inlingua® Washington DC

Įvadas

Oficialus aprašymas

inlingua® Vašingtonas - Įsteigta ir patikimas, gerai gerbiamas ir akredituota. Šie dalykai daro mus Premier Anglų kalbos institutas, pritraukti geriausius studentus iš viso pasaulio. inlingua® Vašingtonas yra dalis vienos didžiausių tinklų nepriklausomų kalbų mokyklų visame pasaulyje.

Misija Mes esame įsipareigoję tarnauti studentams iš įvairių sluoksnių. Mes siekiame užtikrinti, kad visi mūsų studentai pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus.

inlingua® International šūkis yra "Sankryža kalbos barjerai." Mes siekiame skatinti tarpkultūrinį supratimą ir akademinę kompetenciją. Su kultūriškai jautrių darbuotojai ir dėstytojai, mes esame pasiryžę įveikti kalbos barjerus.

Mes taip pat skatina suteikti mūsų studentams ir užtikrinti, kad jiems pavyks savo ateities siekiams. Štai kodėl mes naudojame bendravimo būdą mūsų klasėse. Komunikabilios metodas leidžia studentams prisiimti visą atsakomybę kalbos jie mokosi, ir taip leidžia jiems būti aktyviais besimokančiaisiais. Ši patirtis tipas yra visą gyvenimą keičiasi, ką jie nebus pamiršti, kai jie palieka inlingua® Vašingtone.

Dar geriau, kai studentai ateina į inlingua® Vašingtone, jie tampa dalis besimokančiųjų bendruomenę su instruktoriais, kurie tarnauja kaip įkvėpimo mentorių.

Kodėl verta rinktis inlingua® Vašingtone? Štai tik keletas priežasčių studijuoti anglų kalbą inlingua® Vašingtone:

Mes esame tokioje puikioje vietoje - kelios minutės nuo miesto centro DC ir tik keli žingsniai nuo istorinio Džordžtaunas, su savo triukšmingo, švenčių gatvėse, nuostabi naktinio gyvenimo, aukščiausios klasės restoranų, ir pirmos klasės parduotuvėse. Mes tik teikti kvalifikuotas ir patyręs anglų kalbos mokytojai, kurių gimtoji kalba yra anglų. Mūsų mokytojai yra skirta suteikti dinamišką ir veiksmingą Anglų nurodymą padėti jums pasiekti savo anglų mokymosi tikslus sparčiau. Su maksimalus klasės dydžių 14 studentų. Mūsų TOEFL / iBT egzaminą centras, įsikūręs mūsų pirmos klasės kompiuterinės ir kalbos laboratorijoje, turi 30 state-of-the-art darbo vietas. 2014, Inlingua buvo apdovanotas viršų IELTS testavimo centro apdovanojimą už ketvirtus metus iš eilės - esame vienintelis centras zonoje ir taip pat yra didžiausia oficialus IELTS testavimo centras Jungtinėse Amerikos Valstijose. inlingua® Vašingtonas taip pat yra Kembridžo testavimo centras. inlingua® Vašingtonas tarnauja kaip puikus vartai į platų kolegijose ir universitetuose srityje. Mes garantuojame 8 skirtingų lygių minimumą, kartu su pažangių programų ir bandymų prep. Mes akredituota CEA ir taip palaikyti CEA standartus anglų kalbos programas ir institucijas. Valstybės anglų JAV. Mes siūlome puikią socialinę veiklos programą, vienas, kad yra visada alsuoja išvykas visame mieste ir aplinkiniuose rajonuose. Mes teikiame apgyvendinimo paslaugas, siekiant padėti mūsų studentams rasti geriausią ir patogiausias vietas gyventi, o studijuoja Inlingua.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Anglų specialios paskirties programos

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Dėl specialios paskirties programa anglų kalba skirta besimokantiems, kuriems reikia anglų bendrauti socialinės, darbo, ir specializuotų karjeros situacijose. Verslo klasės, akcentas mokymo, transliavimo ir viešo kalbėjimo įgūdžių, teisinės anglų kalbos, žmogiškųjų išteklių valdymą, ir žiniasklaidos sklandumą yra keletas įvairių sričių studentai gali pasirinkti studijuoti. Įgūdžių tobulinimas vyksta visuose 4 kalbos srityse (skaitymas ... [+]

Anglų specialios paskirties programa

Dėl specialios paskirties programa anglų kalba skirta besimokantiems, kuriems reikia anglų bendrauti socialinės, darbo, ir specializuotų karjeros situacijose. Verslo klasės, akcentas mokymo, transliavimo ir viešo kalbėjimo įgūdžių, teisinės anglų kalbos, žmogiškųjų išteklių valdymą, ir žiniasklaidos sklandumą yra keletas įvairių sričių studentai gali pasirinkti studijuoti. Įgūdžių tobulinimas vyksta visuose 4 kalbos srityse (skaitymo, rašymo, klausymo, kalbėjimo ir), ir ten yra dėmesio išleisti naujų įgūdžių pradėtas naudoti realius kontekstuose.

