inlingua® Washington DC

Įvadas

Oficialus aprašymas

inlingua® Vašingtonas - Įsteigta ir patikimas, gerai gerbiamas ir akredituota. Šie dalykai daro mus Premier Anglų kalbos institutas, pritraukti geriausius studentus iš viso pasaulio. inlingua® Vašingtonas yra dalis vienos didžiausių tinklų nepriklausomų kalbų mokyklų visame pasaulyje.

Misija Mes esame įsipareigoję tarnauti studentams iš įvairių sluoksnių. Mes siekiame užtikrinti, kad visi mūsų studentai pasiekti savo akademinius, profesinius ir asmeninius tikslus.

inlingua® International šūkis yra "Sankryža kalbos barjerai." Mes siekiame skatinti tarpkultūrinį supratimą ir akademinę kompetenciją. Su kultūriškai jautrių darbuotojai ir dėstytojai, mes esame pasiryžę įveikti kalbos barjerus.

Mes taip pat skatina suteikti mūsų studentams ir užtikrinti, kad jiems pavyks savo ateities siekiams. Štai kodėl mes naudojame bendravimo būdą mūsų klasėse. Komunikabilios metodas leidžia studentams prisiimti visą atsakomybę kalbos jie mokosi, ir taip leidžia jiems būti aktyviais besimokančiaisiais. Ši patirtis tipas yra visą gyvenimą keičiasi, ką jie nebus pamiršti, kai jie palieka inlingua® Vašingtone.

Dar geriau, kai studentai ateina į inlingua® Vašingtone, jie tampa dalis besimokančiųjų bendruomenę su instruktoriais, kurie tarnauja kaip įkvėpimo mentorių.

Kodėl verta rinktis inlingua® Vašingtone? Štai tik keletas priežasčių studijuoti anglų kalbą inlingua® Vašingtone:

Mes esame tokioje puikioje vietoje - kelios minutės nuo miesto centro DC ir tik keli žingsniai nuo istorinio Džordžtaunas, su savo triukšmingo, švenčių gatvėse, nuostabi naktinio gyvenimo, aukščiausios klasės restoranų, ir pirmos klasės parduotuvėse. Mes tik teikti kvalifikuotas ir patyręs anglų kalbos mokytojai, kurių gimtoji kalba yra anglų. Mūsų mokytojai yra skirta suteikti dinamišką ir veiksmingą Anglų nurodymą padėti jums pasiekti savo anglų mokymosi tikslus sparčiau. Su maksimalus klasės dydžių 14 studentų. Mūsų TOEFL / iBT egzaminą centras, įsikūręs mūsų pirmos klasės kompiuterinės ir kalbos laboratorijoje, turi 30 state-of-the-art darbo vietas. 2014, Inlingua buvo apdovanotas viršų IELTS testavimo centro apdovanojimą už ketvirtus metus iš eilės - esame vienintelis centras zonoje ir taip pat yra didžiausia oficialus IELTS testavimo centras Jungtinėse Amerikos Valstijose. inlingua® Vašingtonas taip pat yra Kembridžo testavimo centras. inlingua® Vašingtonas tarnauja kaip puikus vartai į platų kolegijose ir universitetuose srityje. Mes garantuojame 8 skirtingų lygių minimumą, kartu su pažangių programų ir bandymų prep. Mes akredituota CEA ir taip palaikyti CEA standartus anglų kalbos programas ir institucijas. Valstybės anglų JAV. Mes siūlome puikią socialinę veiklos programą, vienas, kad yra visada alsuoja išvykas visame mieste ir aplinkiniuose rajonuose. Mes teikiame apgyvendinimo paslaugas, siekiant padėti mūsų studentams rasti geriausią ir patogiausias vietas gyventi, o studijuoja Inlingua.

Vietos

Vašingtonas

inlingua® Washington DC

Address
inlingua® Washington DC,
1901 N. Moore St., Suite LL-01

VA 22209 - 1728 Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos
Telefonas
+1 703-527-7888