Wallace State Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Wallace valstybinis yra sistema, kuri tarnauja daugiau nei 300,000 asmenų poreikius ir buvo konservatyviai įvertintą gaminti $ 3 mlrd metinį ekonominį poveikį šios valstybės ir mūsų bendruomenių dalis. Nekilnojamojo poveikis, tačiau tai, gerinant mokinių gyvenimą per švietimą.

Nuo atidarymo duris 1966 metais, Wallace valstybinis ėjo šimtai tūkstančių studentų. Nuo pat pradžių, Wallace valstybinis apkabino įsipareigojimą kompetencijos, kad tapo ne tik tradicija, bet mūsų įkvėpimo šaltinis. šiandien Wallace valstybinis yra vienas iš Didžiausios kolegijų Alabama Community College sistemos, aptarnaujančių daugiau nei 7000 studentų per pusmetį, Ši kolegija yra virtualus stipruolis švietimo programų, su daugiau nei 50 didžiųjų lemiantys laipsnių, sertifikatų ir perdavimo galimybes.

Mūsų dėmesys kompetencijos yra akivaizdus mūsų asmeninį įsipareigojimą tarnauti studentams ir technologiškai pažangiomis mokymosi aplinkose, kurios užtikrina mūsų studentai gauna efektyviausią išsilavinimą. Į Wallace valstybinis rasite kabinetai suleidžiama su naujausiomis technologijomis, įskaitant interaktyvios SmartBoards ir Tegrity, per mokymosi internetu, vaizdo konferencija, Prenumeruojamos transliacijos, Ir off-kampusie centraiMes teikiame išsilavinimą patogų mūsų studentams "užimtas gyvenimą.

Wallace valstybinis suteikia vientisą mokymosi galimybes nuo ankstyvo aukštųjų mokyklų atvykimo į antrosios pakopos. Per dvigubą registraciją, The FastTrack akademija, Tech-PrepIr kitų programų, aukštųjų mokyklų studentams, siekiantiems kolegijos kreditą akademinių perdavimo programas, karjeros techninis išsilavinimas, visuomenės saugumo, sveikatos priežiūros ar automobilių technologijų ras savo poreikius čia susitiko. Žvaigždžių artikuliacija sistema garantuoja mūsų studentai perkeliamumą kreditus į bet Alabama visuomenės kolegijoje ar universitete. Tiems, kurie nori baigti savo bakalauro ir magistro laipsnius miesteliu, Wallace valstybinis studentai gali pasinaudoti mūsų University Center partnerystės ir specialios artikuliacijos susitarimų, įskaitant su Atėnai valstybinis universitetas, Alabamos universitetas, Embry-Riddle Aeronautical University, Auburn University, Ir Troja universitetas, Mūsų studentai gauti precedento neturintį lygį sėkmės, ar perkelti, atsižvelgiant licencijavimą egzaminus arba įsidarbinti, o jų pasitenkinimas buvo atsispindi Kolegija"S išlaikymo rodiklis tarp studentų, kurie viršija valstybės ir šalies vidurkį. Studentai, kurie perkelti į universitetus nuolat lenkia tuos, kurie pradėjo ten. Mūsų absolventai įgyti konkurencinį darbo vietų ir aukštos pagirti iš darbdavių. Ia normos rango arba virš valstybės ir nacionalinių vidurkių, o mūsų studentai rezultatas viršija nacionalinį vidurkį ant Kolegialus vertinimas akademinės veiklos (CAAP), Svarbiausia, kad ne Wallace valstybinis jums bus įteiktas apdovanojimų pelnęs ir studentą orientuoto dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra meistrai savo amatus. Jie yra čia, kad padėtų jums visose kolegijos patirties aspektu, iš žiniatinklio registracijos, asmeninių patarti į Konsultuojame centras, Ir Studentų Support Services į Mokymosi sėkmę centras, Mes tikime, studentai yra priežastis, mes egzistuojame ir vieta studentas mokymosi ir sėkmė mūsų veiklą ir iniciatyvas priešakyje.

Misija

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi mokymosi, kuris transformuoja gyvenimą ir bendruomenes. Grįsdama misijos, Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi studentų sėkmė per studentui centre, novatorišką, patrauklus, ir palankią mokymosi aplinką; mokymo meistriškumą; pagarba unikalumą ir įvairovę; strateginės partnerystės kad avansas bendruomenė, jėgos ir ekonominė plėtra; kultūros praturtinti mūsų bendruomenėse; ir atskaitomybę ir vientisumą.

Akreditavimas

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra akredituota Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudarymo asocijuotų laipsnių. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Wallace valstybinis bendruomenės koledžas akreditacija.