Verslo anglų kalba Modulio aprašas: Pagreitintas profesionalų programa (APP) tarptautinio verslo anglų padeda studentams plėtoti įgūdžius, reikalingus sėkmingai bendrauti dėl darbo akcentuojant skaitymo strategijų, analitinis mąstymas, ir žodžiu. Temos integruoti visą kursą apima pasaulines ryšių, verslo temomis, ir su verslu susijusios problemos. Kas yra geras kandidatas šioje klasėje? Išplėstinė studentai yra geri kandidatai šioje klasėje. Tai leis jiems plėtoti praktinius kalbos įgūdžius, daugiausia dėmesio skiriant verslu susijusių temų, Žodynas, ir gramatines struktūras. Ką studentai mokosi iš kursą? Studentai dalyvaus realaus gyvenimo situacijomis - verslo pokalbiuose, pristatymo pardavimo aikštelės ir tt Jie taip pat peržiūrėti ir aptarti konkrečių atvejų tyrimus, pristatyti pateiktis įvairovė, ir praktikos imituoti darbo interviu. Reikalavimai: C1 lygis; 90 TOEFL iBT; 90 Oxford testą; 6,5-7 IELTS Žiniasklaida Sklandumas Modulio aprašas: Šis kursas nagrinėja, kaip tarpininkaujant komunikacijos įtakojo ir pakeitė mūsų tarpasmeninius sąveikos, politinio elgesio, kultūros supratimą ir ekonominių realijų. Studentai nagrinės temas, kurios apima žiniasklaidos politinių procesų vaidmenį; žurnalistikos šiuolaikinėje visuomenėje vieta; Žiniasklaidos apie pasaulio komunikacijos poveikis; ir strateginį komunikatą, pavyzdžiui, reklamai, reikšmė verslui ir mūsų kultūra (-ai). Kas turėtų vartoti šį kursą? Šis kursas yra tinkama... [-]

Inlingua Premiun 15 programa

Su bendrabučiu Dieninės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Inlingua Premium programa, kuri yra 15 klasėje pamokos per savaitę, puikiai tinka studentams, kurie planuoti savo anglų kalbos pamokas aplink reikalavimus jų asmeninį gyvenimą ir tiems, kurie norėtų turėti laiko patyrinėti daug pramogų sostinės DC area ... [+]

Inlingua Premium 15 programa

Inlingua Premium programa, kuri yra 15 klasėje pamokos per savaitę, puikiai tinka studentams, kurie planuoti savo anglų kalbos pamokas aplink reikalavimus jų asmeninį gyvenimą ir tiems, kurie norėtų turėti laiko patyrinėti daug pramogų sostinės DC area.

Kai klasėje, mokiniai patobulins:

žodynas sklandumas gramatinė tikslumas kalbėjimo, rašymo, ir supratimo

Kiekvienas siūlomi Inlingua Vašingtone lygis taip pat yra pusiau intensyvios programos.

Tvarkaraščiai

Rytas

Laikas: nuo 9:00 iki 11:30 Pirmadienis - Penktadienis

Popietė

Laikas: 2:00 iki 4:30 PM pirmadienis - penktadienis [-]

Inlingua priemoka 25 programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

Inlingua Premium programa, su 25-klasėje pamokų per savaitę, padidina studentų studijų laiko JAV. Išplėstinės valandos Inlingua Premium 25 programos apgyvendinti studentų poreikius plėtoti asmeninius studijų įpročius, stiprinti išmoko kalbą ir bendravimo įgūdžius, ir įdėti veiksmingas strategijas skaitymo, rašymo ir žodinės komunikacijos naudoti ... [+]

Inlingua Premium 25 programa

Inlingua Premium programa, su 25-klasėje pamokų per savaitę, padidina studentų studijų laiko JAV. Išplėstinės valandos Inlingua Premium programos apgyvendinti studentų poreikius plėtoti asmeninius studijų įpročius, stiprinti išmoko kalbą ir bendravimo įgūdžius, ir įdėti veiksmingas strategijas skaitymo, rašymo ir žodinės komunikacijos juos naudoti.

