Western Washington University Extended Education

Įvadas

Oficialus aprašymas

Sveiki atvykę į Vakarų

Vakarų Vašingtono universiteto (WWU) yra dinamiškas, novatoriškas, ir sudėtingas viešojo universitetas įsikūręs gražioje pakrantės nustatymas Bellingham, WA, USA. Mūsų studentai yra iš viso pasaulio, ir yra kritiškai mąstyti, kurie siekia padaryti skirtumą tiek vietiniu, tiek ir pasauliniu mastu.

Su šiek tiek daugiau nei 15.000 studentų, Vakarų turi akademinių pasirinktys, išteklius ir įvairovę galima tikėtis iš didelio universitete, o teikiant studentų dėmesio, sveikindamas bendruomenę ir prieigą prie fakulteto mažesnio kolegijoje.

Daugiau nei 10 nacionalinių žurnalų pripažino Bellingham kaip vienas iš JAV geriausių mažų miestų. Bellingham siūlo mažas miestelis naudą - patogumas, saugumas ir patogumas - be klestinčią kultūros scenoje įskaitant teatrų ir muziejų, meno ir muzikos, parkų, lauko poilsiui ir pasaulio virtuvės.

Pripažintas kompetencijos

USNews Aukščiausia reitingą visuomenės, magistro suteikimo universitetas Ramiojo vandenyno šiaurės vakarų. -US News & World Report
Kiplinger Pavadintas Kiplinger anketa 2016 sąrašą 100 geriausių vertybes visuomenės kolegijose ir universitetuose.
Reitingą Forbes 2016 sąraše tautos viršų kolegijose. Reitingai, remiantis kokybės mokymo, karjeros perspektyvas, baigiamųjų kursų ir išlaidų.
Tarp viršutinio 5% verslo mokyklų visame pasaulyje.
scnworld Užėmė 6 vietą pasaulyje SCM Pasaulis, kuris identifikuoja 100 populiariausių universitetų griežtų Tiekimo grandinės valdymas programų, kurios suteiks vertingos realaus pasaulio patirtį savo mokiniams.
taika Vakarų užima antrą vietą šalyje 2017 tarp vidutinių universitetų siuntimo savo absolventus Taikos korpuso.
Fulbright Vakarų buvo pavadintas viršų gamintojas, Fulbright stipendijų laimėtojų 2016 pagal aukštojo mokslo kronika ir JAV Valstybės departamento biuro švietimo ir kultūros reikalų.

Faktai

 • 15,574 studentai
 • 94% bakalaurai
 • 200 + klubai ir organizacijos
 • Turintis daugiau nei 160 pagrindinių studijų srityse
 • 18: 1 studentas iki fakulteto santykis
 • 29 Vidutinis klasės dydis
 • 99% klasių dėsto, o ne studijų padėjėjai
 • 83.000 gyventojų Bellingham, Vašingtonas
 • 145 km į šiaurę nuo Sietlo
 • 80 km į pietus nuo Vancouver, BC
 • 80 km į Mt. Bakeris slidinėjimo trasa
 • 10 minučių pėsčiomis visoje miesteliu
 • 15 minutės pėsčiomis iki miesto centro Bellingham
 • 180 akrų miško ir 6 mylių miško takai, besiribojančiuose su miesteliu
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų

Peržiūrėti kursus »

Programos

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Kursai

Intensyvus Anglų Kalbos Programa

Su bendrabučiu Dieninės June 2018 Jungtinės Amerikos Valstijos Bellingham

Skatinti kokybės akademines anglų kalbos mokymosi patirtį, kad padėtų povidurinio studentams pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus ir padėti internacionalizuoti Vakarų Vašingtono universiteto. [+]

Intensyvus anglų kalbos programa

Intensyvus anglų kalbos programa Misija

Skatinti kokybės akademines anglų kalbos mokymosi patirtį, kad padėtų povidurinio studentams pasiekti savo asmeninius ir profesinius tikslus ir padėti internacionalizuoti Vakarų Vašingtono universiteto.

Western "Intensyvus anglų kalbos programa (IEP) suteikia kelią anglų, kaip antrosios kalbos (ESL) besimokantiesiems į vieną iš JAV geriausių valstybinių universitetų. Mūsų IEP padeda studentams išmokti anglų kalbą verslo ar socialinėms reikmėms, arba parengti studentus laipsnį tyrimo metu Vakarų.

IEP siūlo mažos klasės dydžių (ne daugiau kaip 15) su išskirtiniais fakultetas, kurie visi turi magistro laipsnius į mokymą anglų kaip antrosios kalbos (TESOL) arba susijusiose srityse ir ilgametę dėstymo patirtį pasaulyje, ir JAV Programa suteikia daug galimybių studentams tobulinti savo sakytinės ir rašytinės anglų kalbos per auditorinio darbo ir sąveikos su Amerikos universitetų studentams, studentai iš įvairių šalių ir bendruomenių nariams. Studentai gyventi miesteliu su Amerikos kambariokai ir visiškai panardintas į mūsų kalbą ir kultūrą.... [-]


Kontaktai
Vietos adresas
Western Washington University
516 High Street

Bellingham, Vašingtonas, WA 98225 US