Wallace State Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Wallace valstybinis yra sistema, kuri tarnauja daugiau nei 300,000 asmenų poreikius ir buvo konservatyviai įvertintą gaminti $ 3 mlrd metinį ekonominį poveikį šios valstybės ir mūsų bendruomenių dalis. Nekilnojamojo poveikis, tačiau tai, gerinant mokinių gyvenimą per švietimą.

Nuo atidarymo duris 1966 metais, Wallace valstybinis ėjo šimtai tūkstančių studentų. Nuo pat pradžių, Wallace valstybinis apkabino įsipareigojimą kompetencijos, kad tapo ne tik tradicija, bet mūsų įkvėpimo šaltinis. šiandien Wallace valstybinis yra vienas iš Didžiausios kolegijų Alabama Community College sistemos, aptarnaujančių daugiau nei 7000 studentų per pusmetį, Ši kolegija yra virtualus stipruolis švietimo programų, su daugiau nei 50 didžiųjų lemiantys laipsnių, sertifikatų ir perdavimo galimybes.

Mūsų dėmesys kompetencijos yra akivaizdus mūsų asmeninį įsipareigojimą tarnauti studentams ir technologiškai pažangiomis mokymosi aplinkose, kurios užtikrina mūsų studentai gauna efektyviausią išsilavinimą. Į Wallace valstybinis rasite kabinetai suleidžiama su naujausiomis technologijomis, įskaitant interaktyvios SmartBoards ir Tegrity, per mokymosi internetu, vaizdo konferencija, Prenumeruojamos transliacijos, Ir off-kampusie centraiMes teikiame išsilavinimą patogų mūsų studentams "užimtas gyvenimą.

Wallace valstybinis suteikia vientisą mokymosi galimybes nuo ankstyvo aukštųjų mokyklų atvykimo į antrosios pakopos. Per dvigubą registraciją, The FastTrack akademija, Tech-PrepIr kitų programų, aukštųjų mokyklų studentams, siekiantiems kolegijos kreditą akademinių perdavimo programas, karjeros techninis išsilavinimas, visuomenės saugumo, sveikatos priežiūros ar automobilių technologijų ras savo poreikius čia susitiko. Žvaigždžių artikuliacija sistema garantuoja mūsų studentai perkeliamumą kreditus į bet Alabama visuomenės kolegijoje ar universitete. Tiems, kurie nori baigti savo bakalauro ir magistro laipsnius miesteliu, Wallace valstybinis studentai gali pasinaudoti mūsų University Center partnerystės ir specialios artikuliacijos susitarimų, įskaitant su Atėnai valstybinis universitetas, Alabamos universitetas, Embry-Riddle Aeronautical University, Auburn University, Ir Troja universitetas, Mūsų studentai gauti precedento neturintį lygį sėkmės, ar perkelti, atsižvelgiant licencijavimą egzaminus arba įsidarbinti, o jų pasitenkinimas buvo atsispindi Kolegija"S išlaikymo rodiklis tarp studentų, kurie viršija valstybės ir šalies vidurkį. Studentai, kurie perkelti į universitetus nuolat lenkia tuos, kurie pradėjo ten. Mūsų absolventai įgyti konkurencinį darbo vietų ir aukštos pagirti iš darbdavių. Ia normos rango arba virš valstybės ir nacionalinių vidurkių, o mūsų studentai rezultatas viršija nacionalinį vidurkį ant Kolegialus vertinimas akademinės veiklos (CAAP), Svarbiausia, kad ne Wallace valstybinis jums bus įteiktas apdovanojimų pelnęs ir studentą orientuoto dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra meistrai savo amatus. Jie yra čia, kad padėtų jums visose kolegijos patirties aspektu, iš žiniatinklio registracijos, asmeninių patarti į Konsultuojame centras, Ir Studentų Support Services į Mokymosi sėkmę centras, Mes tikime, studentai yra priežastis, mes egzistuojame ir vieta studentas mokymosi ir sėkmė mūsų veiklą ir iniciatyvas priešakyje.

Misija

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi mokymosi, kuris transformuoja gyvenimą ir bendruomenes. Grįsdama misijos, Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi studentų sėkmė per studentui centre, novatorišką, patrauklus, ir palankią mokymosi aplinką; mokymo meistriškumą; pagarba unikalumą ir įvairovę; strateginės partnerystės kad avansas bendruomenė, jėgos ir ekonominė plėtra; kultūros praturtinti mūsų bendruomenėse; ir atskaitomybę ir vientisumą.

Akreditavimas

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra akredituota Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudarymo asocijuotų laipsnių. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Wallace valstybinis bendruomenės koledžas akreditacija.

Daugelis programų turi papildomus akreditavimo nuo organizacijų atitinkamų prie konkrečių disciplinų. Eiliniai tyrimai apie Wallace narėje, pavyzdžiui, priėmimo reikalavimus, finansinės paramos, švietimo programų ir tt, turėtų būti adresuojamas tiesiogiai Wallace narėje, o ne Komisijai kabinete.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Programos
Šiuo metu nėra jokių programų, rodomų

Prašome patikslinti paiešką pirmiau, patikrinkite mūsų populiariausių kategorijos žemiau arba atlikti paiešką pagal raktažodžius.


... or simply by choosing your degree: