Wallace State Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Wallace valstybinis yra sistema, kuri tarnauja daugiau nei 300,000 asmenų poreikius ir buvo konservatyviai įvertintą gaminti $ 3 mlrd metinį ekonominį poveikį šios valstybės ir mūsų bendruomenių dalis. Nekilnojamojo poveikis, tačiau tai, gerinant mokinių gyvenimą per švietimą.

Nuo atidarymo duris 1966 metais, Wallace valstybinis ėjo šimtai tūkstančių studentų. Nuo pat pradžių, Wallace valstybinis apkabino įsipareigojimą kompetencijos, kad tapo ne tik tradicija, bet mūsų įkvėpimo šaltinis. šiandien Wallace valstybinis yra vienas iš Didžiausios kolegijų Alabama Community College sistemos, aptarnaujančių daugiau nei 7000 studentų per pusmetį, Ši kolegija yra virtualus stipruolis švietimo programų, su daugiau nei 50 didžiųjų lemiantys laipsnių, sertifikatų ir perdavimo galimybes.

Mūsų dėmesys kompetencijos yra akivaizdus mūsų asmeninį įsipareigojimą tarnauti studentams ir technologiškai pažangiomis mokymosi aplinkose, kurios užtikrina mūsų studentai gauna efektyviausią išsilavinimą. Į Wallace valstybinis rasite kabinetai suleidžiama su naujausiomis technologijomis, įskaitant interaktyvios SmartBoards ir Tegrity, per mokymosi internetu, vaizdo konferencija, Prenumeruojamos transliacijos, Ir off-kampusie centraiMes teikiame išsilavinimą patogų mūsų studentams "užimtas gyvenimą.

Wallace valstybinis suteikia vientisą mokymosi galimybes nuo ankstyvo aukštųjų mokyklų atvykimo į antrosios pakopos. Per dvigubą registraciją, The FastTrack akademija, Tech-PrepIr kitų programų, aukštųjų mokyklų studentams, siekiantiems kolegijos kreditą akademinių perdavimo programas, karjeros techninis išsilavinimas, visuomenės saugumo, sveikatos priežiūros ar automobilių technologijų ras savo poreikius čia susitiko. Žvaigždžių artikuliacija sistema garantuoja mūsų studentai perkeliamumą kreditus į bet Alabama visuomenės kolegijoje ar universitete. Tiems, kurie nori baigti savo bakalauro ir magistro laipsnius miesteliu, Wallace valstybinis studentai gali pasinaudoti mūsų University Center partnerystės ir specialios artikuliacijos susitarimų, įskaitant su Atėnai valstybinis universitetas, Alabamos universitetas, Embry-Riddle Aeronautical University, Auburn University, Ir Troja universitetas, Mūsų studentai gauti precedento neturintį lygį sėkmės, ar perkelti, atsižvelgiant licencijavimą egzaminus arba įsidarbinti, o jų pasitenkinimas buvo atsispindi Kolegija"S išlaikymo rodiklis tarp studentų, kurie viršija valstybės ir šalies vidurkį. Studentai, kurie perkelti į universitetus nuolat lenkia tuos, kurie pradėjo ten. Mūsų absolventai įgyti konkurencinį darbo vietų ir aukštos pagirti iš darbdavių. Ia normos rango arba virš valstybės ir nacionalinių vidurkių, o mūsų studentai rezultatas viršija nacionalinį vidurkį ant Kolegialus vertinimas akademinės veiklos (CAAP), Svarbiausia, kad ne Wallace valstybinis jums bus įteiktas apdovanojimų pelnęs ir studentą orientuoto dėstytojams ir kitiems darbuotojams, kurie yra meistrai savo amatus. Jie yra čia, kad padėtų jums visose kolegijos patirties aspektu, iš žiniatinklio registracijos, asmeninių patarti į Konsultuojame centras, Ir Studentų Support Services į Mokymosi sėkmę centras, Mes tikime, studentai yra priežastis, mes egzistuojame ir vieta studentas mokymosi ir sėkmė mūsų veiklą ir iniciatyvas priešakyje.