Mūsų mokytojai padėti parengti savo studentus įvairių situacijų universiteto aplinkoje ar darbo vietoje. Be to, studentai gali sutelkti dėmesį į verslo raštu, pristatymo prezentacijas, įvaldyti TOEFL, IELTS ir kalbėjimo įgūdžius, arba pritaikyti ją prie konkrečių jų poreikių.... [-]


Inlingua® įmoka vakaro programa

Su bendrabučiu 4 - 8 savaites Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

iPep yra unikalus kūrinys mūsų visiškai svaiginančius inlingua® Premium programa. Klasės yra mūsų pasaulyje patikimą inlingua® Method plius pažangiausiomis technologijomis ir veiklos mokymą. [+]

iPep yra unikalus kūrinys mūsų visiškai svaiginančius inlingua® Premium programa. Klasės yra mūsų pasaulyje patikimą inlingua® Method plius pažangiausiomis technologijomis ir veiklos mokymą. Siūlome dviejų inlingua® Premium "vakaro programa grafikų: iPep 24 & iPep 16.

iPep 24 susideda iš dviejų pagrindinių dalių: pirmoji dalis programos yra skirta sesijos mokė mūsų trenerių panaudodami inlingua® metodas - labai Komunikabilus, interaktyvų metodą, kuris leidžia studentams pasiekti gilesnę sklandumą greičiau. Studentai kalbėti 70% laiko!

Studentai tada pereiti prie kompiuterinės sesijos inlingua® Online mokymo vadovaujasi mūsų mokytojai. Studentai gali sutelkti dėmesį į gramatiką, o atlikti esminį uždavinį rašyti anglų klaviatūra - pagrindinį komponentą rašymo kolegijos esė ar verslo ataskaitas.... [-]


Pasirengimas bandymui,

Su bendrabučiu Dieninės Registracija galima Jungtinės Amerikos Valstijos Washington

IELTS / TOEFL [+]

Dėkojame už Jūsų susidomėjimą mūsų programas!

Mano vardas yra Cris ir aš mielai jums per įregistruojate procese.

Matau, kad jus domina mūsų bandymo paruošimo programas. 30 pamokų per savaitę, bandymo paruošimo klases yra laikomi intensyvias programas ir yra skirta studento vizos turėtojams. Mūsų pasirengimas bandymui, klasės yra geriausias būdas padėti jums pasiekti rezultatą norite! Mes esame oficialus IELTS ir TOEFL testavimo centras, o tai reiškia mūsų darbuotojai ir mokytojai yra unikaliai kvalifikuotas, kad padėtų jums jūsų paruošimo.

Studentai, kurie įrašyti į šias klases pirmiausia turėtų įrodyti viršutinę tarpinį lygį. Mes nustatyti savo lygį su testą atvykus (mes siūlome nemokamą preliminarų testą mūsų svetainėje, mes rekomenduojame jums imtis jį savo informaciją).... [-]


Pasirengimas bandymui paketas

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 8 savaites September 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Washington + 1 daugiau

Mūsų specializuotos pasirengimas bandymui paketas suteikia griežtą ir intensyvų mokymą visuose bandymuose naudojant pažangiausias mokymo programų ir mokymo metodikas skyriuose. Studentai apmokytas ir aprūpintas pasiekti sėkmės Kembridžo, IELTS, TOEFL ar bandymų ir įgyti pasitikėjimą kuriant testą atsižvelgiant strategijas vartojant reguliariai Practice Tests ... [+]

Testo parengimas paketas

Mūsų specializuotos pasirengimas bandymui paketas suteikia griežtą ir intensyvų mokymą visuose bandymuose naudojant pažangiausias mokymo programų ir mokymo metodikas skyriuose.

Studentai apmokytas ir aprūpintas pasiekti sėkmės Kembridžo, IELTS, TOEFL ar bandymų ir įgyti pasitikėjimą kuriant testą atsižvelgiant strategijas vartojant reguliariai Practice Tests.

IELTS

IELTS (Tarptautinė anglų kalbos testavimo sistema) yra anglų kalbos egzaminas, kuris matuoja kalbos gebėjimas kandidatų, kuriems reikia mokytis arba dirbti, kur anglų kalba yra bendravimo kalba. Tai pasaulyje įrodyta, Anglų testus. Daugiau 1,7 mln kandidatai testą kasmet pradėti savo keliones į tarptautinę švietimo ir užimtumo srityse.... [-]


Vaizdo įrašai

Inlingua Washington DC | Learn English with Us