Oficialus aprašymas

"Wellesley" yra žinomas dėl savo išsilavinimo, jos aplinkybių grožio, talentingų dėstytojų ir universiteto kultūros unikalumo.

Visų pirma, "Wellesley" yra žinoma, kad per tūkstančius jau atliktų ir apgalvotų moterų, išsiuntusių į pasaulį daugiau nei 100 metų, yra moterys, kurios yra pasiryžusios pakeisti.

Transformacinė edukacinė patirtis

Kiekvienais metais maždaug 2400 pasaulio aukštųjų mokyklų moterų yra įveiktos dėl savo aukščiausių asmeninių ir intelektualių lūkesčių. "Wellesley" absolventų meistriškumas demonstruoja profesinį ir profesinį spektrą, o jų įtaka jų bendruomenėse ar pasaulinėje arenoje - tai liudijimas, suteikiantis vienintelią besimokančiųjų patirtį.

"Wellesley" gyvoji akademinė bendruomenė teikia didelę vertę griežtai tiriant tyrimą ir kūrybinį, tarpdisciplininį mąstymą. Jos bendradarbiavimas su stipendijomis skatina studentus apklausti, diskutuoti ir patobulinti savo požiūrį ne tik tarpusavyje, bet ir su mūsų pasaulinio lygio dėstytojais, dažnai tiesiogiai dirbantiems su jais dirbdamas novatoriškuose projektuose.

"Wellesley" išsilavinimas skatina absolventų aukščiausią pasirengimą "realiam pasauliui", atsižvelgiant į gebėjimą mąstyti, veikti ir reikšmingai ir veiksmingai prisidėti prie pasirinktų dominančių sričių.

"Pilnas įtraukimo" pranašumas

"Wellesley" visapusiška akademinė filosofija apima ir paties koledžo veiklą. Studentų balsas čia yra pagrindinis sprendimų priėmimo procesas; studentai dirba pagrindiniuose patikėtinių tarybos komitetuose, dalyvauja fakultetų paieškoje ir prisideda prie strateginio planavimo.

Mokiniai dalyvauja įvairiuose neakivaizdinių projektų spektruose: kolegijoje ir aplinkiniuose bendruomenėse bei Bostono aukštumos rajone siūlomi šimtai stažuočių, propagandos projektų ir retų pranašumų, kad jie yra gyvybiškai svarbios vienos didžiausios akademinės "hotspot" šalyse narėse.

Tikimasi, kad "Wellesley" bus visapusiškai įsitraukęs, studentai įgyja tikslinį dalyvavimą ir asmeninį įsipareigojimą per visą gyvenimą. Tai yra Wellesley moters signalo ženklas.

Plataus užmėtymo kampelės aplinka

Didžioji jausminga kvapą gniaužiančios gamtos aplinka, kurioje pastatai apgalvotai išdėstyti, išskiria Wellesley fizinę aplinką klasikinės Naujosios Anglijos mieste Wellesley, Massachusetts, netoli Bostono.

"Wellesley" ištekliai yra magnetas ne tik aplinkinei bendruomenei ir metropolijai, bet ir pirmaujančioms institucijoms, tokioms kaip Albright institutas, Knapp socialinių mokslų centras, Daviso muziejus, "Newhouse" humanitarinių mokslų centras ir visame pasaulyje žinomi "Wellesley" moterų centrai. plotas; jie pritraukia dėmesio ir mokslininkus iš viso pasaulio.

Įsipareigojimas moterims

Viskas apie Wellesley College - tai moterų įsipareigojimas ir jiems suteikiama nepakartojama edukacinė patirtis, kuri gerbia ir ugdo ne tik tai, kas geriausia apie kiekvieną iš jų, bet ir jų pačių potencialą, bet ir apie tai, ką moterys siūlo mūsų pasauliui.

"Wellesley" misija

"Teikti puikų laisvųjų menų mokymą moterims, kurios pasikeis pasauliu".

Ne Ministrų ministerija. "Ne tarnauti, o tarnauti", skelbia Wellesley šūkis, užfiksuojant keturiomis lotyniškomis žodžiais koledžo misija: suteikti puikų laisvųjų menų ugdymą moterims, kurios pakeis pasaulį.

