Oficialus aprašymas

2019-20 Tarptautinė dotacija

Jūs galite gauti mūsų tarptautinę dotaciją. Jei norite gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia .

Apie „ WIlmington College

WIlmington College (WC) mes esame pasiryžę jūsų aistra mokytis praktiškai. Mūsų bendruomenė atliks jūsų mokymosi patirties centrą, išlaisvins jūsų potencialą ir atvers duris. Studentai gali palikti tūkstančius valandų praktinio taikymo - dabar tai mokymasis daro.

Mes esame pasiryžę jums ir jūsų sugebėjimams. Mes tikime jūsų gebėjimu pakeisti pasaulį. Būti rankomis, veikti ir kurti rytoj. Ateitis yra tavo. Kiekviena karta turi galimybę formuoti visuomenę ir kurti pasaulį. Dabar tavo eilė. Parodyk savo pasididžiavimą Padaryk skirtumą. WIlmington College vykdo per jus.

Misijos ataskaita

" WIlmington College " misija - šviesti, įkvėpti ir paruošti kiekvieną studentą už paslaugų ir sėkmės gyvenimą.

Norėdami atlikti šią misiją, WIlmington College siūlo aukštos kokybės bakalauro ir aukštojo išsilavinimo švietimo aplinką, formuojamą laisvųjų menų tradicijų, karjeros rengimo ir "Draugų religinių draugijų" (kvekatorių) savitų praktikų. Kolegija, siūlydama akademines programas, praktinę patirtį ir bendrojo ugdymo veiklą įvairiose situacijose studentams iš skirtingų šaltinių, vadovauja studentams, kad susipažintų su pasauliu, įgytų žinias apie karjerą ir pašaukimą, ieškotų tiesos ir socialinio teisingumo. .

Laikydamasis turtingo laisvųjų menų paveldo, Koledžas siekia ugdyti visą asmenį - intelektualinį, emocinį, fizinį ir dvasinį - taip, kad skatintų kritinį mąstymą, refleksiją, laisvą idėjų keitimą, atvirą tyrimą, pagarbą visiems asmenims ir noras mokytis visą gyvenimą. Laisvieji menai yra integruoti į karjeros rengimą, kad padėtų studentams ugdyti žinias ir įgūdžius, kad būtų galima sėkmingai įgyti karjeros ar tolesnio išsilavinimo.

Kaip akademinė bendruomenė, WIlmington College remiasi istorinėmis kvekerų vertybėmis, taip pat žinoma kaip liudijimai, kurie apima vientisumą, tarnybą, valdymą, lygybę, taiką ir socialinį teisingumą bei pagarbą visiems asmenims. Šie istoriniai liudijimai motyvuoja tiems, kurie mokosi ir dirba Kolegijoje, kad galėtų teigiamai prisidėti prie jų profesijų ir jų bendruomenių.

Idėjos pareiškimas

WIlmington College ketina per ateinantį dešimtmetį pasiekti reikšmingos pažangos tam, kad taptų modeliu kolegija, kuri siekia laisvųjų menų ir karjeros rengimo, kad baigtų laisvai išsilavinusius specialistus. Norėdami pereiti prie šios vizijos, Vilmingtonas:

  • integruoti karjeros rengimą su laisvųjų menų tradicijomis ir pagrindiniais įgūdžiais;
  • iššūkis studentams gyventi istorinius kvakerio liudijimus apie sąžiningumą, tarnybą, taiką ir socialinį teisingumą, valdymą ir pagarbą visiems asmenims bei praktikuoti juos savo bendruomenėse ir darbo vietose;
  • skatinti kiekvieno studento dalyvavimą praktikoje, įskaitant stažuotes, bendruomenines paslaugas ir tarptautines studijų programas;
  • sukurti rūpestingą miestelio bendruomenę, apimančią lankstumą, pagarbą ir pasitikėjimą; ir
  • parodyti įsipareigojimą šiai vizijai, įtraukdama studentų poreikius į sprendimų priėmimo centrą.
Programos mokomos:
Anglų

Aukštoji mokykla taip pat siūlo:

Wilmington College Campus Flyover

Wilmington College: Hands-On Learning. Hands-On Living

Agriculture/FFA + Wilmington College

International Student Feature

International Student Feature

Address
Quaker Way,1870
45177 Wilmington, Ohio, Jungtinės Amerikos Valstijos