Daugelis programų turi papildomus akreditavimo nuo organizacijų atitinkamų prie konkrečių disciplinų. Eiliniai tyrimai apie Wallace narėje, pavyzdžiui, priėmimo reikalavimus, finansinės paramos, švietimo programų ir tt, turėtų būti adresuojamas tiesiogiai Wallace narėje, o ne Komisijai kabinete.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Applied Science » Matyti Asocijuoti laipsniai » Matyti Health Associate of Applied Science » Matyti Health Associate of Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Fast Track Academy

Su bendrabučiu September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Complete an associate degree, college certificate, or up to 60 hours of transfer credit before high school graduation! [+]

Complete an associate degree, college certificate, or up to 60 hours of transfer credit before high school graduation!

Fast Track is a joint partnership between Wallace State and a local school system which allows high school juniors and seniors the opportunity to complete up to two years of college coursework before high school graduation. All coursework is taken on Wallace State’s campus but students are still able to return to their local high school to participate in extracurricular activities.

To be eligible, students must:

Have completed the 10th grade Have a GPA of 3.0 or higher to enroll in Academic courses and 2.5 to enroll in Technical and Health courses Submit written recommendation from the local high school including approval of principal and superintendent Meet WSCC entrance requirements Complete placement exams ... [-]

Associate of Applied Science

Asocijuota taikomojo mokslo informatikos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Kompiuterių Mokslinė programa yra skirta parengti studentus darbo vietų pramonės ar verslo, daugiausia dėmesio skiriant smulkaus verslo kompiuterių aplinkoje. Programa siūlo keturių variantų: "Cyber ​​Security / Kompiuterių teismo Technologijos, programavimas, programinės įrangos palaikymą (Help Desk) ir Internetas / Tinklas technologijų ... [+]

Kompiuterių Mokslinė programa yra skirta parengti studentus darbo vietų pramonės ar verslo, daugiausia dėmesio skiriant smulkaus verslo kompiuterių aplinkoje. Programa siūlo keturių variantų: "Cyber ​​Security / Kompiuterių teismo Technologijos, programavimas, programinės įrangos palaikymą (Help Desk) ir Internetas / Tinklas technologija.

Kompiuterių saugumo specialistai gali planuoti, koordinuoti, įgyvendinti ir organizacijos informacijos saugumo. Šie darbuotojai gali būti paprašyta šviesti vartotojus apie kompiuterių saugumą, diegti saugumo programinę įrangą, stebėti už saugumo pažeidimus tinklą, atsakyti į kibernetines atakas, o kai kuriais atvejais, rinkti duomenys ir įrodymai turi būti naudojami baudžiant elektroniniais nusikaltimais. Kompiuterinių saugumo specialistų atsakomybė išaugo per pastaruosius metus, nes buvo didelis padidėjimas kibernetinių atakų duomenų ir tinklų skaičius.... [-]


Asocijuota taikomojo mokslo inžinerijos technologija

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Wallace valstijos bendruomenės koledžas inžinerijos technologijų programa numato kelias suteikti jums galimybę pamatyti, kur tiksliai tilptų į inžinerijos pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerinės technologijos laipsnį. Yra karjeros, kur jūsų biure yra naujos kelio, tiltas, pastatas, namų apyvokos montavimas, ar kitų stambių infrastruktūros projektų svetainė ... [+]

Wallace valstijos bendruomenės koledžas inžinerijos technologijų programa numato kelias suteikti jums galimybę pamatyti, kur tiksliai tilptų į inžinerijos pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerinės technologijos laipsnį. Yra karjeros, kur jūsų biure yra naujos kelio, tiltas, pastatas, namų apyvokos montavimas, ar kitų stambių infrastruktūros projektų sąrašą. Yra karjeros, kurioje dirbate į biurą oro kondicionieriumi komfortą.

Technikai parengti techninius brėžinius ir planus gamybos ir statybos darbuotojų naudojamos sukurti viską nuo pagamintų produktų, pavyzdžiui, žaislai, skrudintuvai, pramoninių mašinų ir erdvėlaivių struktūromis, kaip antai namų, biurų pastatų ir naftos ir dujų vamzdynams. Technikai brėžinius teikti vizualinius gaires, parodyti techninius duomenis apie gaminių ir konstrukcijų, taip pat nurodyti matmenis, medžiagas ir procedūras. Dauguma technikai naudoti automatizuoto projektavimo (CAD) sistemomis parengti brėžinius.... [-]


Asocijuota taikomojo mokslo verslo vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Valdymo mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti tvirtą susipažinę su daugeliu sudėtingų, bet praktiškų verslo koncepcijos. Tai atskleidžia studentus į iššūkius šiandienos vadovams tiek verslui ir pramonei. Iš valdymo procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas planavimas, organizavimas, vadovavimas ir kontrolė. Kiekvienas adresai ypatingą rinkinį problemų ... [+]

Valdymo mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti tvirtą susipažinę su daugeliu sudėtingų, bet praktiškų verslo koncepcijos. Tai atskleidžia studentus į iššūkius šiandienos vadovams tiek verslui ir pramonei.

