Oficialus aprašymas

Wallace State Community College , kurios pagrindinė miestelio vieta yra Hanceville mieste ir vienoje iš Onontos esančių palydovų kampelių, yra sistemos, kuri aptarnauja daugiau nei 300 000 žmonių, poreikis ir konservatyviai įvertinta, kad šiam valstybei bus skirta 3 mlrd. mūsų bendruomenėse. Tačiau realus poveikis yra mokinių gyvenimo gerinimas per švietimą.

Nuo pat mūsų durų atidarymo 1966 m. Wallace valstijoje buvo šimtai tūkstančių studentų. Nuo pat pradžių Wallace valstybė sutiko siekti kompetencijos, kuri tapo ne tik tradicija, bet ir mūsų įkvėpimo šaltiniu. Šiandien Wallace valstija yra viena iš didžiausių koledžų Alabamos bendruomenės kolegijos sistemoje, kurioje kas pusmetį dirba daugiau nei 7000 studentų. Ši kolegija yra virtualus švietimo programavimo stilius, turintis daugiau nei 50 didžiųjų įmonių, suteikiančių laipsnį, sertifikatą ir perkėlimo galimybes.

Mūsų dėmesys kompetencijai yra akivaizdus mūsų asmeniniame įsipareigojime tarnauti studentams ir technologiškai pažengusioms mokymosi aplinkoms, užtikrinančioms, kad mūsų mokiniai gautų veiksmingiausią išsilavinimą. " Wallace" valstijoje rasite klases, kuriose įdiegtos naujausios technologijos, įskaitant interaktyvius "SmartBoards" ir "Tegrity". Per internetinį mokymąsi, vaizdo konferencijas, podcasting ir off-campus centrų, mes teikiame išsilavinimą, patogų mūsų studentų užimtas gyvenimas.

"Wallace State" teikia nenutrūkstamas švietimo galimybes nuo ankstyvos vidurinės mokyklos įėjimo į aukštąją mokyklą. Dvigubo dalyvavimo programoje "FastTrack" akademija, "Tech-Prep" ir kitos programos, aukštųjų mokyklų studentai, siekianti koledžo kreditų akademinių perkėlimo programų, karjeros techninio išsilavinimo, visuomenės saugumo, sveikatos priežiūros ar automobilių technologijų srityje, suras savo poreikius. STARS šarnyrų sistema užtikrina mūsų studentams kreditų perkėlimą bet kuriai Alabamos viešojoje kolegijoje ar universitete. Tiems, kurie nori baigti savo bakalauro ir magistro laipsnius universiteto mieste, Wallace valstijos studentai gali pasinaudoti mūsų universiteto centro partnerystės ir specialių sutarčių sudarymo susitarimais, įskaitant su Atėnų valstybiniu universitetu, Alabamos universitetu, Embry-Riddle aeronautikos universitetu, Auburn universitetu ir Trojos universitetas.

Mūsų studentai pasiekia precedento neturintį sėkmės laipsnį, nesvarbu, ar jie perduodami, taiko licencinius egzaminus ar nustato įdarbinimą, o jų pasitenkinimas atsispindi Studentų kolegijos išlaikymo lygyje, viršijančioje valstybinį ir nacionalinį vidurkį. Studentai, kurie perduoda universitetus, nuosekliai viršija tuos, kurie čia dirba. Mūsų absolventai įgyja konkurencines darbo vietas ir didelę pagarbą darbdaviams. Licencijų išdavimo mokesčiai yra lygūs ar didesni už valstybinių ir nacionalinių vidurkių, o mūsų studentai yra aukštesni už nacionalinį vidurinį akademinių rodiklių vertinimo lygį (CAAP) .

Svarbiausia, Wallace valstijoje jums įteikia apdovanojimai ir į studentus orientuoti dėstytojai ir darbuotojai, kurie yra jų amatų meistrai. Jie yra čia, norėdami padėti jums atlikti visus kolegijos patirties aspektus, nuo internetinės registracijos iki asmeninio patarimo Konsultavimo centre ir studentų palaikymo tarnybų Mokymosi sėkmės centre. Manome, kad mokiniai yra tai, dėl ko mes esame, ir mokinių mokymasis ir sėkmė yra mūsų veiklos ir iniciatyvų priešakyje.