Misija

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi mokymosi, kuris transformuoja gyvenimą ir bendruomenes. Grįsdama misijos, Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra įsipareigojusi studentų sėkmė per studentui centre, novatorišką, patrauklus, ir palankią mokymosi aplinką; mokymo meistriškumą; pagarba unikalumą ir įvairovę; strateginės partnerystės kad avansas bendruomenė, jėgos ir ekonominė plėtra; kultūros praturtinti mūsų bendruomenėse; ir atskaitomybę ir vientisumą.

Akreditavimas

Wallace valstybinis bendruomenės koledžas yra akredituota Pietų Asociacijos kolegijų ir mokyklų komisijos kolegijų sudarymo asocijuotų laipsnių. Susisiekite Komisijai apie kolegijų bent 1866 Pietų Lane, Decatur, Džordžija 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500 už klausimus apie Wallace valstybinis bendruomenės koledžas akreditacija.

Daugelis programų turi papildomus akreditavimo nuo organizacijų atitinkamų prie konkrečių disciplinų. Eiliniai tyrimai apie Wallace narėje, pavyzdžiui, priėmimo reikalavimus, finansinės paramos, švietimo programų ir tt, turėtų būti adresuojamas tiesiogiai Wallace narėje, o ne Komisijai kabinete.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų

Matyti Associate of Applied Science - AcademicCourses » Matyti Associate of Applied Science - HealthcareStudies » Matyti Associate of Science »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Associate of Applied Science

Asocijuota Taikomojo Mokslo Informatikos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Kompiuterių Mokslinė programa yra skirta parengti studentus darbo vietų pramonės ar verslo, daugiausia dėmesio skiriant smulkaus verslo kompiuterių aplinkoje. Programa siūlo keturių variantų: "Cyber ​​Security / Kompiuterių teismo Technologijos, programavimas, programinės įrangos palaikymą (Help Desk) ir Internetas / Tinklas technologijų ... [+]

Kompiuterių Mokslinė programa yra skirta parengti studentus darbo vietų pramonės ar verslo, daugiausia dėmesio skiriant smulkaus verslo kompiuterių aplinkoje. Programa siūlo keturių variantų: "Cyber ​​Security / Kompiuterių teismo Technologijos, programavimas, programinės įrangos palaikymą (Help Desk) ir Internetas / Tinklas technologija. Kompiuterių saugumo specialistai gali planuoti, koordinuoti, įgyvendinti ir organizacijos informacijos saugumo. Šie darbuotojai gali būti paprašyta šviesti vartotojus apie kompiuterių saugumą, diegti saugumo programinę įrangą, stebėti už saugumo pažeidimus tinklą, atsakyti į kibernetines atakas, o kai kuriais atvejais, rinkti duomenys ir įrodymai turi būti naudojami baudžiant elektroniniais nusikaltimais. Kompiuterinių saugumo specialistų atsakomybė išaugo per pastaruosius metus, nes buvo didelis padidėjimas kibernetinių atakų duomenų ir tinklų skaičius. Kompiuterių programuotojai rašyti, testą ir išlaikyti išsamias programas, kad kompiuteriai turi vadovautis atlikti savo funkcijas, o taip pat suvokti, dizainas, ir išbandyti loginį struktūras, kaip spręsti problemas, kompiuterius. Kompiuterinės programos pasakyti kompiuterį, ką daryti - kokia informacija identifikuoti ir prieiga, kaip ją apdoroti, ir kokią įrangą naudoti. Daugelis programuotojų atnaujinimas, remontas, modifikuoti ir išplėsti esamas programas. Kompiuterių palaikymo specialistai ir Help-desk technikai teikti techninę pagalbą, paramą ir konsultacijas klientams ir kitiems vartotojams. Šie Troubleshooters interpretuoti problemas ir teikti techninę paramą įrangos, programinės įrangos ir sistemų. Tinklo administratoriai dizainas, įdiegti ir palaikyti organizacijos vietinis-tinklo (LAN), "wide-area tinklo (WAN), tinklo segmente, internetu ar intraneto sistema. Jie teikia dienos į dieną Vietoje administravimo paramą programinės įrangos naudotojams apie darbo įvairiose terpėse. Jie palaikyti tinklo techninę ir programinę įrangą, analizuoti problemas ir stebėti tinklo, siekiant užtikrinti jo prieinamumą sistemos naudotojams. Karjera Outlook Darbo perspektyvos turėtų būti geriausias kolegijų... [-]

