Western Iowa Tech Community College

Įvadas

Oficialus aprašymas

Vakarų Ajova Technika Community College yra valstybės remiamas visapusiškas Community College tarnauja Iowa grafystėse Cherokee, Crawford, Ida, Monona, Plimutas, ir Woodbury, kurios turi bendrą gyventojų apie 180.000.

Devynių narys Direktorių valdyba pateikia Valdymas Vakarų Ajova Technika Community College. Valdybos nariai renkami iš devynių rajonų šešių apskrities paslaugų srityje. Kolegija yra akredituotas Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų, ir reglamentuoja Ajovos valstybinis Švietimo departamento.

WITCC misija Kaip išsamiai bendruomenės kolegijoje, mūsų misija yra teikti aukštos kokybės švietimą ir ekonomiškai sustiprinti bendruomenių Mes aptarnaujame.

Vertybės ir principai Pagrindiniai

Studentų mokymasis - Mes vertiname asmeninę, intelektinę ir profesinį augimą mūsų studentams. Kokybė - Esame įsipareigoję kokybės mokymo ir paslaugas, siekiant padidinti studentų sėkmė ir darbdavio pasitenkinimą. Svečiams - Mes teikiame prieigą prie kolegijos, sprendžiant mokinių poreikius, susijusius su laiku, vieta ir kaina. Įvairovė - Mes gerbiame individualius skirtumus ir siekiame patenkinti mūsų įvairių bendruomenių poreikius. Mokymasis visą gyvenimą - Mes skatinti mokymąsi visą gyvenimą asmeninio ir profesinio tobulėjimo. Akademinė laisvė - Esame pasiryžę laisvai keistis idėjomis ir informacija, kuri skatina mūsų ekonomikos augimo, kaip švietimo įstaigos. Pasidalijamasis valdymas - Mes tikime, kad pasidalijamojo valdymo ir skatinti savo darbuotojus ir studentus prisidėti prie Kolegijos plėtrai. Veiksmingumą ir efektyvumą - Esame įsipareigoję nuolat gerinti ir fiskalinę atsakomybę per mūsų švietimo programas bei Kolegijos paslaugas. Dedikacija - Mes vertiname darbo vietą, kuri skatintų abipusę pagarbą ir bendradarbiavimą Kolegijos ir darbuotojams. Profesinis sąžiningumas - Esame įsipareigoję aukštus etikos ir vientisumo mūsų santykius, mūsų profesinės veiklos ir mūsų pareigas.

Strateginis tikslas Dvigubinti mūsų studentų baigusius per trejus metus

Strateginių iniciatyvų strategijas Trys pagrindinės strateginės iniciatyvos, susijusių strategijų Vakarų Ajova Tech Community College per laikotarpį, kuris prasideda liepos 1 d 2015 m birželio 30 d 2018 m, yra tokie:

Kurti mokymosi aplinką, kuri skatina prieigos, sužadėtuvių, ir sėkmę Statybos vertinami ir tvarią Bendrijos santykiai parengti kvalifikuotą darbo jėgą Įsipareigojimas tarpusavyje, todėl mes galime padaryti mūsų besimokančiųjų.

Vietos

Sioux miestas

Western Iowa Tech Community College

Address
Western Iowa Tech Community College,
4647 Stone Avenue

51102-5199 Sioux miestas, Ajova, Jungtinės Amerikos Valstijos
Interneto svetainė
Telefonas
+1 712-274-6400