"Smart", rimtos moterys "Wellesley" renkasi, nes ji siūlo vieną iš geriausių laisvųjų menų ugdymo ir visą mokymosi aplinką, kurią galima rasti visur. Tačiau jie baigia daugiau nei labai vertinamą laipsnį ir keturis įsimintinus metus. Jie palieka "Wellesley women", unikaliai pasiruošę padaryti prasmingą asmeninį ir profesionalų indėlį į "realų pasaulį" - ir būti didžiausiomis įtakomis.

Pasaulyje vyraujanti moterų koledže Wellesley yra žinoma dėl intelekto griežtumo, įsitikinimų dėl nuolatinės paslaugos svarbos (ir tokio įsitikinimo į praktiką) bei jos ugdymą įtraukiančiu, pragmatišku požiūriu į vadovavimą.

Wellesley tiki

Skirtumas

Kiekviena moteris gali ir privalo reikšmingai prisidėti prie savo pasaulio. Vis dažniau pripažįstama, kad moterų galios suteikimas ir vadovavimas yra labai svarbus jų tobulėjimui ir visuomenės pokyčiams visame pasaulyje. "Wellesley" ir jos absolventai palaikė ir gindavo moterų intelektualinį ir socialinį vystymąsi bei savarankiškumą daugiau nei 100 metų.

Disciplinuotas mąstymas

Tyrimas ir intelektualus mainus sukelia drausmingą mąstymą. "Wellesley" iššūkius mokiniams plačiai ištirti, ištyrinėti ir kūrybiškai išsiugdyti skirtingas idėjas, perspektyvas ir patirtį, dėl kurių atsiranda naujų supratimo lygių. Bendradarbiavimo kultūra (kartu su mūsų pasaulinio lygio dėstytojais ir su savo bendraamžiais) patobulina studento intelektinius įpročius, tobulina savo nuomonę ir padidina savo meistriškumo jausmą, tuo pačiu mokydama ją laikytis pozicijos ir apginti ją su įsitikinimu.

Įvertinti įvairovę

Intelektinės ir socialinės plėtros ir akademinės bendruomenės gyvybingumo nauda nėra didesnė nei tiesioginis dalyvavimas ir nežinomų požiūrių bei patirties tyrinėjimas. "Wellesley" skatina studentus išbandyti naujas idėjas, išbandyti naujus veiksmus ir sąžiningai sąveikauti su kitais, kurių įsitikinimai ar pasirinkimai verčia išbandyti save.

Pragmatiška lyderystė

Šiuolaikinis laisvųjų menų ugdymas turi sustiprinti realaus pasaulio vadovavimo įgūdžius. "Wellesley" švietimo griežtumas yra dalis to, kas daro mūsų absolventus tokius veiksmingus "pasaulyje". Tačiau "Wellesley" moterims taip pat mokoma būti strateginiais mąstytojais, kurie gali "perskaityti" aplinką, ieškoti jų iššūkių ir suartinti žmones, kad pasiektų tikslas.

Paslauga

Žinant, kaip tarnauti, yra pagrindinis veiksmingo vadovavimo elementas. Tikri lyderiai įkvepia, o ne kontroliuoja, o savo intelektą ir energiją skiria sunkiam darbui, kuriuo siekiama suvokti įsipareigojimą, atsakomybę ir bendrą tikslą siekti vizijos. "Wellesley" jau seniai atkreipė dėmesį į idėją, kad buvęs "Wellesley" prezidentas Diana Chapmanas Walshas apibūdino kaip "patikimą vadovavimą", o šio idealo pasirašymas yra "Wellesley" patirties dalis.

Programos mokomos:
  • Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Vasaros kursai

Wellesley College

Wellesley College vasaros kursas suteikia studentams unikalią galimybę bendrauti su kai kuriomis geriausiomis "Wellesley" mokslininkėmis ir profesoriais glaudžiai bendrad ... [+]

Wellesley College vasaros kursas suteikia studentams unikalią galimybę bendrauti su kai kuriomis geriausiomis "Wellesley" mokslininkėmis ir profesoriais glaudžiai bendradarbiaujančioje aplinkoje.