Asocijuota Taikomojo Mokslo Inžinerijos Technologija

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Wallace valstijos bendruomenės koledžas inžinerijos technologijų programa numato kelias suteikti jums galimybę pamatyti, kur tiksliai tilptų į inžinerijos pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerinės technologijos laipsnį. Yra karjeros, kur jūsų biure yra naujos kelio, tiltas, pastatas, namų apyvokos montavimas, ar kitų stambių infrastruktūros projektų svetainė ... [+]

Wallace valstijos bendruomenės koledžas inžinerijos technologijų programa numato kelias suteikti jums galimybę pamatyti, kur tiksliai tilptų į inžinerijos pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerinės technologijos laipsnį. Yra karjeros, kur jūsų biure yra naujos kelio, tiltas, pastatas, namų apyvokos montavimas, ar kitų stambių infrastruktūros projektų sąrašą. Yra karjeros, kurioje dirbate į biurą oro kondicionieriumi komfortą. Technikai parengti techninius brėžinius ir planus gamybos ir statybos darbuotojų naudojamos sukurti viską nuo pagamintų produktų, pavyzdžiui, žaislai, skrudintuvai, pramoninių mašinų ir erdvėlaivių struktūromis, kaip antai namų, biurų pastatų ir naftos ir dujų vamzdynams. Technikai brėžinius teikti vizualinius gaires, parodyti techninius duomenis apie gaminių ir konstrukcijų, taip pat nurodyti matmenis, medžiagas ir procedūras. Dauguma technikai naudoti automatizuoto projektavimo (CAD) sistemomis parengti brėžinius. Daugelis technikai dirbti architektūros, inžinerijos, ir susijusių paslaugų įmones, kurios dizainas statybos projektai arba atlikti kitus inžinerinius darbus pagal sutartį už kitų pramonės šakų. Darbas taip pat yra gamybos pramonėje, pavyzdžiui, mašinų, metalo, kompiuterių ir elektronikos, ir transporto įrangos, įskaitant aviacijos produktų ir jų dalių gamyba, laivų ir laivų statybos. Kiti dirba statybose, vyriausybės, didmeninė prekyba, ir komunalinių paslaugų arba yra savarankiškai dirbantys asmenys. Galimybės yra geriausias asmenų bent dvejus metus povidurinio mokymo inžinerijos technologijų ir didelių įgūdžių ir patirties, naudojant CAD sistemas, kartu su gerai išvystyta rengimo ir mechaninių piešimo įgūdžius, žinias rengimo standartus, matematikos, mokslo ir inžinerijos technologija. Pramonės augimas ir vis sudėtingesnių dizaino problemas, susijusias su naujų produktų ir gamybos procesų padidins inžinerijos technikas paslaugų paklausą. Technikai su CAD patirties lūžo iš tradicinių rengimo vaidmuo ir vis nereikia... [-]

Asocijuota Taikomojo Mokslo Verslo Vadybos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Valdymo mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti tvirtą susipažinę su daugeliu sudėtingų, bet praktiškų verslo koncepcijos. Tai atskleidžia studentus į iššūkius šiandienos vadovams tiek verslui ir pramonei. Iš valdymo procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas planavimas, organizavimas, vadovavimas ir kontrolė. Kiekvienas adresai ypatingą rinkinį problemų ... [+]

