West Virginia University - IEP

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki

Įkurta 1979 m., Vakarų Virdžinijos universiteto Intensyvios anglų kalbos programa (IEP) yra gerai parengta programa, skirta tarptautiniams studentams, norintiems tobulinti anglų kalbos įgūdžius prieš įstojant į akademinį studijų kursą. Mūsų programa yra akredituota Amerikos asociacijų intensyvių anglų kalbos programų (AAIEP) ir Universitetų ir kolegijų intensyvių anglų programų konsorciumo (UCIEP).

Studentai atvyksta į IEP mokytis anglų kalbos ir priprasti prie gyvenimo Jungtinėse Valstijose. Nors procesas ne visada yra lengvas, mokiniai mokosi daug dalykų apie save ir kitus, kurie padės jiems sėkmingai gyventi.

Kaip IEP studentas, jūs gausite pagalbą visais gyvenimo aspektais Morgantown, West Virginia. Paslaugos apima pagalbą būsto, bankininkystės, akademinės ir asmeninės konsultacijos, sveikatos priežiūros ir teisiniais klausimais. Be to, turėsite prieigą prie daugumos universiteto įrenginių ir pramogų.

Norėdami, kad pavyktų, prašome išmesti savo gimtąja kalba ir mokytis kuo sunkiau. Atminkite, kad jūsų vadovėliai yra atviri. Jūsų IEP biure esantys draugai ir mokytojai yra čia, kad galėtume jums padėti.

Akademinis tyrimas

Vakarų Virdžinijos universiteto intensyvios anglų kalbos programa skirta parengti studentus išsamiam anglų kalbos supratimui. Daugelis studentų į IEP įgyja norimą kalbos lygį, norėdami sėkmingai baigti akademinę programą WVU, o kiti prisijungia prie tiesiog geresnio jų pokalbio gebėjimų. Su išlygintomis mokymo programomis bet kokių gebėjimų studentai gali sugebėti pasiekti neįtikėtinų jų kalbėjimo, skaitymo ir rašymo gebėjimų patobulinimų.

Mokymo planas

Visuose penkiuose programos lygmenyse (pradinėje, vidurinėje ir aukštesniojo lygio) studentai vadovaujasi bendruoju bendravimo įgūdžių, skaitymo, rašymo, gramatikos, žodyno ir pasirenkamųjų kursų mokymo programa. Be to, studentai lanko kelis pasirenkamuosius kursus, tokius kaip TOEFL paruošimas, verslo anglų kalba ir Amerikos kultūra.

ESL kreditų kursai

Be IEK nepakraus mokymo kursų, IEP mokytojai taip pat moko tokius ESL kreditų kursus studentams, kurie jau yra įtraukti į universitetą.

  • ESL akademinis skaitymas / rašymas
  • ESL tyrimai ir rašymas
  • Akademinė Kalbėjimas / Klausymas
  • ITA Fluency
  • Papildoma veikla
  • Anglų akreditacijos komitetas (CEA)

Be pamokų anglų kalba, mokiniai yra skatinami dalyvauti neakivaizdinėje veikloje, kurią organizuoja IEP veiklos koordinatorius. Rudenį ir pavasario semestrus pokalbių partnerių programa susitinka IEP studentams, turintiems gimtąją kalbą, kalbant vienam asmeniui, o grupės pokalbiui studentai gali dalyvauti pokalbių lentelėje. Be to, reguliariai vyksta restoranai, prekybos ir vietos pramogos.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

WVU - Intensyvi anglų programa

Su bendrabučiu Dieninės Ištęstinės 6 - 15 savaites May 2019 Jungtinės Amerikos Valstijos Morgantown + 1 daugiau

Neakivaizdinės studijos intensyvios anglų kalbos kursuose praleidžia ne mažiau kaip 21 valandą per savaitę. Rudenį ir pavasario semestrus studentai vykdo įprastą universiteto kalendorių ir pirmadienio / trečiadienio / penktadienio klasių 50 minučių ir antradienio / ketvirtadienio klases po 75 minutes kiekvieną kartą. [+]

Mokymo planas

Mokymo programos tikslai yra šie:

Teikti instrukcijas ir mokymus anglų kalbaTarptautinių studentų supažindinimas su Jungtinių Amerikos Valstijų aukštojo mokslo institucijų mokymo metodais.kurso aprašymas

Neakivaizdinės studijos intensyvios anglų kalbos kursuose praleidžia ne mažiau kaip 21 valandą per savaitę. Rudenį ir pavasario semestrus studentai vykdo įprastą universiteto kalendorių ir pirmadienio / trečiadienio / penktadienio klasių 50 minučių ir antradienio / ketvirtadienio klases po 75 minutes kiekvieną kartą.

Išsamūs kursų aprašymai

Pagrindinė mokymo programaSkaitymas

Skaitymo kursas skirtas tobulinti skaitymo įgūdžius ir strategijas, naudojant plačią ir intensyvią skaitymą.... [-]


Kontaktai

West Virginia University - IEP

Interneto svetainė https://intensiveenglishprogram.wvu.edu
Telefonas 304.293.3604