Iš valdymo procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas planavimas, organizavimas, vadovavimas ir kontrolė. Kiekvienas adresai ypatingą rinkinį problemas ir reikalauja tam tikrą rinkinį įgūdžių. Lyderystės svarba, artumas su klientais ir darbuotojais, motyvacija, bendravimo pamokų, kad verslo žmonės turi gerai žinoti.

Vadovai galima rasti daugelyje sričių, įskaitant pardavimo, statybų, maisto paslaugų, žmogiškųjų išteklių ir sveikatos paslaugų įvairovė.... [-]


Asocijuota taikomųjų mokslų aviacijoje / skrydžio technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 6 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Wallace valstybė gali padėti jums pradėti įdomų ir turiningą karjerą kaip komercinio lėktuvo ar sraigtasparnio pilotas. Aviacijos / Skrydis technologijų programa suteikia mokymus profesinės ar poilsio pilotai. Papildomos sertifikatai ir add-on reitingai taip pat galima gauti per programą. Pilotai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie arba skraidyti lėktuvus ir sraigtasparnius atlikti įvairias užduotis ... [+]

Wallace valstybė gali padėti jums pradėti įdomų ir turiningą karjerą kaip komercinio lėktuvo ar sraigtasparnio pilotas. Aviacijos / Skrydis technologijų programa suteikia mokymus profesinės ar poilsio pilotai. Papildomos sertifikatai ir add-on reitingai taip pat galima gauti per programą.

Pilotai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie arba skraidyti lėktuvus ir sraigtasparnius atlikti įvairias užduotis. Dauguma jų yra lėktuvų pilotai, copilots, ir skrydžio inžinierių, kurie vežti keleivius ir krovinius, bet vienas iš penkių pilotų yra komercinės aviacijos piloto dalyvauja užduotis, pavyzdžiui, dulkių augalus, platinti palikuonis už želdinimo, išbandyti lėktuvą, plaukioja keleivius ir krovinius į vietovėse, kuriose nėra reguliariai oro, vadovavimas gesinimo pastangas, stebėjimo nusikaltėlius, eismo stebėsenos ir gelbėjimo ir evakavimo sužeistieji. Pradinis mokymas avialinijų pilotai įskaitant maltą mokyklos ir simuliatorius mokymą, tam tikrą skaičių skrydžių valandas ir FAA Aviacijos pasitikrinti važiavimą.... [-]


Asocijuota taikomųjų mokslų baudžiamojo teisingumo

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Policijos pareigūnai ir detektyvai palaikyti viešąją tvarką, rinkti įrodymus ir informaciją, ir atlikti tyrimus bei priežiūrą. Wallace narė nustato teisėsaugos pareigūnams reikiamų įgūdžių atlikti kasdienius tyrimus. Yra išskirta teismo medicinos ir kriminalistikos, ypatingą dėmesį skiriant nuo laboratorinės praktikos naudojamų plėtoti tyrimo įrodymus. Absolventai eiti į ... [+]

Policijos pareigūnai ir detektyvai palaikyti viešąją tvarką, rinkti įrodymus ir informaciją, ir atlikti tyrimus bei priežiūrą. Wallace narė nustato teisėsaugos pareigūnams reikiamų įgūdžių atlikti kasdienius tyrimus. Yra išskirta teismo medicinos ir kriminalistikos, ypatingą dėmesį skiriant nuo laboratorinės praktikos naudojamų plėtoti tyrimo įrodymus. Absolventai eiti karjeros tokio darbo, kaip policijos pareigūnas, žaidimų prižiūrėtojas, patikslinimus pareigūno ar probacijos pareigūnas. Kai kurie darbai reikalauja ketverių metų laipsnį, bet dvejų metų asocijuotos įmonės laipsnis yra viskas, ko reikia daugelyje policijos padaliniuose.