Valdymo mokymo programa yra sukurta siekiant suteikti tvirtą susipažinę su daugeliu sudėtingų, bet praktiškų verslo koncepcijos. Tai atskleidžia studentus į iššūkius šiandienos vadovams tiek verslui ir pramonei. Iš valdymo procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas planavimas, organizavimas, vadovavimas ir kontrolė. Kiekvienas adresai ypatingą rinkinį problemas ir reikalauja tam tikrą rinkinį įgūdžių. Lyderystės svarba, artumas su klientais ir darbuotojais, motyvacija, bendravimo pamokų, kad verslo žmonės turi gerai žinoti. Vadovai galima rasti daugelyje sričių, įskaitant pardavimo, statybų, maisto paslaugų, žmogiškųjų išteklių ir sveikatos paslaugų įvairovė. Karjera Outlook Dėl pardavimo pozicijas, kai kurie darbdaviai nori laipsnį verslo administravimo, ypatingą dėmesį skiriant marketingo. Kursai verslo teisės, ekonomikos, apskaitos, finansų, matematikos ir statistikos, yra naudingas. Reklama, rinkodara, akcijos, viešųjų ryšių ir pardavimo vadybininkas darbo vietų yra labai vertingi. Mediana metinis darbo užmokestis 2011 gegužės buvo $ 103,610 pardavimų vadybininkai. Statybos vadovai planas, tiesioginis, ir koordinuoti įvairius statybos projektus, įskaitant visų gyvenamųjų, komercinių ir pramoninių statinių, kelių, tiltų, nuotekų valymo įrenginių, ir mokyklose ir ligoninėse tipų pastate. Puikus užimtumo galimybės statybos vadovų tikimasi per 2014, nes darbo vietų skaičius viršys kvalifikuotų asmenų, siekiančių patekti į okupaciją skaičių. Mediana metinis darbo užmokestis statybos vadovų 2011 gegužės buvo $ 85,980. Užimtumas medicinos ir sveikatos paslaugų vadybininkų augs sparčiau nei vidutiniškai visų profesijų per 2014, o sveikatos priežiūros pramonė ir toliau plėsti ir įvairinti. Darbo galimybės bus ypač geras biuruose sveikatos specialistams, bendrosios medicinos ir chirurgijos ligonines, namų sveikatos priežiūros paslaugų ir ambulatorinių sveikatos priežiūros centruose. Pareiškėjai darbo patirtį sveikatos priežiūros srityje ir stiprių verslo... [-]

Asocijuota Taikomųjų Mokslų Aviacijoje / Skrydžio Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 6 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Wallace valstybė gali padėti jums pradėti įdomų ir turiningą karjerą kaip komercinio lėktuvo ar sraigtasparnio pilotas. Aviacijos / Skrydis technologijų programa suteikia mokymus profesinės ar poilsio pilotai. Papildomos sertifikatai ir add-on reitingai taip pat galima gauti per programą. Pilotai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie arba skraidyti lėktuvus ir sraigtasparnius atlikti įvairias užduotis ... [+]