Misija

Wallace State Community College yra įsipareigojęs mokytis, kuris transformuoja gyvenimus ir bendruomenes. Siekdama paremti misiją, " Wallace State Community College siekia studentų sėkmės per studentų orientuotą, novatorišką, įdomią ir remiančią mokymosi aplinką; mokymosi meistriškumas; pagarba unikalumui ir įvairovei; strateginės partnerystės, skatinančios bendruomenę, darbo jėgą ir ekonominę plėtrą; kultūrinis mūsų bendruomenių praturtinimas; ir atskaitingumas ir vientisumas.

Nediskriminacinė politika

Tai yra Alabamos bendruomenės kolegijos sistemos patikėtinių tarybos ir Wallace State Community College , kuri yra jos kontroliuojama aukštesnio rango institucija, politika, kad nė vienas asmuo dėl rasės, odos spalvos, lyties, religijos, tautybės, negalios, seksualinės orientacijos arba amžiaus, negali būti uždrausta dalyvauti ar būti diskriminuojamam pagal bet kurią programą, veiklą ar užimtumą.

Akreditacija

Wallace State Community College yra akredituota pietų kolegijų kolegijų ir mokyklų kolegijų asociacijos, kuri skiria asocijuotus laipsnius. Susisiekite su kolegijų komisija 1866 m. Pietinėje Lane, Decatur, Gruzija, 30033-4097 arba skambinkite 404-679-4500, jei turite klausimų dėl Wallace State Community College akreditavimo.

Daugelis programų turi papildomą akreditaciją iš organizacijų, atitinkančių konkrečias disciplinas. Įprastiniai Wallace valstijos tyrimai, tokie kaip priėmimo reikalavimai, finansinė parama, švietimo programos ir kt., Turėtų būti adresuojami tiesiogiai Wallace valstijai.

Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Asocijuotas laipsnis

Wallace State Community College

Užpildykite asocijuotą laipsnį, kolegijos pažymėjimą arba iki 60 valandų perkėlimo kreditą prieš baigdami vidurinę mokyklą! ... [+]

Užpildykite asocijuotą laipsnį, kolegijos pažymėjimą arba iki 60 valandų perkėlimo kreditą prieš baigdami vidurinę mokyklą!

"Fast Track" - tai bendra Wallace valstijos ir vietos mokyklų sistemos partnerystė, pagal kurią aukštųjų mokyklų jaunuoliai ir senjorai gali baigti iki dvejų metų koledžo kursų iki vidurinės mokyklos baigimo. Visi kursiniai darbai vykdomi Wallace valstijos miesteliu, tačiau studentai vis dar sugeba grįžti į savo vietos vidurinę mokyklą, kad galėtų dalyvauti neakivaizdinėje veikloje.

Studentai privalo:

Baigė 10 klasęTurite 3.0 ar aukštesnę GPA, kad galėtumėte įsiregistruoti akademiniuose kursuose, o 2,5 - dalyvauti technikų ir sveikatos kursuosePateikite raštišką vietos vidurinės mokyklos rekomendaciją, įskaitant vadovo ir viršininko patvirtinimąSusipažinkite su WSCC prisijungimo reikalavimaisBaigus praktikos egzaminus... [-]
Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Kompiuterinių mokslų programa skirta parengti studentus užimtumui pramonėje ar versle, daugiausia dėmesio skiriant smulkiojo verslo kompiuterių aplinkai. Programa siūlo k ... [+]

Apie programą

Kompiuterinių mokslų programa skirta parengti studentus užimtumui pramonėje ar versle, daugiausia dėmesio skiriant smulkiojo verslo kompiuterių aplinkai. Programa siūlo keturias galimybes: "Cyber ​​Security / Computer Forensic Technology", "Programavimas", "Software Support" (pagalbos tarnyba) ir "Internet / Networking Technology".

