Youth for Understanding USA

Įvadas

Oficialus aprašymas

Studijuoti užsienyje

YFU išskirtinis kultūrinio mainų ženklas atveria protus ir širdis, leidžia mokytis, kuris permaina gyvenimus, ir galiausiai padeda tapti vienu pasaulio piliečiais. Nors tiesa, kad visi keliones išplečia perspektyvą ir pakelia keliautoją į naują patirtį, YFU programos transformuoja tai, kas esate, ir visam laikui pakeisite savo supratimą.

Studijų užsienyje programos

Pasikeitus patirčiai, YFU dalyviai įgyja tarpkultūrinį supratimą, mokosi abipusės pagarbos ir ugdo socialinės atsakomybės jausmą. Jūsų patirtis užsienyje suteikia jums lyderio kompetenciją, reikalingą patenkinti iššūkius ir pasinaudoti greitai besikeičiančios pasaulio bendruomenės teikiamomis galimybėmis. YFU siūlo bet kokio amžiaus programas, leidžiančias jums pasinerti į kitą kultūrą, išmokti naują kalbą ir susitikti su vienodai mąstančiais asmenimis, kurie tiki mūsų misija.

Su YFU įvertinsite užsienio kalbos niuansus ir pasitikėsite naujomis situacijomis. Nors jūsų YFU mokymosi nuotykis truks tik trumpą laiką, jūsų kelionė į užsienį turės galingą, visą gyvenimą keičiančią įtaką. Studijuokite užsienyje su DFU, kad suprastumėte tolimos vietos supratimą ir vidinę vietą.

Kai prisijungiate prie YFU, prisijungiate prie eksperto pasaulio mainų tinklo, kuriame yra beveik 65 metų patirties daugiau nei 70 šalių, iš kurių daugiau nei 40 galite užsienyje mokytis. Nuo programų užbaigimo ir kelionių apgyvendinimo iki prisitaikymo prie jūsų mainų mūsų Patyrę priėmimo patarėjai ir savanoriai yra čia, norėdami jums padėti kiekviename žingsnyje.

 • Jaunimo programos (15-18 metų amžiaus): pasirinkite iš tradicinių metų, semestro ar vasaros programų. Atviras JAV aukštųjų mokyklų mokiniams ar neseniai baigusiems.
 • Klasės ekskursijos: įdomi galimybė mentoriams, jų vidurinės mokyklos mokiniams ir kitiems suinteresuotiems studentams ištirti unikalius kultūros centrus 2-3 savaites per vasaros atostogas.
 • Jaunų suaugusiųjų / Gap metų programos (vidurinės mokyklos absolventai iki 26 metų): lanko kolegiją ir (arba) dalyvauja savanorių programose. Atviras jauniems suaugusiems, kurie yra pasirengę įveikti šiuolaikiniame pasaulyje.

Tapti pasauliniu piliečiu

Nuostabus dalykas apie studijas užsienyje yra tai, kad patirtis yra skirtinga visiems. Ką gausite iš tarptautinės informacijos, jums yra unikalus:

 • Atraskite ir ugdykite asmenines stiprybes, tokias kaip pasitikėjimas savimi, išradingumas ir pasitikėjimas
 • Gaukite naują pasaulinę perspektyvą ir įgysite socialinės atsakomybės jausmą
 • Padidinkite kitų kalbų mokėjimą
 • Susipažinkite su puikiais žmonėmis ir susikurkite visą gyvenimą trunkančią draugystę
 • Sukurkite geresnes sprendimų priėmimo, problemų sprendimo ir konflikto sprendimo įgūdžius
 • Sukurti nepriklausomybę nuo minties ir gebėjimo kovoti su netikėta
 • Gaukite tikrą pranašumą koledžo programose
 • Padidinti pasaulines karjeros galimybes

Vietos

Vašingtonas

Address
Youth for Understanding USA
641 S St, NW

Vašingtonas, Kolumbijos apygarda, Jungtinės Amerikos Valstijos