Wallace valstybė gali padėti jums pradėti įdomų ir turiningą karjerą kaip komercinio lėktuvo ar sraigtasparnio pilotas. Aviacijos / Skrydis technologijų programa suteikia mokymus profesinės ar poilsio pilotai. Papildomos sertifikatai ir add-on reitingai taip pat galima gauti per programą. Pilotai yra aukštos kvalifikacijos specialistai, kurie arba skraidyti lėktuvus ir sraigtasparnius atlikti įvairias užduotis. Dauguma jų yra lėktuvų pilotai, copilots, ir skrydžio inžinierių, kurie vežti keleivius ir krovinius, bet vienas iš penkių pilotų yra komercinės aviacijos piloto dalyvauja užduotis, pavyzdžiui, dulkių augalus, platinti palikuonis už želdinimo, išbandyti lėktuvą, plaukioja keleivius ir krovinius į vietovėse, kuriose nėra reguliariai oro, vadovavimas gesinimo pastangas, stebėjimo nusikaltėlius, eismo stebėsenos ir gelbėjimo ir evakavimo sužeistieji. Pradinis mokymas avialinijų pilotai įskaitant maltą mokyklos ir simuliatorius mokymą, tam tikrą skaičių skrydžių valandas ir FAA Aviacijos pasitikrinti važiavimą. Kai apmokyti, pilotai privalo dalyvauti periodinio mokymo simuliatoriaus ir patikrinimus vieną ar du kartus per metus per visą savo karjerą. Aviacijos Skrydžio technologijų programa ne Wallace narėje sudaro skrydžio ir žemėje, kuris ženklinamas studentus įvairių karjeros aviacijos pramonėje. Studentai turės galimybę įgyti FAA sertifikavimą privataus piloto, prietaisus kvalifikacija ir komercinės aviacijos piloto pažymėjimus. Visi pažangių sertifikatų ir reitingų rūšys taip pat gali būti įgytas, net instruktorius mokymus. Artikuliacija susitarimą su Embry-Riddle Aeuronautical universiteto leidžia WSCC aviacijos studentams siekti bakalauro laipsnį laisvųjų profesijų aeronautiką užbaigusios Wallace valstybinis kursinį darbą. Mes taip pat turime perdavimo galimybę su Atėnų valstybės studentams pagrindinis valdymo technologija su aviacijos vadybos nepilnametis. Kadangi kolegijų išsilavinę pareiškėjų skaičius ir toliau didėja, daugelis darbdavių priėmimo kolegijoje laipsnis švietimo reikalavimas. Karjera Outlook... [-]

Asocijuota Taikomųjų Mokslų Baudžiamojo Teisingumo

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Policijos pareigūnai ir detektyvai palaikyti viešąją tvarką, rinkti įrodymus ir informaciją, ir atlikti tyrimus bei priežiūrą. Wallace narė nustato teisėsaugos pareigūnams reikiamų įgūdžių atlikti kasdienius tyrimus. Yra išskirta teismo medicinos ir kriminalistikos, ypatingą dėmesį skiriant nuo laboratorinės praktikos naudojamų plėtoti tyrimo įrodymus. Absolventai eiti į ... [+]

Policijos pareigūnai ir detektyvai palaikyti viešąją tvarką, rinkti įrodymus ir informaciją, ir atlikti tyrimus bei priežiūrą. Wallace narė nustato teisėsaugos pareigūnams reikiamų įgūdžių atlikti kasdienius tyrimus. Yra išskirta teismo medicinos ir kriminalistikos, ypatingą dėmesį skiriant nuo laboratorinės praktikos naudojamų plėtoti tyrimo įrodymus. Absolventai eiti karjeros tokio darbo, kaip policijos pareigūnas, žaidimų prižiūrėtojas, patikslinimus pareigūno ar probacijos pareigūnas. Kai kurie darbai reikalauja ketverių metų laipsnį, bet dvejų metų asocijuotos įmonės laipsnis yra viskas, ko reikia daugelyje policijos padaliniuose. Kriminalistika technikai tirti nusikaltimus rinkti ir analizuoti fizinių įrodymų. Dažnai jie specializuojasi tokiose srityse kaip DNR analizės ar šaunamojo ginklo egzaminui. Kai baudžiamosios bylos atvykti į bylos nagrinėjimą, kriminalistinių technikai gali duoti parodymus apie konkrečias laboratorinių tyrimų, nustatant ir klasifikuojant medžiagas, medžiagas ir kita surinkta ne iš nusikaltimo vietos įrodymų. Teisėsaugos institucijos yra skatinti pareiškėjus imtis povidurinio mokyklos mokymo teisėsaugos susijusius dalykus. Daugelis junior aukštesniosiose mokyklose, kolegijose ir universitetuose pasiūlyti programas teisėsaugos ar teisingumo vykdymo. Kiti kursai naudingi rengiasi teisėsaugos karjeros apima apskaitos, finansų, elektros inžinerijos, kompiuterių mokslo, užsienio kalbų. Karjera Outlook Būsimieji kriminalistinių technikai gali įsigyti gerą karjerą pasirengimą per dvejų metų formaliojo mokymo. Daugelis darbdavių pirmenybę pareiškėjams, kurie bent dvejus metus specializuotoje mokymo ar asocijuota laipsnis. Tai dviejų metų asocijuotos laipsnio programų skaičius yra sukurta siekiant suteikti lengvai perkelti į ketverių metų kolegijoje ar universitete. Už viešosios paslaugos per teisėsaugos darbo galimybė yra patraukli daugeliui, nes darbas yra sudėtingas ir apima daug asmeninės atsakomybės. Pareiškėjai su kolegijos mokymo policijos mokslo, karinės policijos patirtis, arba abu turi būti geriausias galimybes. Darbo vietų... [-]