Vasara yra puikus laikas ieškoti sudėtingų temų ir naujų sričių. Wellesley College vasaros terminas sujungia akademinę kompetenciją su madingomis klasėmis ir laboratorijomis su įspūdingu ežero kampeliu, esančiu netoli Bostono. Vasaros kursas apima pilna kredito klases, paimtas iš "Wellesley" akademinių metų dėstomų kursų atrankos.

ŽvilgsniuProgramos trukmė: 4 ar 8 savaitės (siūlomi 2 vasaros kursai, kiekviena - keturios savaitės)Tinkamumas: turi būti moterys ir 18 metų gyventi miesteliu; Vyrai gali mokytis kursų, tačiau negali gauti būsto ar imigracijos paramosKreditai: Visą akademinių kursų kreditąGyvenamasis salė: istorinė Wellesley gyvenamoji salė (atskirai nuo studijų)Maitinimo planas: savaitės maitinimo planai (atskirai nuo apmokymo)Tarptautiniai studentai: Turi imtis 2 kursų (su vienu vasaros laikotarpiu) ir gyventi miesteliu, kad galėtų gauti imigracijos paramąVasaros mokestį... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 - 8 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wellesley College

Praleisk savo vasarą patirti kolegijos gyvenimą iš pirmų rankų. Wellesley College kviečia augančias vidurinės mokyklos jaunesnes ir vyresnio amžiaus mergaites prisijungti ... [+]

"Wellesley" pasinerta vasaros programa, sukurta intelektualiai įdomioms aukštosios mokyklos mergaitėms.

Praleisk savo vasarą patirti kolegijos gyvenimą iš pirmų rankų. Wellesley College kviečia augančias vidurinės mokyklos jaunesniųjų ir vyresniųjų merginas prisijungti prie mūsų šią vasarą dėl unikalaus, įsimenančio koledžo patirties - "Wellesley Pre-College Immersive Program" . Keturias savaites studentai turės galimybę tapti "Wellesley" bendruomenės nariais, dalyvauti kolegijos lygio kursuose, užsitikrinti visą koledžą ir ieškoti didžiojo Bostono miesto. Studentai taip pat galės naudotis akademinėmis, socialinėmis ir intelektualinėmis galimybėmis, kurių negalima rasti vidurinės mokyklos programoje.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
4 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wellesley College

"Wellesley" šiuolaikinių moterų lyderystės institutas siūlo penkių savaičių gyvenimo kelionei "Wellesley" patirtį - neįtikėtiną fakultetą ir klases, palaikomą mentorystę ... [+]

Suteikite aukštąjį mokslą moterims, turinčioms išsilavinimą ir pasitikėjimą vadovavimu, ten, kur tūkstančiai nusiteikusių moterų pradėjo savo kelią.

"Wellesley", kaip vienas iš didžiausių pasaulyje moterų koledžų, yra malonu pasiūlyti Šiuolaikinės moterų lyderystės institutą - įdomų požiūrį į asmeninę lyderystę ir sėkmę.

"Wellesley" didžiuojasi savo stipriu moterų lyderių iš viso pasaulio švietimo istorija visose pramonės šakose ir gyvenimo srityse. "Wellesley" sugebėjimas formuoti naujos lyčių lyderių karjerą kyla iš savo investicijų į lyčių lygybę ir moterų teisių suteikimą. "Wellesley" turime didelę dalį moterų, dirbančių fakultetuose, tik moterų prezidentų istorija, ir nesuskaičiuojamos galimybės jaunoms moterims dalyvauti studentų lyderio vaidmenose. Šioje aplinkoje mokiniai patys atranda neprilygstamas galimybes. "Wellesley" šiuolaikinių moterų lyderystės institutas siūlo penkių savaičių gyvenimo kelionei "Wellesley" patirtį - neįtikėtiną fakultetą ir klases, palaikomą mentorystę ir ilgalaikius draugystes.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Wellesley
Susisiekti su mokykla
Anglų
Dieninės
5 savaitės
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Address
Central Street,106
02481 Wellesley, Massachusetts, Jungtinės Amerikos Valstijos