Kompiuterių apsaugos specialistai gali planuoti, koordinuoti ir įgyvendinti organizacijos informacijos saugumą. Šie darbuotojai gali būti pakviesti šviesti vartotojus apie kompiuterių saugumą, įdiegti saugos programinę įrangą, stebėti tinklo saugumo pažeidimus, reaguoti į kibernetinius išpuolius ir kai kuriais atvejais rinkti duomenis ir įrodymus, kurie bus naudojami persekioti dėl elektroninių nusikaltimų. Pastaraisiais metais kompiuterių saugumo specialistų atsakomybė padidėjo, nes kompiuterių atakų duomenų ir tinklų skaičius labai padidėjo.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Virėjai, virėjai ir maisto ruošimo darbuotojai rengia, sezono ir virti įvairius maisto produktus įvairiuose restoranuose ir kitose maisto paslaugų įstaigose. ... [+]

SUTARTIES PASIŪLYMAS Sertifikatas (4 semestrai)Apie programą

Virėjai, virėjai ir maisto ruošimo darbuotojai rengia, sezono ir virti įvairius maisto produktus įvairiuose restoranuose ir kitose maisto paslaugų įstaigose. Virėjai ir virėjai kuria receptus ir paruoša maistą, o maisto ruošimo darbuotojai sunaudoja ir išpjaudžia daržoves, supjausto mėsą, gamina naminius paukščius ir vykdo kitas pareigas, tokias kaip darbų plotų išlaikymas ir krosnių ir kaitlentės temperatūros stebėjimas.

Virėjai gali koordinuoti virtuvės darbuotojų darbą, tiesiogiai pasiruošti patiekalams, nustatyti patiekalų dydžius, planuoti meniu, užsisakyti maisto atsargas ir prižiūrėti virtuvės darbus, siekiant užtikrinti vienodą maistą ir pristatymą.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių. ... [+]

Apie programą

"Wallace State" teikia išsilavinimą, kuris rengia studentus vientisam perdavimui į bet kokį viešųjų ir privačių kolegijų bei universitetų skaičių.

Menų asociacijos laipsnis skirtas studentams, kurie ketina pereiti į aukštąją mokyklą ir studijuoti laisvųjų menų srityje.

Mokslo laipsnio asociacija yra skirta studentams, kurie planuoja perkelti į aukštąją mokyklą ir siekti studijų bendrosios srities ar specializuotos profesinės veiklos karjeros.

Daugiau nei šimtas laipsnių, karjeros ir perkėlimo galimybės siūlomos per Wallace valstiją. Kai kurios populiarios perkėlimo programos yra žemės ūkis, odontologija, švietimas, inžinerija, ikiteisminė medicina, premedikacija, farmacija, socialinis darbas ir veterinarija.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Pre-inžinerijos programa skirta studentams, norintiems pasiruošti inžinerijos karjerai. ... [+]

PASIŪLYTIS PASKIRSTYMAS Mokslo laipsnis - Bendrosios studijosApie pre-inžineriją

Pre-inžinerijos programa skirta studentams, norintiems pasiruošti inžinerijos karjerai. Suinteresuoti studentai turėtų kuo anksčiau aptarti savo ugdymo ir karjeros tikslus su inžinieriaus patarėjais, prieš pradėdami dirbti kursus, kad užtikrintumėte tinkamą kursų pasirinkimą. Studentai privalo laikytis Kolegijos standartinių priėmimo procedūrų.

Studentai padidins savo žinias apie matematiką ir mokslą, kad turės pagrindinę, tačiau plačią žinių bazę, kuri papildys jų inžinerijos studijas perkėlimo metu. Studentai turėtų sugebėti sėkmingai važiuoti chemijos inžinerijos, civilinės inžinerijos ar kitų inžinerinių sričių keliais.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Vadybos studijų programa yra skirta gerai supažindinti su daugybe sudėtingų, tačiau praktiškų verslo sampratų. Tai suteikia studentams problemų, su kuriomis susiduria šia ... [+]

Vadybos studijų programa yra skirta gerai supažindinti su daugybe sudėtingų, tačiau praktiškų verslo sampratų. Tai suteikia studentams problemų, su kuriomis susiduria šiandieniniai verslo ir pramonės vadovai.

Vadybos procesas yra tikslų siekimas. Valdymas nuosekliai apima keturias pagrindines funkcijas: planavimą, organizavimą, vadovavimą ir kontrolę. Kiekvienas nukreipia į tam tikrą problemų rinkinį ir reikalauja tam tikrų įgūdžių. Vadovavimo svarba, artimas klientams ir darbuotojams, motyvacija ir bendravimas yra pamokos, kurias verslininkai turi gerai žinoti.