Asocijuota Taikomųjų Mokslų Elektronikos Technologijos

Su bendrabučiu Dieninės 5 semestrus September 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville

Elektronikos technologijų programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio užimtumą įvairiose srityse, elektronikos srityje su tvirtu pagrindu ankstyvo pažangos ir skatinimo. Mokymas pasiekiama tradicinės paskaitos ir demonstravimo klasėje, taip pat naudojant hibridinį formatą kompiuterinis ir interneto pagrįstas mokymas. Rankos laboratorinių pratimai sustiprinti sąvokas ... [+]

Elektronikos technologijų programa yra skirta parengti studentus pradinio lygio užimtumą įvairiose srityse, elektronikos srityje su tvirtu pagrindu ankstyvo pažangos ir skatinimo. Mokymas pasiekiama tradicinės paskaitos ir demonstravimo klasėje, taip pat naudojant hibridinį formatą kompiuterinis ir interneto pagrįstas mokymas. Rankos laboratorinių pratimai sustiprinti sąvokas, kuriems kursuose ir stiprinti sąvokas pridedant realaus pasaulio trikčių šalinimo, techninės priežiūros ir remonto patirtį. Karjera Outlook Absolventų Electronics Technology programos yra elektroniniai technikai ir yra kvalifikuoti (priklausomai nuo pasirinkimo baigtas) patekti į visas darbo jėgos, kuri reikalauja žinių ir supratimą apie pagrindinių elektronikos principų, pavyzdžiui, sritis: biomedicinos technikas, pramonės elektroninės technikas, ryšių technikas, elektros gamybos ir techninės priežiūros ar remonto technikas. Nuo robotų ir pramoninės priežiūros technikai biomedicinos įrangos technikai ryšių ir remonto technikai, pagrindines sąvokas elektros ir elektronikos, taip pat labiau pažengusiose klasių pagal programą, bus užtikrinta, daug žadančią ateitį absolventų beveik bet pažangios technikos srityje. Pavyzdžiai darbo vietų, kad reikia šios pakopos: atominė elektrinė operatoriai ir priežiūra, Elektronika Technician, inžinerija Technician, Biomedicina įranga Technician ir ryšių specialistas. Iš laisvų darbo vietų absolventams įvairovė yra labai įvairi. Galimybės yra geriausias studentams, užpildyti Taikomosios mokslo laipsnį bendrininkų, bet liudijimas yra siūloma. Kadangi technologija tampa vis labiau ir labiau sudėtinga, darbdaviai ir toliau sieks tų, kurie yra kvalifikuoti naujausiomis technologijomis ir yra pasirengę mokytis ir dirbti su naujomis technologijomis. Mediana metiniai atlyginimai asmenims į 2011 m srityje buvo 56.900 $, su didžiausia 10 proc elektronikos technikai uždirba daugiau nei $ 81,700. (Šaltinis: US Department of Labor ir statistikos) [-]