Kriminalistika technikai tirti nusikaltimus rinkti ir analizuoti fizinių įrodymų. Dažnai jie specializuojasi tokiose srityse kaip DNR analizės ar šaunamojo ginklo egzaminui. Kai baudžiamosios bylos atvykti į bylos nagrinėjimą, kriminalistinių technikai gali duoti parodymus apie konkrečias laboratorinių tyrimų, nustatant ir klasifikuojant medžiagas, medžiagas ir kita surinkta ne iš nusikaltimo vietos įrodymų.... [-]


Asocijuota taikomųjų mokslų elektronikos technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Elektronikos technologijų programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio užimtumą įvairiose srityse, elektronikos srityje su tvirtu pagrindu ankstyvo pažangos ir skatinimo. Mokymas pasiekiama tradicinės paskaitos ir demonstravimo klasėje, taip pat naudojant hibridinį formatą kompiuterinis ir interneto pagrįstas mokymas. Rankos laboratorinių pratimai sustiprinti sąvokas ... [+]

Elektronikos technologijų programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio užimtumą įvairiose srityse, elektronikos srityje su tvirtu pagrindu ankstyvo pažangos ir skatinimo. Mokymas pasiekiama tradicinės paskaitos ir demonstravimo klasėje, taip pat naudojant hibridinį formatą kompiuterinis ir interneto pagrįstas mokymas. Rankos laboratorinių pratimai sustiprinti sąvokas, kuriems kursuose ir stiprinti sąvokas pridedant realaus pasaulio trikčių šalinimo, techninės priežiūros ir remonto patirtį.

Karjera Outlook

Absolventų Electronics Technology programos yra elektroniniai technikai ir yra kvalifikuoti (priklausomai nuo pasirinkimo baigtas) patekti į visas darbo jėgos, kuri reikalauja žinių ir supratimą apie pagrindinių elektronikos principų, pavyzdžiui, sritis: biomedicinos technikas, pramonės elektroninės technikas, ryšių technikas, elektros gamybos ir techninės priežiūros ar remonto technikas. Nuo robotų ir pramoninės priežiūros technikai biomedicinos įrangos technikai ryšių ir remonto technikai, pagrindines sąvokas elektros ir elektronikos, taip pat labiau pažengusiose klasių pagal programą, bus užtikrinta, daug žadančią ateitį absolventų beveik bet pažangios technikos srityje.... [-]


Associate of Applied Science in Business Administration

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Program length is approximately 63 semester hours. Students may need to take remedial classes (thus increasing hours required) depending on placement test scores. [+]

About the Business Administration Program

Program length is approximately 63 semester hours. Students may need to take remedial classes (thus increasing hours required) depending on placement test scores.

Completion Outline

The Business Administration Program is designed for students who wish to pursue a four-year degree in a business-related area such as Accounting, Economics, Finance, Management, or Marketing. General Education Core courses and Professional Core courses are taken at WSCC and then transferred to a four-year institution. As students progress through the curriculum, contact must be made with the four-year (senior) institution to ensure that guidelines are met for transfer.... [-]


Associate of Applied Science in Culinary Arts

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Chefs, cooks, and food preparation workers prepare, season, and cook a wide range of foods in a variety of restaurants and other food services establishments. [+]

AWARD OFFERED Certificate (4 semesters) About the Program

Chefs, cooks, and food preparation workers prepare, season, and cook a wide range of foods in a variety of restaurants and other food services establishments. Chefs and cooks create recipes and prepare meals, while food preparation workers peel and cut vegetables, trim meat, prepare poultry, and perform other duties such as keeping work areas clean and monitoring temperatures of ovens and stovetops.

Chefs may coordinate the work of the kitchen staff, direct the preparation of meals, determine serving sizes, plan menus, order food supplies, and oversee kitchen operations to ensure uniform quality and presentation of meals.

... [-]

Associate of Applied Science in Liberal Arts/General Studies

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Wallace State offers an education that prepares students for seamless transfer to any number of public and private colleges and universities. [+]

About the Program

Wallace State offers an education that prepares students for seamless transfer to any number of public and private colleges and universities.

The Associate in Arts degree is designed for students who plan to transfer to a senior institution and pursue a course of study in a liberal arts area.

The Associate in Science degree is designed for students who plan to transfer to a senior institution and pursue a career of study in a general field or specialized professional field.

More than a hundred degree, career, and transfer options are offered through Wallace State. Some popular transfer programs include agriculture, dentistry, education, engineering, pre-law, pre-medicine, pharmacy, social work, and veterinary medicine.... [-]


Associate of Applied Science in Pre-Engineering

Su bendrabučiu Dieninės 4 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

The Pre-Engineering Program is designed for students who wish to prepare for a career in Engineering. [+]

AWARD OFFERED Associate in Science Degree - General Studies About Pre-Engineering

The Pre-Engineering Program is designed for students who wish to prepare for a career in Engineering. Interested students should discuss their educational and career goals with an engineering advisor as early as possible before entering coursework to ensure proper course selection. Students must follow standard admission procedures of the College.

Students will increase their knowledge of math and science so that they have a basic yet broad knowledge base which will complement their engineering studies upon transfer. Students should be able to successfully navigate paths of Chemical Engineering, Civil Engineering, or other Engineering fields.... [-]