikią socialinę veiklos programą, vienas, kad yra visada alsuoja išvykas visame mieste ir aplinkiniuose rajonuose. Mes teikiame apgyvendinimo paslaugas, siekiant padėti mūsų studentams rasti geriausią ir patogiausias vietas gyventi, o studijuoja Inlingua.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

inlingua® Washington DC

Dėl specialios paskirties programa anglų kalba skirta besimokantiems, kuriems reikia anglų bendrauti socialinės, darbo, ir specializuotų karjeros situacijose. Verslo klas ... [+]

Anglų specialios paskirties programa

Dėl specialios paskirties programa anglų kalba skirta besimokantiems, kuriems reikia anglų bendrauti socialinės, darbo, ir specializuotų karjeros situacijose. Verslo klasės, akcentas mokymo, transliavimo ir viešo kalbėjimo įgūdžių, teisinės anglų kalbos, žmogiškųjų išteklių valdymą, ir žiniasklaidos sklandumą yra keletas įvairių sričių studentai gali pasirinkti studijuoti. Įgūdžių tobulinimas vyksta visuose 4 kalbos srityse (skaitymo, rašymo, klausymo, kalbėjimo ir), ir ten yra dėmesio išleisti naujų įgūdžių pradėtas naudoti realius kontekstuose.

Verslo anglų kalba Modulio aprašas: Pagreitintas profesiona... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
inlingua® Washington DC

Inlingua Premium programa, kuri yra 15 klasėje pamokos per savaitę, puikiai tinka studentams, kurie planuoti savo anglų kalbos pamokas aplink reikalavimus jų asmeninį gyv ... [+]

Inlingua Premium 15 programa

Inlingua Premium programa, kuri yra 15 klasėje pamokos per savaitę, puikiai tinka studentams, kurie planuoti savo anglų kalbos pamokas aplink reikalavimus jų asmeninį gyvenimą ir tiems, kurie norėtų turėti laiko patyrinėti daug pramogų sostinės DC area.

Kai klasėje, mokiniai patobulins:

žodynas sklandumas gramatinė tikslumas kalbėjimo, rašymo, ir supratimo

Kiekvienas siūlomi Inlingua Vašingtone lygis taip pat yra pusiau intensyvios programos.

Tvarkaraščiai

Rytas

Laikas: nuo 9:00 iki 11:30 Pirmadienis - Penktadienis

Popietė

Laikas: 2:00 iki 4:30 PM pirmadienis - penktadienis [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
inlingua® Washington DC

Inlingua Premium programa, su 25-klasėje pamokų per savaitę, padidina studentų studijų laiko JAV. Išplėstinės valandos Inlingua Premium 25 programos apgyvendinti studentų ... [+]

Inlingua Premium 25 programa

Inlingua Premium programa, su 25-klasėje pamokų per savaitę, padidina studentų studijų laiko JAV. Išplėstinės valandos Inlingua Premium programos apgyvendinti studentų poreikius plėtoti asmeninius studijų įpročius, stiprinti išmoko kalbą ir bendravimo įgūdžius, ir įdėti veiksmingas strategijas skaitymo, rašymo ir žodinės komunikacijos juos naudoti.

Mūsų mokytojai padėti parengti savo studentus įvairių situacijų universiteto aplinkoje ar darbo vietoje. Be to, studentai gali sutelkti dėmesį į verslo raštu, pristatymo prezentacijas, įvaldyti TOEFL, IELTS ir kalbėjimo įgūdžius, arba pritaikyti ją prie konkrečių jų poreikių.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
inlingua® Washington DC

iPep yra unikalus kūrinys mūsų visiškai svaiginančius inlingua® Premium programa. Klasės yra mūsų pasaulyje patikimą inlingua® Method plius pažangiausiomis technologijomi ... [+]

iPep yra unikalus kūrinys mūsų visiškai svaiginančius inlingua® Premium programa. Klasės yra mūsų pasaulyje patikimą inlingua® Method plius pažangiausiomis technologijomis ir veiklos mokymą. Siūlome dviejų inlingua® Premium "vakaro programa grafikų: iPep 24 & iPep 16.

iPep 24 susideda iš dviejų pagrindinių dalių: pirmoji dalis programos yra skirta sesijos mokė mūsų trenerių panaudodami inlingua® metodas - labai Komunikabilus, interaktyvų metodą, kuris leidžia studentams pasiekti gilesnę sklandumą greičiau. Studentai kalbėti 70% laiko!

Studentai tada pereiti prie kompiuterinės sesijos inlingua® Online mokymo vadovaujasi mūsų mokytojai. Studentai gali sutelkti dėmesį į gramatiką, o atlikti esminį uždavinį rašyti anglų klaviatūra - pagrindinį komponentą rašymo kolegijos esė ar verslo ataskaitas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Registracija galima
Anglų
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
inlingua® Washington DC

IELTS / TOEFL ... [+]

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą mūsų programas!

Mano vardas yra Cris ir aš mielai jums per įregistruojate procese.

Matau, kad jus domina mūsų bandymo paruošimo programas. 30 pamokų per savaitę, bandymo paruošimo klases yra laikomi intensyvias programas ir yra skirta studento vizos turėtojams. Mūsų pasirengimas bandymui, klasės yra geriausias būdas padėti jums pasiekti rezultatą norite! Mes esame oficialus IELTS ir TOEFL testavimo centras, o tai reiškia mūsų darbuotojai ir mokytojai yra unikaliai kvalifikuotas, kad padėtų jums jūsų paruošimo.

Studentai, kurie įrašyti į šias klases pirmiausia turėtų įrodyti viršutinę tarpinį lygį. Mes nustatyti savo lygį su testą atvykus (mes siūlome nemokamą preliminarų testą mūsų svetainėje, mes rekomenduojame jums imtis jį savo informaciją).... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Registracija galima
Anglų
Dieninės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
inlingua® Washington DC

Mūsų specializuotos pasirengimas bandymui paketas suteikia griežtą ir intensyvų mokymą visuose bandymuose naudojant pažangiausias mokymo programų ir mokymo metodikas skyr ... [+]

Testo parengimas paketas

Mūsų specializuotos pasirengimas bandymui paketas suteikia griežtą ir intensyvų mokymą visuose bandymuose naudojant pažangiausias mokymo programų ir mokymo metodikas skyriuose.

Studentai apmokytas ir aprūpintas pasiekti sėkmės Kembridžo, IELTS, TOEFL ar bandymų ir įgyti pasitikėjimą kuriant testą atsižvelgiant strategijas vartojant reguliariai Practice Tests.

IELTS

IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema) yra anglų kalbos egzaminas, kuris matuoja kalbos gebėjimas kandidatų, kuriems reikia mokytis arba dirbti, kur anglų kalba yra bendravimo kalba. Tai pasaulyje įrodyta, Anglų testus. Daugiau 1,7 mln kandidatai testą kasmet pradėti savo keliones į tarptautinę švietimo ir užimtumo srityse.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Vašingtonas
Rugsėjis 2020
Anglų
Dieninės
Ištęstinės
8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Inlingua Washington DC | Learn English with Us