Vadybininkus galima rasti įvairiose srityse, įskaitant pardavimą, statybą, maitinimo paslaugas, žmogiškuosius išteklius ir sveikatos priežiūros paslaugas.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Programos trukmė yra maždaug 63 semestro valandos. Studentams gali tekti imtis reabilitacijos klasių (taip padidinant reikalaujamas valandas), priklausomai nuo praktinės ... [+]

Apie verslo administravimo programą

Programos trukmė yra maždaug 63 semestro valandos. Studentams gali tekti imtis reabilitacijos klasių (taip padidinant reikalaujamas valandas), priklausomai nuo praktinės užduotys.

Baigimo kontūrai

Verslo administravimo programa skirta studentams, norintiems baigti ketverių metų laipsnį su verslu susijusioje srityje, pavyzdžiui, apskaitos, ekonomikos, finansų, vadybos ar rinkodaros. Bendrojo lavinimo kursai ir profesionalūs kursai yra priimami WSCC, o paskui perduodami ketverius metus. Kai studentai pereina į mokymo programą, turi būti susisiekiama su ketverių metų (aukštojo mokslo) institucija, kad užtikrintų, jog gairės būtų įvykdytos perkeliant.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Wallace State Community College

Wallace State Community College " inžinerijos technologijų programa suteikia Pathway kad suteiktų jums galimybių tiksliai suprasti, kur esate inžinierių pasaulyje. ... [+]

Apie programą

Wallace State Community College " inžinerijos technologijų programa suteikia Pathway kad suteiktų jums galimybių tiksliai suprasti, kur esate inžinierių pasaulyje. Yra daug karjeros galimybių tiems, kurie domisi inžinerijos technologijų laipsniu. Yra karjeros, kur jūsų biuras yra naujo kelio, tilto, pastato, komunalinių įrengimų ar kitų svarbių infrastruktūros objektų vieta. Yra karjeros, kuriose jūs dirbate patogioje įstaigoje su oro kondicionieriumi.

Inžinieriai rengia techninius brėžinius ir planus, kuriuos naudoja gamintojai ir statytojai, kad statytų viską iš pagamintų produktų, tokių kaip žaislai, skrudintuvai, pramoninės mašinos ir erdvėlaiviai, tokiems statiniams kaip namai, biurų pastatai, naftos ir dujotiekiai. Inžinierių techniniai brėžiniai pateikia vizualias rekomendacijas, parodo techninius gaminių ir konstrukcijų detales bei nurodo matmenis, medžiagas ir procedūras. Dauguma inžinierių technikų naudoja kompiuterizuotos konstrukcijos (CAD) sistemas, skirtas brėžiniams paruošti.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
5 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba

Associate of Science

Wallace State Community College

Mūsų programa padės jums ugdyti profesinės praktikos įgūdžius, augti savo supratimu ir šokio, kaip meno formos, vertinimu ir šokti kaip galimą karjeros pasirinkimą. Iš es ... [+]

Ar mėgstate šokti ir norite tęsti šokio, choreografijos ar švietimo karjerą? Ar norėtumėte sukurti profesionalaus lygio šokio techniką ir nekliudomą meninę išraišką, kol uždirbate kolegijos kreditą?

Jei taip, tada WSCC šokio programa yra puiki vieta jums. Mūsų programa padės jums ugdyti profesinės praktikos įgūdžius, augti savo supratimu ir šokio, kaip meno formos, vertinimu ir šokti kaip galimą karjeros pasirinkimą. Iš esmės mes siūlome konservatorijos požiūrį į šokio studijas laisvųjų menų aplinkoje, kartu su profesionalių kvalifikacijų teikiamomis galimybėmis. „WSCC“ tikslas - gaminti techniškai stiprius ir meniškai ekspresyvius šokėjus, kurie siekia profesionalumo ir gebėjimo lengvai prisitaikyti prie įvairių šiuolaikinių šokio profesionalų reikalingų stilių. Ši programa plėtoja įgūdžius, reikalingus pramonės karjeros galimybėms arba tolesniam mokymui ketverių metų kolegijoje ar universitete.... [-]

Jungtinės Amerikos Valstijos Hanceville
Rugsėjis 2019
Anglų
Dieninės
4 semestrai
Universiteto miestelis
Skaityti daugiau lietuvių kalba
Location address
Wallace State Community College,
801 Main Street NW

Hanceville, Alabama, 35077-2000 US
Social Media
Location address
McCay Avenue,701
Oneonta, Alabama, 35121 US